Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: MOTOR KASKOSU HANGI SIRKETTEN ALINMALI?

Katılımcı sayısı
1. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • ANADOLU SIGORTA

0 0%
  • BASAK SIGORTA

0 0%
  • KOC- ALLIANCE

0 0%
  • AK SIGORTA

0 0%
  • BASKA FIRMALAR

1 100.00%
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Motorda Kasko

Motovento
    REKLAM ALANI
    tenisci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    chooper
    Alarm takıyolar arkadaşlar iki kademeli birisi üzerine oturunca veya hafif sallayınca birde çalmaya calışınca farklı olmak üzere.
    hatta alarm da uzaktan kumanda ile anahtar takılıdeğil ve vites boşta ise ısıtmak için çalıştırabiliyorsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jeneau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA TRANSALP (Turuncu Boğa)
    en güzeli eski yöntemler birtane disk kilidi ;30-40 milyona bile var sinemaya fln gittiğinizde her yerde yanınızda taşırsınız, hiç değilse iterek götürmezler; bide büyük zincir alıp evin orda sağlam bi yere bağlamak..
    gerçi ufak hacimli motorlar daha dikkatli olmak zorunda çünkü hem çalınma ihtimali yüksek hemde hemen satılır,parçası kullanılır... umarım kimse tatmaz bu duyguyu ben tatdım çok kötü aman dikkat...

Oytun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Birde şunu düşünün. Sen anahtarı bir arkadaşına verdin al git dedin sonrada anahtar evden çalındı diye ihbar edip kaskodan para istedin. İşte sebep budur bence.
    ...Oytun...
    ..Ainador..

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    + Bu Mesaj Moderator tarafindan taşınmıştır.

Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölüme açılan topicler yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi sorumlunun yetkisindedir.

Attığınız her mesajda IP adresinizin kayıt edildiğini lütfen göz önünde bulundurun. Bu anlaşmanın iptali halinde IP adresiniz vasıtasıyla forum alanından uzaklaştırılacağınız gibi, herhangi bir hukuksal durumda da ISP'nize ulaşılacaktır. Bu durum ancak bu anlaşmanın ciddi bir şekilde ihlal edilmesi durumunda geçerlidir.

Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.

Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.

Şikâyetler için... info@motosiklet.net

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    yedek anahtar yaptırır yine hallederim o isi hocam sonucta yapmak istedikten sonra..

arkadas benimde tavsiyem isvicre sigortadir butun tanidiklarim oradan yaptiriyorlar vede hic bir parazit cikmamakta

Yardimlariniz icin tesekkurler.Motosiklet alinca ilk isim hareket halinde calisan alarm taktiracagim.

Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pardon siz istanbul mu yoksa antalya şubesinde misiniz???

Motosikleti
    honda beat
    abi türkiye de bu iş zor yürür

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    kasko yaptırmak icin ehliyetin olması gerekiyor diye birsey soylediler bana. Ben motoru haziran basinda alıyorum ancak ehliyet temmuzda.. simdi ben ehliyet alana kadar kasko yaptıramaz mıyım motoru ?

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Ben yaptırdım kaskoyu, ehliyetle alakası yok. Yaparlar kaskoyu ama kaza yaparsan alamazsın birşey çünkü ehliyet olmazsa vermezler (aynı şekilde alkollü olursanda vermezler).

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Ben Başak Sigorta Antalya Bölgede bilgi işlem müdürüyüm benimde müdürümüze böyle bir sorum olmuştu ve bana "motor gibi çalınma ve kaza riski teşkil eden birşeye hiçbir sigorta şirketinin risk alıp sigorta yapmadığını bu motorun fiyatının 40 milyar dahi olsa kasko yapılamayacağını , bununda zaten sigortacılık mantelitesine aykırı olduğunu" söylemişti.Bende şaşırdım ama mantık çerçevesinden bakınca doğru ve sadece zorunlu trafik sigortası var.
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

shadow-vt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow
    Alıntı MeTaL adlı üyeden alıntı
    Ben Başak Sigorta Antalya Bölgede bilgi işlem müdürüyüm benimde müdürümüze böyle bir sorum olmuştu ve bana "motor gibi çalınma ve kaza riski teşkil eden birşeye hiçbir sigorta şirketinin risk alıp sigorta yapmadığını bu motorun fiyatının 40 milyar dahi olsa kasko yapılamayacağını , bununda zaten sigortacılık mantelitesine aykırı olduğunu" söylemişti.Bende şaşırdım ama mantık çerçevesinden bakınca doğru ve sadece zorunlu trafik sigortası var.
    hayır arkadasım yanlıs bilgi bu..!!isviçre sigorta ve koc alıans yapıyor ..ve koç alıans isviçre sigortadan daha hesaplı (benım foruma gonderdıgım motorların kasko degerlerınede bir bakın ıstersenız butun marka ve modeller mevcut orada.)bu konnuda acılan bugun 2ıncı topic bu diger topıckdede acıkladım zaten
    Her zaman dogruyu söyle,ne söyledigini hatırlamak zorunda kalmazsın!!

