Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

2017 Honda CBR250RR İlk Videosu (Teaser)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    e daha düzü çıkmadı ki piyasaya bu ne zaman çıkacak, veya bizim buralara kaç sene sonra gelecek, asıl sıkıntı o. Honda nın daha nice güzel modelleri var ülkemize giriş yapmamış. keza yamaha nında öyle.
    düşük cc de honda getirir çünkü türkiede çok tutuluyor böyle motorlar. r25 mt 25 puslar 200 filan falan hep üdşük cc de millet

rs 200 ü satıp bunu alıırm çok güzel yavv

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi tasarim oyunu yapilmis motorun daha SS durmasi icin fark ettinizmi. gidon hizasindaki yan grenaj yukari dogru uzatilmis ve depo sivri ve yuksek tasarlanmis. boylece yuksek sport touring gidon gizlenmis

gidon oldugundan cok daha alcak duruyor
    Tespit güzel

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:15 ----------

Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    e daha düzü çıkmadı ki piyasaya bu ne zaman çıkacak, veya bizim buralara kaç sene sonra gelecek, asıl sıkıntı o. Honda nın daha nice güzel modelleri var ülkemize giriş yapmamış. keza yamaha nında öyle.
    Bak şimdi honda getirmez diye bir şey yok motor fabrikadan çıkınca honda firması bu motor Türkiye'de satılamaz diye damga vurmuyor motora
    Bazı modellerin Türkiye'ye gelmeme nedeni memleketteki motor satıcıları bakıyorlar bu motor Türkiye'de tek tük satar getirip uğraşmayalım yedek parça stoğuyla diye getirmiyorlar.Sence firmalar insanların 2-3 ay kuyrukta bekleyipte almak isteyeceği motoru getirmez mi? Salak mı bu adamlar.
    Yani getirmiyorlar diye bir şey yok arz-talep
    dyavol-77 bunu beğendi.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    0.25 hızda izleyip ayrıntı yakalayamadım tasarım insanı heyecanlandırıyor resmen

düzeltme ters ön takım ve abs var
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Motosikleti
    XVS 650 Drag Star
    Abi bu motoru gördüğümden beri bekliyorum Honda fiyatı fazla abartmaz inşallah max.17.000TL diyorum ben fakat parçaları çok pahalı olucak r25 gibi

Jeeztro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - XV 950 Cafe Racer
    RR olması sanırım çift silindir demek. Gayet başarılı duruyor. Bu çıkmadan benimkini satmam lazım. İkinci eli haşat eder şimdi bu çıkınca

Motosikleti
    XVS 650 Drag Star
    Fiyatı 16-17 Bin TL olursa çıktığı gün stoklar tükenir :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Düşünsenize bu modele abs ,kaydırmalı debriyaj ve adam akıllı lastik ekliyorlar fiyatıda 15 16 bin tl civarı. R25 sattırmazlar 2.elinide yerlerde süründürürler.

Motosikleti
    XVS 650 Drag Star
    Alıntı redmap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düşünsenize bu modele abs ,kaydırmalı debriyaj ve adam akıllı lastik ekliyorlar fiyatıda 15 16 bin tl civarı. R25 sattırmazlar 2.elinide yerlerde süründürürler.
    lastikler değişmez bence klasik lastikleriyler gelir fiyat olarak ben 15-17 arası diyorum

Motosikleti
    RKS Veloce 150
    Konsept ile birebir gibi duruyor. 10dk boyunca space tuşu manyağı oldum. oynat uğurcum moduna girdim. Belki farlar değişiklik gösterebilir gibi. Debiyaj kapağı dahil video ile tamamen aynı.

Eksozdan belli çift silindir.

Yasin D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    22" Bajaj NS 200

Abs mi o ??

Motosikleti
    RKS Veloce 150
    Evet fren diskinin altında sensörü de mevcut.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    ayıptır sorması bir şey soracaktımda.

cbr 250 nin yol versiyonu denmiş. cbr250 dağ versiyonumuydu ki ?
    slyman_b ve ArdaTugay bunu beğendiler.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    keşke birazda 300-400 cc r80 tasarımı benzeri modellere ilgi duysanız binilecek motor bulamıyorum. r25 var ondan verelim abi diyolar
    abi ben de aynı olaydan muzdaripim bi ara yamaha sr400 geldi ama devamı gelmedi...
    tuttacromata bunu beğendi.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ben de aynı olaydan muzdaripim bi ara yamaha sr400 geldi ama devamı gelmedi...
    hemde 16 liraydı. elektirik marşı bile yoktu sadece ayakla çalışabiliyodu yanlış hatırlamıyosam. ilkel bi motosikletti bu yüzden çok ilgimi çekti gittim birkaç yere görmek için ama bulamadım. devamı gelmedi hiç karşılaşamadık
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hemde 16 liraydı. elektirik marşı bile yoktu sadece ayakla çalışabiliyodu yanlış hatırlamıyosam. ilkel bi motosikletti bu yüzden çok ilgimi çekti gittim birkaç yere görmek için ama bulamadım. devamı gelmedi hiç karşılaşamadık
    bize göre motor yok abi... ben cbr250 aldım sen de r25 al abi :D naapalım başka...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayıptır sorması bir şey soracaktımda.

cbr 250 nin yol versiyonu denmiş. cbr250 dağ versiyonumuydu ki ?
    Beyin forumu terk eder.Yani konsept halinde değil dikiz aynaları........her şeyi trafiğe uyarlanmış trafikte kullanılmaya uygun seri üretime geçecek haline yol versiyonu diyoruz
    josepth_o6 bunu beğendi.

Nathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07
    Alıntı mithrelios adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Euro 4 emisyonları düşük cc'yi mecbur kılmıyor, hatta genel trend yıllar içinde aynı motosikletin yeni versiyonları çıkarken motor hacminin büyütülmesi şeklinde. Bu özellikle Avrupa'lı üreticilerde böyle, Ducati, KTM, Triumph ve BMW'nin uzun süredir ürettiği serilere bakarsanız yıllar içinde hep motor hacimlerinin büyütüldüğünü görebilirsiniz. Bizde 250cc olarak gelen motorlar genel olarak zaten Asya pazarında satılmak için ürtiliyorlar, Avrupa'da hep 300cc ve üstü olarak çıkıyorlar. Bu CBR250RR'ın da Avrupa'da muhtemelen 350cc civarı bir hacim ile piyasaya sürüleceği konuşuluyor. Bkz. R25-R3, CBR250R-CBR300R. Bu motorları Avrupa'daki varyasyonlarıyla kullanamama sebebimiz ise 250cc üstünde mevcut bulunan hayvani ÖTV.

600rr'ın üretiminin sonlanmasının sebebi motorun silindir hacminin büyüklüğü değil, 600cc hacimli 4 silindirli ve o kadar devir çeviren bir makineyi Euro 4'e uyumlu hale getirilmesinin maliyetinin, düşen SS motosiklet satışlarından elde edilen karın üstünde olması. Bu arada belkisi kalmadı, son üretimi 2015'te yaptılar 600rr'ın stoklar bitince bir daha yok.
    Aynı hikaye r6 ve diğerleri için de geçerli heralde değil mi?

Cbr 250 r 14 kusurken 2 silindir abs yeni model fln 18 den az olmaz gibi geliyo bana bide pek dikkat edemedim 2 teker abs mi rs 200 gibi sadece önde mi var? Bide youtube da top speed vidyolari fln var 2015 yılından kalma :(

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    konsept resminde çift egsoz manifoltu varmış yeni gördüm
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Motosikleti
    XVS 650 Drag Star
    resimdeki büyük ihtimal modifiyeli hali böyle geleceğini sanmıyorum

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)