Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

tüm motorcu arkadaşlarımız okusunlar cok önemli

Motovento
    REKLAM ALANI
    DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Paylaşım için teşekkürler.Benim başıma gelirse yazılan aşamaların hepsini denerim.Beni süründürmesi problem değil.Benim gibi 1000 kişi aynı şeyi yapsa o şirket uğraşmaktan batar.Bize müşteri gibi davranmak zorundalar.Enayi gibi değil!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    ne demek abi ne kadar ekmek o kadar köfte arkadaşlar sakın ha ssakın servislere güvenmeyin adamlar ne gecirirsem kardır diyip geciyorlar millete(her servis için aynı durum söz konusu değildir)
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

bandit07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM MIO
    abicim senin kasteddiğin çin malı motor servisleri (mondial,asya,jınlun........ v.b) işini ciddi yapan firmalar war serviler war ama herşeyin de bi kuralı değilmi

Motosikleti
    imzama bak basıma geleni oku yarası olan gocunur ben herkesi aynı kefeye koymuyorum
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

bandit07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM MIO
    yaram falan yok.sadece kurallar diyorum exraya gerek yok

Motosikleti
    tamam abi burda tartışıp topiği şisirmeyelim amacın dışına cıkmayalım

kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    değerli arkadaşlar,
    bu sayfa kesinlikle çok önemli bir sayfa, lütfen tartışarak ve bu konu haricinde yazılar yazarak sayfayı şişirmeyelim, özel ricamdır uyarsanız memnun olurum.
    çünkü bu sitede olması gereken ve heran elimizin altında bulunması gereken bir konu.
    sevgiyle kalın,

intercom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki 750 LTD (avartardaki)
    cok sagol, haklarimizi bilmek serefsiz dünyadan bir haber serviscelere en azindan baski uygulamamizi saglar.

sagolasin
    all you need is love

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar artık teslimiyetçiliği bırakın, haklarınızı arayın lütfen, başımıza ne geliyosa bu teslimiyetçi zihniyetten geliyor. Bir arkadaşımın çamaşır makinesi üç kez aynı sorunla servislik oldu ve firma makineyi üstelikte bir üst modeli ile değiştirdi. Büyük bir beyaz eşya firması, isim vermiyorum. Şunu asla unutmayın eğer hakkınızı alamıyorsanız, Tüketici Mahkemeleri genellikle tüketici lehine kararlar veriyor. bur-k@ arkadaşımız çok iyi bir topic açmış, eline sağlık.
    Sizlere tavsiyem aldığınız malın kullanım klavuzunu iyi okumanız, garanti belgesini iyi saklamanız ve bir kitapçıdan ya da internetten Tüketici Haklarını alıp okumanızdır. Satıcılar Türk İnsanının cahilliğini çok iyi etüde ederler ve sizin bilmediğiniz konularda laf kalabalığı yaparlar, siz de çaresiz kalıp eli boş eve dönersiniz, işte bu yüzden daima bilginizi arttırmaya bakın, kandırılmamak için bu şart.
    Teşekkürler bur-k@.

Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı
    Paylaşım için teşekkürler.Benim başıma gelirse yazılan aşamaların hepsini denerim.Beni süründürmesi problem değil.Benim gibi 1000 kişi aynı şeyi yapsa o şirket uğraşmaktan batar.Bize müşteri gibi davranmak zorundalar.Enayi gibi değil!

Bravo kardeş, işte doğru mantık budur!
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    paylaşım için saol...

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bandit07 adlı üyeden alıntı
    allahalla sen motoruna servisden habersiz bişey yapcan sonra servise söylemicen yok ya olcak şeymi saçmalık...

OK! peki servis bizden habersiz bi şey yaparsa ve biz anlamazsak ne olacak?
    Biz tüketiciyiz, yani parayı harcayanız, servisse kazanan. Bunu unutmamak lazım, tabii servis sahibi değilseniz.
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

Motosikleti
    Alıntı clint adlı üyeden alıntı
    OK! peki servis bizden habersiz bi şey yaparsa ve biz anlamazsak ne olacak?
    Biz tüketiciyiz, yani parayı harcayanız, servisse kazanan. Bunu unutmamak lazım, tabii servis sahibi değilseniz.
    eee nerde cevap

setr74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs 150-19
    çok teşekkürler

Motosikleti
    Alıntı setr74 adlı üyeden alıntı
    çok teşekkürler
    ne demek bilgi paylaştıkca güzeldir

güncel

Alirsin Kardeş Yok öyle Hobaaaaaaaa Vermezlrse Söyle Basarim Orayi Valla Sen Bi Alo De Yetr Gelmezsem Ne Olayim Kardeş Kimmiş Lan Onlar Motorculara Kafa Tutan Attirmasinlar Tepemi Zaten Bikaç Sigortam Yok Temelli Yok Olur

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    burak kardeşim bu gün motorun tüm bakımları bitti garanti tüm önemli parçaları yollamış şu an itibarıyle motorun faal yarın son bakım testler yapılacak sayende ses getirdik ve çelik motor gerekli desteği verdi tabiki servisin kalitesinide unutmamak lazım senden tek istedikleri belki fazla olacak ama yarın gelip 3 tane çay ısmarlayıp motorunu teslim alman GEÇMİŞ OLSUN
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Motosikleti
    Alıntı doping adlı üyeden alıntı
    Alirsin Kardeş Yok öyle Hobaaaaaaaa Vermezlrse Söyle Basarim Orayi Valla Sen Bi Alo De Yetr Gelmezsem Ne Olayim Kardeş Kimmiş Lan Onlar Motorculara Kafa Tutan Attirmasinlar Tepemi Zaten Bikaç Sigortam Yok Temelli Yok Olur
    güzel abim o dediklerinin hepsini düşündüm ama motorcuya yakısmaz böyle hareketler
    alllaahhhhhhhhhhhhhhhhhh derim be cengiz abi alllaaahhhhhhhhhh
    ehuehuehueeeuuuu en mutlu haberi verdin bana ilgin için tşk ederim foto makinam ile ordayım artık emeği gecenleri yazar resim cekeriz

Sadobey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Marauder JL 150
    Sağol Bur-k@ güzel bir bilgilendirme.
    Sadobey

okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team
    Değerli paylaşımların için teşekkürler

Motosikleti
    güncel

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler