Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Kim Ulan Bu Mirketler? (AEA İçerir)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Seviye yerlerde, hattan yerin dibine geçmiş

Çoluk çocuk gelmiş yanı cümleleri papağan gibi tekrarlıyor
    jimi_hendrix bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    yazılanlara bak kask takmayı bile Barkın dan öğrenmişler

motor kullanımı hakkında ne kadar cahilmişiz yahu..

beyler kask takmaktan daha fazlasını ve doğru bilgileri de öğrenmek isterseniz mirket dediğiniz adamlarla tanışmalısınız...
    zaferce ve jimi_hendrix bunu beğendiler.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Barkin egitmen degil, bilimsel mufredat kullanmaz, iyi bir surucu olabilir, ama iyi bir hatip, eglenceli, tester ancak son zamanlardaki testleri de baymadi degil...tek basina barkini rol model almak hatali olur..

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motosiklet ile ilgili bilgileriniz çoğaldıkça Barkın itici gelmeye başlar, yani çömezler hastasıdır , yeni biniciler çok sever , kendini iyice geliştirmiş olanlar fazla umursamaz , eskiden beri iyi sürücüler gereksiz ve itici bulur, ancak tarafsız bir gözle bakıldığında Türkiye'de ki motosiklet bilincine katkısı yadsınamaz. 'apaçi' olmaya yatkın bir çok yeni başlayan Barkının eğlenceli ve komik (bana göre hiç komik değil) videolarından etkilenebiliyorlar.

yanlışları yok mu? çok var, mesela işi ticarete dökmüş olduğundan dolayı ticari çıkarı olduğu insanların ürünlerinin reklam yapması çok doğal ancak h2 ve bajaj'a saydırması profesyonelliğe sığmıyor bence,( profesyonellik malum bir işi maddi gelir kapısına dönüştürmek)

bir insanı herkesin sevmesi mümkün değil ancak durduk yere insanların ekmeğiyle oynamaz ise(örnek: tüm bajajlar jant kırıyo, tüm h2'ler kol çıkarıyor,mirket şöyle böyle vb) herkes açısından daha çok sevilir.

Zamanında Ayşe Şule Bilgiç'in dergi tayfasından piyasaya çıkmış ve görüntülü dergi fikrini iyi uygulamış bir zat,yaptığı güzel işler var, ancak daha iyisini yapabilmek için kasıtlı yanlışlarından vazgeçmesi herkese faydalı olur.
    ozgurakman ve RAMİREZ bunu beğendiler.

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı araltı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar herkese iyi forumlar...

AEA'ı düzenli takip eden kendisini seven yaptığı işlere saygı duyan biriyim.

Kendisinin her söylediğini kanun sayan her söylediğini doğru bulan biri değilim. AEA'nın SS dışında diğer modelleri pek sallamaması ve sürekli olarak alay edermiş gibi bahsetmesine hiç katılmıyorum.

Son yayınında ve genelde hemen hemen her canlı yayınında salladığı dalga geçtiği bir kesim var. En son defalarca 'mirket' benzetmesi yapınca kendi kendime kim lan bu adamlar diye düşündüm. Bu adamlarla alıp veremediği nedir? Bu insanlarla neden savaş halinde?

Bu eğitmenler veya bu topluluk kimdir bunun hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.
    Yaptığı işleri beğeniyorum insanları oldukça bilinçlendirdi kamuoyu oluşturdu.

Ancak racing dışındaki klasmanı sevmemesi bi yana dalga geçmesi beni de sinir ediyor o yüzden artık takıp etmeyi bıraktım. Belli marka modellere ve belli kesimlere saldırarak rant elde etmeye çalışması ülkemizin ucuz siyasetçilerini anımsatıyor bana
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Alıntı Obs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tanimama gerek yok dedem var 70 yasinda onla tanisabilirler ben 19 yasindayim ve baston gibi oturulan enduroya binmek icin fazla gencim allah nasip ederde 60 li yaslarima gelirsem anca o zaman barkin abiyi kiskaniyorsunuz cunku o egitmenlerden daha iyi daha hos sohbet daha kulturlu bi insan devam edin meyve veren agac taslanir
    Ya özür dilerim canım kardeşim ben senin bu kadar genç ve deneyimsiz olduğunu bilseydim hiç rahatsız etmezdim. Bir on sene sonra hala motora biniyor olursan o zaman devam edelim bu konuşmaya

Sevgilerimle
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ryangt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosiklet ile ilgili bilgileriniz çoğaldıkça Barkın itici gelmeye başlar, yani çömezler hastasıdır , yeni biniciler çok sever , kendini iyice geliştirmiş olanlar fazla umursamaz , eskiden beri iyi sürücüler gereksiz ve itici bulur, ancak tarafsız bir gözle bakıldığında Türkiye'de ki motosiklet bilincine katkısı yadsınamaz. 'apaçi' olmaya yatkın bir çok yeni başlayan Barkının eğlenceli ve komik (bana göre hiç komik değil) videolarından etkilenebiliyorlar.

yanlışları yok mu? çok var, mesela işi ticarete dökmüş olduğundan dolayı ticari çıkarı olduğu insanların ürünlerinin reklam yapması çok doğal ancak h2 ve bajaj'a saydırması profesyonelliğe sığmıyor bence,( profesyonellik malum bir işi maddi gelir kapısına dönüştürmek)

bir insanı herkesin sevmesi mümkün değil ancak durduk yere insanların ekmeğiyle oynamaz ise(örnek: tüm bajajlar jant kırıyo, tüm h2'ler kol çıkarıyor,mirket şöyle böyle vb) herkes açısından daha çok sevilir.

Zamanında Ayşe Şule Bilgiç'in dergi tayfasından piyasaya çıkmış ve görüntülü dergi fikrini iyi uygulamış bir zat,yaptığı güzel işler var, ancak daha iyisini yapabilmek için kasıtlı yanlışlarından vazgeçmesi herkese faydalı olur.
    Katılmıyorum hocam.

Bir defa adam kawasaki'ye karşı değil bilakis kawasaki hayranı. (bkz ninja incelemeleri) h2'deki durum herkesin malumu. Firmanın en üst seviyedeki ürünü sorunlu, ne desin adam? "Motoru sorunlu ama olsun" vb. olmaz.

Bajaj muhabbetinde de durum ortada. Hindistan basınında yer alan haberleri Türkiye'de yayınlayınca Kuralkan'ın muhteşem cevabıyla karşılaştılar. Yayın linki burada tekrar dinleyin: https://www.youtube.com/watch?v=ZOmroEcBPQI forumdaki tartışma sayfası: http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/158740-altin-elbiseli-adam-kuralkan-tatsizligi.html

Ekmeğiyle oynuyor demişsiniz de Bajaj 200ns'in ilk inceleme videosunu çeken kimdi? 200ns'in bu kadar popüler olmasında en büyük paya kim sahip? Kawasaki deseniz... H2 zaten en üst sınıf ürün satıp satacağı miktar belli.

Kısacası herkes istediğini der. Bu ekmekle oynamak falan değil. İnsanlar da her duyduğuna inanmazlar.

Mirket demiş de az demiş. Eğer bir grup insan motorsiklette doğru pozisyonda oturamazken kimseyi beğenmeyip kendini yerlere göklere çıkarıyorsa (ki örnek bile vermeye gerek yok yolda çok görürsünüz bu tiplerden, özellikle de sözde endurocularda) bırak mirketi neler derler. İğneyi kendimize çuvaldızı başkasına...

Adamın fayda/zarar oranına baktığınızda fayda kısmı çok çok ağır basıyor. Zarar kısmına gelince de hatasız kul olmaz.

https://www.youtube.com/watch?v=5n9sfMcTSGM
    Mustaphalanx bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    barkının kendini övdüğüne şahit olmadım kibirli bir adam olsa önce kendini över bu adamda yok böyle şeyler

Motosikleti
    Pulsar 150 NS
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya özür dilerim canım kardeşim ben senin bu kadar genç ve deneyimsiz olduğunu bilseydim hiç rahatsız etmezdim. Bir on sene sonra hala motora biniyor olursan o zaman devam edelim bu konuşmaya

Sevgilerimle
    Yasiniz 47 imis...Yani sonucta benim dedigime geliyoruz inanin sizin hayattaki eylemlerinizle benim ki cok farkli ben debriyajin kavramasini yeni ogrenirken siz 10 binlerce km yapmissinizdir..Sizin burada aea berbat egitmenler mutis gibi fanboyluk yapmanizdan benim yasitim veya benden biraz buyuk birisi zannettim sizin benim gibi genc arkadaslara büyude gel kocum cekmek yerine enduronun guzelliklerini ve enduro sinifinin artilarini anlatmaniz gerekir sanirim o atasözü cok dogru bi atasozu...

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    barkın mirketlerle ilgileneceğine yasadışı apaçilikten dolayı kaptırdığı ehliyetini kurtarsın!

"belge"
    zaferce ve mustafa_325 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    Alıntı arda4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Katılmıyorum hocam.

Bir defa adam kawasaki'ye karşı değil bilakis kawasaki hayranı. (bkz ninja incelemeleri) h2'deki durum herkesin malumu. Firmanın en üst seviyedeki ürünü sorunlu, ne desin adam? "Motoru sorunlu ama olsun" vb. olmaz.

Bajaj muhabbetinde de durum ortada. Hindistan basınında yer alan haberleri Türkiye'de yayınlayınca Kuralkan'ın muhteşem cevabıyla karşılaştılar. Yayın linki burada tekrar dinleyin: https://www.youtube.com/watch?v=ZOmroEcBPQI forumdaki tartışma sayfası: http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/158740-altin-elbiseli-adam-kuralkan-tatsizligi.html

Ekmeğiyle oynuyor demişsiniz de Bajaj 200ns'in ilk inceleme videosunu çeken kimdi? 200ns'in bu kadar popüler olmasında en büyük paya kim sahip? Kawasaki deseniz... H2 zaten en üst sınıf ürün satıp satacağı miktar belli.

Kısacası herkes istediğini der. Bu ekmekle oynamak falan değil. İnsanlar da her duyduğuna inanmazlar.

Mirket demiş de az demiş. Eğer bir grup insan motorsiklette doğru pozisyonda oturamazken kimseyi beğenmeyip kendini yerlere göklere çıkarıyorsa (ki örnek bile vermeye gerek yok yolda çok görürsünüz bu tiplerden, özellikle de sözde endurocularda) bırak mirketi neler derler. İğneyi kendimize çuvaldızı başkasına...

Adamın fayda/zarar oranına baktığınızda fayda kısmı çok çok ağır basıyor. Zarar kısmına gelince de hatasız kul olmaz.

Katılıyorum.. Yahu kim bu mirketler? Aea söylemeden önce bu forumdaki kaç kişi bu adamları tanıyordu? Kaç kişi araştırmadan gidip tanışmadan bu adamları tanıyabildi? Bu adamlar totalde kaç kişiye ulaşabildi? Kaç tane yeni başlayan arkadaşımızı hiçbir ticari çıkarı/kaygısı gözetmeden motosikleti aea kadar anlattı? Kaçı ona ulaşan herkese "Hayatta kalın ve bir ömür boyu motosiklet sürün" dedi? Aea ilah falan değil fakat toplumumuza yeni motosikletçi arkadaşlarımızı kazandırmada bilinçlendirmede öncü olmuş insanlardan biri. Lütfen yermeyin daha fazla şu adamı yahu. Adam faydalı olmak istiyor işte! Zarar neresinde bunun?!

DarkWheel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XVS 1300 Midnightstar
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barkının o kadar çok haklı olduğu mevzu varki.

Bence barkın enduroları seviyor, hatta multistrada ve KTM1200 e bayıldı.

Ülkemizde enduro binen bazı egosantrik tipleri sevmiyor. Çünkü bu tipler kibirden geberiyorlar. Üstelik ilk videosunu 2008 de çeken ve işe para diye girmeyen son 2 yılda sponsor bulan(sponsorsuz geçen 6 yıl ve bu kişinin bu sırada yaptıkları ve ne kadar doğru şeylere eğildiği vurguladığı falan)ve bulduğu son 2 yılda burdan kazancı bu işe en başından parayı düşünerek giren hepsini kastetmiyorum, bazı eğitmen takımının yüzde 10'u bile değil.

Bu eğitmenlerin hangisi şile yolunda ücretsiz gurup eğitimi verdi? saatlerini günlerini aylarını karşılığını almadan insanlara sundu? Hangisi bildiklerini youtubede ücretsiz anlattı? bu videolar 100 bin izlenmeler alıp yayılabilirdi, Bunlar niye yapılmadı?

Ve bu yazdıklarımdan dolayı bu adam şuan motosiklet dendiğinde yurdumun genel motosiklet kullanıcısının en sevdiği isim

Bu arada eğitmen düşmanı değilim yanlış anlaşılmasın iyiki varlar, iyiki motosiklet konusunda bilgililer. Ama eğri oturalım doğru konuşalım.
    Anlattığın tiplerden burada sahilde çok var kardeşim. Bi merhabayı çok gören tipler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hus Te 250 İ - Tri Th 900 C - Duc Pa 1299 S
    Öncelikle şunu söylemem lazım ki, konuyu açıp daha 2. sayfaya geçmeden oturdum bir sigara yaktım. Ben hayatım da bu kadar adaletsiz insanı TBMM dışın da görmemiştim. Barkın şöyle, barkın böyle, diyorsunuz hatta bir arkadaşımız trafik polisi sanırım gitsin önce kaptırdığı ehliyeti alsın diyor. Acaba diyorum bu cümleleri kurarken ki amacınız ne ? Gerçekten bu kadar anlayışsız olmayı ve bakarken görmemeyi nasıl başarıyorsunuz ? Oldu olacak Kenan ve Toprak için de yorum yapın ! Biraz egolardan kurtulup iyi'ye hakkını vermeyi öğrenmelisiniz ve en önemlisi ufkunuzu açmanız şart ileri bakın yani bu hem motor üstünden hemde genel duruşta size katkı sağlayacaktır. Enduro düşmanı dediğiniz adam seyahatlere enduro kullanan arkadaşları ile gidiyor, bakkala da scooter. Kimseyle dalga geçtiği veya aşağıladığı da yok, motosiklet grupları arasın da sorun görmek istiyorsanız usa da bunun güzel örnekleri var ufkunuzu açın. Aksine tüm motosiklet kullanıcıları için genç, yaşlı, evli, endurolu adam diyorum ki birlik olmalıyız kendimizi göstermeliyiz, bilinç kazanmalıyız, motosiklet kullanıcı olarak hep dünya ya karşı daha örnek kişilikler olmalıyız vs... Ben anlamadım gerçekten neden bu kadar atıp tutuyorsunuz bilip bilmeden şahsen tanımadan, Eşkiya Dünya'ya Hükümdar olmaz dizisinde ki Gıybet yapan hanım topluluğu gibisiniz Biraz insanlara karşı saygılı olun ön yargıları atın bizzat tanımıyorsanız yargılamayın, yazmak istediğim çok şey varda neyse hadi armutun sapı sizde kalsın.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Ufuk uzun kardes NC ye laterna diye galga gecip 2 sene sonra yurtdisinda tanitima katilip oo iyimis diye uzun uzun tanitim videosunu rossi cekmedi..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hus Te 250 İ - Tri Th 900 C - Duc Pa 1299 S
    Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ufuk uzun kardes NC ye laterna diye galga gecip 2 sene sonra yurtdisinda tanitima katilip oo iyimis diye uzun uzun tanitim videosunu rossi cekmedi..
    Laterna diye bir sürü model hakkın da bahsetmişliği vardır genel bir tabir bu uzun uzun üzerinde durmaz o cümlenin, laterna demesinin sebebi de diğer kılasman modellerinin ona oranla daha iyi olması.Bunun yanı sıra bir yerden vurmak için cümle kurmanın dışın da bir NC kullanıcı olarak senden dinleyelim o zaman nasıl bir motosiklet olduğunu, hatta Rossi de sana eşlik etsin ama yok ona da bir kup bulursunuz sonra.

CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hızlanması için laterna diyor, sonraki incelemesinde gidişi süper demiyor. Şanzıman daki iyilestirmelerden bahsediyor. Gayet objektif bir değerlendirme.

arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    +1

Tartışmaya gerek yok, videolar ortada:

http://www.altinelbiseliadam.com/ded...kasinin-fikri/

Nc700 S > https://www.youtube.com/watch?v=90iakALTmbw
    NC700 > https://www.youtube.com/watch?v=-jFd05kkuKQ ve

NC750 X 2016 > https://www.youtube.com/watch?v=-jFd05kkuKQ

Adamın dediği açık ve net ortada. Sağ olsun, o yapmasaydı anca "çok bilir ağbi" lerin dediğine kalacaktık. Ya da her şeyi beğenen adamların sözde inceleme videolarına.

Test sürüşü falan, ohoo bütün bayilerde var zaten

Rebulls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ Z750R - Arora Cappucino - Kanuni Seha 150
    Barkın Bayoğlu Rahmi barutcuyu sevmiyor da bence Rahmi hocanın işine geliyor aea olmasa kimse tanımayacak parayla satın alamayacağı reklamını yaptı adamın

Motosikleti
    Yamaha R25
    Bende AEA yanlısı birisi olmayarak ama beğenerek izliyorum.

Şimdi adam sana yavaş git 100 km'yi geçme deyip öyle anlatsa konuyu sen insansın :D biliyorsun ki basacaksın gaza adamda onu anlatıyor teker yapmayı anlattı bir ara tepkiler felan tahminde etmiş videoda söyledi şimdi adam bana orda öğretmese ben elbet teker yapacağım gidip bilmeyen adamdan öğüt alacağıma bilen adamdan alırım rahmi beyde barkın beyde saygıyı hak eden kişiler ama abartmaya gerek yok.

Düşmez Kalkmaz Bir Allahtır ! Allah.

Düştü diye eğitimsiz oldu vaybe :D ss seviyor adam ona özendiriyor ne yapsın :D özenilmicek gibi değilki ss'larda

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Forumda mirketler dolu
    Anlayana...

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)