Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

125 CC RACİNGTEN SIKILIRMIYIM ??

Motovento
    REKLAM ALANI
    GÖKTÜRK99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R125
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendini bilmeni istedim acemı halınle benım tecrubem var dıyıp gazlayıp patlamanı ıstemeyız o yuzden tavır koydum bırazda tekerın duz bassın
    Haklısın abi biliyorum . İşin artistlik yapmasında felan değilim zaten

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bence 250 cc kullanabilirsin ama ilk baş 125 cc ile başla zamanla zaten sana 125 yetmeyecektir sonra 250 alırsın ve rahat edersin bence bu durumun yaşla ilgisi yok tecrübe ve kendine hakim olmayla ilgisi var karar senin cbr250 inazuma türü bişey alabilirsin 250de öyle çok tehlikeli değil sonuçta bir 600 değil dediğim gibi inazuma , pulsar, cbr 250, sym wolf olur.

Motosikleti
    Şuan yok
    Öncelikle merhaba kardeşim 2 seneni boş geçireceğine 125 cc ile doldurabilirsin .
    2 sene sonra 250 cc yada edindiğin 2 senelik tecrübe ile ninja 300 yada cbr 500r düşünebilirsin .
    Hem boş kalmassın hemde tecrübe edersin
    Hayırlısı olsun

Edit= Eğer bütçe sıkıntısı yoksa kesinlikle yzf125 öneririm ilerde büyük abilerine biniceksen

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    125 likle başla bence 2 sene beklenirmi :D 2 sene sonra 250 ye 390 felan geçersin . bende 250 likle bşalıyacağım bakalım hayırlı olsun bu arada

Motosikleti
    YZF R125
    Alıntı avusturya1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle merhaba kardeşim 2 seneni boş geçireceğine 125 cc ile doldurabilirsin .
    2 sene sonra 250 cc yada edindiğin 2 senelik tecrübe ile ninja 300 yada cbr 500r düşünebilirsin .
    Hem boş kalmassın hemde tecrübe edersin
    Hayırlısı olsun

Edit= Eğer bütçe sıkıntısı yoksa kesinlikle yzf125 öneririm ilerde büyük abilerine biniceksen
    Doğru diyosun ama yzf yi aldimmi 2-3 sene sonra az bi zararla satabilirmiyim acaba ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:46 ----------

Alıntı gokberk6426 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    125 likle başla bence 2 sene beklenirmi :D 2 sene sonra 250 ye 390 felan geçersin . bende 250 likle bşalıyacağım bakalım hayırlı olsun bu arada
    Bende bekleme taraftari degilim açıkçası )

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    170 boy ile yzf de hakimiyet, ayakların yere basması falan sıkıntı olmaz mı beyler? Benimde boyum kısa ordan tahmin yürütüyorum, bildiğim kadarıyla cbr daha alçak boy olarak.

Motosikleti
    Şuan yok
    Türkiye'de olmadığım için piyasayı bilmiyorum ama ben olaya zaten maddi sıkıntı yoksa diye girdim cbr125 de kendini kanıtlamış bir motor

Ama nacizane fikrim her motorun bir alıcısı çıkar

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    cbr 125 al takıl iki sene öğrenirsin. büyük cc almak için 2 sene motorsuz mu gezilir. bak çağlar abin ne güzel açıklamış :D

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    evet çabuk bıkabilirsin ama ben olsam 2 sene boyunca motorsuz kalmaktansa 2 sene doya doya 125 lik sürmek isterdim.

toseabul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    125cc şehir içinde sizi tatmin eder. yzf pek rahat bir motorsiklet değil onu baştan belirtiyim motorsiklet almadan önce bir test edin mutlaka. uzun mesafeli yollarda 50 km üzeri yolculuklarda (şehirler arası yolda) sıkıntı çıkartır motorsikletin yetmeyeceğini anlarsın. max speede gelene kadar titreşimler motorun devirleri yükseklerde oynamaları cidden rahatsız edici. birde racing ile uzun yolculuk rahat degil. cok sıkıntı olur. bence sen babanın tecrübesini dinle a2 ehliyet yaşına gel. iki defa masraf etmemiş olur. 250cc ile başla..
    Honda, Kawasaki, Suziki, Ducati, Yamaha Çok xoştirrr emaaa Benanaaa...

mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Alıntı GÖKTÜRK99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi dediğin tecrübeye sahip olucam inşallah. Babam diyoki motoru alinca trafik fazla olmayan yerlerde beraber sureriz. Sen iyice alisincada beraber yavas yavas trafige gireriz . Oyle oyle tecrüben olur diyo .
    Dostum tecrüben de olsa senin yaştaki birisi için iyi bir tercih değil racing tipi motorlar. Sen bilirsin ama commuter al derim ben.
    Cellat uyandı yatağında bir gece || "Tanrım" dedi "Bu ne zor bilmece :
    Öldürdükçe çoğalıyor adamlar || Ben tükenmekteyim öldürdükçe..."
    Ataol Behramoğlu

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen gün forumda 240 km/h hızla kaza yapmış, sonrasında tekerlekli sandalyede vakit geçiren bir arkadaşın hikayesi vardı ...
    http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/155474-240km-ile-yaptigim-kaza-ilk-motorunu-alacaklar-icin-yaziyorum-5.html
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    bira içme yaşın gelmeden rakı içmeye çalışıyorsun yeğen
    öncelikle sakin ol. uzun yıllar bu merete binmek istiyorsan kuralına göre oynayacaksın.
    burada abilerinin sözünü dinle.

Motosikleti
    YZF R125
    Alıntı jackonbir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bira içme yaşın gelmeden rakı içmeye çalışıyorsun yeğen
    öncelikle sakin ol. uzun yıllar bu merete binmek istiyorsan kuralına göre oynayacaksın.
    burada abilerinin sözünü dinle.
    Cbr 125 yasim için fazla bi motormuda ?
    Boy 1:78 kilo 65

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/155474-240km-ile-yaptigim-kaza-ilk-motorunu-alacaklar-icin-yaziyorum-5.html
    yukarıda 240 ile kaza yapan var, aşağıda da 120 ile kaza yapan var ...

http://www.motosiklet.net/forum/kaza-raporu/155340-en-son-120-ile-gidiyordum.html
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)