cafein - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650 V-STROM
    http://www.raysigorta.com.tr/control...ration=gokasko
    Arkadaşlar buradan ne pirim ödiyeceğinizi yaklaşık hesaplayabilirsiniz. Cd,teyp vs yazan yerlere 0 değeri girin. Motorsiklet sekmesini seçeceksiniz araçlar kısmından.
    Kolay gelsin,

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Ben Başak sigortadan yaptırdım,MeTaL, galiba senin müdür damdan düşme
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    Yamaha Fazer
    parasını verdikten sonra bence hepsi yapar. ama primini de ona göre alır. bazı sigorta şirketleri % 5 bazıları ise % 15 prim alıyor. yani motosikletin değerinin % 15'i kadar. bazıları daha da fazla olabilir. benim bildiğim en uygun Koç Allianz, sonra İsviçre.

shadow-vt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow
    +++

Alıntı Eyong adlı üyeden alıntı
    Ben Başak sigortadan yaptırdım,MeTaL, galiba senin müdür damdan düşme
    hadi müdürü gectikMeTaL
    sen deme bari bunu.. Sende üstelik"bilgi işlem "müdürüsün hiç olmazsa bi google'de aratsaydın sigorta varmı yokmu ögrenirdin.
    Her zaman dogruyu söyle,ne söyledigini hatırlamak zorunda kalmazsın!!

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı cafein adlı üyeden alıntı
    http://www.raysigorta.com.tr/controller_hesap?operation=gokasko
    Arkadaşlar buradan ne pirim ödiyeceğinizi yaklaşık hesaplayabilirsiniz. Cd,teyp vs yazan yerlere 0 değeri girin. Motorsiklet sekmesini seçeceksiniz araçlar kısmından.
    Kolay gelsin,
    Bu link'i faydali linkler bölümüne eklesek diyeceğim de, ben GÖNDEER tuşuna bastıktan sonra yine aynı ekran geldi niye ki?
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Eyong "Ben Başak sigortadan yaptırdım,MeTaL, galiba senin müdür damdan düşme"
    1. Ben bilgi işlem müdürüyüm ilk önce bilgi işlem departmanının ne işle uğraştığını öğrenin bence!
    2. Müdürümüz damdan düşme değildir diğer şirketlerdeki gibi , 19 senesini Başak sigortaya vermiş ve merdivenleri adım adım tırmanmış çok saygıdeğer bir insandır.
    3. Senin Başak sigortadan sigorta yaptırdığını hiç sanmıyorum ver hangi acentadan yaptırdysan adamların acenta kodunu kim ne üzerine yapmış bi öğreneyim.
    4. Ayrıca shadow-vt Başak Sigorta hiçbir şekilde hiçbir motora sigorta yapmaz.İstanbul - Ankara - Antalya - İzmir bölge müdürlüklerinden bunları öğrenebilirsiniz.
    5. Dediğim gibi ben sigortacılıktan pek anlamam ama bildiğim bazı kriterler var elbetteki , lütfen bilgi işlem departmanının genelde ciddi ve büyük bir potansiyelle çalışan şirketlerde ne iş yaptıklarını ve ilgi alanlarına nelerin girdiğini öğrenin ve sonra forumda yaptığım işi ve bilgimi sınayın.
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

burce1986 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr
    arkadaşlar herkez isviçre sigortayı övüyor fakat ben bir isviçre sigorta acentesi olarak isviçre sigorta hırsızlık teminatı vermiyor.....sadece çarpma,yanma,....vs.yani hırsızlık hariç diğer teminatları veriyor.... + 250 cc altındakilere hiçbir teminat vermiyor...yaptıran arkadaşlar varsa poliçeyi ekrana yansıtsınlar yada muafiyetine baksınlar yada mail atsınlar bana.....DİKKAT HASAR ANINDA HİÇ BİRŞEY ALAMAZSINIZ!!!
    size tavsiyem güven sigortadır.%75-%25 muafiyet var.
    bu konuda soru sormak isteyen bgozuodlu@hotmail.com msn de sorabilir....

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler