Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

## Motosiklet Sektörünün Yüzkarasi Firmalari ##

Motovento
    REKLAM ALANI
    boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    samura motor a dikkat adlı başlıkta konuşulanlardan bu başlığın açılması çoğunluk olarak dile getirildi. Burada amaç üyelerin motosiklet sektöründeki çeşitli firmalarla ilgili yaşadıkları problemleri detaylı olarak dile getirmektir. Bence tüm firmalar hizmet kalitesini bir daha gözden geçirmeliler. Burada yaşadığınız olumsuz olayları herkesle paylaşabilirsiniz. Bazılarının dili yandıysa, başkalarının dilinin yanmasını engelleyebiliriz.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Yüz karası firmaları sayayım mı;
    honda ,suziki, yamaha, hysoug, kawasaki, aprilla, gilera, daelim, moto guzzi

tabiki şaka yapıyorum
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

Gelişim Sürücü Kursu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı
    samura motor a dikkat adlı başlıkta konuşulanlardan bu başlığın açılması çoğunluk olarak dile getirildi. Burada amaç üyelerin motosiklet sektöründeki çeşitli firmalarla ilgili yaşadıkları problemleri detaylı olarak dile getirmektir. Bence tüm firmalar hizmet kalitesini bir daha gözden geçirmeliler. Burada yaşadığınız olumsuz olayları herkesle paylaşabilirsiniz. Bazılarının dili yandıysa, başkalarının dilinin yanmasını engelleyebiliriz.
    Güzel bi başlık tebrikler ve umarım doğru adrese gider ve faydalı olur...
    Gelişim Sürücü Kursu
    0216 330 54 44
    0216 336 62 77
    www.gelisimsurucu.com
    msn: ehliyet@msn.com

deskator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşım hemen hemen butun motor firmalarının bazı olumsuz tarafları oldu ve olacak kawa alıp yan yatırıp ayna sıparişi verdikten sonra 2 ay bekleyenmi ararsın yoksa yeni motorunu göstermek için ilk gün evin önüne çekip benzin kaçıran deposunun olduğunu keşfedenmi arasın daha neler neler.Buyuk firmalarda zamanında burnundan kıl aldırmıyordu ( çok afedersiniz ama tam tabiri bence bu )
    Hala Almanyadan tanıdık vasıtasıyla parça arayanlar var etrafımda . Birde bunlara aman çok satıyor ne tokatlasak kardır diyen firmalar çıktı ( biliyorsunuz çin işi satan yeniler ) üstüne tuz biber oldu.
    Neyse konuyu dağıtmadan koseme çekilim bence iyi bir başlık olmuş burada arkadaşlar tecrübelerini yazarlarsa yeni arkadaşlarımızda eski arkadaşlarımızda fikirlerini söylerler hatta gerekirse ortak haraket edip firmaları yanlışlarından dolayı kınayıp duzgun hizmet vermeye zorlayabiliriz.İnşallah faydalı bir Topik olur.

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @Gelişim Sürücü Kursu
    Güzel bi başlık tebrikler ve umarım doğru adrese gider ve faydalı olur...
    İbrahim'cim senin de Ramzey ile ilgili bir problemin vardı. Mahsuru yoksa Çin malı motorlar hakkında referans olması adına başına gelenleri yazar mısın? Çünkü bana anlattığın olan çok önemli bence. Tabi yazmak istemiyorsan problem değil.

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    yararlı bir başlık olmuş boy tebrikler.

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    evet arkdaşlar listeye ekleyin çelik-kangda motoru resim de koyayım mı :?
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    tebrikler bencede mantıklı bir topik....
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Şu ana kadar Samura Motor ve Korlas için olumsuz eleştriler yapıldı. Ben iki firmadan da ağzımın payını aldım. Mototal 6 aydır istediğim kaskı getiremedi. Mototal'ın sahibi Sina abiyi çok severim, o yüzden onları kara listeye dahil etmek istemem. Ancak insan 6 ay kask bekler mi yaa? Korlas ile ilgili kask maceramı diğer başlıkta anlatmıştım. Kaliteli hizmet verilmediği gibi fiyatlar da çok yüksek. Biz birkaç kez yurtdışından malzeme getirttik, orada fiyatlar acayip uygun. Bilemiyorum bu motosiklet sektörü adam olacak mı, yoksa biz bunu göremeden çekip gidecek miyiz bu dünyadan?

Buarada herkes yararlı bir başlık olduğunu söylüyor ama eleştri yazan yok. Neyse daha az önce açtım başlığı, zamanla herkes derdini dile getirir. Bir fikrim var. İlk mesaja olumsuz eleştri alan firmaları liste halinde siz yazdıkça ekleyeyim ne dersiniz?

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    2. seçenek daha bi gerçekçi sanki
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Forumdan Uzaklaştırıldı Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şimdi bu başlığı aslında ikiye hatta üçe ayırmak gerekiyor.

1) Motosiklet getiricisi firmalar.
    2) Motosiklet ekipmanları ve aksesuarları getiren firmalar.
    3) Alt bayiler (motosiklet ve aksesuarlarını satanlar)

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @Thai
    Şimdi bu başlığı aslında ikiye hatta üçe ayırmak gerekiyor.
    Bence hepsini burada takip edelim, 3 başlık takip etmek zor olur. Zaten yazılanlardan firmanın motor mu, aksesuar mı sattığı belli olur. Bu arada senin diğer başlıkta Samura ve Korlas için yazdıklarına aynen katılıyorum

ebo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt 250
    Benimde bi adet Ramzey 150 GPr Şikayetim var...İşte size kısa ve çok anlamdar bi hikaye...
    Henüz 680km'de olan motorum ile seyahat halinde iken düşük bi hızla ki şükür arka tekerleğin 2 bijonu aynı anda yerinden çıkıp, lastikle şasi çatalı arasına sıkışıp lastiğin kilitlenmesine sebep olmuştur. Allahtan hızı çok düşük olduğundan küçük sıyrıklarla atlattı. Ya E-5'de yada benzeri bir otoyolda 80km/s hızla giderken bu olay gerçekleşseydi ve ölümle sonuçlansaydı sorumlusu kim olacaktı? Sanayi Bakanlığı kalite standartlarını tekrar gözden geçirip takibini iyi yapmalı, insan hayatı bu kadar ucuz olmamalı! Olaydan sonraki fotoğraflar...
    [/QUOTE]

Ve sonuçta bizde hakkımızı mahkemede aramaya karar verdik...Şu an hala devam etmekte sonucu buradan sizlerle paylaşacağım...

mondial110 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HaSaRLı..!!
    kardes bence presto çok dandik bir motor 2 gün bindim döküldü
    :bounce: 0546465246900

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motomaxıda unutmamak lazım belki satışda müşteri memnuniyetini düşünüyor olabilirler ve sattığı mallar kaliteli olabilir ama 8 ay 2 adet ürünün geleceğini soylemesine rahmen getiremediler ...Belki gümrükde vya ellerinde olmayan proglemler yaşamış olabilirler ama defalarca şu zaman bu zaman geliyor şeklinde tüketiciyi yanılttılar

Sonuç benim hatırladığım 3 defa gelmeyen ürünlerine zam yaptıkdan sonra yeni tüketiciye kavuştu...

işin garip tarafı ben hala land cruiseri görmek için can atıyorum firmayı şikayet etmiş olsamda

fraktal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha VİRAGO 535
    Vay kara liste ha, bilenler kullananlar yaarsa faydalı olacağa benzer...

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu konu hakkında bir ön çalışmamız var yeterli materyal elde edince bu konu hakkında bir forum açılacak burdan şikayet ve önerilerimizi firmalara yazacağız..bu başlık açarak olmaz daha öncede denendi bazıları özellikle firma ve şirketleri karalamak adına yazılar yazdılar...aldığı maldan şikayeti olanlar isim telefon ve şikayetini anlatan bir pm ile bana başvursunlar ben konuyu takip edicem ...alınan cevaplarıda sizlere yayınlayacam...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler