Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Yayanın birine vurdum

Motovento
    REKLAM ALANI
    AlpAksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xj6 diversion f
    ulan yüzsüz adam yedin bir bok istersen yüzde 1 milyon haklı ol sonuçta ortada bir can var ne bu takındığın üslub? umarım çarptığın yayaya hiçbir şey olmadan iyileşir ama sana en ağır cezayı verirler.
    hhkmgl bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda wing go, kenbo 125cc cup
    bende gecenlerde arabanın birine vuruyordum bayan sürücü ve 3 bayan arkadaşı tali yoldan önüme çıkıyorlArdı çıkmamaları gerektiğini belirtmek için hem sellektör hemde korna ile uyarmama rağmen yola çıktı ve yanından 40 cm falan uzaktan geçtim kornaya basarak yüzüne bakıyorum hepsi gülüyor gundüz 6da ne içtilerse artık hangi kafadalarsa anlamış değilim. işi büyütmemek için dudup tartışmadan el kol hareketiyle allah be.anızı versin dedim geçtim gittim.

kubi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache
    Uzun zaman önce saat gece 00:04 de ben de 3 şeritli yolda bir kıza sol ayna tarafından çarpmıştım. Yol bomboş ve yavaş geliyorum. Ama elinde cep telefonu ile ana yoldan karşıya gecmeye calisiyordu. Kendisini geri atmasından dolayı dedigim gibi ayna tarafından carptım.
    Kendisi kusurlu çıktı. 9 yılda neler atlattım neler. Kimler zıpladı önümüzden.
    Demem şu ki, kimse başına gelmeden bilemez. Frene bassaydın, saga geçseydin, sola geçseydin....
    O an o kadar hızlı gelişiyor ki anlatılmaz.
    ikinizde de kusur mevcut. Tek dilegim kimseye bir şey olmadan anlaşmanızdır.
    Ama yaya her zaman haklıdır ve kadınlar da tabiri caizse kedi gibidir, ileri dogru giderlerken birden aksi istikamete geri dönerler. Sonra sana salak mısın sen ne yapıyosun der.
    Geçmiş olsun iki tarafa da. Acil şifalar.

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Arkadaş sadece devlete ceza vereceğini sanıyor. Yukarıda söylendiği gibi yayaya çarpma duvara çarp daha iyi.

55km hızla gittiğin yolun bir fotoğrafını koyda görelim

Neyse 2 3 sene içerisinde tüm mahkemeler vs bitmiş olur o zaman akıllanırsın.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı patpop adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende gecenlerde arabanın birine vuruyordum bayan sürücü ve 3 bayan arkadaşı tali yoldan önüme çıkıyorlArdı çıkmamaları gerektiğini belirtmek için hem sellektör hemde korna ile uyarmama rağmen yola çıktı ve yanından 40 cm falan uzaktan geçtim kornaya basarak yüzüne bakıyorum hepsi gülüyor gundüz 6da ne içtilerse artık hangi kafadalarsa anlamış değilim. işi büyütmemek için dudup tartışmadan el kol hareketiyle allah be.anızı versin dedim geçtim gittim.
    benimde akşam karanlığında maltepe sahilden arkaşımın yanıan gidiyordum aynen korna sellektör ne varsa bastım sola kaçtım araç tamda tahmine titğim gibi ortaşa seritten yola daldı, baya bir kfrettim içindekiler gayet mutlu sanki ben patatez çuvalıymışım gibi kahkaha atarak geçti gittiler ha ben ilerde ışıklarda onları ayıklarmıydım ayıklardım , dedim en azından bok yere düşmüş sıçramış bana değmemiş diye geçtim gittim, aynan onu scootera bağlayıp aynısını yapmak lazım bizdeki ön görü olmadığı için hayati bir kaza atlatacağı kesin

Motosikleti
    cbf150/Suzuki GSF 600 BanditS / Honda CBF 1000 FA
    Uslüp enterasan. En ufak bir vicdan azabı yok haklı olsa bile, birisinin hastanede yatmasına vesile olmuş. Birde arkadaşın yazdığından olayı çok hafife aldığını görüyorum kadın davacı olursa görürsün anyayı konyayı. Arkadaşın dediği gibi duvara çarp yayaya çarpma.
    dovahhkin bunu beğendi.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Ustad, geçmiş olsun..
    En kısa zamanda motosiklet kullanmayı ve motosikletine fren yaptırmayı ya da varsa kullanmayı öğrenir diniz inşaallah...

fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    herif yayaya çarpmış komalık olmuş kadın hala çıkmasaydı kaza olmazdı diyor senin o kadınla karşılaşacagın doğdugunda alnına zaten yazılmıştı kardeş biraz insanlık varsa bunları soylemez gider kadının hastanedeki durumu ile ilgilendirdin.

Aquaium - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07 MOTOCAGE
    Alıntı tyrung adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş sadece devlete ceza vereceğini sanıyor. Yukarıda söylendiği gibi yayaya çarpma duvara çarp daha iyi.

55km hızla gittiğin yolun bir fotoğrafını koyda görelim

Neyse 2 3 sene içerisinde tüm mahkemeler vs bitmiş olur o zaman akıllanırsın.
    Sana ne kanıtlayacağım sorması ayıp?
    İlk mahkemem değil o konuda kafan rahat olsun, yorma

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:29 ----------

Alıntı fkambay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herif yayaya çarpmış komalık olmuş kadın hala çıkmasaydı kaza olmazdı diyor senin o kadınla karşılaşacagın doğdugunda alnına zaten yazılmıştı kardeş biraz insanlık varsa bunları soylemez gider kadının hastanedeki durumu ile ilgilendirdin.
    Kadın taburcu olana kadar yanındaydım, suratım perişan olmuş haldeyken kadının başındaydım ben. Ne mi oldu? Akrabaları tarafından hastaneden kovuldum...

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:31 ----------

Alıntı kator adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uslüp enterasan. En ufak bir vicdan azabı yok haklı olsa bile, birisinin hastanede yatmasına vesile olmuş. Birde arkadaşın yazdığından olayı çok hafife aldığını görüyorum kadın davacı olursa görürsün anyayı konyayı. Arkadaşın dediği gibi duvara çarp yayaya çarpma.
    Kadın davacı oldu zaten, tekrar söylüyorum bu benim ilk mahkemem olmayacak, küçümser bir konumda görüyorum sizleri... Ben tamamıyla suçsuz olduğumu iddaa da etmedim ayrıca hatta suçun belki büyük çoğunluğu da benimdi fakat insanın basireti bağlanıyor bir yerde anlatabildim mi? Motorun üstünde kilitli bir şekilde kalıyorsun. Yaşamışsınızdır illa ki bu durumu. Basamadım frene, kabul ediyorum suçumu fakat bayanda sütten çıkmış ak kaşık değil. Sonuca da geleyim, kadın taburcu oldu. Kendisi evinde sadece burnunda bir kırık var ve başka da hiçbişeyi yok. Ne mi oldu? Sadece mahkemelik oldum ve polis karakoluna haftada bir gün imza atacağım.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)