Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Motosiklet Kız Tavlama (R6&HAYABUSA) - Yalnız Adam

Motovento
    REKLAM ALANI
    essegesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco New Grand Dink 250--Honda CB 900F Hornet
    Bence de eleştirenlerin hemen hepsi kıskançlık örneği göstermişler.Sanki kendileri böyle bir şey yapsa ve kızlar kabul etse ana bacı düşünecekler.

Helal osun kardeşlerim.Medeni cesaret gösterip kızlarla konuşup telefon almışlar.Kimse kimseye rahatsızlık vermemiş.Gayet normal bir durum.

Zaten kızlar terslese,arkadaşlar da yoluna giderdi.Sanki tecavüz edilmiş gibi bir algı yaratılmaya çalışılmış.Aşın bunları kardeşim.
    HUN, Tecimen, Mengu16 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha tracer 700 2016
    Valla herhangibir taciz gormedim baya abartmisiniz.gencler eglenmis iste gulun gecin. Kizlarin durumdan sikayeti yok sonucta.

Kızların sorun etmediği durum, forumda 4 sayfalık başlık oldu. Çok komik değil mi? Bence öyle. Tabii üzerinden 1-2 saat geçtikten sonra, daha sağlıklı düşündüğümde bunun TAMAMIYLA vizyon meselesi olduğuna kanaat getirdim. Her şeyin başı vizyon arkadaşlar, çok önemli.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    racing veya racing tipli motorların genelini kızlar seviyor. Daha önce yüzüme bakmayanlar, cıbır varken benle ilgilenmeye çalışıyorlar ama yüz vermiyorum.
    Bize delikanlı kız lazım vesselam...
    snappy x bunu beğendi.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    racing veya racing tipli motorların genelini kızlar seviyor. Daha önce yüzüme bakmayanlar, cıbır varken benle ilgilenmeye çalışıyorlar ama yüz vermiyorum.
    Bize delikanlı kız lazım vesselam...
    Cıbırınla gezdir beni Jimiiii
    jimi_hendrix, KaskReis ve shruikan bunu beğendiler.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cıbırınla gezdir beni Jimiiii
    hööööyyyttt, yılışıklığı hiç sevmem!!!!
    EmreKocyigit ve KaskReis bunu beğendiler.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçen yıl şu video ile ilgili;

şöyle bir konu açılmıştı;
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...lu-icerir.html

Hatta videonun 6:30'da forum ahalisi tarafından abartı derece eleştirilen olayın bir benzeri meydana geliyor.İlginç bir şekilde videoda görülen Amerika'daki o rahat ortam ve olaylar milletin hoşuna giderken,nedense Türkiye'de benzer olaylar ve ortam forum ahalisi tarafından fazlaca tepki çekiyor.Cidden kafam karıştı.Yanlış anlamayın bu olaylar iyi yada kötü demiyorum.Sadece benzer olaylar farklı ülkelerde olunca insanlar neden bu kadar farklı tepkiler veriyor anlamış değilim.Şu iki konu incelense çok güzel bir sosyal analiz olur.
    Tecimen, Mengu16 ve Morphin bunu beğendiler.

Tekrar ediyorum. Vizyon çok önemli.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    zorla yapılmış bişey değil, taciz diyemeyiz caizdir hocam
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

metinkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    Çekirdeğimi alıp geldim. Konuyu okuyorum. Gerçekten çok ilginç bir topluluk burası. Benim, örf, adet, gelenek, görenek, etik ve ahlaki değerlerime göre değerlendiriyorum.
    1. Yoldan kızları görüp dönmek enteresan. o aracı ben kullanıyor olsaydım benim aracımı takip etseydiniz şahsen ben huylanır telefon ile polis, jandarma, fbı, cia, kgb ne varsa arardım.
    2. Aracın önüne geçmeler, el kol hareketleri falan gerçekten rahatsız edici.
    3. Nevşehir ve Kapadokya bölgesinde 1 yıl çalıştım. Ben şahsen saat 18:00 den sonra sokağa çıkmaya korkuyordum. O kadar ilginç bir memleket. Hele trafikte kimse ile dalaşmayacaksın, bakmayacaksın.
    4. Motosiklet kız tavlamak için alınan bir alet değil. Ayrıca "kız tavlamak" deyimine hayatım boyunca muhalefet ettim. Kadınları bu kadar aşağılayan bir deyim olmaz olsun.
    5. O kadar güzel örnek var iken bu videoyu izleyerek ve konuyu okuyarak harcadığım zamana ve emeğe acıyorum.
    6. Forum ahalisinin hayata bakış açısının ne olduğunu anlamak için konuyu okumak yeterli.

Kalın sağlıcakla.
    otopsici, Mamba09 ve Carbondioxid bunu beğendiler.

Alıntı metinkilic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çekirdeğimi alıp geldim. Konuyu okuyorum. Gerçekten çok ilginç bir topluluk burası. Benim, örf, adet, gelenek, görenek, etik ve ahlaki değerlerime göre değerlendiriyorum.
    1. Yoldan kızları görüp dönmek enteresan. o aracı ben kullanıyor olsaydım benim aracımı takip etseydiniz şahsen ben huylanır telefon ile polis, jandarma, fbı, cia, kgb ne varsa arardım.
    3. Nevşehir ve Kapadokya bölgesinde 1 yıl çalıştım. Ben şahsen saat 18:00 den sonra sokağa çıkmaya korkuyordum. O kadar ilginç bir memleket. Hele trafikte kimse ile dalaşmayacaksın, bakmayacaksın.
    4. Motosiklet kız tavlamak için alınan bir alet değil. Ayrıca "kız tavlamak" deyimine hayatım boyunca muhalefet ettim. Kadınları bu kadar aşağılayan bir deyim olmaz olsun.
    5. O kadar güzel örnek var iken bu videoyu izleyerek ve konuyu okuyarak harcadığım zamana ve emeğe acıyorum.
    6. Forum ahalisinin hayata bakış açısının ne olduğunu anlamak için konuyu okumak yeterli.

Kalın sağlıcakla.
    Eline, diline sağlık hocam

AsirMahfi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L

Kalın sağlıcakla.
    Çekirdekle gelip, harcanan zamana acımak biraz çelişti sanki :D

okan kükner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Arkada cocuk var hic mi utanmaniz yok?

Motosikleti
    Ramzey Qm-250
    Ne yani şimdi http://mulpix.com/post/954432346432008115.html şöyle bir görüntüye mi verdiler numarayı ?

Yoksa böyle birşey gördükleri için mi ?
    https://www.google.com.tr/imgres?img...w=1366&bih=634

Her iki yöndende garip bir durum...

TurboTastic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kalın sağlıcakla.
    Doğru söze şapka çıkarılır. hislerimi aynen dökmüşsün.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yarası olan gocunur durum tam tersi olsa, kız numaramızı istese hangimiz vermezdik ? birlik, beraberlik ve güven içerisinde yaşamayı istememiz en büyük gücümüz ancak, araya kaynak yapacak olanlar bizden alakasız olur. onun için iyi tarafından bakın en azından bizim kandaşımız.. kızlar yabancıya mı gitsin yani

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    O değilde yorumları okudukça , kız arkadaşımı eve kitleme kararına doğru gidiyorum.

Bu kız arkadaşıma olan güvensizliğimden değil, yolda gelen geçinin yolda onu takip edip iltifatlar edip telefon numarasını almaya çalışmasın , böylr insanlarla habire muhattap olmasın diye.

Arkadaşlar azıcık "adam" olun ya. Hani hakaret anlamında söylemiyorumda erkekliğimizi bukadar ayaklar altına almayın. Yoldaki gördüğünüz bayanları kim olduğunu bilmeden takip etmek, iltifat edip telefon almaya çalışmak nedir.

Benim kız arkadaşımın başına gelse ve duysam sinirden delirirdim sanırım. Modernlik adı altında "genişliğe" lüzum yok. Modernlik bu değil.

Öyle her gelen yolda gördüğü kadınların peşine takılıp iltifat edip telefon isteyecekse işimiz iş yani.

Biz Türkler bu duruma çok hassastık , yenge derdik ne olduda bukadar genişledik yoldan geçenin peşine takılıp telefon ister olur hale geldik evli/nişanlı/sözlü veya sevgilisi olup olmadığını bilmeden.

Yorumları okudukça üzülüyorum cidden. Ben büyük tepki bekliyordum konuya. Fakat zerre sorun etmeyenler olmuş. Şaşırıyorum.

Morphin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR650F
    Cidden "güzel araba kullanıyosun" diyerek kız tavlanan bir ülkede yaşamak istemiyorum...

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Çektiğin her video ile forumda olay yaratmaya devam ediyosun Ben ama aşırı tepki gösterilecek bişey olarak görmüyorum bu videoyu.

Morphin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR650F
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen yıl şu video ile ilgili;
    https://www.youtube.com/watch?v=52Rj9YPbxmE
    şöyle bir konu açılmıştı;
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...lu-icerir.html

Hatta videonun 6:30'da forum ahalisi tarafından abartı derece eleştirilen olayın bir benzeri meydana geliyor.İlginç bir şekilde videoda görülen Amerika'daki o rahat ortam ve olaylar milletin hoşuna giderken,nedense Türkiye'de benzer olaylar ve ortam forum ahalisi tarafından fazlaca tepki çekiyor.Cidden kafam karıştı.Yanlış anlamayın bu olaylar iyi yada kötü demiyorum.Sadece benzer olaylar farklı ülkelerde olunca insanlar neden bu kadar farklı tepkiler veriyor anlamış değilim.Şu iki konu incelense çok güzel bir sosyal analiz olur.
    Beyin olmadığı için o sosyal analizide anlamazlar... İstedikleri hayatı inkar edip kendi gerçeklerinden kurtulamaz ve sizede bu gerçeklerle yaşamayı dayatırlar..
    Ne desen boş sal gitsin...
    Tecimen bunu beğendi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler