Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
38. sayfa BirinciBirinci ... 283637383940 ... SonuncuSonuncu

AliExpress Güncel Kampanyaları - Motosiklet Ürünleri

Motovento
    REKLAM ALANI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Beyler ben Aliexpresste 4.7 yıldızlı ve 780 kişinin satın aldığı bir satıcıdan replika akrapoviç marka egzos siparişi verdim.Siparışin ödemesi yapıldı parası kesildi....

2 gün sonra satıcı bana mesaj attı.Sipariş verdiğiniz egzostan kalmamış size başka egzoz verelim yazmış.Bende nasıl yok o zaman neden oraya onu koyuyorsunuz dedim.

Satıcı da bana o halde paranızı iade edelim dedi.Tamam dedim.Aradan 8 gün geçti hala para yatmadı, Aliexpress e mi şikayet edeceğiz para iadesi için napmam gerekiyor bu konuda bilgisi olan var mı?

Süper Moderatör
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler ben Aliexpresste 4.7 yıldızlı ve 780 kişinin satın aldığı bir satıcıdan replika akrapoviç marka egzos siparişi verdim.Siparışin ödemesi yapıldı parası kesildi....

2 gün sonra satıcı bana mesaj attı.Sipariş verdiğiniz egzostan kalmamış size başka egzoz verelim yazmış.Bende nasıl yok o zaman neden oraya onu koyuyorsunuz dedim.

Satıcı da bana o halde paranızı iade edelim dedi.Tamam dedim.Aradan 8 gün geçti hala para yatmadı, Aliexpress e mi şikayet edeceğiz para iadesi için napmam gerekiyor bu konuda bilgisi olan var mı?
    Dispute açtın mı?

Merak etme paran bir yere gitmez.
    tusubassana bunu beğendi.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam kulaklık geldi mi, test ettiniz mi?
    logitech in bi kulaklığına benziyor, ben de almayı düşünüyorum da, tavsiye eder misiniz?
    daha dün aldım kargoya verıldı bugun, ben hem araştırarak hemde yorumlara göre aldım denıyım buraya tekrar yazarım oyun bılgısayarı ıcın aldım bende

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dispute açtın mı?

Kredi kartı 1 haftada yatmaz ya 1 2 ay sürüyor paranın gelmesı aynısı bana paypalda oldu
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

Motosikleti
    Dispute açtın mı?

Hocam dispute diye seçenek yok.Birkaç gün daha beklesem mi yoksa mesaj atıp bu konuda bilgilendireceğim başvuracağım bir şey var mı aliexpress içinde ?

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha dün aldım kargoya verıldı bugun, ben hem araştırarak hemde yorumlara göre aldım denıyım buraya tekrar yazarım oyun bılgısayarı ıcın aldım bende
    hocam ürünü aldığınızda detaylı bi inceleme bekliyorum
    YouSuffer bunu beğendi.

Süper Moderatör
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam dispute diye seçenek yok.Birkaç gün daha beklesem mi yoksa mesaj atıp bu konuda bilgilendireceğim başvuracağım bir şey var mı aliexpress içinde ?
    Dispute yok çünkü alışveriş hiç başlamamış, alışveriş kapanmış gözüküyor. paran 2 ila 8 gün arasında kartına geçmeli. kontrol et, olmadı bi mesaj at aliexprese.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

kesin orjinaldir diyemem ama turkiyede satılanlarla aynı resimler kullanılıyor urun de aynı ve kaliteli gelirse tekrar yazarım aliexpress te de bayagı satılmıs bi kac gun sonra elime ulastıgında daha iyi bilgi verebilirim

mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vazgeçtim.

Motosikleti
    pulsar 200NS

resimdeki şekilde görüyorum kargo takipte. MAyıs ayının 4 ün de türkiyeye giriş yapmış fakat aradan 24 gün geçmesine rağmen ürün hala elime geçmedi. 6 dolarlık ürün fakat benim için önemi büyük. Varmı aynı durumda olan, Tecrübe eden birileri ?

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı senolas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/4lLBqQ.png
    resimdeki şekilde görüyorum kargo takipte. MAyıs ayının 4 ün de türkiyeye giriş yapmış fakat aradan 24 gün geçmesine rağmen ürün hala elime geçmedi. 6 dolarlık ürün fakat benim için önemi büyük. Varmı aynı durumda olan, Tecrübe eden birileri ?
    gelir hocam bir yerlerde oyalanıyordur ya da çinden bir mal daha gelecekse ptt ikisini bir getiriyor benim de böyle bir durum olmuştu

Motosikleti
    pulsar 200NS
    Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gelir hocam bir yerlerde oyalanıyordur ya da çinden bir mal daha gelecekse ptt ikisini bir getiriyor benim de böyle bir durum olmuştu
    teşekkürler hocam bilgilendirme için, evet 1 ürün daha gelecek

Motosikleti
    Dispute yok çünkü alışveriş hiç başlamamış, alışveriş kapanmış gözüküyor. paran 2 ila 8 gün arasında kartına geçmeli. kontrol et, olmadı bi mesaj at aliexprese.
    Bugun 18 gün geçti hala para yatmadı.Satıcıya mesaja attım dönüş yapmadı.Aliexpress e nasıl mesaj atacağımı bulamadım. Bu konuda bilgisi olan var mı acaba, bizim para güme gitti galiba...

Dr. Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25
    sizce bu mont alınır mı ?

LİNK

REKLAM ALANI
38. sayfa BirinciBirinci ... 283637383940 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler