Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Meshur Shell'e hosgeldiniz...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok biliyosun ....... deseydin kekolara
    ay şu boşluğu doldururken çok eğlendim.
    Ali Bircan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    R25
    Benzin alıyom diye aldığın yeri dakikalarca işgal edecek Hakkı'n yok kimse senin keyfini beklemek zorunda değil, otobüse binince koltuklar doluyken şöföre ben parasını verdim oturarak gidecem diyebiliyonmu

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:44 ----------

Adamsın en güzel cevap sanki milyonluk aracına hasar vermişler övünerek söylüyor bide Adamı haşladım diye o Adamında sesi çıkmadıysa bilsinki ekmeğinin peşindedir, motorlu arkadasın yaptığı biz motorlular olarak bize yakışmaz kendini yukarda görmiceksin
    patpop, Dağcı, Mustaphalanx ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    honda wing go, kenbo 125cc cup
    Alıntı okan kükner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün Sile'ye gelmeden hemen önce sag tarafta olan Shell'e ugradim. Benzin aldiktan sonra lavaboya girdim. Cikista baktim motorum yok. Pompaci ileriye almis. Araba gelecekmis. Ben de bir guzel hasladim benden izinsiz motoruma dokundugu icin. Ardindan lastik basinclarimi kontrol ederken baska bir calisan montun motosiklet parasi diye seslendi nefret dolu bir suratla..

Gercekten reklamlardaki gibi "meshur" hizmetleri ve müsteri memnuniyeti var. Kalite budur. Böyle devam...
    Senin motorun sen ve üstündeki herşey sigortalı o shelle girdiğiniz anda. Ayrıca düşüncesiz davranıp motoru çekmeden lavobaya gitme! Senin yuzunden onlarca kişi sırada beklemek zorunda değil!
    Evet aracı kilitlemedikleri sürece boşa alıp ileri kaldırıyoruz yada uyarıyoruz lütfen kenara alirmisiniz diye sizde maliniz kıymetli ise kenara alıp gidin. Tam 15 dk tuvaletten gelecek müşteriler bekliyoruz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:57 ----------

Alıntı halo1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya aslında bunlara şikayette falan bulunsak bir işe yaramaz mı acaba. koskoca shell yani
    Sizin gibileri kime nereye şikayet edicez merak ediyorum. Motor düşmemiş cizilmemis ne olmuş kenara çekildiyse.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:03 ----------

Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne kadar yanlış düşünüyonuz motoru ileri aldıysa NE olmuş yani, diğer arkadaş sendende bi bahşiş istediyse ne olmuş konusma şekline bak Adam plakan olmadığı için sana yakıt vermeyebilirdide, fakat ondaki hata sana sormadan para üstünü alması isteseymiş daha uygun olurmuş
    Tvs sana katılıyorum.sikayet olduğunda o şahısta gerekli savunmasını yapar. Zarar gelmediği sürece hiçbir şey olmaz o kişilere.

Motosikleti
    nc750x
    Motosiklet kullanıcılarının üzerine o kadar çok geliniyor ki paranoya aldık herşeyden alınır art niyet arar olduk. Bunun Shell ile ilgili olduğuna ne ben nede başkası inanmayacaktır. Çalışanlar garibim bilmiyorlar işte. İyi niyetle bir şey yapıp yüzlerine gözlerine bulaştırmışlar

Bence boşverin gitsin. Ama ille de ekmeğinden edeyim diyorsanız : https://www.shell.com.tr/products-se...compliant.html

Motosikleti
    Pulsar 150 NS
    Ekmeginden etmek falan yakismaz fakat hani uzerine oturup debriyaja basi bayagi ilerlettiyse haklisini ama yandan kenara aldiysa gerek yok fakat bizim zar zor aldiginiz motorlara izinsiz kimse dokunamax

Motosikleti
    nc750x
    Alıntı Obs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...bizim zar zor aldiginiz motorlara izinsiz kimse dokunamax
    Hırsızlar hariç onlar ayrıcalıklı vatandaş.
    Mustaphalanx bunu beğendi.

Motosikleti
    honda wing go, kenbo 125cc cup
    Alıntı PcK0PaT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya şunun için konu açmaya üşenmedin mi :D Pompacı haklı benzinini aldıysan çek kenara istersen kamp kur kim sana ne diyecek.
    Kenara çektimi çay kahve ikram ederiz musaitsek sohbet ederiz. Yol sorar tarif ederiz. Sabahın körü olsa da bir anda aynı pompaya 5aracin yanaşmaya çalıştığınızda goruruz. Birazda bizi düşünün bedavadan gorduğimuz fırçalar, plakası araçlar yuzunden yediğimiz fırçalar.....
    Bir motorcu ve pompaci olarak açtığınız başlığın ne kadar anlamsız olduğunu anlayacağınız umudundayim. Daha başka şeylerde soylerdimde şirket prensiplerine ters düşecek o yüzden susuyorum.
    OğuzÖztürk bunu beğendi.

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Montun motosiklet parası mı? Ayıp etmiş sadece bunun için haşlanmayı hak etmiş. Bu arada adam hiçte anlamıyor gibi gelmedi bana baksana üstünde ki dainese heralde fiyatlarından haberi varmış.O

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    motoru izinsiz ileri alması bir nebze tamam ama pompacıya 4 lira fırça atman hiç yakışık almamış,,motoru yeni almışın oda anlamış zaten adettir ilk benzini koyan pompacı bahşiş ister,4 lirayla ne sen fakir olursun nede o zengin olur,zaten asgari ücretle çalışan gariban hepsi,,dünyada hiç bişey senden bir şey isteyen veya bekleyen insanın kalbini kırmaya değmez

ben 5 defa sıfır araç aldım hepsindede anladılar sıfır olduğunu bahşiş istediler hepsinede az çok verdim ve fakirde olmadım allaha şükür,artı allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin dese ki zaten diyorlar,o bile yeterki kimin duasının kabul olup olmayacağına ancak allah karar verir
    Onurhan D bunu beğendi.

okan kükner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Benzin alıyom diye aldığın yeri dakikalarca işgal edecek Hakkı'n yok kimse senin keyfini beklemek zorunda değil, otobüse binince koltuklar doluyken şöföre ben parasını verdim oturarak gidecem diyebiliyonmu

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:44 ----------

Adamsın en güzel cevap sanki milyonluk aracına hasar vermişler övünerek söylüyor bide Adamı haşladım diye o Adamında sesi çıkmadıysa bilsinki ekmeğinin peşindedir, motorlu arkadasın yaptığı biz motorlular olarak bize yakışmaz kendini yukarda görmiceksin
    Ekmeginde olan neden oraya cektin sorusuna duzgun cevap verir. Anlayis gosteririm. Ters ters konusursa hak edene hakkini veririm. Bunun kendini yukarda gormeyle bir ilgisi yok. Motorcu olmaylada ilgisi yok. Bilmem anlatabildim mi?

Motosikleti
    R25
    Alıntı okan kükner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekmeginde olan neden oraya cektin sorusuna duzgun cevap verir. Anlayis gosteririm. Ters ters konusursa hak edene hakkini veririm. Bunun kendini yukarda gormeyle bir ilgisi yok. Motorcu olmaylada ilgisi yok. Bilmem anlatabildim mi?
    Bilader sen ne yazdığının farkındamısın yoksa Benmi yanlış okudum, motorumu İleri almış Pompacı "araba gelecekmiş" demiş bende haşladım yazmışsın açtığın başlıkta Adamın sana ters bi konuşmasını belirtmemişsin bu olaydan sonra ters bi konusma olmuş buraya kadar normal Adama diklenmene gerek yok yani benim düşüncem ve yorum yazan birçok kişi böyle düşünüyor. Anlaşılan o ki sen hala haklı oldugunu savunuyorsun onada diyecek bişeyim yok

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Bilader sen ne yazdığının farkındamısın yoksa Benmi yanlış okudum, motorumu İleri almış Pompacı "araba gelecekmiş" demiş bende haşladım yazmışsın açtığın başlıkta Adamın sana ters bi konuşmasını belirtmemişsin bu olaydan sonra ters bi konusma olmuş buraya kadar normal Adama diklenmene gerek yok yani benim düşüncem ve yorum yazan birçok kişi böyle düşünüyor. Anlaşılan o ki sen hala haklı oldugunu savunuyorsun onada diyecek bişeyim yok
    Yanlış şeyi savunuyorsun. 2 yıl kredisini ödediğim 20 bin tl lik (kendimden örnek verdiğim için öyle söylüyorum motorum 1000tl etsede aynı olay) taşıtıma benden izinsiz kimse dokunamaz. Yerim arabasını pompacısını az yapmış arkadaş. Araba gelicekse gelsin ya bekler 2 dakika yada kocaman istasyonda yer mi yok sapına kadar haklı arkadaş.
    Ali Bircan bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    Saçma, düşüncesizce ve egoistçe bir yaklaşım olmuş. Tamam sizin malınız olabilir kimse dokunamaz bu konuda haklısınız fakat özgürlük, başkasının hakkını gasp ettiğiniz anda özgürlük olmaktan çıkar ve ihlale girer. Harici işiniz varsa motorunuzu kenara çekmeniz gerekirdi. Sizin düşünmeyip/düşünemeyip yapmadığınız şeyi pompacı arkadaş yapmış bence yerinde bir davranış.. Sizin yüzünüzden biryere geç kalacak insanları düşünmemişsiniz. Bu olayın shell ile alakası da yok bence. Hangi benzinciye giderseniz gidin karşılaşabileceğiniz bir durum. Neyse bundan sonra dikkatli olup buna göre davranırsınız. Ya da beni haksız bulanların ta.... ben haklıyım ulen diyorsanız motorunuzu yarım saat bir saat pompanın başında bırakın döndüğünüzde benzinliğin sahibi/müdürüyle kavga edin...
    YERUÇAĞI ve sagat bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Yanlış şeyi savunuyorsun. 2 yıl kredisini ödediğim 20 bin tl lik (kendimden örnek verdiğim için öyle söylüyorum motorum 1000tl etsede aynı olay) taşıtıma benden izinsiz kimse dokunamaz. Yerim arabasını pompacısını az yapmış arkadaş. Araba gelicekse gelsin ya bekler 2 dakika yada kocaman istasyonda yer mi yok sapına kadar haklı arkadaş.
    2dakika bekler diye birşey yok benzinin aldıysan kenara çekiceksin ne demek yer işgal etmek adamda işini yapıyor
    YERUÇAĞI, sagat ve Mustaphalanx bunu beğendiler.
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2dakika bekler diye birşey yok benzinin aldıysan kenara çekiceksin ne demek yer işgal etmek adamda işini yapıyor
    Gayet var bizde olmayabilir, sizde görmemiş olabilirsiniz ' anlayış 'olmadığı anlamına gelmez, Avrupada bir ülkeye gitme fırsatı edinirseniz kafa yapınız değişir, bu yorumlar yüzünden asla gelişemiyoruz biz milletçe

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Araba sahipleri işgal ederken de arabayı çekebiliyor mu ?
    Ben eldivenimi giyerken gözüm önünde ileri almaya çalışan adamın elini itmiştim hayırdır diye. Eldivenimi giyerken bekleyecek. Beklemek zorunda. Ekstra bir bekletme yapmıyorum.

Ayrıca burada konuşan arkadaşların motorunu bir gün düşürürlerse onları o gün dinlemek isterim bakalım boyle serinkanlı konuşabiliyorlar mi.

UKYO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motozeus ms100
    bence de motoru bırakan arkadaş hatalı.
    YERUÇAĞI ve patpop bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Gayet var bizde olmayabilir, sizde görmemiş olabilirsiniz ' anlayış 'olmadığı anlamına gelmez, Avrupada bir ülkeye gitme fırsatı edinirseniz kafa yapınız değişir, bu yorumlar yüzünden asla gelişemiyoruz biz milletçe
    tuttu başka pompa boş yok gelen adamın acelesi var ne olcak sizin keyfiniz yüzünden işe hastaneye vs geçmi kalcak az düşünün 5 dk bekleyip kenara çekseniz ölmezsiniz
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

blk_pasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SH300i NF02
    Hepimizin, Ülkemizin Hoşgörü ve Empati Yapma Yeteneğine Çok İhtiyacımız Var.

hakanens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    Olur öyle sıkıntı yapma. Bende bi zaman içmeye gitmiştim bi bara motoru binanın önüne koyup direksyonu kitledim. Sonra gözüm kaydı motorumun oldu yere müşteri çoğalınca ekstradan masa sandalye atmışlar ve motorumu bir kaç garson yüklenip kaldırıma uygun bir yere çekmişler.

Aksine bende çok mahcup oldum.. işte dedimki; -söyleseydiniz kilitleri açar çekerdim dedim niye kendinize işkence ettiniz dedim
    patpop bunu beğendi.
    Bir garip yolcu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)