Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Bu Sürücü ihbar edilmelidir. Birden Önüme fırladı

Motovento
    REKLAM ALANI
    toseabul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    https://www.youtube.com/watch?v=roOedPjwH4A" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">

youtube link : https://www.youtube.com/watch?v=roOedPjwH4A
    al bitane daha.. üzerime üzerime sürüyor. üstüne üstülük kemer takılı değil. elinde cep telefonuyla rahat rahat konuşuyor... bu sefer şikayet edeceğim.. hatalımıdır bu sürücü ? aracın plakasını sorgullatırdığımda

rehinli diyor.. rehinli araç mu bu trafik yakaladığı yerde bağlaması gerekmez mi ?
    Palaka : 06 DY 0783

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Iron&Road - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arora Avantgarde 150 - Honey Badger
    Rehinli demek satılamaz demek. Kredi ile alınmış yani.
    mehmetenis ve toseabul bunu beğendiler.

Alıntı Iron&Road adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rehinli demek satılamaz demek. Kredi ile alınmış yani.
    eywallah kardesim...
    Honda, Kawasaki, Suziki, Ducati, Yamaha Çok xoştirrr emaaa Benanaaa...

saltuque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650gs
    Aracı krediyle aldıysa rehinli ibaresi görünür.

ne kadar ceza yer bu adam tahmininizce.. adamı şikayet ettim ama.. ceza yazarlarmı onu bilemiyorum

Motosikleti
    kesik çizgi, kendi şeridine kaçma niyeti, hiç hız azaltmayan motosiklet sürücüsü. ceza yemez bence
    halilom ve efendy06 bunu beğendiler.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı Iron&Road adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesik çizgi, kendi şeridine kaçma niyeti, hiç hız azaltmayan motosiklet sürücüsü. ceza yemez bence
    Motosiklet sürücüsü gaz kesmiş.

Alıntı toseabul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [video]https://www.youtube.com/watch?v=roOedPjwH4A[/url]

youtube link : https://www.youtube.com/watch?v=roOedPjwH4A
    al bitane daha.. üzerime üzerime sürüyor. üstüne üstülük kemer takılı değil. elinde cep telefonuyla rahat rahat konuşuyor... bu sefer şikayet edeceğim.. hatalımıdır bu sürücü ? aracın plakasını sorgullatırdığımda
    http://i.hizliresim.com/7PM2JN.png
    rehinli diyor.. rehinli araç mu bu trafik yakaladığı yerde bağlaması gerekmez mi ?
    Palaka : 06 DY 0783
    Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet sürücüsü gaz kesmiş.
    kardeş karşı yol tadilata.. bu durumda kesik çizgide olsa karşıdan araç geliyorsa solama yapmaması lazım. heleki elinde cep telefonuyla kesinlikle yapmaması gerektiğini düşünüyorum. evet 90km den 30 km ye kadar acil fren yaptım. ne yapim adam içimden mi geçseydi. onca sinyal vs vermeme ragmen. karşı sürücü takmadı bile. acemi hic yoktan cep telefonundan ve kemerden ceza yemesini umuyordum.

Motosikleti
    Alıntı toseabul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş karşı yol tadilata.. bu durumda kesik çizgide olsa karşıdan araç geliyorsa solama yapmaması lazım. heleki elinde cep telefonuyla kesinlikle yapmaması gerektiğini düşünüyorum. evet 90km den 30 km ye kadar acil fren yaptım. ne yapim adam içimden mi geçseydi. onca sinyal vs vermeme ragmen. karşı sürücü takmadı bile. acemi hic yoktan cep telefonundan ve kemerden ceza yemesini umuyordum.
    Kemer ve telefonu seçemedim ben o zaman farklı. pardon.
    less is more...
    instagram @selimdogantoz & @ironandroad

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Videoda hiçbir şey yok. Adamı 300 metre önceden görmüşsün. O da seni görmüş . Güvenli olarak yan yana geçilebilecek bir durum. Yol yeteri kadar geniş ve dümdüz. Zaten seni fark edince sağa doğru yanaşıyor. Konu açmak için kendinizi bu kadar zorlamayın.
    kanucan, beko12345, snappy x ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

halilom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Kuba XR 125 - 2019 Hero Xpulse 200T
    Kameralı bi kahraman daha. Çektim seni işaretini de yapmış tamam daha ne olsun.
    toseabul, phns, efendy06 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    senin yerinde arabayla bile olsam korna bile basmazdim,motorla ki kafa kafaya bile gelecek olsan azicik saga geç yine gecersiniz.biraz sogukkanli olmak lazim

walla kardesler... arabayı birden gördüm ben 90la geliyordum gördügüm gibi frene asıldım. zaten en sağa verdim kendimi..

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:53 ----------

online ihbar ettim. az önce trafikten aradılar şerit ihlali olduğunu telefonla görüşme olduğunu belirtiler.

Arkadaşlar Bunlar Bana Neden Normal Geliyor? Çokmu İstanbul Trafiğinde Dolaşıyorum:D Seneler Öncesi Dominosta Çalışıyorum.Fiat Doblo Marka Araç Pakete Çıktım.İçi 17,18 Yaşlarında 4,5 Çocuk Var.Arabayı Biçliğine Üstüme Sürüyorlar.Gaza Basıcam Önümü Kesiyorlar Vb. Hareketler Yapıyorlar.Yavaşladım,Yol Verdim Gittiler.Acaba Bu Durumda Siz Olsanız Napardınız:D
    Iron&Road, shooter1 ve halilom bunu beğendiler.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Videoda hicbir sey yok risk yok yol acik gorus harika, bu kadar hiddetlenecek birsey yok
    snappy x bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R Repsol
    Videoda nasıl hata yok ? Sollama nasıl yapılır bence bir öğrenin. Karşıdan şeritinden motosikletli geliyor ama sırf motosikletli geliyor diye sollama yapıyor adam. Buna hakkı yok. Motosikletli adam karşıdan adam sollayacak diye sağa yanaşıp gitmek zorunda değil öyle bir lüksü kimsenin yok. Ehliyet sınavında ne diyor hocalar. Şeridin boş dahi olsa asla sağa yaslı gitmeyeceksin daima şeridi ortalayacaksın çünkü araba gibi sende bir araçsın. Eğer motosikletli şeridinden feraget etmese direk burun buruna gelecekler. Eh işte sığmışta vs vsda saçma sapan yorumları gördükçe çıldırıyorum. O yol 2 araç birde motosiklet yanyana geçsin diyemi 2 şerit bırakın bu işleri ya

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Alıntı wehwetoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Videoda nasıl hata yok ? Sollama nasıl yapılır bence bir öğrenin. Karşıdan şeritinden motosikletli geliyor ama sırf motosikletli geliyor diye sollama yapıyor adam. Buna hakkı yok. Motosikletli adam karşıdan adam sollayacak diye sağa yanaşıp gitmek zorunda değil öyle bir lüksü kimsenin yok. Ehliyet sınavında ne diyor hocalar. Şeridin boş dahi olsa asla sağa yaslı gitmeyeceksin daima şeridi ortalayacaksın çünkü araba gibi sende bir araçsın. Eğer motosikletli şeridinden feraget etmese direk burun buruna gelecekler. Eh işte sığmışta vs vsda saçma sapan yorumları gördükçe çıldırıyorum. O yol 2 araç birde motosiklet yanyana geçsin diyemi 2 şerit bırakın bu işleri ya
    Hakli ama ölu olma, rahmetli hakliydi demesinler arkadan.. tabiki sagdan gidilmez burada atladiğin nokta motosikletin yolun istenen herhangi bir noktasinda cok hizli olabilmesidir, karsidakinin kusurunu sen bilgi beceri ve tecrube ile sifirlayacaksin, bu gibindurumda periferik bakis yani ileri yol gozlemi ile aracin hatali solladigigini gordugunde yada hissettiginde ya da konvoyu farkettiginde alarma gececeksin kacis rotani cizeceksin, kurtarma becerisi karsidakine birakmayacaksin, bu video buna guzel ornek, arkadas kizmis olabilir ama cook onceden ongurulebilir bir durumda..
    cıbırlover1 bunu beğendi.
    Açacaksın gazı, vereceksin coşkuyu ...

Motosikleti
    KTM 990 SMT 2010, Triumph Tiger 800 2014
    Her kamera takan trafikte aranıyo bence, vukuat olsa da yüklesem diye. Arabaya kamera koysam bunun gibi her gün 200 video çıkar.
    metinkilic, bpak ve halilom bunu beğendiler.

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    sövücem de ayıp olacak. lan sevgili arkadaşlar, o şerit benim ise kimse giremez o kadar. 2 saniye beklesin itoğlu it ya da yumuşak tarafı yiyorsa tır gelince de aynı sollamayı yapsın ya da bu olay normal ise motosikletle siz karşı şeride girin bakiyim. normalmiş miş miş. ne kuraldan haberiniz var ne başka birşeyden.
    wehwetoz, mterayes26 ve mozgur bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R Repsol
    Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hakli ama ölu olma, rahmetli hakliydi demesinler arkadan.. tabiki sagdan gidilmez burada atladiğin nokta motosikletin yolun istenen herhangi bir noktasinda cok hizli olabilmesidir, karsidakinin kusurunu sen bilgi beceri ve tecrube ile sifirlayacaksin, bu gibindurumda periferik bakis yani ileri yol gozlemi ile aracin hatali solladigigini gordugunde yada hissettiginde ya da konvoyu farkettiginde alarma gececeksin kacis rotani cizeceksin, kurtarma becerisi karsidakine birakmayacaksin, bu video buna guzel ornek, arkadas kizmis olabilir ama cook onceden ongurulebilir bir durumda..
    Hocam öyle bir durumda evet sen karşının hatasını telafi edeceksin o konuda sonuna kadar haklısınız. Benim kızdığım bazı arkadaşların işte yola sığmışsınız zaten abartma yok işte videoda birşey yok gayet normal böyle olması gerekti yazmasına kızdım. Böylesi olması gerekmez gerekmemeli. Hatta bana kalsa motosiklet için daha çok tolerans verilmeli trafikte yahu sen 40la git arabanla vur hiçbirşey olmaz birde motosikletli biri gitsin vursun yahu kaporta adamın canı zaten .

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)