Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Shoei Kask Sıkıyor

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Zamanla aciliyor zaten kask .ilk zamanlar kaski taktigimda agzim 33333 diyordu. Yani 3 seklini aliyordu. Rodaji duzgun yap aciliyor . suan bollasti desem yeridir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oldu ki kafanıza oluyor ama yanaklar hala sıkıyor, dişlerinizi rahat kapatamıyorsunuz o zaman da kaskınızın yedek parçalarına bakın, misal m ve s bedenlerin kabukları aynı ise s beden kaskın içine daha ince m beden cheekpad uyabilir. Aynı şekilde l bedenin içine xl de uyabilir. Başınıza olacak diye bir ay baş ağrısı çekmenize lüzum yok bence, kask alırken kesinlikle yanaklarınızı ısırmayacağınız kaskı almanızda fayda var.

SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    axios; evet acı hissi kesinlikle olmamalı. ben de yok. o zaman doğru seçim
    A.Volkan; benim kafamın ölçüsü 58 geldi. M beden 57-58 arası. L giyince çok boş oldu, M aldım ben.
    halo1925; alt bağlama benim de gırtlağıma batıyor.
    barodi; bende bollaşma yok, ama daha 1 ay oldu. 1 yıl sonra bakalım görücez ne olcak.
    Hondolog; mantıklı, bilgi için teşekkürler.

BigLion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio xevo 250 ve Yamaha Tracer 700
    Benimde çok sıkıyodu, kaskı çıkardığım zamanlar içine pedler arasına pet şişe yerleştiriyodum genişlesin diye şimdi az da olsa biraz rahatladı, işi hızlandırmak istiyosan bu taktiği deneyebilirsin.

Motosikleti
    Pulsar rs200
    yeni kask aldınız mı veya var olan kaskınıza alıştınız mı? çene bağı kısmı hakkında ben de sorun yaşıyorum. adem elmamı sıkıyor. sizde durum ne?

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)