Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Ucuz topcase buldun mu kaçırmıcaksın :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin hakkında başlık açıcam ama dur önce konu bulmam lazım Ben gidiyom ya yine iş çıkardılar ne güzel oturuyodum popoyu yaymış vaziyette.
    Selametle çocuuuum. Olaylara garışma. Tümü bölme yarımı yeme aç da kalma
    [I] Hayat Verilmemiş Bir Sözü Tutmaktır, Kimi Yazar Kimi Yaşar.. [I]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selametle çocuuuum. Olaylara garışma. Tümü bölme yarımı yeme aç da kalma
    Gideyimde biraz halkın arasına katılıyım Metroyla gidiyim hatta trafik varmış akbil basarım dululu sesiyle

tde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnazuma F
    konuyu başından beri okuyorum. hatta başlığı okudum "aha dedim acaba benim topcase mi satıyormu" derken adam istediğim topcase ucuza kapatmış diyordum ki 2. 3. 4. sayfayı okudum en sonunda konu neydi la nidasıyla tekrar başa döndüm. anlamadığım yerleri tekrar ettim.

ayrıca arada ben bu topcase ucuza yapıyorum diyen abinin linkine girdim. sanırım bende özel sipariş yaptırcam yetenekliymiş.

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    berkcigdem bunu beğendi.

Motosikleti
    ktm 1190
    Ulan banada hep böyle oluyor

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Ulan banada hep böyle oluyor
    Öyleyse ocaktasın yawru kurt :D :D :D

Motosikleti
    ktm 1190
    Öyleyse ocaktasın yawru kurt :D :D :D
    İstanbul çok kalabalık bu nedir yaa ! ! ! Ama dulululu yaptım mutluyum Halkın arasına katıldım tepkileri ölçtüm geldim

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    La arkadaş bir çanta aldık başa bela oldu. Demekki bir gün Bmw Ktm falan alsam neler olcak neler
    Daha yeni KTM'in orijinal power parts arka küçük çantasını aldım. Kargo dahil $130. Sert plastik değil tabi, hem de küçük, ama acaip kullanışlı. Kaskı alıyor içine en azından. Yan çantalar da $500 civarı. Diyeceğim o ki fiyat farkı o kadar abartılı değil aslında.

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    İstanbul çok kalabalık bu nedir yaa ! ! ! Ama dulululu yaptım mutluyum Halkın arasına katıldım tepkileri ölçtüm geldim
    Benim hiç akbilim olmadı biliyormusun?? :( o sizin akbilleriniz burada dış kapı açmaya yarıyor bırrııık bıırrııık ediyor bide dulululu etmiyor

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha yeni KTM'in orijinal power parts arka küçük çantasını aldım. Kargo dahil $130. Sert plastik değil tabi, hem de küçük, ama acaip kullanışlı. Kaskı alıyor içine en azından. Yan çantalar da $500 civarı. Diyeceğim o ki fiyat farkı o kadar abartılı değil aslında.
    Bak başka kapitalizm insanı daha varmış

Hayırlı olsun güle güle kullan

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:25 ----------

Benim hiç akbilim olmadı biliyormusun?? :( o sizin akbilleriniz burada dış kapı açmaya yarıyor bırrııık bıırrııık ediyor bide dulululu etmiyor

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Heheh ehehe çok komiksiniz beyler. İyi eğlenmişsiniz. Şimdi ihtiyacınız olmayan şeylere bin liralar vermek için hayatınızı vermek için hayatınız boyunca köydeki hasan amcanın eşeğinden çok çalışıp akşam 2 saat belki keyif yapmaya devam edebilirsiniz.
    Bir de konu açarsınız sonra çok ucuza topcase kaçırma vatandaş gel diye
    Keyfiniz yerine gelir.

Belki de babadan zenginsinizdir, o da bir ihtimal. Ama sonradan görme olmaktan iyidir aslında.

