Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

ELDEN TAKSİTLE MOTORSİKLET ???

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan Smsek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Almak için uğraşıyorum
    ARKADAŞLAR BU SİTEDEN MOTOR ALANINIZ VARMIDIR ? http://www.ozsanal.com.tr/motorsikletler SİZCE NASIL OLUYOR BU İŞLER SAGLIKLIMIDIR ALINIRMI ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

örnek olarak motoran fabio yu aldım
    sıfırı bayilerde 4000 tl ye bulunabiliyor
    burada 5200 tl
    deniz bankta 18 aylık 4000tl kredi 18 aylık 4600 tl

burada 600 tl daha pahalı :(
    bankadan kredi çekmek daha mantıklı

Evkur gibi bir kazıkçı daha.Taksit yapıyoruz diye resmen neler yapıyorlar.Bende telefondan örnek vereyim;
    Casper via v3 taksitler toplamı 800 liraya yakın bir mebla tutuyor.Normal fiyatı 600 lira hatta bazı yerler 550 ye veriyor.Çok yüksek faizleri var bunun yerine istediğin motoru kredi çekip alman daha karlı.

Motosikleti
    Almak için uğraşıyorum
    kart yok arkadaslar ımkanım yok suan

Mr.[T] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX 150-pulsar 200NS-Yamaha NMAX
    Bankayla işin yoksa mecbur bu tip biyerden alcan.bulabilirsen eş dosttan kredi karti ile bayiden al

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Hiç bir ürünün nakit satış fiyatının olmamasına ragmen insanların hala buralardan birşeyler alıyor olması çok enteresan..

Yuki YB-250-ZKT Optimus Scooter Motorsiklet diye bişi var, 700 TL x 20 Ay yazmışlar = 14.000 TL yapıyor, yani 2014 Model Xmax 250 ABS demek bu.. Çok değişik ya,, allah bunlara kanan milletimize akıl ihsan eylesin.

Motosikleti
    Almak için uğraşıyorum
    Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç bir ürünün nakit satış fiyatının olmamasına ragmen insanların hala buralardan birşeyler alıyor olması çok enteresan..

Yuki YB-250-ZKT Optimus Scooter Motorsiklet diye bişi var, 700 TL x 20 Ay yazmışlar = 14.000 TL yapıyor, yani 2014 Model Xmax 250 ABS demek bu.. Çok değişik ya,, allah bunlara kanan milletimize akıl ihsan eylesin.
    Gidipte onu alıcak değiliz dimi ? Faizi cok olmayan bir commuter alınır ? Kartım yok kart kullanmıyorum ögrencıyım bırtek elden taksıtle alabılırım . Kanmak degıl bu mecburıyet bızıde mal yerıne koyma bızde bılıyoruz neyin ne oldugunu herkes kendı butcesıne gore bırseyler bakıyordur burdan . Aklım vaktim yerinde çok şükür

Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı Gökhan Smsek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gidipte onu alıcak değiliz dimi ? Faizi cok olmayan bir commuter alınır ? Kartım yok kart kullanmıyorum ögrencıyım bırtek elden taksıtle alabılırım . Kanmak degıl bu mecburıyet bızıde mal yerıne koyma bızde bılıyoruz neyin ne oldugunu herkes kendı butcesıne gore bırseyler bakıyordur burdan . Aklım vaktim yerinde çok şükür
    Herhangi birisini mal yerine koymak benim haddim değil öncelikle bunu bir anla, ona göre yaz.. Bir sonraki step ise, kafası çalışan adam imkansızlıklar içinde bile gidip buradan bir halt almaz, eğer alıyorsa kafası çalışmıyordur zaten. Ben mecburum, bütçem yok, çarem yok gibi cümlelerin hepsi benim için konu dışı. Kafası çalışan adam, kendisine çare üretebilen adamdır, gidipte benim çarem yok düdükleyin beni diyen adam da kusura bakmasın ama, karşıma geçipte benim aklım yerimde demesin..

Günün şartlarında herşeye ulaşabileceğimiz bir internet var. Biraz araştırırsak, düdüklenmeden sahip olabileceğimiz bir şeyler bulmak güç değil. Hiç parası olmayan bir insan hayal ediyorum kafamda, Aynı zamanda öğrenci.. Bizim etkinlik sektöründe part time olarak Kongre, etkinlik, event, vb. işlere insan kaynakları firmalarından öğrenci cocuklar geliyorlar, günlük 100 TL para karşılığında, yemeleri içmeleri organizasyon firmasından sağlanıyor.

4 Günlük bir işten 400 TL para kazanıyor bu arkadaşlar 1 hafta içerisinde, bir çok farklı etkinlik mevcut, bunlar içerisinde günlük operasyonlar da mevcut,, mihmandarlık mesela ? 1 gün mihmandarlık yaparak 250 TL para kazanan 18-19 yaşında öğrenciler görüyorum, 4 günde 1.000 TL yapıyor.

Yani işin özü ben öğrenciyim, bütçem yok, imkanlarım kısıtlı, çaresizim demek ile olmuyor. Madem herşeyin bilincindesin, biraz ufkunu genişlet, 1-2 ay içerisinde yapabileceklerin ile gidip paşa paşa peşin para ile almak istediğin motosikleti alıp çıkabilirsin.. R12000 GS istemiyorsan tabi..

Motosikleti
    Almak için uğraşıyorum
    Ben burda bilgi almak ıstedım zaten degılmı ?? Konunun basında da goruyorsun ve herkesde bı yardım etme çabasında oluyor cok sagolsunlar ama sen gelıp burda 'allah bunlara kanan milletimize akıl ihsan eylesin.' diye beni rencide edersen kusura bakma da karşına geçerim bende . Benım burda herkese saygım sonsuz ama seninde hitap etme şeklin yanlış şimdi attıgın mesajı ılk basta atki eyvallah diyelim

GhostTurk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    dostum o motorları gidip bayisinde gördüm. o paralar o motorlara çok ama çok fazla.

Motosikleti
    Almak için uğraşıyorum
    Alıntı GhostTurk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum o motorları gidip bayisinde gördüm. o paralar o motorlara çok ama çok fazla.
    dogrudur kardesım .pekı baska bır onerı alternatıfın varmı acaba ne yapabılırım

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Kardeşim bende dahil bir çok kimse böyle kan emicilere karşıdır...
    Mecburum diye bişey yok,yarın bunun yakıtını, vergisini, sigortasını,Allah korusun kaza yaparsan masrafını nasıl karşılamayı düşünüyorsun?
    Unutma elinde birikmişin kadar yada en fazla yüzde 10-15 fazlasına borç bularak bişeyler alırsın ve en kısa zamanda borcunu ödersin.
    Elinde bişey yokken uzun vadede borçlanmak ne kadar doğru sence?
    Bu motosikleti almazsan neyin eksilir?yada alınca Allah korusun elinde kullanamadığı bişeye para ödemek zorunda olmak ne kadar mantıklı?
    Aklından geçen, kafana yatacak cevaplar istiyorsan konu açmamalı kendi kendine konuşmalısın.. Çünkü buradaki sana ters ama doğru cevaplar sana küfür gibi gelebilecektir...

Motosikleti
    Almak için uğraşıyorum
    Alıntı Samet Ağır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim bende dahil bir çok kimse böyle kan emicilere karşıdır...
    Mecburum diye bişey yok,yarın bunun yakıtını, vergisini, sigortasını,Allah korusun kaza yaparsan masrafını nasıl karşılamayı düşünüyorsun?
    Unutma elinde birikmişin kadar yada en fazla yüzde 10-15 fazlasına borç bularak bişeyler alırsın ve en kısa zamanda borcunu ödersin.
    Elinde bişey yokken uzun vadede borçlanmak ne kadar doğru sence?
    Bu motosikleti almazsan neyin eksilir?yada alınca Allah korusun elinde kullanamadığı bişeye para ödemek zorunda olmak ne kadar mantıklı?
    Aklından geçen, kafana yatacak cevaplar istiyorsan konu açmamalı kendi kendine konuşmalısın.. Çünkü buradaki sana ters ama doğru cevaplar sana küfür gibi gelebilecektir...
    Ben burda neyın dogru neyın yanlıs oldugunu ogrenmeye calısıyorum . Şunu yaparsam bu olur bunu yaparsam bu olur gibi cevaplar.. tesekkur ederım cevabın ıcın

Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Ben burda bilgi almak ıstedım zaten degılmı ?? Konunun basında da goruyorsun ve herkesde bı yardım etme çabasında oluyor cok sagolsunlar ama sen gelıp burda 'allah bunlara kanan milletimize akıl ihsan eylesin.' diye beni rencide edersen kusura bakma da karşına geçerim bende . Benım burda herkese saygım sonsuz ama seninde hitap etme şeklin yanlış şimdi attıgın mesajı ılk basta atki eyvallah diyelim
    O zaman biraz çıkarım yapmaya gayret gösterebilirsin.. Kaldı ki benim ilk mesajda vermiş olduğum örnek afaki... Sana hitap etmiyor, senin açtığın konu diye üzerine almak zorunda değilsin.. Üzerine alman gereken bir kısım ya da iyi niyetli düşünüp çıkarım yapmak isteyeceğin bölüm ise aşağıda..

Yuki YB-250-ZKT Optimus Scooter Motorsiklet diye bişi var, 700 TL x 20 Ay yazmışlar = 14.000 TL yapıyor, yani 2014 Model Xmax 250 ABS demek bu..
    Ben burada insanları rencide etmek için bir şeyler yazmıyorum, ve seni rencide etmek bana ne katabilir ki sen kalkıp rencide oldun? Doğru yolu görmek mi seni rencide ediyor? Biraz aklı selim yaklaşın. '' Bak kardeşim buradan motor alma, kazıklıyorlar insanı'' diye bir cümle kurmak zorunda değil kimse, herkesin bakış ve yaklaşımı böyle olmayabilir..

Motosikleti
    Ben burda neyın dogru neyın yanlıs oldugunu ogrenmeye calısıyorum . Şunu yaparsam bu olur bunu yaparsam bu olur gibi cevaplar.. tesekkur ederım cevabın ıcın
    Rica ederim,ortak nokta motosiklet almak Zorunda değilsin,almak içinde böyle yerlere MECBUR değilsin...
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Motosikleti
    Almak için uğraşıyorum
    Acil motor almam gerekıyor bazı sebeplerden dolayı ve hiç bir birikimim yok. Kış geldi diye fazla suremıycem ama motor şart arkadaslar suan . o yuzden boyle konu actım bilgilerinize ihtiyacım var

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:26 ----------

Rica ederim,ortak nokta motosiklet almak Zorunda değilsin,almak içinde böyle yerlere MECBUR değilsin...
    bazı özel sebebler var cidden anlatamadığım o yuzden suan zorundayım ve bende pendıkte oturuyorum bu arada

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:31 ----------

O zaman biraz çıkarım yapmaya gayret gösterebilirsin.. Kaldı ki benim ilk mesajda vermiş olduğum örnek afaki... Sana hitap etmiyor, senin açtığın konu diye üzerine almak zorunda değilsin.. Üzerine alman gereken bir kısım ya da iyi niyetli düşünüp çıkarım yapmak isteyeceğin bölüm ise aşağıda..

Ben burada insanları rencide etmek için bir şeyler yazmıyorum, ve seni rencide etmek bana ne katabilir ki sen kalkıp rencide oldun? Doğru yolu görmek mi seni rencide ediyor? Biraz aklı selim yaklaşın. '' Bak kardeşim buradan motor alma, kazıklıyorlar insanı'' diye bir cümle kurmak zorunda değil kimse, herkesin bakış ve yaklaşımı böyle olmayabilir..
    kusura bakma abi ben orda bir kelimene alındım alıngan bi insanım o yuzden böyle çıkıştım ve şuan kafam cok bozuk konu actım bilgilenmek ıstıyorum sadece. bılgılendırıyorsunuzda zaten tesekkur ederım . Ama dedıgım gıbı motor konusunda bıraz moralım bozuk bu aralar

Motosikleti
    Pendik li olman yapmak istediğin şeyi onaylamamı gerektirmiyor biliyorsun değilmi?

Motosikleti
    Almak için uğraşıyorum
    Pendik li olman yapmak istediğin şeyi onaylamamı gerektirmiyor biliyorsun değilmi?
    hayır sadece ettiğiniz yardımda verdiğiniz bilgilerde ve ne yapmam gerektiği konusunda biraz daha torpil istiyorum acıkcası

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Acil motor almam gerekıyor bazı sebeplerden dolayı ve hiç bir birikimim yok. Kış geldi diye fazla suremıycem ama motor şart arkadaslar suan .
    nası bi şartmış o motosiklet gerekliliğini zorunlu kılıyo? araba olsa, yağmur-kış diye gerekli dersin anlarım da...

Motosikleti
    Almak için uğraşıyorum
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nası bi şartmış o motosiklet gerekliliğini zorunlu kılıyo? araba olsa, yağmur-kış diye gerekli dersin anlarım da...
    Üniversite okuyorum A2mi aldım. Gençliğin verdiği heyecan kanım kaynıyor belkı . Bı kızı motorcu bırıne kaptırdım dıyebılırım kısaca da Ve bu mesajdan sonra ne dersenız haklısınız . ama kendınızı benım yerıme koyun isterim abilerim.. o yuzden kucuk bır motor istiyorum okuluma goturecegım

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)