Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu Sürücü ihbar edilmelidir. Birden Önüme fırladı

Motovento
    REKLAM ALANI
    karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sövücem de ayıp olacak. lan sevgili arkadaşlar, o şerit benim ise kimse giremez o kadar. 2 saniye beklesin itoğlu it ya da yumuşak tarafı yiyorsa tır gelince de aynı sollamayı yapsın ya da bu olay normal ise motosikletle siz karşı şeride girin bakiyim. normalmiş miş miş. ne kuraldan haberiniz var ne başka birşeyden.
    TAMAMEN KATILIYORUM ARKADAŞA.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda NC750D Integra 2016 Majestik Gri
    bazı arkadaşlara olduğu gibi bana da normal geldi. istanbul trafiği bizi böyle şeyleri normal görmeye mi itiyor yoksa cidden normal de kamera olunca mı abartılıyor bilemedim.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Dostum kesik çizgi var. bu şartlar uygunsa sollanabilir demek oluyor.
    ayrıca hızlısın, hızın 90+ o yolda tahminim 70 üstü sıkıntı.
    kamyon var önünde sollaması normal. telaş etmeseydin bu kadar
    phns bunu beğendi.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı MetinK. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Bunlar Bana Neden Normal Geliyor? Çokmu İstanbul Trafiğinde Dolaşıyorum:D Seneler Öncesi Dominosta Çalışıyorum.Fiat Doblo Marka Araç Pakete Çıktım.İçi 17,18 Yaşlarında 4,5 Çocuk Var.Arabayı Biçliğine Üstüme Sürüyorlar.Gaza Basıcam Önümü Kesiyorlar Vb. Hareketler Yapıyorlar.Yavaşladım,Yol Verdim Gittiler.Acaba Bu Durumda Siz Olsanız Napardınız:D
    aynen normal günlerimizden biri yada biz normal değiliz
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Tamam, 4 teker hatalı; ama sen bunu gidip karakola bildirirsen aynen şu olacak:

Polis: tamam inceleriz (amk manyağının işi gücü yok neyle uğraşıyo)

KinqEmpires4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 UAG (209 cc ), Honda CBR 250r HRC 2014
    kurubuz nickli arkadaşımıza tamamen katılıyorum.Bu kadar abartılacak birşey değil.Aynısı birçok kez başıma geldi.Zaten yol geniş sağından geçiver ne olacak ? Bazen motorcuların sırf böyle şeyleri yakalayabilmek için motorcu olduklarını düşünüyorum :/.

Bende motosiklet kullanıyorum.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MetinK. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Bunlar Bana Neden Normal Geliyor? Çokmu İstanbul Trafiğinde Dolaşıyorum:D Seneler Öncesi Dominosta Çalışıyorum.Fiat Doblo Marka Araç Pakete Çıktım.İçi 17,18 Yaşlarında 4,5 Çocuk Var.Arabayı Biçliğine Üstüme Sürüyorlar.Gaza Basıcam Önümü Kesiyorlar Vb. Hareketler Yapıyorlar.Yavaşladım,Yol Verdim Gittiler.Acaba Bu Durumda Siz Olsanız Napardınız:D
    haydo gibi söverdim ama kavga çıkarsa arabadan yalnız inmez bunlar
    aynı bu sahne gibi olurdu https://www.youtube.com/watch?v=WzYF...youtu.be&t=464

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    beyler çok abartıyorsunuz.sıçan ******** görmüş yara sanmış
    phns bunu beğendi.

toseabul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam, 4 teker hatalı; ama sen bunu gidip karakola bildirirsen aynen şu olacak:

Polis: tamam inceleriz (amk manyağının işi gücü yok neyle uğraşıyo)
    arkadaşlar trafikten memur beyler geldi. tam olarak olayın bölge trrafigin mi şehir merkezinin mi sınırlarında olmuş mu diye öğrenmek için geldiler. kamera mercek gözlü olduğu için mesafeyi uzak gösterebilir.. insan gözüyle gören kamera görüşü arasnda fark var... ön arka frene asıldım arabayi gördüğüm gibi. ben süraat kesersen karşı tarafında biraz yavaşlaması lazım. trafik memurlarin verdiği bilgi doğrutulsunda sürücünün 3 tane hatası olduğunu belirtiler. amacım kameraya cekmek olmadığını belirtiirim daha öncede araba çarpmıştı bana arkadan ama suçlu ben olmuştum ve üstüne üstün arabanın zararını sigortamdan karşılamak zorunda kalmıştım...
    Honda, Kawasaki, Suziki, Ducati, Yamaha Çok xoştirrr emaaa Benanaaa...

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler çok abartıyorsunuz.sıçan ******** görmüş yara sanmış
    karga değil miydi o?

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Bu videoda arabayı suçlayan muhtemelen hiç araba sürmemiştir. acaba motor geliyor mu diye yol boyu kamyonun arkasında mı gidecek? dikkat ederseniz kamyonda hafif sağ yapmış adama yol verecek diye. Kesik çizgilere dikkat ederseniz sollama serbest basit bir trafik bilgisi.

Motosikletliler olarak özeleştiri yapmalıyız bizim aletler taş çatlasın 90 cm eninde karşıdan araba gelirken bizimde sağa kaymamız erkekliğimizden hiçbir şey kaybettirmez. Araba sürücüleri sıkışık trafikte bana çok yardımcı oluyor.
    wehwetoz bunu beğendi.

Ms_TunC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Ah istanbul, gamsız yaparsın adamı. Ne kadar normal geldı bana da.

Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karga değil miydi o?
    Yanıltmak ıstemem ama ben antılop dıye bılıorum.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Benim seridime ben gelirken araba girecek de ben sağa kayacağım o geçsin diye öyle mi?
    Sen eşek olursan semer vuran çok olur diye boşuna dememisler.
    Boyle saçmalık mi olur ya.
    Biri de yazmış motor geliyor diye kamyonun arkasında mi bekleyecek diye.
    Siz bir tuhafsınız gerçekten.

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R Repsol
    Alıntı A.Türker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu videoda arabayı suçlayan muhtemelen hiç araba sürmemiştir. acaba motor geliyor mu diye yol boyu kamyonun arkasında mı gidecek? dikkat ederseniz kamyonda hafif sağ yapmış adama yol verecek diye. Kesik çizgilere dikkat ederseniz sollama serbest basit bir trafik bilgisi.

Motosikletliler olarak özeleştiri yapmalıyız bizim aletler taş çatlasın 90 cm eninde karşıdan araba gelirken bizimde sağa kaymamız erkekliğimizden hiçbir şey kaybettirmez. Araba sürücüleri sıkışık trafikte bana çok yardımcı oluyor.
    Aktif olarak araçta kullanıyorum ama yorumda iyice saçmalamışsınız hocam. Yahu bekleyecek arkadaş neden beklemiyor motosiklet taşıt değilmi diyelim bu arkadaş sağa yanaşmadı yada hızını düşürmedi o zaman ne olacaktı . Evet kesik çizgi var ama unuttuğunuz birşey var birini solluyacaksanız solunuz bomboş olmalı. Diyelim araç 80km hızla gidiyor eğer sollayacaksa önündeki bir 50 metre küsür boş olmalı . Lütfen sallamasyon yorumlar yapmayın.

Motosikleti
    honda cbf600-pcx125
    kimin hatalı olup olmadığı konusunda birşey söylemeyeceğim fakat trafikte HOŞGÖRÜ çok önemli arkadaşlar. onun hatası varsa seninde var yol çalışması var ve gidiş geliş tek yön vermişlerse o yol 50 km hız olması gerekiyor diye tahmin ediyorum sen 90 km hız ile gidiyormuşun seninde hatan var. Karşındaki 4 teker sürücüsü nasıl bir psikolojide bilemezsin telefonla konusuyor diyorsun belki adamın çoluğu çocuğu hasta o yüzden telefonla konuşup acele ediyor olabilir. biraz fazla poliyannacılık yaptım fakat hoşgörülü olursan trafikte hoşgörüyle karşılanırsın...

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet orta da bi problem var fakat millet o kadar çok kural ihlaline,magandaya,kural tanımaza denk gelmiş ki a normal olan şeyler normal gelmeye başlamış.

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı wehwetoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aktif olarak araçta kullanıyorum ama yorumda iyice saçmalamışsınız hocam. Yahu bekleyecek arkadaş neden beklemiyor motosiklet taşıt değilmi diyelim bu arkadaş sağa yanaşmadı yada hızını düşürmedi o zaman ne olacaktı . Evet kesik çizgi var ama unuttuğunuz birşey var birini solluyacaksanız solunuz bomboş olmalı. Diyelim araç 80km hızla gidiyor eğer sollayacaksa önündeki bir 50 metre küsür boş olmalı . Lütfen sallamasyon yorumlar yapmayın.
    bu forumda herşeyin tavsiyesini alırım ama araba kullanmayı kimse bana öğretemez. Vidasından araba tanıyan insanım ben. "sallamasyon" lafını kullanan birini zaten ciddiye alamam.

Lafım tek sana değil motor kullanıcıları mağdur olmaya çok meraklı zaten. Bu olay e5te kapı açmak gibi ekstrem bişey değil karşıdan hayvan gibi bir araba geliyor "sollamanın serbest olduğu" yolda. Allahtan kamera çıktı da kim haklı haksız gözümüzle görüyoruz. Bigün bi motorcunun kamerasını ağzına sokacaklar onu bekliyorum.
    phns bunu beğendi.

meki 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Alıntı Ms_TunC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ah istanbul, gamsız yaparsın adamı. Ne kadar normal geldı bana da.

Yanıltmak ıstemem ama ben antılop dıye bılıorum.
    Kedi o kedi...

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R Repsol
    bu forumda herşeyin tavsiyesini alırım ama araba kullanmayı kimse bana öğretemez. Vidasından araba tanıyan insanım ben. "sallamasyon" lafını kullanan birini zaten ciddiye alamam.

Lafım tek sana değil motor kullanıcıları mağdur olmaya çok meraklı zaten. Bu olay e5te kapı açmak gibi ekstrem bişey değil karşıdan hayvan gibi bir araba geliyor "sollamanın serbest olduğu" yolda. Allahtan kamera çıktı da kim haklı haksız gözümüzle görüyoruz. Bigün bi motorcunun kamerasını ağzına sokacaklar onu bekliyorum.
    Sana araba kullanmayı öğretiyoruz demedik. Trafik kurallarından bahsediyoruz ama sen okuduğunu bile anlayamıyorsun. Düz kalıp ve benim diyen insanların tavsiyelerine hayatım boyunca güldüm geçtim. Ya hee tamam sensin der geçerim sizede öyle diyorum

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok

Ben 10.000 km araba surmusumdur şimdiye kadar , yeni sayılırım.
    Ancak senin saçmaladığını sana söyleyebilirim. Arabayı vidasindan tanımakla araba sürmenin alakası yok.
    Sanayideki amele de arabayı vidasindan tanır.

Yukardaki olayda araba karşı şeritten taşıt gelirken sollamaya çıkmış. Bunu yapan adam benim hayatımı riske atiyor. Önünde kamyon varsa yolun müsait olmasını bekleyecek. Beklemezse onda da kamera yok ama silecek var. Bi yerine sokulur elbet.
    wehwetoz bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)