Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cinde motor aksesuarları

Motovento
    REKLAM ALANI

Selam arkadaşlar şuan cinin shenzhen sehrindeyim. Hazir gelmisken butun kiyafetlerimi kaskimi buradan aliyim diyorum. Burda internette hemen hersey yasaklı arastiramiyorum. Belki onceden konusu gecmistir diye size danisiyim istedim. Hangi sehirden alabilirim cakma olma ihtimali nedir bilgili olanlar varsa yardimlarini beklerim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bulut59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha x-city
    valla işin zor. hangi şehirden alırsın bilmiyorum ama çakma olma ihtimali %100

Bilincli bir yorummuydu geyikmiydi anlayamadim ☺

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    çinin merkezinde orjinal ürün aramak, dul kadında bakirelik aramak gibidir.
    adamların hayatı çakma çinden 100 ün üzerinde alışveriş yapmış bir insan olarak iyiside var kötüsüde.

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Çinde apple store a dahi gittiğinizde atıyorum bir iphone6 istediniz adam çıkarır telefonu fiyatını söyler 'ooo pahalıymış' dersen aynı tezgahın bir alt katından sana yine iphone6 verir daha uygun bir fiyata.. Çakmamı? Hayır apple storeda satiliyor. Ama şu var ki 'ne kadar eppeeek o kadaaa küfteee'
    Kominenin urunlerine bak. Japon uretimi ve pek cakmasini bulamazsin

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Dikkat et Çin malı olmasın
    oggomoggo bunu beğendi.

Motosikleti
    DERBI ETX
    Merhabalar
    Ben Pekin de yaşamiştim,Shenzhen i pek bilmem ama eğer otelde kalıyorsan hemen resepsiyona in orta güzellikte ingilizce bilen bir Çinli bayana git kahve içmek istediğini söyle amacım sohbetde,ama cümlenin başlarında taobao hesabın var mı de ayrıca Han soyundan mı onu sor.Yok dersen hemen başkasına yönel.Taoboa hesabı olan birini bulunca rica et. www.taobao.com.cn adresinden Türkiye den bildiğin markaların ürünlerini yaz.Bayana rica et,eğer satıcıda kapıda ödeme var ise otele getirsinler kapıda öde.Yoksa bayan ın hesabına para yatır ürünleri alsın.%95 ihtimal o bayan seni dolandırmaz ama %5 te olsa böyle bir ihtimal var bişi olursa benden bilme Eğer Han soyundan değilse ve çok güzelse dolandırılma ihtimalin var veya aynı taktiği direk beni motosikletciye gotururmusun de.Veya Japon veya koreli lerin online alışveris sitelerinden yap

Ben bi çinliye ürün orijinal mi diye sormustum adam bana orijinal ne demek demişti
    chetaq bunu beğendi.

EthanHunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda Cbf 150
    Alıntı musa143 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bi çinliye ürün orijinal mi diye sormustum adam bana orijinal ne demek demişti
    Emitasyon öyle bir yerleşmişki hayatlarına, emitasyonluktan çıkmış.

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Bende antep sanayide araba tamir ettirirken takilan parça için ustaya 'bu orjinal parçasımı' diye sormam üzerine şu cevabı almışımdır
    'Orjinal garantili abi biz kendimiz yapıyoruz' :D

Alıntı hakanuygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar
    Ben Pekin de yaşamiştim,Shenzhen i pek bilmem ama eğer otelde kalıyorsan hemen resepsiyona in orta güzellikte ingilizce bilen bir Çinli bayana git kahve içmek istediğini söyle amacım sohbetde,ama cümlenin başlarında taobao hesabın var mı de ayrıca Han soyundan mı onu sor.Yok dersen hemen başkasına yönel.Taoboa hesabı olan birini bulunca rica et. www.taobao.com.cn adresinden Türkiye den bildiğin markaların ürünlerini yaz.Bayana rica et,eğer satıcıda kapıda ödeme var ise otele getirsinler kapıda öde.Yoksa bayan ın hesabına para yatır ürünleri alsın.%95 ihtimal o bayan seni dolandırmaz ama %5 te olsa böyle bir ihtimal var bişi olursa benden bilme Eğer Han soyundan değilse ve çok güzelse dolandırılma ihtimalin var veya aynı taktiği direk beni motosikletciye gotururmusun de.Veya Japon veya koreli lerin online alışveris sitelerinden yap
    Cok tesekkurler taobao hesabi olan bi turk arkadasim var burda yasayan ondan rica edecegim..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)