Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Xj6 diversion f i birde 250 cc yi kullanmış arkadaşlardan dinleyelim bakalım nasıl ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Ferhat sen artiz mi oldun videolar incelemeler falan,aman da aman
    Sokollu bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Barodi seni ziyaret edicem 1 senedir hesapta forumdan çok arkadaşa söz verdim ama hayırsız çıktık ya Şu videodan sonra daha da bi ateşlendim kimse boyundan bahsetmemiş ben 186 cm' im sele alçaksa bi tarafıma kaçmış gibi durabilir en kısa sürede bi görüşelim seninle bi inceleme de ben yapayım.

Motosikleti
    KTM Duke 200 abs
    hocam elinize sağlık, yanlız sana bi ışıkçı lazım.manzara çok iyi ama ışığı kamerayı ayarlasaydın daha iyiydi.
    barodi bunu beğendi.

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Alıntı hamzarat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    guzel bir degerlendirme olmus.benim de merwk ettigim ve gecmeyi dusundugum modellerden birisi.bir ara bulusup bana da kullandirmanizi rica edecegim😃degerlrndirmenizden anladigim kadariyla 500-600cc cift silindir makinalar pas gecilip,alinabilecek bir model.yakit tuketimi o civarlardaysa gayet iyi 4 silindir icin.crf den sonra zevkli gelir mi tartisilir ama crf1000l(africa twin)'e gidilen yolda bu modellerle tecrube edinmek sart gibi.saygilar
    Eyupteyim golden hornda günü birlik giderim. Oraya gelirseniz yardımcı olurum

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:01 ----------

Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barodi seni ziyaret edicem 1 senedir hesapta forumdan çok arkadaşa söz verdim ama hayırsız çıktık ya Şu videodan sonra daha da bi ateşlendim kimse boyundan bahsetmemiş ben 186 cm' im sele alçaksa bi tarafıma kaçmış gibi durabilir en kısa sürede bi görüşelim seninle bi inceleme de ben yapayım.
    Eyupte golden hornda gel 3 ile 4 arası. Hemen hemen hergün gidiyorum.

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Elinize sağlık güzel faydalı ve paylaşımcı olmuş bir ara bende bakıyordum bu motosiklete ama bizimki fazla aceleye geliyor diye fikir değiştirdim
    barodi bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)