Keh Keh Keh. Bol kapitalizmi yaşamlar.
    Keh Keh Keh.

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Heheh ehehe çok komiksiniz beyler. İyi eğlenmişsiniz. Şimdi ihtiyacınız olmayan şeylere bin liralar vermek için hayatınızı vermek için hayatınız boyunca köydeki hasan amcanın eşeğinden çok çalışıp akşam 2 saat belki keyif yapmaya devam edebilirsiniz.
    Keyfiniz yerine gelir.

Belki de babadan zenginsinizdir, o da bir ihtimal. Ama sonradan görme olmaktan iyidir aslında.

Keh Keh Keh.
    Neyin kafasını yaşıyorsan 2 gram bizede verde Nirvanaya ulaşalım.

Sen taktın bu zenginlik muhabbetine. Noldu zengin birisiyle falan başın mı dertte ? Yada sana birisi bişi falan mı dedi ? Hee lan hee sen beni multimilyarder birisi diye bil.

Kapitalizimin göbeğinde yaşıyorsun keh keh keh diye gülüyorsun laf ettiğini sanıp. Uyan uyan sabah oldu.
    ASİL_1 bunu beğendi.

Motosikleti
    yok
    Bu cevap genel bir cevaptır. Ara ara her yere gönderme içerebilir.

Çalış senin de olsun diyen vatandaşlar olmuş. Ben tıp fakültesi 5.sınıf öğrencisi olarak zaten burdaki %99 kişiden çok çalıştım. Çocukluğum millet karı kız kovalarken ders çalışmakla geçti. Benim para derdim de yok. Öğrenci iken dahil.

Benim derdimi sen anlayamazsın. Senin ve ülkenin geleceği için endişeleniyorum. Ama sana bunu anlatamıyorum. Çünkü sende anlayacak kapasite olsa zaten bu hale gelmezdik.

Kardeşim Afyon 6 aldığı için de aynı tepkiyi veriyorum. O benim sorumluluğunda olduğu için ona neden kapitalist sistemin kölesi olduğunu soruyorum.

Sizlere ise neden şunu veya bumu aldınız demek benim haddime değil.

Ancak forumda çok ucuz çanta diyerek bunu paylaşıyorsunuz ya, hayatını o para ile idame ettirmeye çalışan o emekçi insanın iç çekmesine neden oluyorsun ya, onun için tepki veriyorum.

He bunu da yapabilirsin. Düşünceli olmak yasal bir zorunluluk değil. Ancak buna tepki vermek de benim özgür iradem ve yasal bir durum.

Şimdi Keh Keh gülmeye devam ediniz.

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Keyfiniz yerine gelir.

Keh Keh Keh.
    Sen altindaki motoru gazoz kapagi vererek mi aldın? Bahsettiğin gibi 'eşşek gibi çalışarak' aldığını düşünüyorum.
    Lutfen oyle olsun bak. Boyle kapitalizmden , koydeki hasan amcanin esseginden falan dem vurabilen birinin motor karsiliginda 'farkli' seyler verdigini dusunmek urpertiyor beni.
    Harbi sen ne verdin motor almak için? :D
    caglar48 ve ASİL_1 bunu beğendiler.

Motosikleti
    yok
    Sen altindaki motoru gazoz kapagi vererek mi aldın? Bahsettiğin gibi 'eşşek gibi çalışarak' aldığını düşünüyorum.
    Lutfen oyle olsun bak. Boyle kapitalizmden , koydeki hasan amcanin esseginden falan dem vurabilen birinin motor karsiliginda 'farkli' seyler verdigini dusunmek urpertiyor beni.
    Harbi sen ne verdin motor almak için? :D
    Şu seviyesizliğe bak.
    Senin gibi biriyle tartışmak kendime hakaret.
    oyunageldim bunu beğendi.

Motosikleti
    ktm 1190
    Bu cevap genel bir cevaptır. Ara ara her yere gönderme içerebilir.

