Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Motosiklet Kız Tavlama (R6&HAYABUSA) - Yalnız Adam

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O değilde yorumları okudukça , kız arkadaşımı eve kitleme kararına doğru gidiyorum.

Bu kız arkadaşıma olan güvensizliğimden değil, yolda gelen geçinin yolda onu takip edip iltifatlar edip telefon numarasını almaya çalışmasın , böylr insanlarla habire muhattap olmasın diye.

Arkadaşlar azıcık "adam" olun ya. Hani hakaret anlamında söylemiyorumda erkekliğimizi bukadar ayaklar altına almayın. Yoldaki gördüğünüz bayanları kim olduğunu bilmeden takip etmek, iltifat edip telefon almaya çalışmak nedir.

Benim kız arkadaşımın başına gelse ve duysam sinirden delirirdim sanırım. Modernlik adı altında "genişliğe" lüzum yok. Modernlik bu değil.

Öyle her gelen yolda gördüğü kadınların peşine takılıp iltifat edip telefon isteyecekse işimiz iş yani.

Biz Türkler bu duruma çok hassastık , yenge derdik ne olduda bukadar genişledik yoldan geçenin peşine takılıp telefon ister olur hale geldik.
    Lütfen kız arkadaşınızı eve kilitleyin, kapıya Abus'un Granit serisi zincirinden de takın. Vay arkadaş konu nerelere geldi yahu bu nasıl bir örümcek kafalılıktır. Her yorumda ülkenin neden böyle kötüye sürüklendiğini daha da farkına varıyorum bu nasıl bir zihniyettir. Kimsenin hayatına veya kız arkadaşıyla olan ilişkisine karışmak haddime değil yalnız "insanları", tapulu mal veya evcil hayvan gibi eve kilitlemek de neyin nesi? Bir insanın karşı cinsten bir başka insanla tanışmak, flört etmek, numarasını almak istemesi ne kadar da yanlış bir düşünce olabilir ki? Ne yapmalıydı kızların değil de erkeklerin telefon numarasını mı almalıydı bu arkadaşlar? Veya bu kızları önce Facebook'tan ekleyip öyle mi yazışmalıydılar? Veya bir ortak arkadaş bulup ondan tanıştırmasını mı istemeliydiler? Veya sizin için en makbulü kızı direk ailesinden isteyip nikah mı kıymalıydılar? Bu adamlar medyum mu tanışmak istedikleri insanların ilişkisi var mı yok mu nereden bilecekler konuşarak iletişime geçmeden? Ne kadar sığ bakıyorsunuz olaylara bu nasıl bir vizyonsuzluktur? Kızların erkek arkadaşı olsaydı veya evli olsaydı gerekli cevabı verirlerdi zaten size mi kaldı?

İstediğiniz kadar çırpınabilirsiniz "Güvensizlikle alakası yok" diye bu söylediklerinizin TAMAMI kendinize ve kız arkadaşınıza güveniniz olmadığının ispatıdır. Ya kız arkadaşım bu adama numarasını verirse korkusudur. Siz kendinize ve kız arkadaşınıza güvenirseniz bu gibi durumlarda kız arkadaşınızın nasıl davranacağını ve tersleyeceğini bilmeniz gerekir.

Moderatörlerden rica ediyorum bu başlığı silip yerin dibine soksunlar bu kadar sığ yorumları görmez olaydım yemin ediyorum ülkeden soğudum bugün.
    sinan.erkan, tommygun ve Nathan bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bir de olaya farklı açıdan bakmak lazım. önemli olan ne istediğin değil nasıl istediğin demek ki

Motosikleti
    MT-25 ABS
    usta nooluyo burda ya
    (videoyu izlemeden konuşuyorum, tüm yorumları okudum)
    Tamam el kol ya da laf atma hoş birşey değil ancak ,iki karşı cinsin tanışması için illa bir ortak arkadaş mı olmalı acaba ya da illa aynı mahalleden mi olmalıyız?Gidip tanışmak, arkadaş olmak için merhaba diyince abaza damgası yemediğimiz günler ne zaman gelecek ? İki karşı cinsin arkadaş olması bile kötü görülen ,eşi ya da kız arkadaşı olmadığı sürece birbiriyle yürüyüş bile yapamayan bir toplumda yaşıyoruz ,ne zaman değişecek bu zihniyet acaba..
    Nasıl tanışacağız sizce ? Feysbuktan bulup arkadaşlık isteği atıp , ya da biryerlerden numarasını bulup mesaj atıp tanışmak normalde , gidip konuşmak , tanışmak istemek mi taciz ??
    Sizin anneniz , kız arkadaşınız olsa demişsiniz ,ulan benim annem, kız arkadaşım onlara bakış bile atmaz , camı kapatır yoluna gider.He eğer sizinkile böyleyse onlar zaten hiç sizin olmamıştır...

Kardeşim videonun koskoca başlığı var ,yok canım bizi taciz ediyormuş video ,rahatsız oluyorsan izlemezsin , işte o kadar.

Harbiden nasıl tanışalım insanlarla bi anlatsanıza, galiba sizde özel bir yöntem var ,merhaba deyip"taciz" etmeden tanışmak gibi mesela.
    Bir kadın gelip sizden numaranızı istese aynı şeyi diyecek miydiniz , ya da bir kadın size ne kadar hoş araba kullanıyorsun dese , tacizci mi diyecektiniz çok merak ediyorum .
    Eh benim güzel Ülkemin insanları...

AsirMahfi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Alıntı Tecimen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lütfen kız arkadaşınızı eve kilitleyin, kapıya Abus'un Granit serisi zincirinden de takın. Vay arkadaş konu nerelere geldi yahu bu nasıl bir örümcek kafalılıktır. Her yorumda ülkenin neden böyle kötüye sürüklendiğini daha da farkına varıyorum bu nasıl bir zihniyettir. Kimsenin hayatına veya kız arkadaşıyla olan ilişkisine karışmak haddime değil yalnız "insanları", tapulu mal veya evcil hayvan gibi eve kilitlemek de neyin nesi? Bir insanın karşı cinsten bir başka insanla tanışmak, flört etmek, numarasını almak istemesi ne kadar da yanlış bir düşünce olabilir ki? Ne yapmalıydı kızların değil de erkeklerin telefon numarasını mı almalıydı bu arkadaşlar? Veya bu kızları önce Facebook'tan ekleyip öyle mi yazışmalıydılar? Veya bir ortak arkadaş bulup ondan tanıştırmasını mı istemeliydiler? Veya sizin için en makbulü kızı direk ailesinden isteyip nikah mı kıymalıydılar? Bu adamlar medyum mu tanışmak istedikleri insanların ilişkisi var mı yok mu nereden bilecekler konuşarak iletişime geçmeden? Ne kadar sığ bakıyorsunuz olaylara bu nasıl bir vizyonsuzluktur? Kızların erkek arkadaşı olsaydı veya evli olsaydı gerekli cevabı verirlerdi zaten size mi kaldı?

İstediğiniz kadar çırpınabilirsiniz "Güvensizlikle alakası yok" diye bu söylediklerinizin TAMAMI kendinize ve kız arkadaşınıza güveniniz olmadığının ispatıdır. Ya kız arkadaşım bu adama numarasını verirse korkusudur. Siz kendinize ve kız arkadaşınıza güvenirseniz bu gibi durumlarda kız arkadaşınızın nasıl davranacağını ve tersleyeceğini bilmeniz gerekir.

Moderatörlerden rica ediyorum bu başlığı silip yerin dibine soksunlar bu kadar sığ yorumları görmez olaydım yemin ediyorum ülkeden soğudum bugün.
    Ben o kadar abartmamıştım yalnız söylediğiniz şey çok saçma. Merhaba, tanışalım mı? ile Çok güzel araba kullanıyorsun arasında çok fark var. Birisi herhangi bir ortamda benim kız arkadaşıma tanışalım mı dese ben bunu çok dert etmem. Sevgilimin hayır diyeceğinden de eminim. He çok güzel araba kullanıyorsun derse de sevgilimin ne diyeceğinden eminim. Ama o tarz bi yaklaşımı dert ederim mesela. İsteyen istediğiyle tanışsın zerre umrumda değil lakin diğer insanları da düşünerek bunu adabıyla yapsın. Düzgünce sorup olumlu yanıt aldıktan sonra isterse oracıkta sevişsin beni bağlamaz.

Yokluk, özgüven eksikliği getirir. Özgüven eksikliği ruhunu ferahlaticak kendini aklayacak bahaneler. Kendine güven ilk önce sonra eşine, kız arkadaşına güven. Benim eşimde istabulda araba sürüyor eminim ki yüzlerine bile bakmaz camı kapatır muhattap olmazdı. Kimiside kibarlığın suyunu çıkarmış. Ek olarak çocukların giriş cümlesi rezalet, olumlu cevap verenlerin neye neden tav olduğu bilinmez benide ilgilendirmez. Israrcı ve rahatsız edici bir tutum olsa amenna beraber dalalımda. Bu dünya bizim yetişme tarzımızdan ibaret değil, yaptıklarının yanlış olduğunu neye göre değerlendirdiģinizi bi düşünün. Son olarak bunu youtube 'a koyup yaymakta bence işsizlik.

Motosikleti
    R25
    Reyizler işi bitirmiş aga adamlara laf yok kızlar aranıyor zaten kızlar sağlam ayak olsaydı terslerdi yola devam abiler adamsınız

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı Tecimen adlı üyeden alıntı Mesajı göster

1- Benim kız arkadaşım ile olan ilişkim hakkında zerre bilgin yok, adabını takın .
    2- Biz bulgaristan göçmeniyiz , kadınların çalışmasını türkiyeye getiren kişileriz. Kadın haklarını senden öğrenecek değilim.
    3- Kız arkadaşım senin gibi geniş insanlar yüzünden İstanbulda defalarca takip edildi evine kadar. Umarım birgün seninde annenin , eşinin , kız kardeşinin başına gelir görürsün flört amaçlı takip edip telefon istemek nasıl hissettiriyor.

Ben kolay kolay beddua eden biri değilim fakat umarım bu olay bizzat başına gelir.

Ha belirtiyim, örümcek kafalı diyebileceğin son insanım. Forumda bizzat yüzyüze görüştüğüm insanlar beni iyi tanır senin buradaki cümlelerin fasa fisodur benim hakkımda.

Oradaki eve kitleme lafımı ciddiye alıp sevgilimi odaya kitleyecemi düşenüp yorum yapacak seviyeye geldiysen zaten benimle muhattap olma.

Ha şunuda belirtiyim diyorsunya evliyse / sevgilisi varsa zaten gereken cevabı verir.

Evet veriyorlar ama kadınlarımız bu durumdan çok rahatsız emin ol. Erkek gözüyle yorum yazma. Biri seni takip etse , her yoldan önüne çıksa iyi hissetmezsin .

Kendi kız arkadaşım bile senin gibi genişler yüzünden telefon isteyenleri , takip edenleri terslemekten bıkmış durumda. Bu durumu onlara yaşatmaya hakkınız yok.
    bikerboi ve Mamba09 bunu beğendiler.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1- Benim kız arkadaşım ile olan ilişkim hakkında zerre bilgin yok, adabını takın .
    2- Biz bulgaristan göçmeniyiz , kadınların çalışmasını türkiyeye getiren kişileriz. Kadın haklarını senden öğrenecek değilim.
    3- Kız arkadaşım senin gibi geniş insanlar yüzünden İstanbulda defalarca takip edildi evine kadar. Umarım birgün seninde annenin , eşinin , kız kardeşinin başına gelir görürsün flört amaçlı takip edip telefon istemek nasıl hissettiriyor.

Ben kolay kolay beddua eden biri değilim fakat umarım bu olay bizzat başına gelir.

Ha belirtiyim, örümcek kafalı diyebileceğin son insanım. Forumda bizzat yüzyüze görüştüğüm insanlar beni iyi tanır senin buradaki cümlelerin fasa fisodur benim hakkımda.

Oradaki eve kitleme lafımı ciddiye alıp sevgilimi odaya kitleyecemi düşenüp yorum yapacak seviyeye geldiysen zaten benimle muhattap olma.

Ha şunuda belirtiyim diyorsunya evliyse / sevgilisi varsa zaten gereken cevabı verir.

Evet veriyorlar ama kadınlarımız bu durumdan çok rahatsız emin ol. Erkek gözüyle yorum yazma. Biri seni takip etse , her yoldan önüne çıksa iyi hissetmezsin .

Kendi kız arkadaşım bile senin gibi genişler yüzünden telefon isteyenleri , takip edenleri terslemekten bıkmış durumda. Bu durumu onlara yaşatmaya hakkınız yok.
    Beko kardeşim mesajlarına yer yer denk geldim seviyeli bir arkadaşa benziyorsun gözünü seveyim bu gibi çocuklara cevap verme ! Çocuk ( adam değil ) anasına babasına sırtını dayayıp . büyütmekten sadece çene konusunda geliştirmiş kendini. Sana 1 sene önce kendini tanıttığı bir yazıyı yazıyorum, kendine yakıştıracaksan bu çocuğa laf yetiştirmeye devam et !

" Merhaba arkadaşlar. 24 yaşındayım ve 15 yaşımdan beri 4 tekerli araç kullanmaktayım ( Tabii 18'ime kadar yazlıkta trafiğe kapalı alanda sırf tecrübe kazanmak amalı babam ile kullandım yanlış anlaşılma olmasın " ( Babasının bitanesi kıyamam )

" Bugüne kadar motora hep soğuk bakıyordum nedeni ise malum Türkiye'deki insanların motosiklet sürücülerine karşı vurdumduymazlığı " ( Sosyal tespit yapıyor çocuk )

" Türkiye değil de Avrupanın herhangi bir ülkesinde veya ABD'nin herhangi bir eyaletinde yaşıyor olsaydım. " ( Gel yanımda işe başla 5 ay sonra yaşarsın )

" 20-25 gün önce babama da çekinerek motosiklet istediğimi ve bunun Duke 200 olduğunu ilettim ve beklemediğim bir şekilde neden olmasın cevabını aldım " ( Kendi paranı kazandıktan sonra, hayatı gerçekten yaşadıktan sonra senin sivilceli sözlerini ciddiye alabiliriz. )

" Hayatımda ilk kez motosiklet kullanacağım için acayip heyecan var tabii ki. Yaz sonuna doğru bende bir Duke 200 sahibi olacağım bir aksilik çıkmaz ise. Çok uzun yazdım kusura bakmayın " ( 1 sene önce ne kadar da nazikmiş, sanırım 24 yaşından sonra ergenliğe girmiş bu çocuk, bu sıralar bayağı gergin " vizyon " abidesi )

Burada da bu videoya destek verenler şunu demiş oluyor o halde " benim tanıdığım bir kadını isteyen istediği gibi takip etsin, laf atsın, şımarıklık yapsın zaten o gereken cevabı verir "

Toplum bu şekilde yozlaşıyor ki biz burada insanların tanışmak istemesini mi eleştiriyoruz ?

En başta söylediğim gibi " matematik yanılmaz " peki bu videoyu destekleyenler mi daha fazla ? yoksa desteklemeyenler mi ?

Şimdi dağılabilirsiniz.
    bikerboi, beko12345, Stock Sever ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    KTM 990 SMT 2010, Triumph Tiger 800 2014
    Şurayı okuyan nice apaçi yolda kızlara ne güzel araba kullanıyorsun diyecek ya ona yanarım.
    metinkilic bunu beğendi.

Bayan elementinden mütevellit bu konunun uzayıp gideceği belliydi.
    Peki bu atarlı, giderli, sinirli atışmalar nedir?
    Arkadaşlar yutmuyoruz bunları.
    Bu tür muhabbetlerin bir haksızlığa karşı dik duruştan değil de kendi fikrini dikte etmenin, güvenli ortamda tartışmaya girmenin hazzından dolayı yapıldığını biliyoruz.
    Bizim memleketin insanı farklı kültürlerden gelen insanlar. Muhafazakar ebeveynlerce yetiştirilen bir birey için bu şekilde tanımadığı bayanlarla flört girişiminde bulunan insanlar ayıplanır. Öte taraftan daha açık fikirli insanların yetiştirdiği, öyle ortamda büyüyen birey için olağandır, hatta olumlu düşünülebilir.
    Bu zıt fikirler daima çatışacaktır. Ancak iki taraf da birbirini çok az etkileyebilir.
    Sonuç itibariyle ne kadar tartışırsanız tartışın, karşı tarafa ne kadar sağlam gerekçelerle giderseniz gidin sonuçta bu forumda yazacağınız mesajla kişinin karakterine işlemiş, hayatı boyunca doğru kabul etmiş tutumlarını değiştiremezsiniz. Gerçekten tutumları yanlış olsa bile bu sonuç o insanın kendi karakterini yok sayması demektir.
    Ha burası özgür bir platform ve her şey tartışılabilir. Ancak sanki normalmiş gibi "Ben haklı olduğuma inanmışken nasıl olur da karşımdaki bana karşı çıkabilir" demeyin. Biz dünyanın merkezinde değiliz ve başka insanların başka başka düşünceleri var. Ve biz o insanların düşüncelerini kolay kolay değiştiremeyiz.
    En azından 3 kuruşluk muhabbet için birbirinizi kırmayın yeter.
    Thracian ve bikerboi bunu beğendiler.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Yasalar gereği videodaki sizden başka diğer kişilere "bu görüntüleri yayınlayabilir miyim?" diyip izin almanız gerekir.

Videoda böyle bir ibare olmadığı için video linkini sildim, size tavsiyem youtube'dan da kaldırmanız yönünde. Yüzleri bulanıklaştırmanız da yetmez çünkü.
    something123 ve zaferce bunu beğendiler.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Daha önce hiç bir kadınla tanışmamış galiba arkadaşlar. Onlar için bu bir ilk olsa gerek.
    Çok şey yapmayın o yüzden.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alan memnun veren memnun...

