Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Stunt Honda Cbr 250 R - S virajı - Tek Teker

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Cbr 250 R

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Stunt derken?

Ali Bircan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motor mu, ne motoru ? motor ne arar la ögrencide
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Stunt derken?
    Grenaj gibi parçaları sökülüp şekil şukul hareketleri yapmaya göre modifiye edilmiş anlamïnda kullanmış heralde

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    boşver, iyi yaptın.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Şu sokakta gördügüz safkan apaçilerdendir kendisi.
    Ali Bircan bunu beğendi.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sabahtan beri S virajini bekliyorum

Eleman duz yolda sagdan sola geciyor S viraji o mu
    TOTEMONS bunu beğendi.

Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabahtan beri S virajini bekliyorum

Eleman duz yolda sagdan sola geciyor S viraji o mu
    Yanlışlıkla elinden debriyajı kaçırıp 3 saniye teker havalanınca da stunt sanmış heralde. Halisler halisler
    Az silindir, çok iş

Motosikleti
    Honda Cbr 250 R
    Hepinizin iyi kötü yorumları için teşekkürler.
    Beni çekemeyen kıskanan ve her paylaşımım da beni eleştiren arkadaşa da teşekkürler.

ZamboKage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATILDI.
    Azcık daha gaz kontrolu çalış bence tekere aldıkdan sonra gazı köklemek değil verip bırakmak dengeye alarak gitmek böyle kaldırıp tapa gaz kapatırsan vites bitene kadar 3 saniye havada kalırsın.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı TurkishPower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepinizin iyi kötü yorumları için teşekkürler.
    Beni çekemeyen kıskanan ve her paylaşımım da beni eleştiren arkadaşa da teşekkürler.
    Yok arkadaş stunt yazdınmı forum senden Chris Pfeiffer performansı bekler en azından. Artık video paylaşırken iki kere düşünürsün. Beğenmeyenlerden de bekleriz videolar.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Gençlerin kafalar boş değil anlaşılan halisler patlıyor baksana teker yerden 2 sanıye kesılınce stunt yapar olmuslar :D Bu eleman gecen ay gaza fazla basıp kıcı yarım sanıye salınca drift yapan kişiydi sanırım Kıskanıyoruz bileeederrim ayıkıyon mu

Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (2011)
    Tek teker +10 apaçi itemi :D Şaka bi yana, tek teker yapmak baya beceri istiyor :D

Motosikleti
    Ducati streetfighter 848
    Tek teker cbr 250 yazsan daha açıklayıcı olurdu bence.

Alıntı Marloon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok arkadaş stunt yazdınmı forum senden Chris Pfeiffer performansı bekler en azından. Artık video paylaşırken iki kere düşünürsün. Beğenmeyenlerden de bekleriz videolar.
    Bu stunt mıdır ? Hiç bir koruma ekipmanı olmayışını geçtim kask dahi yok parıldayan kafalarında, eli ayağı olan herkesin yapabileceği kadar ön teker yerden kesiliyor ve motosiklet yere yan iniyor. Eğer motosiklet kültürün buysa, gözünü boyayan şey buysa bence kafa ile birlikte sürüşünü de gözden geçirmelisin
    grk64 bunu beğendi.
    Az silindir, çok iş

Motosikleti
    Honda Cbr 250 R
    Düşük hızl kalkıp kesiciye kadar hava da gidiyorum hocam yanlışıkla debriyajı bir anda bırakmıyorum.
    2 Saniye hava da kalmıyorum.Herkes 2 saniyede hava da kalıyor olabilir fakat ben kesiciye kadar tekerde gidiyorum.Çok zor birşey yapıyorum demiyorum.Fakat burada yanlışlıkla debriyajı bırakmış motor tekere gelmiş , hava da 2 saniye durmuş alt tarafı gibi laflar eden bir insan var.Yanlış anlamayın ama bu neyin düşmanlığı bu neyin kıskançlığı ? Ben türkiyenin 1.siyim demiyorum ki.1de koyup 6ya kadar tekerde gidiyorum demiyorum ki.
    Sadece amatörce yapılmış 5 km hızdan 1.viteste kesiciye girene kadar teker yapıyorum.
    Yok yanlışlıkla debriyajı elinden kaçırmış 2 saniye hava da kalmış apaçi yazmak ne demek?
    Sen beni tanımazsın ben seni tanımam.Ha inşallah tanışırız o ayrı.
    Ama bir insanın bir çalışmasını direk kötülemek rencide etmek doğru mu sence?
    Batuhan mısın nesin yap sende kardeşim.2 Saniye havada kalmış yanlışlıkla debriyajı elinden kaçırmış diyorsun ya senden de görelim o zaman.Birde sen yap buraya videonu koy izleyelim.Bu forumda zaten kim ne yapsa yapamayanlar çekemeyenler kıskananlar hemen abuk subuk yorumlar atıyor ve bu yorumları atanlar bu hareketlerin hiç birini beceremeyen insanlar.Birde motorcular dosttur kardeştir derler.Yarısından çoğu kıskanç birbirini çekemeyen birbirinin başarılarını kıskanan insanlar olduğu bu insanlardan çok belli oluyor.Ben burada kendimi övmüyorum sadece yaptığım ufak bir çalışmayı paylaşıyorum.Ama hayatın her yanında en çok iş hayatında gördüğümüz gibi forumlarda da başkasının başarısını kendi yapamayınca kıskanıp eleştirip alay konusu yapan kalitesiz görgüsüz insan çok olunca daha çok video koyasım geliyor Moral bozmak istiyorsun ama senin gibi insanların çalışmalarını kıskanan kötüleyen kendi yapamıyor diye alçak gören rencide eden küçük düşüren bir insana bu kadar yazı yazmam bile gereksiz ve değeri yok ama belki anlarsın yani bir utanırsın kıskanmayı bırakır da tebrik etmeyi öğrenirsin inşallah.

Abi zaten kısa süredir teker yapıyorum.Yavaş yavaş daha iyilerinin olacağına inanıyorum.Vites dediniz tekerde vites attığımda direk kafayı düşürüyorum devam edemiyorum bunun üstüne de çalışıyorum yorumunuza teşekkür ederim.

Stunt kelimesini abi ben kendim stuntçıyım diye değil de daha çok motosikletimi stunt motosikletine yakın yaptığım için yazdım.Bütçem el verdikçe daha çok stunt motoruna doğru çevireceğim.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Düşük hızl kalkıp kesiciye kadar hava da gidiyorum hocam yanlışıkla debriyajı bir anda bırakmıyorum.
    2 Saniye hava da kalmıyorum.Herkes 2 saniyede hava da kalıyor olabilir fakat ben kesiciye kadar tekerde gidiyorum.Çok zor birşey yapıyorum demiyorum.Fakat burada yanlışlıkla debriyajı bırakmış motor tekere gelmiş , hava da 2 saniye durmuş alt tarafı gibi laflar eden bir insan var.Yanlış anlamayın ama bu neyin düşmanlığı bu neyin kıskançlığı ? Ben türkiyenin 1.siyim demiyorum ki.1de koyup 6ya kadar tekerde gidiyorum demiyorum ki.
    Sadece amatörce yapılmış 5 km hızdan 1.viteste kesiciye girene kadar teker yapıyorum.
    Yok yanlışlıkla debriyajı elinden kaçırmış 2 saniye hava da kalmış apaçi yazmak ne demek?
    Batuhan mısın nesin yap sende kardeşim.2 Saniye havada kalmış yanlışlıkla debriyajı elinden kaçırmış diyorsun ya senden de görelim o zaman.Birde sen yap buraya videonu koy izleyelim.Bu forumda zaten kim ne yapsa yapamayanlar çekemeyenler kıskananlar hemen abuk subuk yorumlar atıyor ve bu yorumları atanlar bu hareketlerin hiç birini beceremeyen insanlar.Birde motorcular dosttur kardeştir derler.Yarısından çoğu kıskanç birbirini çekemeyen birbirinin başarılarını kıskanan insanlar olduğu bu insanlardan çok belli oluyor.Ben burada kendimi övmüyorum sadece yaptığım ufak bir çalışmayı paylaşıyorum.Ama hayatın her yanında en çok iş hayatında gördüğümüz gibi forumlarda da başkasının başarısını kendi yapamayınca kıskanıp eleştirip alay konusu yapan kalitesiz görgüsüz insan çok olunca daha çok video koyasım geliyor Moral bozmak istiyorsun ama senin gibi insanların çalışmalarını kıskanan kötüleyen kendi yapamıyor diye alçak gören rencide eden küçük düşüren bir insana bu kadar yazı yazmam bile gereksiz ve değeri yok ama belki anlarsın yani bir utanırsın kıskanmayı bırakır da tebrik etmeyi öğrenirsin inşallah.

Abi zaten kısa süredir teker yapıyorum.Yavaş yavaş daha iyilerinin olacağına inanıyorum.Vites dediniz tekerde vites attığımda direk kafayı düşürüyorum devam edemiyorum bunun üstüne de çalışıyorum yorumunuza teşekkür ederim.

Stunt kelimesini abi ben kendim stuntçıyım diye değil de daha çok motosikletimi stunt motosikletine yakın yaptığım için yazdım.Bütçem el verdikçe daha çok stunt motoruna doğru çevireceğim.
    Yaptığın hareketi motor surmeyı ogrendıkten 1 ay sonra yapılabılecek hareketler bunları forumda herkes yapabılır ama ınsanlara bu kadar kinci ve nefret dolu yaklasımın ve saygısız hıtaplarınla bı yere varamazsın.
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

Bir paragraf dolusu boş laf.
    1) ortada kıskanılacak bir olay yok.
    2) ben bisikletle bile daha uzun süre tekerde gidiyorum
    3) Kafanda ne bi kask ne bir koruma ekipmanı, bunun neyini takdir edelim?
    4) sağı solu olmayan bir motor ile, kendi ve arkadaşının canını hiçe sayarak yaptığın göz açıp kapama süresindeki hareketinle, ''stunt'' yaptığını iddia ediyorsun.
    5) Bu yaptığını iş sanıp foruma 3 konu açıyorsun, facebooktaki her grupta paylaşıyorsun.
    sonuç; Gerçekten kıskanılacak bir şey gördüğümde tebrik eder el sıkarım, gerçekten saçma bir şey gördüğümde de durum ne ise onu söylerim.
    Özeleştirini yap, dışarıdan nasıl göründüğünü ve aslında göründüğün gibi olduğunu da düşün.
    Az silindir, çok iş

Motosikleti
    Honda Cbr 250 R
    Gençlerin kafalar boş değil anlaşılan halisler patlıyor baksana teker yerden 2 sanıye kesılınce stunt yapar olmuslar :D

Yazmışsın.Senin kadar kalitesiz bir insana nasıl bir cevap verilir?
    Yaşımı bilmiyorsun genç diye hitap ediyorsun.
    Kafalar boş değil halisler patlıyor falan yazıyorsun.Tanımadığın adını dahi bilmediğin bir insana uyuşturucu kullanıyorsun diyorsun resmen.Ne gerek var iftira atıp dalga geçmeye ?
    Sanaldasınız insanlarla rahatça dalga geçip rahatça iftira atabilirsiniz öyle mi ?
    Ne kadar basit kalitesiz insansın sen?
    Ben sana bunu kimse yapamaz demiyorum ki.Sen gelmişsin motosiklete ilk başlayan bir insan 1 ay sonra bunu yapabilir diyorsun ve tekeri 2 cm yerden havalandırmış diyorsun.
    Kardeşim 5-10 km hızlarda iken dikkat edersen 50 km hızlara kadar tekerde gidip kesiciye girince tekerden iniyor.
    Teker yapmak övünecek birşey değildir sadece hevestir.Her motorcuda motosiklete başladıktan 1 ay sonra böyle teker yapmaz sayılı insanlar yapar çoğu yapmaz yani.Yapamaz demiyorum yapma gereğinde bulunmaz diyorum.
    Ben yaptığım teker çalışmasını burada paylaşıyorum.Burada bir sürü insan var şöyle yapmalısın böyle yapmalısın diye belki benden tecrübeli veya tecrübesiz beni bilgilendiriyorlar.Siz 2 kişi gelmişsiniz gençler patlıyor kafaları dolu teker yapıyor 2 cm yerden kaldırıyor alt tarafı 2 saniye tekerde gitmiş herkes bunu yapıyor zaten demenin ne anlamı var? Dediğinde ne oldu? Bu bir başarıdır.Kimisi ister ve yapar kimisi hiç yapmaz gereksiz bulur.Ama bu kolay birşey değildir.Beceri ister.Bu bir başarıdır.Hayırdır sen bunu bile yapamadığın için mi bu kadar kin kusuyorsun bana? Motosiklete daha yeni başlayan 1 ay sonra bunu yapıyor diyorsun ya.Eminim 1 aydan uzun zamandır motorcusundur.Çek videonu gönder bakalım senin vidoenu görelim birde senin hakkında konuşalım?
    Bak tekrar ediyorum.Motosiklete ilk başlayan bir insan 1 ay sonra bu hareketi yapar diyorsun.
    Tamam eyvallah yapar.Sende eğer motosiklete başladığın 1 ay'ı geçtiyse yap videonu bir de seni izleyelim.
    Ama eğer buraya video atamayacaksan bahane bulacaksan insanların yaptığı şeyleri kıskanıpta alçak görme.
    Videonu bekliyorum.

Gençlerin kafalar boş değil anlaşılan halisler patlıyor baksana teker yerden 2 sanıye kesılınce stunt yapar olmuslar :D

Yazmışsın.Senin kadar kalitesiz bir insana nasıl bir cevap verilir?
    Yaşımı bilmiyorsun genç diye hitap ediyorsun.
    Kafalar boş değil halisler patlıyor falan yazıyorsun.Tanımadığın adını dahi bilmediğin bir insana uyuşturucu kullanıyorsun diyorsun resmen.Ne gerek var iftira atıp dalga geçmeye ?
    Sanaldasınız insanlarla rahatça dalga geçip rahatça iftira atabilirsiniz öyle mi ?
    Ne kadar basit kalitesiz insansın sen?
    Ben sana bunu kimse yapamaz demiyorum ki.Sen gelmişsin motosiklete ilk başlayan bir insan 1 ay sonra bunu yapabilir diyorsun ve tekeri 2 cm yerden havalandırmış diyorsun.
    Kardeşim 5-10 km hızlarda iken dikkat edersen 50 km hızlara kadar tekerde gidip kesiciye girince tekerden iniyor.
    Teker yapmak övünecek birşey değildir sadece hevestir.Her motorcuda motosiklete başladıktan 1 ay sonra böyle teker yapmaz sayılı insanlar yapar çoğu yapmaz yani.Yapamaz demiyorum yapma gereğinde bulunmaz diyorum.
    Ben yaptığım teker çalışmasını burada paylaşıyorum.Burada bir sürü insan var şöyle yapmalısın böyle yapmalısın diye belki benden tecrübeli veya tecrübesiz beni bilgilendiriyorlar.Siz 2 kişi gelmişsiniz gençler patlıyor kafaları dolu teker yapıyor 2 cm yerden kaldırıyor alt tarafı 2 saniye tekerde gitmiş herkes bunu yapıyor zaten demenin ne anlamı var? Dediğinde ne oldu? Bu bir başarıdır.Kimisi ister ve yapar kimisi hiç yapmaz gereksiz bulur.Ama bu kolay birşey değildir.Beceri ister.Bu bir başarıdır.Hayırdır sen bunu bile yapamadığın için mi bu kadar kin kusuyorsun bana? Motosiklete daha yeni başlayan 1 ay sonra bunu yapıyor diyorsun ya.Eminim 1 aydan uzun zamandır motorcusundur.Çek videonu gönder bakalım senin vidoenu görelim birde senin hakkında konuşalım?
    Bak tekrar ediyorum.Motosiklete ilk başlayan bir insan 1 ay sonra bu hareketi yapar diyorsun.
    Tamam eyvallah yapar.Sende eğer motosiklete başladığın 1 ay'ı geçtiyse yap videonu bir de seni izleyelim.
    Ama eğer buraya video atamayacaksan bahane bulacaksan insanların yaptığı şeyleri kıskanıpta alçak görme.
    Videonu bekliyorum.
    Hayırdır sidik mi yarıştırıyoruz? Kafanda kask dahi yokken bir gün olur da düşersen o başarılı videonu buraya otopsi diye koyarsın artık. Kolay gelsin
    Az silindir, çok iş

Motosikleti
    Honda Cbr 250 R
    Birader kafamda kask yok.Ama inşallah teker yaparken ters dönerim de inşallah geberirim senin istediğinde olur bu kadar da samimi söylüyorum.Ama sen bir özel mesajına ordan facene bir bakar mısın?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)