Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

sifir km motor yuki 150 sigorta 2.000tl cikti

Motovento
    REKLAM ALANI

Ustalarin sorunum var sifir aldigim motorun plaka islemleri icin sigortasini yapicaktim gunes sigortaya sorduk 2.000tl cikti motor zaten 3400 tl faturasi hic onceden birine mal sahibi olmadigi icin mi pahali cikti fatura yenden baskasinin ustune yapilma imkani varmi aldigim yere sordum yapamariz dedi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Diğer sigorta şirketlerine de sorun illaki uygun bir fiyat veren çıkar.

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    oha artık,iyice bokunu çıkardılar bu işin,kimse sigorta yapmasın mı istiyolar anlamıyorum
    GP500-1st ve gokberk6426 bunu beğendiler.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    ohaaa !!! önceden kaza vs falan var mı yada ne bileyim başka bir sorun ? 2000 tl çıkması imkansız o motorda çünkü. Ben senin yerinde olsam yaptırmam valla ne yalan söliyim. çıkmasın ruhsat muhsatta plakasız kullanırım. O ne lan öle 3400 tl lik motor için 2000 tl sigorta. Birşey olsa motoru orda bırak git yenisini al

Ahmet Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX
    Hangi şehirde veriliyor bu fiat, yazınki orada yaptıranlar tavsiyede bulunsun.
    Trafik sigortasının zorunlu olması ticaret ahlaklarını ortaya çıkarıyor. Böyle rezalet olmaz 2000 liraya motor fiyatının kaç misli şeyler sigorta yapılıyor. Bu işin pisliği çıktı el atılması lazım.

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    EN AZ 20,,25 YERE SOR,,,

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı YERUÇAĞI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oha artık,iyice bokunu çıkardılar bu işin,kimse sigorta yapmasın mı istiyolar anlamıyorum
    Hocam böyle uçuk saçma sapan fiyatlarla korkutarak 600-700 gibi rakamlara insanları alıştırmaya çalışıyorlar. Resmen ülkede hakkın hukukun ırzına geçiyorlar.

Bence 1-2 sene bizi silkeleyip sonra dava mahkeme kararıyla bi düzen gelecektir ama görünen en az 1-2 sezon yolunacaz
    ^adm^, cbr1907 ve Thracian bunu beğendiler.

Abicigim 4 yere sordum 1500 tlden asagi yok istanbulda yasiyorum buraya gore yaptircam fatura ablamin ustune ilk defa sigorta olcagi icin pahali oluyormus boyle sorun yasayan varmi 2.000 tl olsa imkansizz yaptirmam yeniden fatura duzenlenip babamin ustune yapmak istiyorum oda olmuyor arada kaldim

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı GYNK14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abicigim 4 yere sordum 1500 tlden asagi yok istanbulda yasiyorum buraya gore yaptircam fatura ablamin ustune ilk defa sigorta olcagi icin pahali oluyormus boyle sorun yasayan varmi 2.000 tl olsa imkansizz yaptirmam yeniden fatura duzenlenip babamin ustune yapmak istiyorum oda olmuyor arada kaldim
    şair sigorta var internetten numarasına ulaş oraya bir sorsana. Sahibide motorcudur zaten. Çok sayıda motorcu burada yaptırır sigortasını.
    Onurhan D bunu beğendi.

Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şair sigorta var internetten numarasına ulaş oraya bir sorsana. Sahibide motorcudur zaten. Çok sayıda motorcu burada yaptırır sigortasını.
    Sorucam saolun

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam böyle uçuk saçma sapan fiyatlarla korkutarak 600-700 gibi rakamlara insanları alıştırmaya çalışıyorlar. Resmen ülkede hakkın hukukun ırzına geçiyorlar.

Bence 1-2 sene bizi silkeleyip sonra dava mahkeme kararıyla bi düzen gelecektir ama görünen en az 1-2 sezon yolunacaz
    Benim de aklımdan direk aynısı geçiyor, 1-2 sene sigorta firmalarının kasaları doldurulacak sonra küçük bir parça aşağı çekilecek.İnsanlar da 600-700'e alışmışken 400 falan iyi gelecek.

Ustalarim yas 22 ve onceden hic sigorta yaptirmamis birine bukadar gecirirlermi

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı GYNK14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ustalarim yas 22 ve onceden hic sigorta yaptirmamis birine bukadar gecirirlermi
    İstersen 10 yaşında ol 3400 tl lik motora 2000 tl sigorta nedir ya !!!

denizsrkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200
    Demir sigortaya da bak eger bakmadiysan ucuz oluyo.

emiliosantos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eski:Piaggio xevo 250 ie Yeni: Daelim s3 Advance
    Bugün ben de zorunlu trafik sigortasını yaptırmak istedim başıma gelenlerden birkaçını anlatayım.

Bi sigorta portalından fiyat alayım dedim. Yaş 33, üzerime kayıtlı 2. Motor olacak 800'lerden bahsetti. 1 saat sonra aradı 500 buldum dedi iyi hadi yap bari dedim başka yerden de 780 lafını duyunca. Bu sefer egm hata verdi 760 oldu birden dedi boşver dedim.

Sonra buradaki önerilerden Demir sigortayı aradım bizden almayın fiyat çok yüksek çıkıyo artık motor dedi? Başka bi yerde yüksek söyleyince isyan ettim abi bugün 1500'e motor alan kıza 1180 çıktı ben napayım dedi. Yeni sisteme geçtiler altyapı yok borsa gibi rakamlar maalesef dedi.

Neyse arkadaşlar bu bi de sadece zorunlu olanı bi de bunun kaskosu var. Fena yolunuyoruz tepki göstermezsek de böyle yolunmaya devam edicez. Çok ciddi bi atağa geçmemiz lazım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:53 ----------

Bu arada kazam falan da yok motor da 250 cc xevo

Fatiiiik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Rx3i Evo 2016
    benımde 150 cc ve 254 tl verdım yazın, ıstanbul bıde, ERGO diyorum baska bisey demiyorum

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı Fatiiiik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benımde 150 cc ve 254 tl verdım yazın, ıstanbul bıde, ERGO diyorum baska bisey demiyorum
    bende bu yaz tenereye 367 tl ödedim trafik sigortasına.full kasko yaptırdım 1400 tl. ama ciddi anlamda 2000 tl 1000 tl bunlar trafik sigortası için çok ciddi rakamlar.

Motosikleti
    sym fiddle 2
    olur satış olur tekrardan satış yapacaksın babanın üstüne noterde.

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Sigortam.net var internette. 17-18 adet sigorta ile çalışıyorlar. Oradan tüm sigortaların teklifini alabilirsin hocam. Bir ara görüş. Ben aracında motorunda sigortalarını kendilerine yaptırdım ve aldığım teklifler içinde en ucuzlarıydı. Zaten 17-18 tane sigorta şirketiyle çalıştıkları için tek tek dolaşıp sormana gerek kalmadan tüm sigorta şirketlerinin teklifini öğrenebiliyorsun.

Babanın üstüne yapabilirsin. Olmaz diyen yalan söylemiş. Motor sahibi ablanla ve babanla birliktegidip satışını babanın üzerine yapacaksın. 111 TL devir işlemi ücreti var bilgin olsun. İmkanın varsa İstanbul plaka yerine başka plaka çıkar. Tabi bunun için devrettiğin kişinin ikametinin o ilde olması gerekli.

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Çok mantıklı banada böyle olcak gibi geliyor 👍🏻👍🏻

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)