Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Motosiklet Kız Tavlama (R6&HAYABUSA) - Yalnız Adam

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Gökhan_Aygün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli talebem,

Hafta içi Yapı Kredi Plaza, hafta sonu da Büyükçekmece Albatros sahil şeridine gelirsen seni bizzat ortamıma sokacağim, söz veriyorum. Tabii ortam seni kabul eder mi bilemem, göreceğiz.

Kadınlar ile iletişim konusunda da senin elinden tutup gerçekten kültürlü ve güçlü kadınların olduğu mekanlara götüreceğim. Benden değil nasıl sosyal olunacağını onlardan ögreneceksin ; )

Malum Türkiye' de ben olmadan Ceo ya da Genel Müdür olmuş ve bir şirket için hayati kararlar alabilen kapasitede olan kadınlarla tanışman, ben olmadan imkansız olacaktır.

Bu arada evliyim ve 1,5 yaşında bir çocuğum var. Hali ile hafta sonu sürekli parka gitmek zorundayım.

Hafta sonu gelirsen parkta seni yaşıtlarınla da tanıştırabilirim

Bu sefer gerçekten ..

Sağlıcakla.
    Sevgili öğretmenim,

Size defalarca özel hayatınızla bir ilgim olmadığını, buranın bir sanal ortam olduğunu ve gerçek yaşantılarınızla burayı ayırt etmenizi söylememe rağmen ısrarla gerçek kimliğimi öğrenmeye ya da kendi özel hayatınızı burada pazarlamaya devam etmektesiniz. Bu durum biraz can sıkıcı hal almaya başladı. Tarafınızdan taciz edilmeye başlandığımı hissetmekteyim. Lütfen kendi özel hayatınızı kendinize saklayınız, benimkini de bana bırakınız. Bazı şeyler gizliliğini koruyunca daha değerli oluyor inanın bana.

Tekrar ediyorum, ne iş hayatınız, ne yaşınız, ne eşiniz, ne çocuğunuz, ne yıllık geliriniz, ne haftanın belirli günlerinde nerede olduğunuz, hangi rengi sevdiğiniz, vb. özel hayatınızla alakalı hiçbir şey zerre kadar umrumda değil maalesef. Biliyorum yapınız ya da iş hayatında bulunduğunuz mevki, sizi taktir etmemi ya da "Vay be... Herife bak ne kadar da prezentabl." dememi çok istiyorsunuz. Üzgünüm ama dünyaya çok farklı pencerelerden bakıyoruz. Sizin aslında bu bahsettiğiniz özel hayatınızdaki konumun arkasına saklanan vizyonsuz bir çomar olduğunuzu, şu son birkaç gündür gün yüzüne çıkardığım için belli ki bana sinirlisiniz. Anlıyorum, ama bunlar hep sizin suçunuz. Yeri geldiğinde daha fazla rezil olmamak için susmayı tercih etmek yerine kendinizi daha da yerin dibine sokmayı tercih ettiniz. Yeri geldi bir sene önce yazdığım yazıları araştırıp önüme saçma sapan kendi aklınızca beni yerecek şekilde(!) sundunuz. Yeri geldi "Ha-ha müsaade öyle yazılmaz ki seni öğretmenime söyleyeceğim ha-ha anadil birleşik yazılır laylaylay" gibi ilkokul öğrencisi taktikleri ile "Bari dil bilgisinden vurayım." mantığınızla saldırdınız.

Çomarsınız ve çomar kalacaksınız.

Trajikomiksiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Alıntı Tecimen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili öğretmenim,

Size defalarca özel hayatınızla bir ilgim olmadığını, buranın bir sanal ortam olduğunu ve gerçek yaşantılarınızla burayı ayırt etmenizi söylememe rağmen ısrarla gerçek kimliğimi öğrenmeye ya da kendi özel hayatınızı burada pazarlamaya devam etmektesiniz. Bu durum biraz can sıkıcı hal almaya başladı. Tarafınızdan taciz edilmeye başlandığımı hissetmekteyim. Lütfen kendi özel hayatınızı kendinize saklayınız, benimkini de bana bırakınız. Bazı şeyler gizliliğini koruyunca daha değerli oluyor inanın bana.

Tekrar ediyorum, ne iş hayatınız, ne yaşınız, ne eşiniz, ne çocuğunuz, ne yıllık geliriniz, ne haftanın belirli günlerinde nerede olduğunuz, hangi rengi sevdiğiniz, vb. özel hayatınızla alakalı hiçbir şey zerre kadar umrumda değil maalesef. Biliyorum yapınız ya da iş hayatında bulunduğunuz mevki, sizi taktir etmemi ya da "Vay be... Herife bak ne kadar da prezentabl." dememi çok istiyorsunuz. Üzgünüm ama dünyaya çok farklı pencerelerden bakıyoruz. Sizin aslında bu bahsettiğiniz özel hayatınızdaki konumun arkasına saklanan vizyonsuz bir çomar olduğunuzu, şu son birkaç gündür gün yüzüne çıkardığım için belli ki bana sinirlisiniz. Anlıyorum, ama bunlar hep sizin suçunuz. Yeri geldiğinde daha fazla rezil olmamak için susmayı tercih etmek yerine kendinizi daha da yerin dibine sokmayı tercih ettiniz. Yeri geldi bir sene önce yazdığım yazıları araştırıp önüme saçma sapan kendi aklınızca beni yerecek şekilde(!) sundunuz. Yeri geldi "Ha-ha müsaade öyle yazılmaz ki seni öğretmenime söyleyeceğim ha-ha anadil birleşik yazılır laylaylay" gibi ilkokul öğrencisi taktikleri ile "Bari dil bilgisinden vurayım." mantığınızla saldırdınız.

Çomarsınız ve çomar kalacaksınız.

Trajikomiksiniz.
    Beklemediği şekilde ağzının payını alan hayat fakirlerinin nasıl tepkiler verdiğini bizimle paylaştığın için öncelikle teşekkür ediyorum.

Ama sana hak ettiğin gibi son bir söz.

Ben üzerinden bir kere geçtiğim bir ( yolun ) üzerinden tekrar geçmem. Parantez içini sen doldur buraya yazamıyorum.

Şimdi ikile çocuk.

Alıntı Gökhan_Aygün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beklemediği şekilde ağzının payını alan hayat fakirlerinin nasıl tepkiler verdiğini bizimle paylaştığın için öncelikle teşekkür ediyorum.

Ama sana hak ettiğin gibi son bir söz.

Bem üzerinden bir kere geçtiğim bir ( yolun ) üzerinden tekrar geçmem. Parantez içini sen doldur buraya yazamıyorum.

Şimdi ikile çocuk.
    Kendi hayal dünyanızda bir şeyler başardığınızı sanmanıza gerek yok, o zaman şöyle yapalım daha mutlu olacağınızı düşünüyorum. Ben size duymak istediklerinizi söyleyeyim konu kapansın siz de mastürbasyon (ego tatmini) yapmış olursunuz.

Ağzımın payını çok fena şekilde üf öyle böyle değil ama acayip anormal bir şekilde verdiniz. Çok yüce CEO'lar tanıyan bilmem ne plazadaki üst düzey padişahımsı kral bey. Siz ne kadar da elitsiniz öyle ben daha 25 yaşında bir çocuğum ne bileceğim ki siz 327 yaşında bir elfsiniz sizden öğreneceğim çok şey var. Ne kadar da müthiş bir vizyona sahipsiniz. Eşiniz de top model. Siz de maşallah Brad Pitt gibisiniz yahu. Allaaaaam bu nasıl bir karızma, bu nasıl bir dil bilgisi! Gördüğüm en bilge çom... ehem pardon insanlardan birisiniz.

Bu arada boşluğu da dolduramadım, sokak jargonuna sahip değilim ama belli ki çirkin, kadını metalaştıran ve cinsiyetçi bir kelimedir size de bu yakışır.

Edit: imla

Mucit23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900 & KTM450EXC & BWS100
    Arkadaşlar bu tür tartışmaların sonu yok. Bizim insanımızda yanlış olan bir şey var ki oda herkesin bir başka birini düşünce kalıbına sokulmaya çalışılmasıdır. Herkes bir şekilde diğer insanları kendi düşünce kalıbına sokmaya çalışıyor. Bırakın kendi tezinizi kanıtlamak zorunda değilsiniz fikrinizi söyleyip kenara çekilirsiniz. Bu tartışmalarda bu kadar uzayıp gitmez

Vakit en değerli hazinemizdir. Bana kalırsa bu tür tartışmalar vakit kaybından başka birşey değil.

Öte yandan bahsi geçen videoda bende taciz durumu görmüyorum. Daha önce arkadaşlar söylemiş. Konunun ekşiye taşınması ve oradakilerinde taciz olmadığı yönünde yorum yapmaları durumu gösteriyor. Ekşidede söylenmiş eger ki ilk durumda kız reddetseydi ve motorucunun aynı hareketi tekrarlamasi durumunda kızı taciz ediyor diyebilirdim. Ama şu aşamada kız zaten yeşil ışığı yakıyor ve doğrudan telefon numarası veriyor. Bu durumda ben taciz göremiyorum. Alan razı veren razı durumu var.

Hani üniversitede güzel bir kız görüpte ona açılmaya çalışırsınya. Cesaretini toplar ve gider konuşursun. Aynı şey. Tacizse buda taciz.

çocuğa gelince umarım kızın kendi çocuğu değildir şeklinde yorumluyorum. Fakat kardeşi yeğeni vs olabilir bilemeyiz. Belkide video komple seneryodur. Bilemeyiz.

Ben görüşümü karşımdakine dikte etmeye çalışmıyorum kimse yanlış anlamasın ben bayılıyorum böyle tartışmayı kedinin fare ile oynaması gibi düşünün. Karşımdaki sinirlendikçe daha da büyük haz ve keyif alıyorum. Bir arkadaş yukarıda bir video paylaşmıştı böyle mi eğleniyorsun diye aynen öyle keyif alıyorum. Sonuçta etrafımız bu tarz çomarlarla dolu ve hepsi aynı sığlıkta, papağan gibi tekrar ettikleri belirli başlıklar vardır ondan öteye geçemezler. Ben de can sıkıntısı işte öyle bilgisayar başındayken vakit öldürüyorum. Yoksa benim konuştuklarımı anlayamadıklarını farkındayım, söylediklerimin hiçbir şeyi değiştirmeyeceğini de farkındayım. Devam ettiği sürece de oynamaya devam edeceğim.

Çoooom!

Motosikleti
    Kawasaki EL-250 ,Mondial Z-ONE 150
    Yok zaten gidişatın başlıkla alakası kalmadı, bitti o konu kışkışladık.

Siz karşınızdakine kendini tatmin ediyorsun derken bile karşınızdakini tatmin ediyorsunuz ,zevkle ve hırsla açıyorsunuz bu başlığı artık atışma tartışma falan değil bu. İki tarafta baya zevk alıyor, arkadaş kendinize ayrı başlık tutun burda herkesin içinde ayıp , sizin karınızın kızınızın egosuna böyle davransalar..cıkcıkcık..

Ben zevk aldığımı kabul ediyorum karşı taraf için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim, bilemem belki de yerilmeyi seviyordur, olamaz mı? Olabilir. Belki de boy kompleksi yüzündendir hep bunlar, özel hayatını sanal ortamda pazarlamalar falan. Bi garip. Ama ben baya keyif alıyorum ne yalan söyleyeyim.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    HUN, biyeybaraküs ve potasyum bunu beğendiler.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    bu konuda pek iyi değilsiniz anlaşılan. ilk olayinizi paylaşma isteği duymuşsunuz..

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    O diil de hatunlar aradı mı sonra ?

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Buna taciz diyen insan samimiyetsizdir. Önünden taytla, etekle bir kız geçse yarım saat muhabbetini yapacak adamlar burada millete ahlak dersi vermeye çalışmasın.

Kızlar bu durumu taciz olarak kabul etse zaten işi numara vermeye kadar götürmezdi. Görücü usulü olmuyor artık bu işler. Belki kabullenirsiniz de yeni beyinler katılır ülkemize.
    HUN, Mengu16, Tecimen ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    millet kafayı yemis amk

metinkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    Bu konu ekşisözlük'de de başlık olmuş.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı Draconian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buna taciz diyen insan samimiyetsizdir. Önünden taytla, etekle bir kız geçse yarım saat muhabbetini yapacak adamlar burada millete ahlak dersi vermeye çalışmasın.

Kızlar bu durumu taciz olarak kabul etse zaten işi numara vermeye kadar götürmezdi. Görücü usulü olmuyor artık bu işler. Belki kabullenirsiniz de yeni beyinler katılır ülkemize.
    heralde domuz eti duyunca yolunu değişitir ayet okur hadis söyler sana, kadın vs dedinmi :D kimseden ses çıkmaz

Motosikleti
    R25
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O değilde yorumları okudukça , kız arkadaşımı eve kitleme kararına doğru gidiyorum.

Bu kız arkadaşıma olan güvensizliğimden değil, yolda gelen geçinin yolda onu takip edip iltifatlar edip telefon numarasını almaya çalışmasın , böylr insanlarla habire muhattap olmasın diye.

Arkadaşlar azıcık "adam" olun ya. Hani hakaret anlamında söylemiyorumda erkekliğimizi bukadar ayaklar altına almayın. Yoldaki gördüğünüz bayanları kim olduğunu bilmeden takip etmek, iltifat edip telefon almaya çalışmak nedir.

Benim kız arkadaşımın başına gelse ve duysam sinirden delirirdim sanırım. Modernlik adı altında "genişliğe" lüzum yok. Modernlik bu değil.

Öyle her gelen yolda gördüğü kadınların peşine takılıp iltifat edip telefon isteyecekse işimiz iş yani.

Biz Türkler bu duruma çok hassastık , yenge derdik ne olduda bukadar genişledik yoldan geçenin peşine takılıp telefon ister olur hale geldik evli/nişanlı/sözlü veya sevgilisi olup olmadığını bilmeden.

Yorumları okudukça üzülüyorum cidden. Ben büyük tepki bekliyordum konuya. Fakat zerre sorun etmeyenler olmuş. Şaşırıyorum.
    Senin kız arkadasın böyle bi durumda motorluları terslerse sıkıntı olmaz fakat vıdeoda alan memnun satan memnun kaldı ki kızlar belkide ilk karşılaşmada bakışları ile bile motorcuları peşlerine takmış olabilir kısacası kız kuyruk sallamasa hiçbir sıkıntı olmaz o yüzden zerre sorun etmiyoruz ve motorcu abilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz..

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Bunun gibi bir olayı meşru bir şeymiş gibi göstermek hiç hoş değil. Bu Özellikle ülkemizdeki abaza çomar takımına ayna tutmaktan başka birşey değil, alan memnun veren memnun diyenlerde bunun gibi olayların sonuçlarının ne tarz sapkınlara yol açtıklarını bilmeden işkembeden sallamasın lütfen.

Maalesef her numara isteme, tanışmaya çalışma olayı bu videodaki gibi güzel sonuçlarla bitmiyor. İnsan olduğunun hala farkında olamayan erkek ırkı, karşı tarafın "hayır istemiyorum" cevabına "hmm peki tamam o zaman iyi günler" deyip gitmeyebiliyor. Hayır cevabını alınca işte o zaman ortaya daha saldırgan, ısrarcı, sapkın bir karakter çıkabiliyor. Bunun örnekleri çok vardır internette bulabilirsiniz.

Belki arkadaşın videoda yapmış olduğu size göre çok normal bir şey olabilir. Bunu anlarım, tabiki herkesin genişlik seviyesi farklıdır, sevgilinizin ananızın, abla, kız kardeşinizin peşinden devamlı erkeklerin koşması hoşunuza bile gidebilir ama benim yetişme tarzım bu tarz bi olayı asla kabullenebilecek yapıda değil..

Aşağıdaki olayda da bu videodaki gibi durumlarda nasıl sonuçlar çıkabiliyormuş görebilirsiniz.

http://nurhandemirel.blogspot.com.tr...k-cinayet.html
    Kayıp ceset bulundu
    Muğla'da bir ay önce kaybolan ve arkadaşı tarafından öldürüldüğü öne sürülen Mücahit Kozluk'un (23) cesedi Dalaman Çayı'nda bulundu. Olayla ilgili tutuklanan Hasan Yılmaz Dilmen, arkadaşı Kozluk'u, eşine Facebook'tan ilişki teklif ettiği için öldürdüğünü öne sürmüştü. Mücahit Kozluk'un cesedinin bulunması için Dalaman Çayı'nın suyu kesildi. Dalaman Emniyet Müdürlüğü'nün destek istediği ekipler cesedi çalılara takılı halde buldu. Dalaman Çayı'ndan çıkarılan ceset İzmir Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Haziran 2011 Sabah Gazetesi
    Stock Sever bunu beğendi.
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler