Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İstanbul parktaki apaçiler

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Emniyetgucleri yok mudur orada?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Benelli tnt 250
    her hafta sonu var o arkadaşlar dün bende 2 3 gibi oradaydım genelde güzel ortam oluyor bi tarafda geniş arazide araba sürmeyi öğrenenler bir tarafda yukarıda 2 zamanlı krosların sesi otobanda makinaların kapışması cay sohbet güzel ortam var kasksız on kaldıran apaciler hariç

3000 yıllık şerefli kürt halkına böyle demeni yakıştıramadım.

şaka lan şaka, dağdan gelen insan böyle oluyor. ayrıca sadece dağ ile alakası da yok. yaşadığı topraklarda sevgi saygı kural örf adet bilmeyen insan şehire gelince böyle oluyor. batıdaki suç oranlarının tamamına yakını bunlara ait. afedersin aile içi ensestin en büyüğü onlarda. sorsan en namuslusu onlar. gerçi devlet millet sevgisi olmayan da bu anlattıklarım neden olsun ki.

ankarada da hurdacılar sanayinde böyle bir ortam olur her hafta sonu. bi grup drag yapar başka bi grup dragcıların güzergahında sıfır çizmeye çalışır, yarışanlar bunların arasından geçmeye uğraşır felan değişik görüntüler olur. acayip de kalabalık olur köfteci,sucu,çekirdekçi,çaycı felan da var millet izlemeye gider. değişik kafalar
    shruikan bunu beğendi.

Motosikleti
    PCX 150 -YAMAHA R 25
    Alıntı surmenajetki adlı üyeden alıntı Mesajı göster

şaka lan şaka, dağdan gelen insan böyle oluyor. ayrıca sadece dağ ile alakası da yok. yaşadığı topraklarda sevgi saygı kural örf adet bilmeyen insan şehire gelince böyle oluyor. batıdaki suç oranlarının tamamına yakını bunlara ait. afedersin aile içi ensestin en büyüğü onlarda. sorsan en namuslusu onlar. gerçi devlet millet sevgisi olmayan da bu anlattıklarım neden olsun ki.
    Ağzına sağlık.

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Alıntı surmenajetki adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Foşik sürmenajetki.
    E-CC bunu beğendi.

Mucit23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900 & KTM450EXC & BWS100
    Her halükarda işin sonunda anne-baba faktörü var. Ağaç yaşken eğilir. Eğitim şart gerçekten.
    GB79 bunu beğendi.

Osırıs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bizi gören oldu mu? 2 cbr250 siyah beyaz turladık biraz Göçbeyli ballıca yolu sakindi ama tepeörene giden büyük yolda kan gövdeyi götürüyordu

Taner YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sırasıyla: Hyo GT250R, YAMAHA R1, HONDA 1000 RR,
    İstanbul Park'ın adını Serengeti Milli Parkı yapalım.
    Anlaşılan pek bir farkı kalmamış.
    İstanbul Parkta da vahşi hayat hüküm sürmeye başlamış.

Motosikleti
    Derbi ETX
    Video kaydı olan yok mu, sadece ben mi merak ediyorum

Motosikleti
    Keşke İnazuma olsa
    Alıntı avici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dağlara falan çıkarsan oraya gelemiyorlar. Şaka bir yana istanbul parkın giriş yolunda 10-15 motor durmadan teker yapıyor zaten. Biz kenardan kenarda yavaş yavaş girdik bu seferde drift yapan bir bmw arkadaşı eziyordu. Ters yönde neden teker yapıyosunuz diye el kol yapan ekipmanlı bir r1'i 5-6 çıta kovalamaya falan başladı aıjdaısojdas. Çok değişik kafalar var git gör derim, dönebilirsen anlatırsın.

Gerçi dağa çıksanda fayda etmiyor, dağda cross yapan 2 arkadaşı hayatlarının mücadelesini verip cupları dağa çıkarmayı başarabilen 4 denyo taciz etmeye başladı. Adamlar da rahat bırakın diyince dövmeye kalktılar, biz kalabalıktık gittik sittir ettik döl ısraflarını.
    penguen dergisindeki Dudullu Postası'na benzemiş bu, fot.mak.kır.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Merhaba ben 1 kez şahit oldum kişi scooter ile ön kaldııryordu çarptı birine düştüler kalktılar kask eldiven hakgetire dizlerini kollarını dakikalarca ovuşturdu keko bir yeri kırılsa çizilse ne yapacaktı merak ediyorum

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Hyr bu isi bi duzene sokmak gerekir, tamam drift yapmakta keyifli bisi, yada stunt tarzi motor surmeyi de ogrenebilir kişi.. ama herkesin hurra şekilde bu isi yapması inanilmaz tehlikeli, saat alirsin yer kiralarsin, hoca eşliğinde vs neyse yapılmali bisiklet surmuolar, arabadan motordan bahsediyoruz..

toseabul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyr bu isi bi duzene sokmak gerekir, tamam drift yapmakta keyifli bisi, yada stunt tarzi motor surmeyi de ogrenebilir kişi.. ama herkesin hurra şekilde bu isi yapması inanilmaz tehlikeli, saat alirsin yer kiralarsin, hoca eşliğinde vs neyse yapılmali bisiklet surmuolar, arabadan motordan bahsediyoruz..
    şu çinli motorları türkiyeden bi alirsak cogunluk gidecek. kurunun yanında yaşta gidecek biraz.. adamlar bin liraya 100cc motosiklet sahibi oluyorlar. lastikler öyle bi inceltiliyor dişliler felan. makina 100 cc ama 150km ye kadar cikabiliyor.. işte bunlari silip süpürmek lazım.
    Honda, Kawasaki, Suziki, Ducati, Yamaha Çok xoştirrr emaaa Benanaaa...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)