Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Ucuz topcase buldun mu kaçırmıcaksın :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birisi şu arkadaşa kendisiyle tartismiyor oldugumu anlatabilirmi? Hayir yaziyorum yaziyorum anlayamiyor da.. Son sozumu de soylemis bulundum naaapsak şimdi
    Bunu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Vay anasını rusyada kala kala adam benzemiş demek. Ağza bak.

Motosikleti
    yok
    Sana kırıldım ama berk. Ben sana iyi davrandım sen karikatür koyuyorsun. Hem de en sevdiğimden.

Yıldız teknik ee okudum dediğinde ben sana dedim mi sol testisimi koysam o fakülteyi senden önce bitirir diye.
    Demedim. Ayıp yapıyorsun.

Motosikleti
    yok
    Neyse benim işlerim var gençler.
    Siz devam.
    Keh Keh Keh.

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana kırıldım ama berk. Ben sana iyi davrandım sen karikatür koyuyorsun. Hem de en sevdiğimden.

Yıldız teknik ee okudum dediğinde ben sana dedim mi sol testisimi koysam o fakülteyi senden önce bitirir diye.
    Demedim. Ayıp yapıyorsun.
    Karikatür her zaman bir kültürdür ve bu kültürü güzelce kullanabilmek önemli...

Ayrıca karikatürde sana laf atmadım ki neden üstüne alınıyorsun...

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Çalış seninde olur diyen adam benim, maalesef muz cumhuriyetinde yaşamıyoruz, çalışıyoruz kazanıyoruz, durumu olan alıyor olmayan alamıyor buna diyecek lafım yok, ama kaçırdığın nokta forumun genel bir forum olduğudur.

Tıp fakültesinde okuman beni ayrıca memnun etti, ben bilişim sektörinde çalışıyorum, baktığın zaman insana doğrudan faydası olan bir meslek değil, katı kapitalizmin hüküm sürdüğü ortamda oyunu, rekabetin içinde tecrübemden faydalanarak çalışıyor ve para kazanıyorum, bu satırları yazarken ağzımda çıkan stress kaynaklı yaralar canımı çok yakıyor... ama bildiğim en iyi iş bu ve yapıyorum çok çalışıyorum, bir motor hobimiz var işte onunla uğraşıyorum ara ara ama bak çok ciddi çalışıyorum yıpratıyorum kendimi.. şimdi 2500 tl lik topcase alabiliyorum ama yarı yarıya almak fikri benim için önemli bir çok kişi içinde önemli, iki demir parçasına binlerce tl vermek kimse istemiyor...çünkü ağır şartlarda çalışıyorum..

Mezun olunca doktor olacaksın, yaptığın işi iyi yap, hata yapma , başarı ve para zaten seni takip edecek, aslında çalış senin de olur sözü altın değerinde bir sözdür ve dalgaya gelmez... senin sitemin yada kızgınlığın miras yedi, baba parası harcayanlara gitsin... ve kimseyi de zengin fakir vs diye kategorilere ayırma detayları bilemezsin..., bu sana adam dediğin abinden bir tavsiye olsun..
    berkcigdem, Guven ve ASİL_1 bunu beğendiler.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Motor çok çirkin olmuş beğenmedim sırf marka hastalıgınız yuzunden gidip bu tipsiz motoru almışınız keske yerli malı motorlar alsaydınız asya mondial gibi herkes kapitalist düzenin köpeği olmuş ahh ahh
    berkcigdem bunu beğendi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Anladığım kadarıyla MD.Murat "göstermeden yiyin" demeye çalışıyor. Bu yönüyle de kendisine katılıyorum. Ancak böyle bir şeyi ben ifade etmezdim. Sevmiyorum yazılan üç beş cümleden niyet okumayı. Ayrıca kimse her türlü meselede hassas olmak zorunda değil, kim bilir ne öküzlükleri kendimiz yapıyoruz. Öyle işte.
    berkcigdem bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anladığım kadarıyla MD.Murat "göstermeden yiyin" demeye çalışıyor. Bu yönüyle de kendisine katılıyorum. Ancak böyle bir şeyi ben ifade etmezdim. Sevmiyorum yazılan üç beş cümleden niyet okumayı. Ayrıca kimse her türlü meselede hassas olmak zorunda değil, kim bilir ne öküzlükleri kendimiz yapıyoruz. Öyle işte.
    Bence konu gayet yerınde ve murat alınmak ıcın yer aramıs kendıne saçma bi şekilde tavırlara bürünmüş normalden 800 lıra ucuza alınan bı topcase ı paylasmıs arkadas ne var bunda anlamıyorum eger senın durumun yoksa ve durumu olup gayet mutevazi sekılde paylasım yapan bırıne gelıpte burda kin kusmak bence cok yersız berk yanlıs bısey yapmadı bu konu baslıgında tamamen boş bi şekilde yorum atılmıs ne yani topcase 1400 lira diye almayacak mı adam ? aa mılletın parası yoktur bende almayayım o zaman dıye elındekı ımkanları kullanmayacak mı saçma sapan bı durum yanı çalışılıp alınacak seyler bunlar göz koymak yerıne masallah dıyıp kendınde elde etmeye calıssa kımse zor duruma dusmez tabı bu ınsanıyetle ılgılı umarım bırgun herkesin gözü doyarda baskalarının malına göz koymazlar
    berkcigdem bunu beğendi.

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Çantanızı güle güle kullanın.Ancak ben bu fiyatların komik olduğunu düşünüyorum.Sıfırının 2000 tl olduğunu söylüyorsunuz, bu çantaların neresi o kadar para yapıyor anlamış değilim.Ben kendi adıma konuşursam, kazandığım para ile alakasız her zaman aldığım şeyde ilk önce F/P oranına takılırım.Bu ürünü her ne kadar. Yarı fiyatına almış olsanız da F/P oranının iyi olmadığı kanısındayım.Ürünün maliyet olarak en fazla 70 80 dolar olduğu gerçeği varken 10 katı para vermek (sıfırına)kapitalizmin iyi birer kölesi olmak anlamına geliyor.MD Murat isimli arkadaş sanırım bundan bahsetmiş.Genel anlamda konuşursam sizi tenzih ediyorum, verilen para tamamen çantanın üzerinde yazan marka ile ilgili.Seçenekleriniz ile mutluysanız bizlere güle güle kullanın demek düşer.

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı Erdost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çantanızı güle güle kullanın.Ancak ben bu fiyatların komik olduğunu düşünüyorum.Sıfırının 2000 tl olduğunu söylüyorsunuz, bu çantaların neresi o kadar para yapıyor anlamış değilim.Ben kendi adıma konuşursam, kazandığım para ile alakasız her zaman aldığım şeyde ilk önce F/P oranına takılırım.Bu ürünü her ne kadar. Yarı fiyatına almış olsanız da F/P oranının iyi olmadığı kanısındayım.Ürünün maliyet olarak en fazla 70 80 dolar olduğu gerçeği varken 10 katı para vermek (sıfırına)kapitalizmin iyi birer kölesi olmak anlamına geliyor.MD Murat isimli arkadaş sanırım bundan bahsetmiş.Genel anlamda konuşursam sizi tenzih ediyorum, verilen para tamamen çantanın üzerinde yazan marka ile ilgili.Seçenekleriniz ile mutluysanız bizlere güle güle kullanın demek düşer.
    Size katılıyorum yazdıklarınızda. Örneğin bende biliyorum ki hiç bir çanta 2000 tl etmez. Bu çantanın maliyeti konusunda da hem fikiriz sizinle , zaten bunlarıda savunmuyorum savunmamda altın yok sonuçta bu çantanın üzerinde. Fakat her ne kadar bakarsanız bakın ortalama çanta fiyatları zaten bu civarlarda malesef motor aksesuarları motordan daha pahalılar. Lastik alıyoruz 1000 tl, zırt takıyoruz 500 tl tırt takıyoruz 400 tl. Şunu dipnot olarak ekliyim ben bu motoru aldığımda yan çantaları zaten mevcuttu o yüzden gidip bu serinin topcaseni aldım ,başka bir marka yan çantalar olsaydı o markanın topcase ürününü satın alıcaktım.Ayrıca yazımdada belirttiğim üzere şehir içinde yançantalar başa bela ve üzerindeki yamahanın topcaseine 1 kask sığıyor sadece başka hiç birşey koyamazsınız.Yan çantalardan kurtulmak adına bunu tercih ettim. 2300 tl şuan bu çanta demiri, sırt dayaması dahil. Ben bunu 1200 tl ye satın aldım. Aslında baktığınızda yine pahalı fakat dahada pahalı bir ürünü yarı fiyatına aldığım için mantıklı bir ticaret yapmış oluyorum. Kapitalizmden bahsediyoruz fakat hepimiz farkındayız ki bu sistem içerisinde yaşıyoruz ve buna bir çözüm bulamıyoruz bulamayızda çünkü bu sistem bir şekilde herkesi içine almış ve çok güzel idare ediyor...

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Bence pahalı diye bir şey yok. Serbest piyasa ekonomisi zaten bunu garanti ediyor. Eğer gerçekten gereksiz pahalıysa, başka bir şirket durumu değerlendirip daha uygun fiyata alternatif sunar. O zaman da Givi fiyatlarını düşürmek zorunda kalır.

Ancak pazar benzer ürün sunan iki rakip şirkete yetmeyecek kadar küçükse, ki muhtemelen bence durum bu, yüksek fiyatlar devam eder. Bu da fahiş fiyat demek değildir aslında. Cünkü adam az sattığı için eli mahkum tek üründen daha fazla kar etmek zorunda. Yüzde ikiyüz kar marjına rağmen iflas edebilir sonuçta, yeterli ciro olmazsa.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    100 binlik motoru 75'bine aldım... Cok mutluyum Biraz geç mi kaldım olsun

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100 binlik motoru 75'bine aldım... Cok mutluyum Biraz geç mi kaldım olsun
    Konulari yersiz sekilde hortlatmak forum kurallari disidir lutfen daha dikkatli olalim
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Bu alet çantaları yapı marketlerdede var daha ucuza

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Zuhuhahahahaa ne çılgın muhabbetler edermişiz

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    İyi yapmışsıniz hocam. Uyanık gibi gittim arwic topcase aldım. Çantayı sadece boş kullanıyordum. Yani hareket halinde çanta boş oluyordu. İnince montumu kaskimi eldivenimi koyuyordum. 1 haftayı çıkarmadı kırıldı tablasindan. O da günde 20 km gidış geliş yol.
    Ve o tarihi sözü hatırladım. Ucuz mal alacak kadar zengin değilim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:23 ----------

Ve tarihi şimdi gördüm. Ahdhwjc

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)