Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910111220 ... SonuncuSonuncu

5000km.'yi geçen Çin'li motorlardan raporlar.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ARN 125
    eskiden japon otomobillerine kötü denirmiş şimdi en iyi arabayı onlar yapıyor :p

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    honda hayat onda honda herkesin gözü onda

doğma büyüme İstanbul/bostancı şu an muğla/ortaca
    Motosikleti
    sattım :(
    Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda hayat onda honda herkesin gözü onda
    .......25 garankter........................
    [COLOR="Black"][B] A STATE OF TRANCE[/B][/COLOR]

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    78-80 yılları gibiydi yanlış hatırlamıyorsam,honda otomobiller gelmişti 3-5 sene içinde döküldüler.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı okan4037 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ozman soyle bı soru sorayım bende kanuniracer200 ile 10.000km yi gecen oldumu???? peki bu soru oldumu??
    16000 km yaptım racer 200 ile. Hala da devam ediyorum ;) ve herhangi servis (normal bakımları) dısında da ahım sahım bir rahatsızlıgım olmadı. Lamba kesilmeleri dısında o da zaten benim gidisimi engelleyen birşey degil sinyaller olarak.

Saygılarımla..
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    O zaman 30 yıl sonra kalitesi düzelir bu çinlilerin

E olan yine bize mi oldu
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

babyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125cc
    benim motor 13000 km oldu.Markası ramzey çift silindirli 125cc.Titreme başlamıştı bi subab ayarı yaptırttım düzeldi kapalı garajda duruyor...(Maşallah)
    [B]Atam Cumhuriyeti Sen kurdun, Onu biz koruyacağız!!! [/B]

kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kt125 20.000 km.de
    eşimle ikimiz sürekli üstündeyiz.
    iki kere çanakkale ye gittik herhafta sonu çeşme yeya bir başka şehir dışı
    şu anki durumu ise tıkır tıkır çalışmaya devam ediyor.
    Gerçek olmak zordur, nerden baksan mütevazilik ister,
    Yalan olmak kolaydır vede havali,
    Olmak yada olmamak, işte bütün mesele bu değil.

sahil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki er5, yamaha xcity 250
    Benim Motorum Mondial Agk 125 Piyasadaki En Ucuz Vitesli Debriyajli Motosiklet Vitesli Motora Adapte Olmak Için 1220 Ytl Ye Almiştim 7-8 Ay Oldu Alali şu An 7000 Km Civarlarinda Değişen Parça Olmadi 1000 Ve 3000 Bakiminin Haricinde Bakim Yaptirmadim Son Derece Yipratici Kullaniyorum Asvalt Arazi Hertürlü Uzun Yolda Yaptim 600 Km Lik Bir Kazam Var ön Far Dağildi çamurluk Falan Yamuldu Taksiye Arkadan çarptim El Yordami Ve Selebant Yardimiyla Bişiler Yaptim öle Kullaniyorum Ayrica Dişli Sistemi 15 Ten 19 A çikarttim Dişlinin Kapaklari Yerine Takilmadi Onlarida Koydum Kenara öle Dolaşiyorum şu An 5 . Vitesin Süratini 4 . Viteste Görüyorum 5. Viteside Eğimli Yolda Kullaniyorum şu Ana Kadar Problem çikarmadi çikarttiğinida Kendim Bir çözüm Bulmaya çaliştim öle Gidiyoruz Bakalim Geçen Honda Cbf 150 Yi Test Ettim Gerçekten çook Kaliteli Bir Motor O Kadar Olur Yani Honda Bayiinden Alip 10 -15 Dakika Test Ettim Limitlerini Denedim çook Kaliteli Ama Farkina Vardiğim şey Son Süraat Olarak Benim Motordan Farkli Değil 100 ü Görünce Bayiliyor Motor Yani Benim Artik 500 Cc Ve üzeri Bir Motora Geçme Zamanim Gelmiş Onun Alti Aynisinin Laciverti Gözümde Er 5 Gibi Bir Motor Var Kafamda Bakalim Hayirlisi

gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kuvva adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kt125 20.000 km.de
    eşimle ikimiz sürekli üstündeyiz.
    iki kere çanakkale ye gittik herhafta sonu çeşme yeya bir başka şehir dışı
    şu anki durumu ise tıkır tıkır çalışmaya devam ediyor.
    Muratcım sen elinden gelse motorla yatıp motorla kalkıcan senin motorun da maşallahı var. motorun üzerine bal dökülse yalanır, elinden hiç toz bezi eksik olmaz . Her motosiklet binen senin gibi baksa o motor hiç dökülmez. ve senden ikinci el motor alan bir kişi hiç korkmadan yıllarca keyfini sürer. Tebrikler

reklamci2003 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRUVA TR 250-4
    Çok karışmış bu konu...

- TRUVA, TR250, 3.600 YTL.
    - Mayıs 2006 - Mart 2006 - 8.000 km
    - Şehir içi + 1 uzun yol (800 km)
    - Servise girme: 3 defa, 500 km - 3000 km - 6000 k
    - Servis ücretleri; 50+50+60=160 YTL
    - Motorda genel olarak hiçbir sorun yok. 2 Defa Debriyaj teli koptu ilkinde devriyajı ters düz edip gittim, 2 cisinde devriyaj kullanmadım. şimdi yedek devriyaj teli ile dolaşıyorum. 1 defa uzun ambul yandı o değişti. Sorun yok anlayacağınız gibi.
    Hayat Düşmezsen güzeldir...

hayalet_124 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey racing + yamaha ybr 125 + mz 251
    Alıntı istanbul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne 20,000km 'si abi??
    benim mondial 151RS 9500 km'de (kesin gösterge de bozuktur, çok gösteriyordur ya neyse)... ama:
    - karbüratörünü değiştirmek zorunda kaldım
    - egzostu olduğu gibi değişti
    - kayışı koptu, onu da değiştik
    - her bakıma gittiğimde usta bi dolu parçayı yeniledi...
    - iki kere yolda kaldım, hatırlamak istemediğim saatler yaşadım.
    - aynaları, sinyalleri vs. hiç anlatmayacağım.

herşeye rağmen makul fiyatlarıyla bize motosiklet zevki tattıran bu aletlere kızmak içimden gelmiyor. ilk göz ağrım, bakım dışı servise kaç kere gittiğimi bilemesem de bu motoru yine de seviyorum....
    garip, biliyorum.!:..
    istanbul.sorun birazda sende.demek sende 151 rs nin görünüşüne aldandın.yegenimde aldı geçen yıl,1500 kilometreden sonra yemin ederim 1 ay bozuk 1 hafta sağlam 1 ay bozuk 1 hafta sağlam sürekli bozuluyor.bu 151 lerde bir sorunmu var bilmiyorumki alan herkes şikayetçi.benim ramzey 150 8700 kilometreyi geçti daha arıza vermemiş(motora bayağı yüklenmeme rağmen)...

dogma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal_Raptor DD 250E-9
    Alıntı Cry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Parayı veren düdüğü çalar misali çin malı motorsikletlerde boyle.Bazı arkadaşlar 20000 görmek rüya diyor ama gören çok benim regal raptorum var bu zamana kadar hiç bir sorun yaşamadım 6500 km tık yok şeytan kulağına.Kulllandığım motoru ingilterede trafik polisleri kullanıyormuş.Ümmet abi var sitede en basiti onun motor türkiyeyi 3 kere tavaf etmiş adam, bazı parçalarında değişme olmuş ama bu japon motoruda olsaydı illaki sorun olurdu.Çin motorları olmasaydı biz hala mobilet biniyorduk.Saygılar....
    Arkadaşlar ben de "çin malı" RegalRaptor kullanıyorum15 aydır. 7500 km. de tık yok evellallah. Gezdiğim guruplardan birindeki en düşük cc motor benim. Diğerlerinde 500 - 800 cc Japon makineler mevcut. Şile, Gebze,Silivri allah ne verdiyse geziyoruz aylardır.
    Hem siz motosiklet.net/forum/motosiklet modelleri su sogutmalı RegalRaptor topiğini hiç mi okumuyorsunuz?
    dogma .

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    motorumu satmak üzeriyim ama motorumun dandikliginden degil bir devi öyle olsada artık yola çıktımmı basmak istiyorum ve bunun için honda ya geçiyorum sen hani bir arabaya benzin koyma sonra bu gitmiyo de gitmez tabi,sen motoruna bakma sonra da bopzuldu de kimse üzerine alınmasın,benim motor şu an 16200 km de ve dün sabah dükkana bıraktıgımda herşey normaldi ve akşam eve gitmek için bindigimde ise gaz telinin kolun ordan kırıldıgını serviste ögrendim verdik 20 ytl degişti kolla beraber,üzülmedim en son 8500 km de bozulmuştu. ben motorumu bu hallerde kullandım artık geri kalan düşünceler sizin
    http://www.motosiklet.net/forum/gezi...-ve-cihan.html
    http://www.motosiklet.net/forum/gezi...inda-kros.html
    98 Beygir.....

alpino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda transalp 600 1999
    arkadaşlar beni motorumda 6000de hemde daha tık demedi şeytan kulana kurşun buarada çelik 250

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    [MEDIA][/MEDIA]Bende 7100 km deyım cok memnunum temmuz 2006 da aldım ıste sureklı bındım uzun yollarada cıktım 2 sefer hıc yolda bırakmadı baslangıc motoru olarak cok memnunum elınden gelenı yapıyo motoro ıyı bakıyorum calıstırdıgımda dınlıyorum perıyodık bakım ve yag degısımlerıne dıkkat edıyorum sorun yok yanı Sukur.

Bıde su yonden bakın arkadaslar eger bu motorlar gelmesydı kac kısı motor hayllerını gerceklestıremıyecektı bır dusunun???
    O zaman bu forumlar ortamlar zengınler kulubu gıbı sadece gucu yetenlerın bu tutkuyu yasadıgı ve paylastıgı yerler olmazmıydı?
    Bu ve bu benzerı forumlara bır bakın bu motorlar olmasa bu kadar kısı olacakmıydı ??
    Tabıkı bızde gecıcez elbet bı honda ya yamaha ya suzukıye ama zamanı var bunlar cok ıyı baslangıc motorları??
    Ve bırazda sans ısı sana ıyısı dustuyse sanslısın yoksa basını kurtaramıyosun.Ama ben cok cok memnunum verıgım parayı sonuna kadar hak edıyo bence
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı reklamci2003 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok karışmış bu konu...

- TRUVA, TR250, 3.600 YTL.
    - Mayıs 2006 - Mart 2006 - 8.000 km
    - Şehir içi + 1 uzun yol (800 km)
    - Servise girme: 3 defa, 500 km - 3000 km - 6000 k
    - Servis ücretleri; 50+50+60=160 YTL
    - Motorda genel olarak hiçbir sorun yok. 2 Defa Debriyaj teli koptu ilkinde devriyajı ters düz edip gittim, 2 cisinde devriyaj kullanmadım. şimdi yedek devriyaj teli ile dolaşıyorum. 1 defa uzun ambul yandı o değişti. Sorun yok anlayacağınız gibi.
    Servis ücreti nasıl 50 ytl oluyor anlamış değilim ben 25 e pahalı derken

Alıntı hayalet_124 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbul.sorun birazda sende.demek sende 151 rs nin görünüşüne aldandın.yegenimde aldı geçen yıl,1500 kilometreden sonra yemin ederim 1 ay bozuk 1 hafta sağlam 1 ay bozuk 1 hafta sağlam sürekli bozuluyor.bu 151 lerde bir sorunmu var bilmiyorumki alan herkes şikayetçi.benim ramzey 150 8700 kilometreyi geçti daha arıza vermemiş(motora bayağı yüklenmeme rağmen)...
    Çinli racingler topiğinede bekleriz arkadaşım

http://www.motosiklet.net/forum/moto...-150-23-a.html
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

efsane88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    arkadaslar benim motorum 13000kılometre de ve motoru cok güzel as150 t ve benim motor 3000 4000 kılometredeki motorları bile geciyor motoru cok güzel bu gidşlele bi 13000 kılometre daha gider 2005model kendi kategorisindeki mondialleri bile geciyorum ve gectım de bizzat kendim denedim hem çinli motora gücümüz yetiyor kim istemez ki honbda binmek bu bana yetiyor ama satarsam vitesli alacagım o daha baska

marwel114 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw G650 Xmoto
    izin verin de adamlar bi yol yapsın hakkaten şehir içinde çok yavaş ilerliyo km saati. özellikle de küçük şehirlerde.

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Alıntı marwel114 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izin verin de adamlar bi yol yapsın hakkaten şehir içinde çok yavaş ilerliyo km saati. özellikle de küçük şehirlerde.
    Dogru soze ne hacet
    Bu arada bende Düzce deyım ama Unv yı boluda okudum severım Bolu yu.
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910111220 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler