Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Polisler motorculara neden takar??

Motovento
    REKLAM ALANI
    İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    İşte tahliller geliyor.
    Sorun milletimizin hayata bakışımı acaba? Ya da İtalyanların farkı ne?
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    electricsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    Tüm kurallara uyduktan sonra hadi sıkıyorsa bana birşey yapsın o polis..sıkıyorsa engellesin..bana en fazla kanuni yaptırımı var,zavallı herif anca laf edebilir,sevmezse sevmesin bende onu sevmiyorum,hatta allerjim var!

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sistemle beraber gelen bir güdü bu aslında motosikletin her anlamda hayatımızda büyük kolaylıklar sağladığı aşikar belkide bazı paralı ve kendini bilmez yükzek cc li motorların bozduğu imaj yüzünden takıyorlar motorculara

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Ya hemen saptamalara girmeyelim bence adam ehlietsiz motorcuya alışık olduğu için öyle birşey söylemiştir,''akşam çıkma yakalarlar'' gibisinden bir abi tavsiyesi.

orioneren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Polisin verdiği yanıtı incelersek gayet normal.Bunda anormal hiç bir çıkarsama yok.
    Fakat "motorculara toplumun bakışı" "motorcu duruşu nasıl olmalı" konusu işlenmiş bir kaç aforizma da ben yazayım.
    1.Motor doğa ile bir olmak demektir.
    2.Motor tek kişi daha iyi binilir.(Bu da bağımsızlık özgürlük) demektir.
    3.Motor üzerinde iken telefon çalarsa duymazsın bu daha bi özgürlüktür.
    4.Işıklarda kalkışta hiç bir dört tekerli eline su dökemez bu daha büyük bir tatmindir.
    5.Her şey sağ elinin altındadır.Sana anında tepki verebilen bir aracın üzerindesin bu ayrı bir tatmindir.
    6.Nerede ise sıfır araba parasını motora vermişsindir veya vermeyi düşünüyorsundur.Bunun çevremiz tarafından hissedilmesi ve normal karşılanmamasıbizi sıradan insanlardan ayırır.
    7.Havaların güzel olması her boş bulduğumuz anda bizi şehir dışına güzel yerlere atar bu da farklılığımızın bir parçasıdır.
    8.'Motorun arkasına binmek için can atan sarışın kızlar' vardır,olacaktır,olmalıdır,düşünceside bizi kamçılar,
    bırakın eleştirsinler bizler farklıyız,farklı olmalıyız.Bizim içimiz kıpır kıpır.15 inde de aynıyız,60 ında da bizler motorlara ve onun gerektirdiği yaşam tarzına aşığız.Saygılar hürmetler herkese.

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    ben pek bişey anlamadı.. anladıda anlamadı.. nasıl iştr anlamadm..
    CBR 600F Honda,

mtsport - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150-T {değiştircem inş}
    Abi Bi Olayda Bnm Başima Geldi Aniden Yolda önüme çikan Bir Polise Yol Verdim Polis Te Arabanin Içinden Bana El Işaretii Yapti Dur Die Bende Durdum Ilk önce Ruhsat Sordu Verdim Daha Sonra Kimlik Sordu Onuda Verdim Adam Bakti Bunda Herşey Var En Son Ehliyet Sordu Tabi Oda Yoktu Verdilerde Bizmi Almadik Yalvar Yakar Zar Zor Ikna Ettim

LaCiVerTSaRi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    abiler son zamanlarda bakınıyorum etrafa 15-16 yaşında genç arkadaşlar 2 şer 2 şer binmişler motorlara etrafta cirit atıyorlar. Hemde nasıl gitmek insanlar zor kaçıyor önlerinden kas yok koruma yok...mecidiyeköyde koloni halindeler nerden hangi sokaktan önünüze çıkacakları belli değil..az önce evimin önünden bağrış çağrış geçti 3-5 tanesi uleyn serseri motorcular diye bağırdım camdan ) Yollarda efendi gibi gidince bence saygı duymaya başladı 4 tekerler bana oyle geliyor olabilir ama son zamanlarda sorun yaşamadım.

Kalın sağlıcakla..kazasız güzel günler
    Akıllı efendi uslu sür motorunu ADAM desinler..
    Kaskını Tak Takmayanları Uyar..!!!
    http://www.setcom.com.tr

Motosikleti
    250 mct
    iyi sizin gördükleriniz insaflıymış.iki kişi binmekle yetinmişler.açıkçası ben mobilete saçlarını bızağlara yalatmış tipte olan ve bisiklet boyunda olan mobilete binen ve motorunu ishal olmuş gibi bağırttıran tiplere sinir oluyorum.yani 600 lük bi motor sesi bana ninni gibi gelir ama ne bileyim o cırcır böceği gibi öten motorlara sinir oluyorum.bence bu tipte bilinçsiz kullanıcılardan dolayı toplumda ve polislerde bir ön yargı olması muhtemel.evinde çocuğu olan var yaşlısı olan var...hız yapacaksak evin önünde yapmayacağız bidip trafiğin az olduğu yerleşim yerlerinden uzak yerlerde yapacağız.kurallara uymayanları uyarmak her şeyden önce bizim görevimiz

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler