Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Pazar sabahı 9 da E5 te bi araç tarafından öldürülüyordum...(fotolar mevcut)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Fazer
    Çok geçmiş olsun,büyük kaza atlatmışsınız.
    GP500-1st bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Birader çok geçmiş olsun. Anlattıklarını aksiyon filminde görsek "eh bee, amma da abartmışlar ha" diyoruz.

Olayın üzücü kısmı adamı yakalasalar da bi şey olmayacak biliyoruz.
    GP500-1st bunu beğendi.

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    geçmiş olsun günümüz türkiyesinde 10 kere dikkat etsekte Allaha emanet gazlıyoruz valla
    GP500-1st bunu beğendi.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun.
    Adamın sadakasının seninkinden fazla olduğu anlaşılıyor.
    Böyle sağlam kazadan burnu bile kanamadan çıkıp kaçabilmiş.
    Böylece sağlam bir cezadan da yırtacak.
    Sende yaşadığına şükret.
    Bak şu anda onlar hep bizimle birlikteler forumunda seni ne kadar sevdiğimizi falan yazıyor olacaktık.
    Tekrar geçmiş olsun.
    Aynen söylediğiniz gibi, Türkiyede motor kullanıyorsan yaşamla ölüm arasında belirsiz bir cizgi var. Bugünde yaşıyoruz, ölmedik diye eve giriyoruz artık

Şuan evde bilgisayardan konu açıp yazmak bir lütüf.

Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah korumuş. Çok geçmiş olsun. Bu kadar detaylı açıklamalar yapmanız bile olay esnasında geniş görüşü bırakmadığınızı gösteriyor.

Konuya yazdığınız yorumu da hatırladım. Malesef motosiklet kullanmak tehlikeli klişesini destekliyoruz , bu ülkede bu keyfe izin vermiyorlar.

Keyif aldığım , yolların bomboş olduğu tek gün olan Pazar günü böyle bir badire atlatmanız da canımı ayrıca sıktı.

Umarım kimsenin başına gelmez, böyle trafiğin ana hatlarında biraz daha denetim olması taraftarıyım.
    Ya zaten motora 7-8 gündür binmiyorum, önümüz kar kıyamet, pazarda erken kalkmıssın yollar tenha diye kapıdaki arabayla değil motorla gittim.

Barkın bayoğlunun bir lafı aklıma geliyor. sürekli motor tehlikeli tehlkeli diyorsa birileri sende bi sorun vardır, düzgün kullanmıyorsundur aracı demekki diye. Halkımızın geneli böyle, kişi kendinden bilir işi... Millet karşındakinin, motosikletlinin canını alacak gibi sürdüğünün farkında ki binmiyor bindirmiyor o 4 tekere o kafese bağımlı yaşıyor ve ölümü binene hak görüyor
    Shrieker bunu beğendi.

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    öncelikle büyük geçmiş olsun
    bu tür araç kullananların her yanımdan geçişinde dua etmişimdir ah önümde bi kaza yapsada durup kapısını açıp 2 tane çaksam şuna diye senin başına gelmiş direkten dönmüşsün ve sanırım o panikle aklına bile gelmemiş
    ama başıma gelirse yıllardır hazırlandığım gibi 2 tane çakmazsam rahat edemem ambulans gelince boşa gelmemiş olsun
    GP500-1st bunu beğendi.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Geçmiş olsun Allah korumuş arabayı süren ayyaş keşke ölseymiş aldığı nefese yazık bunların birde içmeden aynı olanları var bulurlar inş bir gün belalarını
    GP500-1st bunu beğendi.

Ucuz atlamışsınız. Alkollü araç kullananları, otobanda makas atanları vb. anlamıyorum. Çok mu acelen var ölmek için yada öldürmek için? Tamam önündeki otobanda 60-70 ile gidiyordur sinyal verip sollarsın ama önünde 100'le giden araçlara neden makas atma gereği duyuyorsun? Tekrardan geçmiş olsun.
    GP500-1st bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)