Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Balci motor uyarisi!

Motovento
    REKLAM ALANI
    mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Adam gibi yazı yazmayı bile beceremeyen kişinin yaptığı ticarete de güvenmem.
    Kural [ Z ] ve AzÇok bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bayide çalışan bir elemanın belki şahsi bir kusuru olabilir ama bayinin tamamı ilgisiz ve yardıma yanaşmayacak şekilde hareket ediyorsa; demek ki o bayi paraya doymuş, vida ile somun ile ben uğraşamam artık diyordur. Ben Türkiyedeyken bir bayiye girdiğimde ilgi, çözümcü yaklaşım ve güler yüz görmediğim zaman hiç orada durmaz çıkardım. Kimse kimsenin kaprisini çekmek zorunda değil çünkü...içeriye girdiğinde 1000 tl'lik alışveriş yapana da 10 tl'lik alışveriş yapana da eşit muamele yapılması lazım. Esnaflık bunu gerektirir.
    Kural [ Z ] bunu beğendi.

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı kalidor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayide çalışan bir elemanın belki şahsi bir kusuru olabilir ama bayinin tamamı ilgisiz ve yardıma yanaşmayacak şekilde hareket ediyorsa; demek ki o bayi paraya doymuş, vida ile somun ile ben uğraşamam artık diyordur. Ben Türkiyedeyken bir bayiye girdiğimde ilgi, çözümcü yaklaşım ve güler yüz görmediğim zaman hiç orada durmaz çıkardım. Kimse kimsenin kaprisini çekmek zorunda değil çünkü...içeriye girdiğinde 1000 tl'lik alışveriş yapana da 10 tl'lik alışveriş yapana da eşit muamele yapılması lazım. Esnaflık bunu gerektirir.
    Bir motosiklet değil ama yeni bir araba almak için bir Toyota Plazaya gitmiştim. İçeri girdim, alacağım araç belli, yaklaşık 80.000Tl gibi bir rakkam(Yıl 2016), peşin, nakit, trink para... dedim alacağım modele şöyle bir bakayım, başında birileri sanki araba onunmuş gibi oturmuş yayılıyor bir tek ağzında sigarası eksik. Neyse dedim, bir satış danışmanının yanına gidip diyecem ki şu modelin şu rengini istiyorum, ne zamana getirirsiniz... İki satış danışmanı bankonun arkasında birbirleriyle muhabbet ediyor, yaklaştığımı görünce birbirlerine sırtlarını dönüp ayrı taraflara doğru kaçar gibi gittiler, başka bir satış danışmanının yanına gideyim dedim, adam yüzüme bile bakmadı, elindeki kağıtları şöyle bir masaya vurup kalkıp o da biryere gitti, sağa sola bakıyorum arabayı satacak adam yok piyasada Bu durum 5 dk bu şekilde devam edince benim sinirler iyice gerildi. Dedim siz bilirsiniz, yüksek sesle; "araba almaya geldik ilgilenen yok, keyfiniz bilir" diye showroom ortasında bağırıp kapıdan çıkarken de müşteri hizmetlerini arayıp plazayı çoook sağlam şikayet ettim. Onun üzerine birkaç gün sonra birkaç telefon ve özürler v.s.. Peki ne oldu? Yeni bir CAPTUR' um var. Arabayı severek mi aldım hayır, ama ikinci tercih olarak (yakıt tüketimi v.s.) aklımdaki araçtı, gittim bakkaldan deterjan alır gibi aldım, yaklaşık bir haftada aracı teslim aldım.

Şikayetinizi o markayı satan dükkana değil üreticinin türkiye temsilcisine(distribütörüne) ve hatta merkez birimine yazın/arayın. Yoksa bayilikleri de devam eder tavırları da. Bunlara kötek lazım, en hassas yerleri paraysa orasına vurmak elzemdir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:18 ----------

Anlatınca sinirlerim yine gerildi iyi mi

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:25 ----------

Alıntı BALCI MOTOR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MERHABALAR ARKADAŞLAR BEN BALCI MOTOR MÜŞTERİ SERVİSİNDEN ENSAR YİĞİT SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE İYİ VE KALİTELİ HİZMET VERMEK İÇİN BURDAYIM SORUNLARINIZI BENİMLE PAYLAŞIRSANIZ SEVİNİRİM SİZLERE DEDİĞİM GİBİ İYİ VE KALİTELİ HİZMET VERMEK İÇİN BURDAYIM SAĞLIKLI VE HUZURLU GÜNLER DİLERİM SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE YARDIM İÇİN BURDAYIM
    Bunu yazacağınıza doğrudan sorun yaşayan vatandaş ile iletişime geçip "-Sorun ile ilgili olarak görüşme sağlanmış olup yaşanan problem çözülmüştür. Yaşanan rahatsızlık için özür dileriz." deseydiniz burada olduğunuzu anlardık zaten. Buradaki varlığınız malesef ki sorunun çözümüne yardımcı olmuyor. Bu da malesef ki eleştirilerin fazlasıyla haklı olduğunu gösteriyor.

Biz de size sağlıklı ve huzurlu günler dileriz Ensar bey!
    wing41, kalidor, Stock Sever ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Balcı motor başkığını göründe geldim hemen. Ben de bu firmadan sahibinden.com ilanları üzerinden kuba razore 100 aldım. Daha işlemler yeni bitti. Elazığ’da yaşıyorum buraya 150 tl karşılığında ambar diye bir hizmetle göndereceklerini söylediler. İnanadık güvendik. Teslim ettiklerinde motor çalışır vaziyette olacakmış. Şu ana kadar bir sıkıntı yok ama ben ön almak için buraya da yazayım dedim. Sanırım firma yetkilileri forumu takip ediyor. İki gün sonra elimize yarım motor vermezler umarım. Görmeden aldık kuşku ve şuphe içinde beklemedeyiz. Son olarak teslimattan sonra güncellerim burayı. Umarım kötü şeyler yaşatmazlar bize.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mustafa_325 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam gibi yazı yazmayı bile beceremeyen kişinin yaptığı ticarete de güvenmem.
    Dakika bir. Gol bir.

Motosikleti
    haojue da135 s - küba dragon 50
    Allah müstahakınızı versin cuma cuma şambriyel değişimi için 1 ay sonra gel denir mi medeniyetsizler.. saygısız, tiğnetsiz, terbiyes....

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Balcı Motor'un Kadıköy Hasanpaşa'da bir şubesi var, Cf Moto ağırlıklı satış yapıyorlar ya da sadece Cf Moto için orayı açmışlar bilemiyorum. Velhasıl adamlar bu işe para dökmüşler ama...

Çalışanlarının bazıları tam hırt. Geçen ay Hasanpaşa'da Zenn Moto'da lastik havalarımı kontrol ettirirken büyük bir gürültü duyup hemen sesin geldiği yere baktım. 2 tane 250 Sr Hasanpaşa'nın o dar sokaklarında yarışırken kaza yaptılar. Sonra da gülerek hiçbir şey olmamış gibi ayağa kalktılar. Ben sürücüler için "yazık yahu çocuklara" diye üzülürken çevre esnaftan biri onların Balcı motor çalışanı olduklarını ve daha rodajdaki motorları bile it gibi bağırtarak sürdüklerini, ara sokaklarda bastıklarını ve daha önce Balcı Motor'a bu konuyu şikayet ettiklerini ama bir şeyin değişmediğini söylediler.

Rodajdaki motorla neden ara sokaklarda yarışıyorsunuz? Velev ki motor rodajda değil, neden ara sokaklarda yarışıyorsunuz? Sahibi olmadığınız motoru neden öyle hor kullanıyorsunuz?
    pea, espresso ve Alper_tim bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)