Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

aea 250CC Maxi-Scooter Karşılaştırması

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Benelli tnt 250
    altın elbiseli adamın 250 cc maxi scooter karşılaştırması
    Pisman bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Güzel karşılaştırma olmuş, kymco da olsa harika olurdu.

Thermosifon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250
    Bence de güzel karşılaştırma olmuş,herkesin bi dünya para verip çılgınlar gibi xmax almasını anlamıyordum burada da yeterince kötü yanları anlatılmış zaten.Alternatifi çok xmax in

-Xciting ve xevo modellerine yer verilmemis. Bu haksizlik.
    -Xmax de kasklari dogru konumda koymamis, L bedenden buyuk kasklarin sigmadigini soylemis. Bu yanlis. (Xmax kullanan arkadasim soyledi)
    -Daelimde kaskin vizoru arkaya gelecek sekilde koyulmaliymis, yoksa sigmiyormus. Aea onu da es gecti ve kask almiyor dedi.
    -XMaxin ABS avantajina deginmesi gerekirdi.
    -SYM'nin parcasi ucuz dedi. Ben buna istemsizce güldüm. O tak tuk vurarak katladigi aynanin fiyatini bilmiyor sanirim.
    Dikkatli izlerseniz bir suru hata mevcut. Ama bunlarin disinda bir kac kullaniciya ozellikle gokhan abiye yer vermesi iyi olmus. Ben aea sayesinde motora basladim. Bu ulkeden giderse yeri dolmayacak kisilerden bir tanesi bence. Ama ne yazik ki son zamanlarda biraz ozensiz yapmaya basladi bu isleri. Bu tur hatalar iyice cogaldi.
    Uzulerek soyluyorum ki AEA reklam kaygisi yuzunden, artik tasi gedigine oturtamiyor bence. Keske su adama kullanicilar olarak biz sahip cikabilsekte oda halkin parasiyla tum firmalari duman etse...
    mithrelios ve Pisman bunu beğendiler.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Eskiden yamaha, kymco, kawasaki demez affetmez giydirirdi, şimdi de giydiriyor ama reklam almadıklarına, mesela michelin bi türlü şu adama para veremedi o yüzden michelin kaka, aynı şekilde arai ve shoei dışındaki tüm kasklar da kötü, varsa yoksa arai, eski aea yok artık geçen gün çalınan motorun ne oldu diye soran adamı banladı kanalından sırf gurur yaptığı için çünkü çıktı şov yaptı onları şöyle bulucaz böyle bulucaz, ahanda yakalandılar diye ama motor nerde diye sorunca sen çaldın demek ki hırsız diyor (canlı yayında dedi) kafayı yemiş bi hali vardı iyi gidiyordu izlemek ama şuan delirmiş durumda ben şahsen eski videoları kadar sevmiyorum yenileri, eskiden imkan yoktu kendinden bişeyler katıp anlatıyordu artık imkan var ruhsuz işler yapıyor.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vergiye takılsada forza300 da olmalıydı. birinden 100-150 km sürmek için bulması çok zor değil. rica etse ayağına getitirler.

3-4 sene önce en en çok övdüğü markanın hemde vergiye rağmen satan bir motorunu teste almayı düşünmüyorsa hem bu test eksik, hemde reklam ve taraflı olmuş oluyor. SH300 ü bulup test etmişti zamanında.

eleştirmek için yazmadım biraz dikkat çekiyor. Tabiki belli markalarla arası iyi kötü olabilir ama öyle bir model yokmuş gibi yapmaya gerek yok kullanan birinden ödünç alırsın

Motosikleti
    14' Yamaha Xcity 250
    Xcity modeline de değinebilirdi, Xmax kardeşi olarak.

erreguay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İzledim güzel olmuş ama kymco Xciting olmaması eksik bırakmış videoyu.

Thermosifon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250
    Aslında talep üzerine çekmiş olmak için bir video çekmiş sadece aea barkın bey

Motosikleti
    Benelli tnt 250
    Alıntı Thermosifon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında talep üzerine çekmiş olmak için bir video çekmiş sadece aea barkın bey
    banada öyle geliyor
    Thermosifon bunu beğendi.

Motosikleti
    honda pcx
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    -Xciting ve xevo modellerine yer verilmemis. Bu haksizlik.
    -Xmax de kasklari dogru konumda koymamis, L bedenden buyuk kasklarin sigmadigini soylemis. Bu yanlis. (Xmax kullanan arkadasim soyledi)
    -Daelimde kaskin vizoru arkaya gelecek sekilde koyulmaliymis, yoksa sigmiyormus. Aea onu da es gecti ve kask almiyor dedi.
    -SYM'nin parcasi ucuz dedi. Ben buna istemsizce güldüm. O tak tuk vurarak katladigi aynanin fiyatini bilmiyor sanirim.
    Dikkatli izlerseniz bir suru hata mevcut. Ama bunlarin disinda bir kac kullaniciya ozellikle gokhan abiye yer vermesi iyi olmus. Ben aea sayesinde motora basladim. Bu ulkeden giderse yeri dolmayacak kisilerden bir tanesi bence. Ama ne yazik ki son zamanlarda biraz ozensiz yapmaya basladi bu isleri. Bu tur hatalar iyice cogaldi.
    Uzulerek soyluyorum ki AEA reklam kaygisi yuzunden, artik tasi gedigine oturtamiyor bence. Keske su adama kullanicilar olarak biz sahip cikabilsekte oda halkin parasiyla tum firmalari duman etse...
    Syn mexico bence altın elbiseli adamın reklamlarına pek takılma, sana illa bir motosikleti övmüyor yada sirf sen o övdü diye gidip o motosikleti

seçmiyorsun. O sadece kendi fikirlerini söylüyor yada genel kullanıcı biri için şu söyle veya böyle diyor. Onun iyi dediğini sen beğenmeyebilirsin

yada onun kötü dediğine sen bayılabilirsin.

Bence senin altın elbiseli adamdan istifade etmen gereken konularını canlı yayınlarda fazlasıyla anlatıyor , merak ettiğin veya sürüş ile ilgili

öğrenmek istediklerini sorarsan seve seve yanıtlıyor, hemde hiçbir ücret bile istemeden .

Motor tanıtımına gelecek olursak, ben bu adamın anlatış tarzını seviyorum. Neden bu adamdan önce kimse herhangi bir motorun veya en basitinden

kendi motorunun tanıtımını çekip youtube koymuyordu ? Son dönemlerde arttı tabiki herkez şimdi kendi çapında motovlog kanalı açıyor. Hangi

birisini Barkın BAYOĞLU kadar bu işi profesyönel yapabiliyor. Yada hangisinde almak istediğine daha net karar verebiliyorsun?

Senin dediğini yapsak diyelim, altın elbiseli adam kabul etmezde hadi ona açıktan para yatırdık, senin dediğin gibi her motoru taşlasa AAA

üzümünde çöpü varmış, bak armudun kocaman sapı varmı vs dese biz hangi motoru alcaz o zaman?

Şimdi diyeceksin ki eleştirmiycez mi diye. Eleştircez tabi ki ama çıkıp birisi bu işi Barkın BAYOĞLU'ndan iyi yapar o zaman deriz ki Barkın bey ,

sen bu işi artık yapamıyorsun, bak şu kişiler senden iyi yapıyo artık ya daha düzgün yap yada bu işi bırak dersin. Gerçi oda bize düşmüyor,

sana yada artık genele çok yapmacık geliyorsa izlemezsin olur biter. Adamın ekmeğini suyunu biz vermiyoruz demi.

Ve son olarak , ondan öğrenebileceğimiz teknikleri , yöntemleri vs, kendi acı tecrübelerimizle öğreniriz artık.

Bence altın elbiseli adamdan ne istediğinizi tekrar gözden geçirin. İyi forumlar.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure

Xmax'de kaskın vizörünün bakacağı yön bellidir, gidona yakın olan kısımda vizör gidona, selenin sonunda ise vizör kuyruğa bakmaz ise Small kask bile sığdıramazsın. Arkadaşına selam olsun. XL kask sığmıyor, sele kapanmıyor.

Xmax'in ABS 'li ve ABS'siz modeli mevcut, karşılaştırmada diğer scooter modellerinde abs olmadığı için test edilen Xmax motosiklette ABS olmayabilir, varsa da Söz etmemesi ABS'siz modeli kıyasladığı anlamına gelir.

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    Keske su adama kullanicilar olarak biz sahip cikabilsekte oda halkin parasiyla tum firmalari duman etse...
    Patreon hesapları var, tanıtımını pek yapmasalar da: link

Buradan destek olunabiliyor, tamamen crowdfunding ile desteklenebilse ve hiç sponsor işine girmese benim de tercihimdir. Destek olmak isteyenler olabilir.

Alıntı mithrelios adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Patreon hesapları var, tanıtımını pek yapmasalar da: link

Buradan destek olunabiliyor, tamamen crowdfunding ile desteklenebilse ve hiç sponsor işine girmese benim de tercihimdir. Destek olmak isteyenler olabilir.
    Direk urun falan satsalar iyi olurdu. Bircok kisi oradan alir destek artardi. Mobilden girdigin icin linkinizi inceleyemedim, eve gectigimde bakacagim.
    Tesekkurler.

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Xmax'de kaskın vizörünün bakacağı yön bellidir, gidona yakın olan kısımda vizör gidona, selenin sonunda ise vizör kuyruğa bakmaz ise Small kask bile sığdıramazsın. Arkadaşına selam olsun. XL kask sığmıyor, sele kapanmıyor.

Xmax'in ABS 'li ve ABS'siz modeli mevcut, karşılaştırmada diğer scooter modellerinde abs olmadığı için test edilen Xmax motosiklette ABS olmayabilir, varsa da Söz etmemesi ABS'siz modeli kıyasladığı anlamına gelir.
    x max e xl kask sigmiyor mu ?

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı pikatel34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    x max e xl kask sigmiyor mu ?
    Bir adet Shoei GT Air (Medium) Bir adet Nolan N86 Medium zar zor sığıyor.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    xmax ler neden bu kadar kısa sürede (çoğu rodajda) satılığa çıkıyo onu da açıklasınlar

Motosikleti
    2013 XMAX 250
    xmax için bahsettiği konfor selenin fiyatı nedir acaba? bilen, kullanan var mı?

Pisman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    kymco'nun yeni nesil grand dink 250 sinin Ülkemizde sıfır satışı durdurulmuştu ithalatçısı değişince, sanırım o yüzden teste dahil olmadı

Motosikleti
    Benelli tnt 250
    Alıntı kiyonari adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    xmax için bahsettiği konfor selenin fiyatı nedir acaba? bilen, kullanan var mı?
    galiba bundan bahsediyor pahalı degilmi ya 900 tl ne kadar sert olabilirki abi başka çözüm bulunur

http://www.motomaxonlineshop.com/sha...25-250-pmu3094

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler