Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

2017 Honda CBR250RR İlk Videosu (Teaser)

Motovento
    REKLAM ALANI
    SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Beğenenler şimdiden kumabaralara para koymaya, birikim yapmaya başlasın. Zira bu tasarımda honda kalitesinde çift silindir abs li bir motor el yakacaktır.
    17500 TL den ben bahsi açıyorum, yok mu arttıran??
    (hatırlatırım; güncel kasa cbr250 14700 TL)

Haaa, honda bi babacanlık yapar da 16 bin tl gibi bir fiyattan bu motoru satarsa piyasayı yakar yıkar , ezer geçer, siler süpürür taş üstünde taş bırakmaz, bu kesin

İnşallah bu sefer beklentiler boşa çıkmaz da piyasa güzel bir model daha kazanır...
    CanAydın000 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    bu motor 20 bine bile alınır.
    çift silindir 40 beygire yakın bi gücü olacak tahminimce.
    ayrıca abs de var.
    tasarım denecek laf yok. biraz kawasakiden biraz da ducatiden almışlar ama şahane bişi olmuş.
    zaten 2017 itibariyle ile motosikletlerde abs zorunlu oluyor diye biliyorum.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    Bu motor piyasayı iyice kızıştırır.

Böyle oluncada insanın aklını ister istemez, hep belden aşağı vuran kawasaki'ye gidiyor. Alın size 4 silindir, 250cc safkan yarış motoru diyip, alayımızı deler.

Alıntı 000000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motor piyasayı iyice kızıştırır.

Böyle oluncada insanın aklını ister istemez, hep belden aşağı vuran kawasaki'ye gidiyor. Alın size 4 silindir, 250cc safkan yarış motoru diyip, alayımızı deler.
    250 CC ve 4 silindirdeki azıcık torkla YBR 125 bile dalga geçer ilk kalkışta.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    Alıntı larnon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haha, komik. 20K devir çeviyordu eskileri. ( Zaten bu sebeple tarihe gömüldüler, yüksek devir, kısa motor ömrü ekonomik değillerdi )

Olsa kırbaçlarım.

Aha buda bonus. Kıçımın yeberesine hediye (sese bak beee, F1 misin nesin sen )

larnon ve fatih.met bunu beğendiler.

Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayrıca abs de var.
    tasarım denecek laf yok. biraz kawasakiden biraz da ducatiden almışlar ama şahane bişi olmuş.
    Ab de zorunlu oluyo die biliyorum. Bizim motorlu taşıtlar kanun mu kararnamesinde mi ne arabalarda var sadece abs zorunluluğu galiba

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    kaç silindir lan bu
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı larnon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beton mikseri bile tokatlar diyen arkadaştan fazla uçtunuz. 45bg'lik makinelerden bahsediyoruz zamanında ''küçük canavarlar'' diyorlardı bu motorlara
    larnon bunu beğendi.

Yolcu0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beğenenler şimdiden kumabaralara para koymaya, birikim yapmaya başlasın. Zira bu tasarımda honda kalitesinde çift silindir abs li bir motor el yakacaktır.
    17500 TL den ben bahsi açıyorum, yok mu arttıran??
    (hatırlatırım; güncel kasa cbr250 14700 TL)

Haaa, honda bi babacanlık yapar da 16 bin tl gibi bir fiyattan bu motoru satarsa piyasayı yakar yıkar , ezer geçer, siler süpürür taş üstünde taş bırakmaz, bu kesin

İnşallah bu sefer beklentiler boşa çıkmaz da piyasa güzel bir model daha kazanır...
    Lansman olarak 16,500 sonrası için 17,500 2-3 ay sonrada 18 diyorum

webingo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    bu motosikleti honda 16ya felan vermez. fiyat 19.500 cıkınca bana haber edersiniz :D

Motosikleti
    R25
    Onu bunu bırakın abi yakıtı nedir bunların yoğun ş içinde 15 kuruşu gecermi benzin ortalama 4,70 den hesaplarsak, yakıt herşeyden önemli şimdilik, fakir umudu diyelim

simurgg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    ayrıca abs de var.
    Ninja 300 ayni ozelliklerde 21 bin TL ama pek kimsenin aldigi yok... Honda'nin farki satis ve servis agi olur ama gordugum kadariyla bunu motor fiyatlarina cok guzel bir sekilde bindiriyorlar (bkz. yurtdisinda MT07'den daha ucuz olan CB500F'in 25 bin olmasi).

Motosikleti
    Alıntı simurgg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ninja 300 ayni ozelliklerde 21 bin TL ama pek kimsenin aldigi yok... Honda'nin farki satis ve servis agi olur ama gordugum kadariyla bunu motor fiyatlarina cok guzel bir sekilde bindiriyorlar (bkz. yurtdisinda MT07'den daha ucuz olan CB500F'in 25 bin olmasi).
    hocam ninja vergi dilimine girdiği için çoğu kişi tercih etmiyor.
    ayrıca ninja bu şekilde bi motor yapsa o da alınır.
    yurtdışı fiyatlarıyla burayı kıyaslamaya kalkışırsak kimse motor almak istemez.
    malezyadaydı sanırım ama ülkeyi tam hatırlayamadım şimdi zx636r 15000 tl gibi bir fiyata satılıyor. burda ise 45000 tl nin üzerinde

M.Cankurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696 (2013)
    Yeni çıkan 2016 Model CBR150 modele çok yakın olacağını düşünüyorum buyrun.

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence fiyatı çok abartamayacaklar. Ne kadarda olsa sonuçta r25 e mt 25 e rakip bir motor. arada ciddi fiyat farkı olursa sanırım sadece fanatikleri alır.

simurgg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    hocam ninja vergi dilimine girdiği için çoğu kişi tercih etmiyor.
    ayrıca ninja bu şekilde bi motor yapsa o da alınır.
    yurtdışı fiyatlarıyla burayı kıyaslamaya kalkışırsak kimse motor almak istemez.
    malezyadaydı sanırım ama ülkeyi tam hatırlayamadım şimdi zx636r 15000 tl gibi bir fiyata satılıyor. burda ise 45000 tl nin üzerinde
    1- Fiyatin ne kadari vergi vs. bakmadan 40 bg'e yakin gucte bir motor icin 20 bin TL ustu fazla gelebilir diye dusundum.
    2- Ninja 300 tam olarak bu sekilde bir motor degil mi? Sanki Honda 250RR'i tam olarak R25-R3 ve Ninja 300'e karsi konumlandirmis gibi anliyorum.
    3- Turkiye'de tasit fiyatlarinin yurt disina gore yuksek olmasi baska bir sey. Benim bahsettigim CB500F'nin yurt disinda MT07'den ucuzken burada ayni fiyata satilmasi.

Motosikleti
    Alıntı simurgg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1- Fiyatin ne kadari vergi vs. bakmadan 40 bg'e yakin gucte bir motor icin 20 bin TL ustu fazla gelebilir diye dusundum.
    2- Ninja 300 tam olarak bu sekilde bir motor degil mi? Sanki Honda 250RR'i tam olarak R25-R3 ve Ninja 300'e karsi konumlandirmis gibi anliyorum.
    3- Turkiye'de tasit fiyatlarinin yurt disina gore yuksek olmasi baska bir sey. Benim bahsettigim CB500F'nin yurt disinda MT07'den ucuzken burada ayni fiyata satilmasi.
    kaç tl fark var?

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı M.Cankurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=RvIZGBUnLs8
    Bende çok kıyasladım bu motorla bazi benzerlikleri var ama bundan farklı daha kalıplı daha bir ss olacak 250rr

Dr. Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25
    Benim tahminim satış politikaları şöyle olacak. Örnek veriyorum yarın piyasaya çıkacak olsa, R25 alacağıma biraz daha ekleyip bunu alırım mantığına oynayacaklar. Hele ki ABS ile..

16 bin R25 desek yarın satışa sunulsa Cbr 250rr 1.5 - 2 Bin lira fark ile 18 bin lira civarı satılmaya başlar.
    dyavol-77 bunu beğendi.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Alıntı Yolcu0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lansman olarak 16,500 sonrası için 17,500 2-3 ay sonrada 18 diyorum
    yamahanın yaptığı bu lansman fiyatı çakallığını honda da yapar mı acaba merak içindeyim Yaparsa iyi satış rakamlarına ulaşır.

Alıntı M.Cankurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=RvIZGBUnLs8

Bu tasarımla ilk gösterilen siyah prototip arasında baya fark var. Buna benzer çıkarsa üzülürüm şahsen. Bu tasarım da fena değil ama prototipdeki efsane tasarımla alakası yok maalesef.
    prototipin birebir aynısı çıkmaz tabii ki ama ona yakın birşeyler bekliyorum ben en azından. Güzel bir şey çıksın da gözümüz güzel motor görsün, piyasaya rekabet gelsin artık.

Rekabet her zaman iyidir, yamaha R25 de kendini rakipsiz hissetti kafasına göre hem fiyata hem yedek parça fiyatına bindiriyor. Eli yüzü düzgün bir 250RR gelsin de az şu yamaha bi silkinip kendine gelsin isterim açıkçası

Dipnot: Bazı arkadaşlar R25 sahiplerinin hondanın bu sınıfta böyle bir motor getirmesini istemediğini düşünebilir. Ben tam aksini düşünüyorum.Çok iyi bir rakip gelsin ki şu yamaha hem motorun hemde yedek parça fiyatlarını revize etsin, öyle balon gibi şişiremesin artık. 13,5 dan açılışı yapılan alet 15,9 oldu. 20tl ye satılan ayaklık 120tl oldu. Yamahayı şöyle sağlam tokatlayacak, kendine getirecek bir model şarttı. İnşallah beklentileri boşa çıkarmazlar....
    Ciddi rekabet her zaman biz kullanıcılara yarar
    fedos, M.Cankurt, beko12345 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)