Çalış senin de olsun diyen vatandaşlar olmuş. Ben tıp fakültesi 5.sınıf öğrencisi olarak zaten burdaki %99 kişiden çok çalıştım. Çocukluğum millet karı kız kovalarken ders çalışmakla geçti. Benim para derdim de yok. Öğrenci iken dahil.

Benim derdimi sen anlayamazsın. Senin ve ülkenin geleceği için endişeleniyorum. Ama sana bunu anlatamıyorum. Çünkü sende anlayacak kapasite olsa zaten bu hale gelmezdik.

Kardeşim Afyon 6 aldığı için de aynı tepkiyi veriyorum. O benim sorumluluğunda olduğu için ona neden kapitalist sistemin kölesi olduğunu soruyorum.

Sizlere ise neden şunu veya bumu aldınız demek benim haddime değil.

Ancak forumda çok ucuz çanta diyerek bunu paylaşıyorsunuz ya, hayatını o para ile idame ettirmeye çalışan o emekçi insanın iç çekmesine neden oluyorsun ya, onun için tepki veriyorum.

He bunu da yapabilirsin. Düşünceli olmak yasal bir zorunluluk değil. Ancak buna tepki vermek de benim özgür iradem ve yasal bir durum.

Şimdi Keh Keh gülmeye devam ediniz.
    Arkadaş sen neyi neden anlamadığını inan ben anlamadım. Kardeşin iphone6 da alabilir almayadabilir. Ailenizdeki bireylere karışabilirsiniz bu çok normal bende karışıyorum. Fakat kapitalizm dediğiniz şeyin içerisinde yaşıyor herkes bununda farkındasınızdır umarım.

Sen tıp fakültesinde okuyorsun ben Yıldız Teknik elektronik mühendisliği bitirdim merakda etme 12 yaşından beri çalışıyorum. 12 yaşında nerde çalıştın diye sorucak olursan babam arkadaşının yanına verdi al yazları burada çalışcaksın diye. Haftalık alıyordum aldığım haftalıklada gidip kendime halı saha ayakkabısı aldım bir başka sene bilgisayar aldım vs vs. Eğer bir taraflarımdan ter akarak çalışıyorsam istediğim şeyi almak en doğal hakkımdır, gezerimde tozarımda çünkü ben biliyorum o parayı nasıl kazandığımı.

Sen tutturmuşsun zengin vs tanıyormusun beni ? Yok... O zaman insanlar hakkında bilip bilmeden yorum yapma boşu boşuna...

Forumda ucuz diye paylaştığım şeye tepki veriyorsun , evet bu dünyada 1200 tl ye aylık geçinende var 500 tlye geçinende 30.000 tl ye geçinen insanda var
    ee napıcak bu insanlar peki ? herkesin hayat biçimi maalesef farklı merak etme ben de isterim herkesin çok güzel bir hayat yaşamasını.

Sen daha başlığın mantığını da anlayamamışsın. 2200 - 2300 tl olan bir çantayı yarı fiyatına aldığımı yazmışım sen hala para para diyorsun...

Sen burada gördüğün birşeye iç çekiyorsun herhalde ama ben gördüğüm herşeye hayırlı olsun kazasız belasız kullan diyorum. Aramızdaki fark bu herhalde.

Şimdi sende keh keh gülebilirsin.

Tekerin düz bassın.
    ASİL_1 bunu beğendi.

Motosikleti
    yok
    Çık olmadı.
    Ben sana yazmadım ki ne mesleği olduğunu. Çalış senin de olsun diyen adama yazdım.
    Senin zengin olduğunu da söylemedim.
    Belki çalışarak kazandın belki babadan dedim.

Herkes tabiki kapitalist sistemin içinde olmaya mecbur.
    Ancak diğerlerini ne kadar ezeceğimizi kendi insanlığımız belirliyor.
    Sana eziyorsun da demiyorum. Ama başlık bana bunu çağrıştırıyor diyorum.
    Aslında konu biraz senin dışında olmakla beraber, benim damarıma dokundu.

Benim iç çektiğim bir şey bu forumda yok ayrıca.
    Neden illa ki kendimize dokunduğunda bir şeyleri fark etmeliyiz? Empati yeteneği insanın en büyük evrimsel yeteneklerinden biri iken neden bunu kullanmak yerine kafamıza göre yaşamayı tercih ediyoruz?

Neyse boşver sen beni. Ben biraz çatlağım kafadan, ya da dünya çatlak.
    Bunu zaman gösterecek.

Takılma fazla. Kırdıysam özür dilerim.

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Şu seviyesizliğe bak.
    Senin gibi biriyle tartışmak kendime hakaret.
    Tartışmak??
    Kamooooon burda ekseriyetle dalgaya alınmaktasın canım benim bi zahmet kendin anlayıver bunu da.
    Tıp fakultesi okuyor olmandan mütevellit sana ozel bi saygi gostermemiz gerekiyor da bilmiyorsak ne olur uyariver. Kimsenin ne yasadigini ne sartlar altinda su konuma geldigini bilip bilmeden mesaneden sallamak da apayri bi bilinç noktasi olsa gerek.
    Evet bende ulkemin gelecegi icin gercekten endiseleniyorum. (Suan icin ozellikle senin gibi zihniyetlerin yarin birgun karsimiza doktor adi altinda cikacagi icin)
    Kapitalist sistemi, şuan hepimiz içerisinde yaşıyor ve buna rağmen........

Biran duraksadım ve sana lafla zaten birsey anlatılamayacağının farkında olarak niye kendimi yoruyor oldugumu sorguladim..

Yok canım yok ben seninle mümkün mertebe taştaş geçmeye devam edeceğim

Senin gibi biriyle tartışmak kendime hakaret demişsin ya. Ben ayni lugattan konusmaya devam ederek son olarak sunu soyluyorum sana 'senin bu yaşına kadar güddüğün koyun kadar benim öptüğüm çoban vardır' hadi canım hadi çocuuuum
    berkcigdem, caglar48 ve ASİL_1 bunu beğendiler.

Motosikleti
    yok
    Tartışmak??
    Kamooooon burda ekseriyetle dalgaya alınmaktasın canım benim bi zahmet kendin anlayıver bunu da.
    Tıp fakultesi okuyor olmandan mütevellit sana ozel bi saygi gostermemiz gerekiyor da bilmiyorsak ne olur uyariver. Kimsenin ne yasadigini ne sartlar altinda su konuma geldigini bilip bilmeden mesaneden sallamak da apayri bi bilinç noktasi olsa gerek.
    Evet bende ulkemin gelecegi icin gercekten endiseleniyorum. (Suan icin ozellikle senin gibi zihniyetlerin yarin birgun karsimiza doktor adi altinda cikacagi icin)
    Kapitalist sistemi, şuan hepimiz içerisinde yaşıyor ve buna rağmen........

Biran duraksadım ve sana lafla zaten birsey anlatılamayacağının farkında olarak niye kendimi yoruyor oldugumu sorguladim..

Yok canım yok ben seninle mümkün mertebe taştaş geçmeye devam edeceğim

Senin gibi biriyle tartışmak kendime hakaret demişsin ya. Ben ayni lugattan konusmaya devam ederek son olarak sunu soyluyorum sana 'senin bu yaşına kadar güddüğün koyun kadar benim öptüğüm çoban vardır' hadi canım hadi çocuuuum
    Şuna bak ne yılışık adamsın sen ya. Sen istersen obama ol, bu konuşma karakterinle benimle tartışamazsın zaten.

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Birisi şu arkadaşa kendisiyle tartismiyor oldugumu anlatabilirmi? Hayir yaziyorum yaziyorum anlayamiyor da.. Son sozumu de soylemis bulundum naaapsak şimdi

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)