Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
28. sayfa BirinciBirinci ... 18262728293038 ... SonuncuSonuncu

AliExpress Güncel Kampanyaları - Motosiklet Ürünleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Bu aliexpresten 7 tane ürün sipariş ettim 2 tanesi geldi 5 tanesini hiçbir şekilde takip edemiyorum satıcı ile iletişime geçtim herifin dediği aldığın ürünün fiyatı düşük olduğu için takip edemezsin diyor birde ürün gemi yoluyla gönderilmiş ürünü sipariş edeli 40 gün oldu hiçbir şekilde takip edemiyorum takip kodunuda sallamış zaten ürün türkiye sınırına gelince sallama takip koduyla ptt nin sitesinde gözükür mü
    Ürünün bir tanesini onay süresine az kaldığı için satıcıyla iletişime geçtim ürünün onay süresini uzattı eğer ürün gelmezse paramı nasıl alırım
    Mesela kargo evime kadar geldi evde kimse olmayınca gelen kargoya ne oluyor

Sorularımı cevaplayan arkadaşa teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mertky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly 500 Cruiser
    Alıntı bursagsli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu aliexpresten 7 tane ürün sipariş ettim 2 tanesi geldi 5 tanesini hiçbir şekilde takip edemiyorum satıcı ile iletişime geçtim herifin dediği aldığın ürünün fiyatı düşük olduğu için takip edemezsin diyor birde ürün gemi yoluyla gönderilmiş ürünü sipariş edeli 40 gün oldu hiçbir şekilde takip edemiyorum takip kodunuda sallamış zaten ürün türkiye sınırına gelince sallama takip koduyla ptt nin sitesinde gözükür mü
    Ürünün bir tanesini onay süresine az kaldığı için satıcıyla iletişime geçtim ürünün onay süresini uzattı eğer ürün gelmezse paramı nasıl alırım
    Mesela kargo evime kadar geldi evde kimse olmayınca gelen kargoya ne oluyor

Sorularımı cevaplayan arkadaşa teşekkür ederim
    Öncelikle yıl sonu, siparişler aşırı derecede olduğu için ürünün geliş süresi ekstra uzayabiliyor,benim de 35 gündür halen elime ulaşmamış ürünler var. şimdi satıcı onay sürecini uzattıysa beklemekten başka çare yok eğerki süre dolmaya yakın ütün halen elinize ulaşmadı ise dispute açıp paranızı geri alabilirsiniz yada satıcıdan aynı ürünü yeniden kargolamasını talep edebilirsiniz. fakat şunuda belirteyim ASLA ürünü onaylayıp bize beş yıldız verin paranızı geri iade edelim oyununa kanmayın.( Bazen gerçekten iade ediyorlar (benim başıma geldi) ürünün fiyatı 1 dolardı gelen ürünü beğenmedim kötü yorum yaptım satıcı yorumunuzu düzeltin paranızı geri verelim demişti ve benden paypal hesabı istemişti .ben de paypal kullanmadığım ve çok düşük bir ücret olduğu için uğraşmamış parayı almamıştım ama yapsam satıcı parayı geri veriyordu). Tabi kime güvenip kime güvenemeyeceğinizi bilemezsiniz oyuzden dispute açıp paranızı alın

Not: Postacı evde kimseyi bulamazsa ve kargonuz takipsizse ya posta kutunuza koyar , varsa apartman görevlinize teslim eder yada kapının önüne bırakır gider. eğer takip edilebilirse kapınıza not bırakır postaneden alırsınız

Beyler kargom ne durumda, akıbeti nedir acaba ?

mertky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly 500 Cruiser
    Alıntı AKIN17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://i.hizliresim.com/Go9Ym6.jpg
    varış noktası izmir ise elinize ulaşmasın 3 ila 15 gün arası değişir şuan istanbuldaki uluslararası kergo denetleme merkezinde eğer çok pahalı ve büyük bir ürünse vergilendirme orada yapılır buda işlemleri uzatır

Motosikleti
    Aliexpressten bugün sipariş ettiğim üründe ödeme doğrulanıyor diyor normalde satıcının kargoya vermesi için sayaç çıkardı neden böyleoldu acaba

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı AKIN17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://i.hizliresim.com/Go9Ym6.jpg
    Malesef gümrüğe takılmış

Motosikleti
    Merak etme ürün 3-4 güne elinde olur ilk gelen ürün istanbula uğrar daha sonra hangi ildeysen ordaki pttye gelir daha sonrada ordan dağıtıma çıkar
    Sen arabaya gezmek için binersin, bizler ise motosiklete binmek için gezeriz

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Alıntı western adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ferhat Kars kardeşim...
    Ben 2 aydır o çizmeleri kullanıyorum.... bi sıkıntı yok.... ama gümrükte 55 lira gibi vergi verdim... vergisiz almanın yolları da var. Faturada fiyatı düşük göstertmen lazım... gelelim bota... benim ayaklarım normalde hem çok geniş hem de bacaklarım kalındır... 45 numarayı sipariş ettim... ilk kullanımlarda bot sığmadı ama şimdi fena değil... ama tavsiye istersen... eğer istanbulda yaşıyorsan git bir firmaya. Daha yumuşak ve kullanışlı hem de hemen hemen aynı fiyata botlar var....
    ilgin için çok sağol abicim...
    gümrüğü felan önemli değil... parasının hakkını versin gerisi önemli değil...
    malesef ankarada yasıyorum... motosiklet kültürünün en az oldugu il desem yeridir...
    keşke istanbul da olsam orda çeşit çok...
    150 ye prosevler var... aynı laylon ayakkabı gibi.. gözümde en fazla 80 lira eder...
    almam kesinlikle... 200-250 arası birşey bakıyorum...
    gösterdiklerimim şekli şemali de güzel.. parası da iyi... daha ne isterimki...
    ama zaten şu sıralar erteledim... başka parçalar aldım... şu an botu sipariş etsem şubat ortasına ancak gelir...
    şubatta ist a fuara gideceğim... ordan bakacağım artık... komanda botuyla idare ediyoz şimdilik...
    4 teker gövdemi ,2 teker aklımı alır...

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    kullanmadım ama en çok satılan ürün baya kullanıslı saglam ve fp urunu duruyor aylardır benım sepetimde urun bi ara bende alıcam yaza doğru

obarey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda CBR 250R (10k), 2015 Yamaha R25
    Eldiveni,

22 gün önce aldım ve bugün elime geçti.
    sitede verilen ebata göre elimi ölçtüm ve M beden çıktı.
    Yüzük parmağı koruması tam bükülen kemiğin ortasına denk geldiği için rahatsız ediyor onun dışında herşeyi kaliteli.
    elime tam geldi ama yüzük parmağı için 1 beden üstünü alsam blki dah rahat ederdim.
    belkide üretim hatası.
    derisi görünüşü vs kaliteli duruyor. kullanacağız şimdilik.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    sitenin başındaki ürün yazlık arkadaşlar biraz çabuk kirleniyor ve temizlenmiyor beyazları malesefki. BEnim 17 siparişim hepsi geldi en geç gelen 11 kasım 2015 siparişi 14 ocak 2015 te geldi.

_kaan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben 28.09.2015 tarihine bir ürün sipariş etmiştim, ürün gelmedi süresi doldu, satıcıyla konuştum uzattık falan ama nafile.. Parayıda ödemedi satıcı. Ancak bu sabah posta kutumda baktım 9. ayda sipariş ettiğim gelmiş nasıl oldu anlamadım ama 4 ay sonra geldi. Bu siteden 100e yakın ürün aldım (en pahalısı 20 dolar) sadece iki ürün gelmedi, birinin parasını iade aldım diğeri ödemedi parayı. Yüz alışverişten ikisi olumsuz oldu, bence taaa çinden geldiğini düşünürsek gayet başarılı.

astrofizik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio beverly 350
    Alıntı obarey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eldiveni,

22 gün önce aldım ve bugün elime geçti.
    sitede verilen ebata göre elimi ölçtüm ve M beden çıktı.
    Yüzük parmağı koruması tam bükülen kemiğin ortasına denk geldiği için rahatsız ediyor onun dışında herşeyi kaliteli.
    elime tam geldi ama yüzük parmağı için 1 beden üstünü alsam blki dah rahat ederdim.
    belkide üretim hatası.
    derisi görünüşü vs kaliteli duruyor. kullanacağız şimdilik.
    Aynı durum bendede oldu ,
    Soğuk suda bir gece bekletin
    1-2 gün kullanın elinizin şeklini alıcak ve sorun ortadan kalkacak

Motosikleti
    arkadaşlar aliexpresten 2 tane ekran filmi aldım 59 gün oldu ürün gelmedi ürünün onay süresine 2 gün kaldı satıcıya 6 günden beri hergün mesaj atıyorum cevap bile vermiyor ama satıcı online görünüyor online chatten yazdım takmadı bile open dispute son gün mü açmalıyım
    bazı siparişlerimde var onların onay süresine de çok az kaldı acaba ürün ptt de mi yarın ptt yi arasam benim adıma görünen kargo olduğunu sorgulayabilirmiyim

Motosikleti
    Hornet 650
    Alıntı bursagsli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar aliexpresten 2 tane ekran filmi aldım 59 gün oldu ürün gelmedi ürünün onay süresine 2 gün kaldı satıcıya 6 günden beri hergün mesaj atıyorum cevap bile vermiyor ama satıcı online görünüyor online chatten yazdım takmadı bile open dispute son gün mü açmalıyım
    bazı siparişlerimde var onların onay süresine de çok az kaldı acaba ürün ptt de mi yarın ptt yi arasam benim adıma görünen kargo olduğunu sorgulayabilirmiyim
    bi uğra ptt ye bi sor bakalım.

Benim E-bay 'den 30 Aralıkta verdiğim şiparişim ocak 28 de falan gelmişti, kapı numarası girmeyi unutmuşum postaneci telefondan arayıp kapı numaramı istemişti

TanerPasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 250mct
    Tam linke bakamıyorum da. Güvenlik olayını pek hafife alamadığımdan ben tercih edemiyorum aliexpress den bu tür alisveris yapmayı. Ha binbir türlü malzeme alışmışlığım var ama bu konuda Güvenemiyoruz. Ucuz ama dandik ürün sitesidir aliexpress çoğu zaman Fiyatının karşılığını verir de 15 dolara alınan bi korumadan fazla bisey bekleyemem ben şahsen.

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben aynı dizliği ebay dan aldım. 1 yıldır kullanıyorum. Bu tarz dizlikler çok iyi olmuyor zaten. en güzeli korumalu pantolon. ama yoklukta bu dizliklerin gideri var. hiç yoktan soğuktan koruyor.

fakat şunu söyleye bilirim TR de satılan dizliklerin %90 zaten çin malı. kaliteli markalı ürünler hariç hepsi dandik. ebay veya aliexpress den alabilirsin.

REKLAM ALANI
28. sayfa BirinciBirinci ... 18262728293038 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler