Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Kim Ulan Bu Mirketler? (AEA İçerir)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Doğrusuyla yanlışıyla en kolay ulaşılabilir bir bilgi kaynağı. Çoğu başlangıç bilgilerini aea'dan alan insan var. Ben yeni videolarını gördükçe izleyen ve keyif alan biri olarak gayet başarılı buluyorum kendisini. Beğenmediği yada laf söylediği insanlar eğitmenlerin hepsi değil. Rahmi barutçunun eğitimine gitmiş biri olarak şunu söyleyebilirim oda kendi eğitiminde aea'ya baya giydiriyor. Normal yani bunlar. Sevmiyorlar adamlar birbirlerini

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ben biraz genel konuşucam. Türklerin kendi aralarında çekişme meselesi ne olcak böyle ya, biri paylaşımda bulununca hemen: yok o böyle yapıyor yok bu böyle yapıyor aman efenedim o böylemi anlatılır cart curt..., adam bilgi paylaşıyor işte niye bu kadar abartıyorsunuz ki. Hayır mesela hiç barkın veya aea nın olmadıgını düşünün dahamı iyi olurdu sonuçta bilgi paylaşmış adam. Can güvenligini tehlikeye atcak birşey dememiş aksine güvenligi bilinçlendirici şeyler söylemiş hep. Bunları paylaşırken senden birşey de talep etmemiş tek tıkla ister izle ister izlemeden kapat.E o motoru begenmediysede begenmesin sanane kardeşim. Altına yorumunu at geç bence bu yüzden güzel felan diye. Adamın düşüncesi o. Youtube da vucut geliştirme camiasınıda yakından takip ederim en başından beri ordada bir mücadele çekişme bir laf atma hevesi. Herkes illa bi birbirine laf söyliycek . Birbirimizle çekişmekten gelişip ilerleyemiyoruz.

Motosikleti
    Pulsar 150 NS
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kim hakkaten yahu bu mirketler

Genelde Enduroya binerler (pist dışında trafiğe açık ülkemin her türlü yolunda hemen her yıl 50-100 bin km eğitimi SS motorla vererek bel ,fıtık v.s. sorunlar yaşamak istemediklerinden olsa gerek)

Pirelli Diablo Rosso kullananına pek rastlanmaz. (Kullanmak zorunda oldukları yüklü hali ile 450 kg leri bulabilen enduroları bu lastiklerin teknik olarak taşıması mümkün olmadığından olsa gerek)

Tek teker yapmadan ve hang off a çıkmadan da (dizlerini açmadan) motor sürebilirler (bilmediklerinden değil gereksiz olduğundan)

Motor ile değil sürücüsü ile ilgilenirler.

Pek çoğu AEA ile her ortamda dalga geçebilecek kadar hem motosiklet hem de sürüş konusunda bilgilidir.

Asla yapmayı istememek ile beraber eğer pistte AEA yı denk getirirlerse şamar oğlanına çevirebilecek tiplerdir

Bütün bunlardan başka,

AEA nın Motosiklet eğitmeni olmak için almış olduğu ne bir eğitim ne de bir sertifika vardır.

Kenardan konuşmanın kolay olduğu konularda atar tutar ama sahaya indiği görülmemiştir

Bu özelliklere sahip birilerini tanıyorsanız mutlaka mirket aşiretindendir. Aman uzak durun fena bulaşırlar

Hadi ya samar oglanina cevirceklermis kardesim adam ircyle her turlu sey yapilir diyen adam bu rahmi denen sacma sapan konusmussun bu adamlar motosiklet egitmeni olsa ne olacak ? Enduro ile baston gibi oturup silede rossiyi gecerim demekle olmuyor ss tarzini kullanmamalarinin sebebi yasli bitik ve moruk olmalaridir bu kadar net

sven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vay be, Barkın'ı harcamak için fırsat kolluyormuş millet resmen. Herkes bilenmiş. Bu aslında yaptığı işin büyüklüğünü gösteriyor, adam dokunabilmiş herkese.

AEA'nın bir gruba-kitleye karşı tutuculuğu, kini vs açıkcası hiç umrumda değil. Ama fırsat buldukça her programını izlemeye çalışıyorum. Niye? Çünkü bedava bilgi paylaşılıyor. Söylediği herşey kesin doğrudur diye birşey yok. Allah bana bir akıl vermiş gerektiğinde kullan diye, bende aklın süzgecinden geçirip bana faydalı olanları alıyorum. Niye almayım ki? Bedava yaa.. Sonuçta 5 saatine 500TL vermiyorum bu bilginin ve istediğim her yerden ulaşabiliyorum. Sadece bunu yaptığı için bana göre piyasadaki birçok motosiklet eğitmeninin yaptığından 2-3 gömlek üstün bir iş yapıyor.

Türkiyede olmayan birşeyi başlattı ve sokaktaki apaçiye kadar hepsine ulaştı. 2 sene önce eldiven,kask takmayan insanlar ekipmanın önemini anlar oldu. Belki bu yüzden yüzlerce gencin hayatını kurtardı dolaylı olarak.

Ben şimdi bu adama saygı duymayacam da, mirketlere mi saygı duyacam?

Motosikleti
    Pulsar 150 NS
    Alıntı sven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay be, Barkın'ı harcamak için fırsat kolluyormuş millet resmen. Herkes bilenmiş. Bu aslında yaptığı işin büyüklüğünü gösteriyor, adam dokunabilmiş herkese.

AEA'nın bir gruba-kitleye karşı tutuculuğu, kini vs açıkcası hiç umrumda değil. Ama fırsat buldukça her programını izlemeye çalışıyorum. Niye? Çünkü bedava bilgi paylaşılıyor. Söylediği herşey kesin doğrudur diye birşey yok. Allah bana bir akıl vermiş gerektiğinde kullan diye, bende aklın süzgecinden geçirip bana faydalı olanları alıyorum. Niye almayım ki? Bedava yaa.. Sonuçta 5 saatine 500TL vermiyorum bu bilginin ve istediğim her yerden ulaşabiliyorum. Sadece bunu yaptığı için bana göre piyasadaki birçok motosiklet eğitmeninin yaptığından 2-3 gömlek üstün bir iş yapıyor.

Türkiyede olmayan birşeyi başlattı ve sokaktaki apaçiye kadar hepsine ulaştı. 2 sene önce eldiven,kask takmayan insanlar ekipmanın önemini anlar oldu. Belki bu yüzden yüzlerce gencin hayatını kurtardı dolaylı olarak.

Ben şimdi bu adama saygı duymayacam da, mirketlere mi saygı duyacam?
    Bu kadar basit..Adam isini layikiyla yapiyor mirketlere batiyor...Barkin abinin yanlis soyledigi seyler yok mu var bizim ams ben kendimden pay biceyim aea izlememis olsam kesinlikle kasktan baska ekipman almazdim fakat bizim gibi apacilere bile adam dogruyu ogretti
    Mustaphalanx bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Alıntı Obs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi ya samar oglanina cevirceklermis kardesim adam ircyle her turlu sey yapilir diyen adam bu rahmi denen sacma sapan konusmussun bu adamlar motosiklet egitmeni olsa ne olacak ? Enduro ile baston gibi oturup silede rossiyi gecerim demekle olmuyor ss tarzini kullanmamalarinin sebebi yasli bitik ve moruk olmalaridir bu kadar net
    adamların yaşlı olması ss kullanmamış bilgi sahibi olmayan anlamına gelmez
    jimi_hendrix bunu beğendi.

ben artik takip etmiyorum uzun suredir altinli gunleri felan ilk zamanlari eski mekani samimiyeti daha guzeldi kopeklerin havladigi zamanlar. artik samimiyet gormuyorum gulusler bile gercek gelmiyor yapmacik karsidakine eslik icin guluyor diyaloglarda bi sicaklik yok acikcasi. yanlilik olayinada katiliyorum bagimli.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Barutçu abi aeayı çekemiyo kıskanıyo

CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    Barkini sevdiğimiz için en ufak reklam kokan hareketinde adamı yerden yere vurmaya çalışıyoruz. KTM, Ducati gibi firmalar mirketleri motorlarını inceleyip yayimlasinlar diye fabrikalarına cagirsalar adamlar her turlu yalamayi yaparlar. Barkın yinede olabildiğince objektif davranıyor. Birde barkın hatalı bilgi veriyor diyenler ornekleseler süper olur. Adamın teknik konularda yanlış anlatımına rastlamadim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS

bunun yaptığına ne demeli
    eksi yönlerini söylemiyor
    bu nasıl bir yalakalık böyle...

CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    Adam heronun lansmanini yapıyor, eleştirme ve inceleme videosu değil bu.
    Mustaphalanx, SweentLy ve eserist bunu beğendiler.

Motosikleti
    Pulsar 150 NS
    Alıntı matrix506xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adamların yaşlı olması ss kullanmamış bilgi sahibi olmayan anlamına gelmez
    Bilgi diye birsey demedim yasli moruklar oldugu icin dedim gidon turu one yatma vs vs den dolayi anca enduro kullansinlar ss icin fazl bunaklar barkin abinin ruhunun genc olmasi batiyor sizlerw

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Bilgi diye birsey demedim yasli moruklar oldugu icin dedim gidon turu one yatma vs vs den dolayi anca enduro kullansinlar ss icin fazl bunaklar barkin abinin ruhunun genc olmasi batiyor sizlerw
    eşit adaletli olmasından yanayım

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    Ben hiçbirşeyi bilmem tek şeyi bilirim! Ben aklında fikrinde motosikletin M si olmayan araba fanatiği motosikletlere pek sıcak bakmayan bir adamdım. Motosiklete dair tonlarca önyargım vardı! Barkın Bayoğlu denen muhteşem fikirli adam, ben ve inanıyorum benim gibi birçok insana videolarıyla ulaşarak motosikleti anlattı, sempatikliği ve sıcaklığıyla da bize motosikleti sevdirdi. Bunu bana hiçkimse yapmadı ve Barkın Bayoğlu hiç olmasaydı benim şu an motosikletim değil arabam olurdu. Kendisiyle tanışmak için sürekli vakit kolluyorum ve gidip kendisine teşekkür etmek elini sıkmak istiyorum. Umarım bir gün birisi bana vesile olur ve tanıştırır. Keşke ben de onun gibi insanlara motosikleti anlatabilsem ve sevdirebilsem... Teşekkürler Altın Elbiseli Adam!...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    AEA yı bazı kişiler öyle bir savunuyor ki sanki hatasız kul gibi

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Kaç tanesini tanıyorsunuz o yaşlı adamların??? Birkaçı ile tanışıp kaynaşıp pistte sürmeden böyle ön yargılı olmayın.

Sonra yukarıda yazdıklarınızdan utanıp özür dilemek zorunda kalabilirsiniz
    _oXXo_ bunu beğendi.
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Halil Salih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu sekilde anlatayım bu adamı tanımasaydım kafamda 20 liralık kaskla 4 silindirli bir makina ile hayatımı riske atmış farkında olmadan ölümü bekliyor olacaktım... ( suanda ekipman alamadığım için motorumu sattım ) aea camur atmayın...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    AEA Altın elbiseli adam Barkın bayoğlu ben bu adamı motosiklet hevesim olduğun you tube da tanıdım sizin o anlattığın kimsenin videoları yokken adam kawasaki honda inceliyordu bize sevdirdi elbetteki kötü begenilmeyen yönleri yok değildir kimin herşeyi tamki....

Çanakkale motosiklet festivalinde kaskını çıkardı bakın abi nasılsın dedim iyi motorcu sen nasılsın dedi adam da kibirin k sı yok, ataşehir yamaha bayii açılışlında motorun başına geçti bunları şunun için aldım bunları şunun için aldım anlattıda anlattı anlatırken bize gelin şuraya üye olun kaydolun demedi bile, gögüs korumasını ilk onda gördüm gögüs kafesi kırılmasın kalbe yakın diye anlattıda anlattı fotograf çekildik, adam gibi adam

Belki eğitmenlik belgesi olmayabilir gazetecide olabilir ama iyi bir öğretmen diyorum kendi bilgilerimi aktarıyorum , Motosiklet konusunda doğru bilgilerin çoğunu kimsenin tenezzül edip anlatmadığı bilgileri barkın abi bize anlattı,

Motosikleti
    Pulsar 150 NS
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaç tanesini tanıyorsunuz o yaşlı adamların??? Birkaçı ile tanışıp kaynaşıp pistte sürmeden böyle ön yargılı olmayın.

Sonra yukarıda yazdıklarınızdan utanıp özür dilemek zorunda kalabilirsiniz
    Tanimama gerek yok dedem var 70 yasinda onla tanisabilirler ben 19 yasindayim ve baston gibi oturulan enduroya binmek icin fazla gencim allah nasip ederde 60 li yaslarima gelirsem anca o zaman barkin abiyi kiskaniyorsunuz cunku o egitmenlerden daha iyi daha hos sohbet daha kulturlu bi insan devam edin meyve veren agac taslanir
    Mustaphalanx bunu beğendi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)