Birde öz eleştiri yapayım, adamın" gideeeeh mi laaa gızların peşinden" demesi bu ne, nasıl bir kabalıktır ıhyk..
    metinkilic ve Tecimen bunu beğendiler.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Tanışılır onda sıkıntı yok hepimiz bir yerlerde tanıştık hatta 1 hafta her gece farklı kişi ile perfect week yaşayan arkadaşımda oldu ama videoya çekip buraya koymak Pek de iyi olmuş diyemem. Git gez takıl sonra isim vermeden olayları anlat lafım yok

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarası olan gocunur durum tam tersi olsa, kız numaramızı istese hangimiz vermezdik ?
    hangi gezegen oluyo orası?

Motosikleti
    Tracer 900
    En son yıllar önce bir bayan benden numaramı istemişti,oda operatör değişikliği içindi :(

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    ortada taciz yok alan memnun veren memnun

Sadece ilk sayfayı okudum ona göre yorum yapıyım.

Şimdi arkadaşların yaptıkları doğurumu yanlışmı? elbette yanlış ama neden? yolda kızların yanında hava atarcasına sürüyorsunuz onlara bakıyosunuz sonra yanına gidip sen ne kadar güzel sürüyosun falan.

Şimdi kimse safa yatmasın hangi motorcu özellikle bir bayanın arabasına gidipte ne kadar güzel sürüyorsun der? tamamen sarkıntılıktır.

Belki arka koltukta çocuğu var belki evli belki bir sürü şey olabilir yani tanımadığınız insanlara böyle yaklaşılmaz ki.

Şans eseri kızlar boş çıktılar aldınız numarasını. Taciz etmemişsiniz siz, sadece şansınız varmış.

Arka koltuğunda çocuğu olan fıstık gibi kadınlar var onlara hiç sen çok güzel araba sürüyomusun diyonuzmu? yoldan dönüp yanında sevgilisi olan arabaların yanına gidiyonuzmu numara istemek için?

O kadının yanında erkek olsa bişi olmazdı olmadığı için gidip sulanmışsınız.

Bu yüzden kadınlar yolda tek başına yürümekten korkar oldular...

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:59 ----------

Alıntı Stunt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ortada taciz yok alan memnun veren memnun
    Bayan olmadığın için hiç bir zaman anlayacaksın, anlamayacağız ama hiç yoktan benim gibi empati yapabilirsiniz.

Trafikte gidiyorsun araba tek bir bayansın diye düşün güzelsin gençsin, yanına motorcular geliyor ve sulanmaya başlıyorlar.

Yok çok güzel kullanıyorsun, yanında gezmeye başlıyorlar seni kovalıyorlar ne düşünürsün? ben olsam başta korkmaya başlardım acaba bişi yaparlarmı diye.

Ha bu kızların ne istediği belli o yüzden bir sorun olmamış ama böyle bir davranışı kimse destekleyemez abi çok yanlış bişi yahu.

Bu yüzden kadınlar dışarda tek başına gezemiyorlar, tek başına dolaşamıyorlar, tek başına bakkala bile gidemiyorlar acaba sebebi kimler? acaba sebebi hangi zihniyet?

Ayıp gerçekten ayıp ya alan memnun veren memnun ama veren memnun olmasaydı? ya o kişiler evli yada nişanlı çıksalardı? arka koltukta bebekleri olsaydı? insanlar düşüncesiz abaza ve şey uğruna yapamayacakları şey yok.

Şu para ile insanları tavlama kafasından da uzak durmanızı sağlarım. Para ile falan tamam tavlarsınızda içi boş insanları tavlarsınız anca.

O paranın ve gücün size verdiği öz güven aslında karşısınızda ki kişiyi etkileyen hususlardan biridir.

Bu insanları anlamıyorum harbi, altında ki scooter olsaydı gidip diyemezlerdi öyle bişi çünkü böyle abaza ve sarkıntı insanların öz güvenleri elinde ki paraya göre değişiyor karekter yapısına göre değil.

O yüzden hep hayatta kaybeden tarafta olacaklar.
    Stock Sever bunu beğendi.

elessartt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alan memnun veren memnun...

Birde öz eleştiri yapayım, adamın" gideeeeh mi laaa gızların peşinden" demesi bu ne, nasıl bir kabalıktır ıhyk..
    kabalık değil de nevşehir'e ait şive oluyor birazcık, ürgüplüyüm bende.. )

typhoonn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Arnavutkoy bu kadar degerlenmemistir.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler