Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Sizce yola hangi motorla çıkayım?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    yav ben hap kadar delightla bi günde artcili 200 km yol yaptim istanbul-bursa-mudanya.hic de oyle abartilacak kadar yorucu olmuyor.ee yavas mi yavas ama onemli olan gezmek

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bikerboi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Piaggio Beverly S 400
    Alıntı Ali1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam dün sen Bebek'de "Kırıntı" adlı mekanda kız arkadaşınla yemek yiyormuydun? İstemsizce dün akşam yan masayı dinlemiştim azıcık, sen vespayla gideyim diyordun yengede hayır büyük motorla git rahat edemezsin falan diyordu Bence yengeyi kırma, rahat rahat büyüğüyle git
    Evet bendim, iyi tesadüf olmuş Yan yana masalar olduğu için ben de istemsiz kulak misafiri oldum, ceza yemişsiniz sanırım bu aralar etrafta çok fazla polis var özellikle motorları çeviriyorlar dikkat etmek lazım

Sonuç olarak kız arkadaşımı dinlemedim atladım Vespa'yla geldim. Bel ve boyun ağrısı dışında oldukça keyifliydi. Hatta bir ara kendimi motoru üstünde istemsiz gülerken buldum Birazdan yolda çektiğim güzel bir fotoyu da eklemeye çalışacağım. Sevgiler

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:13 ----------

Alıntı k_ayhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne işin var vespayla hadi gittin bide dönüşü var.
    hocam dönüşü de düşünmüyor değilim umarım yollar yoğun olur da en azından doğru bir karar verdim diyebilirim, zira aralar girmek büyük motorla scooter kadar kolay olmuyor
    Ali1903 bunu beğendi.

afu35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konuyla pek alakası yok ama ufak bir soru için konu açmak istemedim burdan sorayım, ben de yarın çorlu dan izmire yola çıkcam bu feribot sırası korkutuyor eğer beni oyalarsa karanlığa kalabilirim. Acaba motosikletleri de sırada bekletiyolar mı? Önlere aradan kaynayabilir miyim? Daha önce bayramda feribot kullanan var mı?

Motosikleti
    Yolda gün batımında çektiğim birkaç fotoğraf

[COLOR="Silver"]
    Ali1903 ve oluroyle bunu beğendiler.

vsvr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 650 MT
    Alıntı afu35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyla pek alakası yok ama ufak bir soru için konu açmak istemedim burdan sorayım, ben de yarın çorlu dan izmire yola çıkcam bu feribot sırası korkutuyor eğer beni oyalarsa karanlığa kalabilirim. Acaba motosikletleri de sırada bekletiyolar mı? Önlere aradan kaynayabilir miyim? Daha önce bayramda feribot kullanan var mı?
    Ben kullandım. Bayram değildi ama sıra bekletmediler.
    afu35 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı afu35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Feribot sırası beklemiyorsunuz, motorları en öne geçiriyorlar
    afu35 bunu beğendi.

afu35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bikerboi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Feribot sırası beklemiyorsunuz, motorları en öne geçiriyorlar
    İçim rahatladı sağolun

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Evet bendim, iyi tesadüf olmuş Yan yana masalar olduğu için ben de istemsiz kulak misafiri oldum, ceza yemişsiniz sanırım bu aralar etrafta çok fazla polis var özellikle motorları çeviriyorlar dikkat etmek lazım

Sonuç olarak kız arkadaşımı dinlemedim atladım Vespa'yla geldim. Bel ve boyun ağrısı dışında oldukça keyifliydi. Hatta bir ara kendimi motoru üstünde istemsiz gülerken buldum Birazdan yolda çektiğim güzel bir fotoyu da eklemeye çalışacağım. Sevgiler

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:13 ----------

hocam dönüşü de düşünmüyor değilim umarım yollar yoğun olur da en azından doğru bir karar verdim diyebilirim, zira aralar girmek büyük motorla scooter kadar kolay olmuyor
    Bu aralar denetim sıkı dediğiniz gibi dikkat etmek gerekiyor

http://i58.tinypic.com/2yueh06.jpg

http://i60.tinypic.com/30arml3.jpg

http://i60.tinypic.com/or4cc5.jpg[COLOR="Silver"]
    Resimler keyifli gözüküyor fakat yolda bukadar keyiflimiydi ? Keşke diğerini alsaydım dediğiniz oldumu veya şikayetci olduğunuz bir durum varmı ?
    Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın

Alıntı eroceto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bende en çok o arkadaş sizmiydiniz kısmını merak ettim :D Tesadüfe bak )
    Keşke Ben Olmak İsterdim Ama Bende Ne O Cesaret var Nede Maddiyat :D

Motosikleti
    MT-25

http://i58.tinypic.com/2yueh06.jpg

http://i60.tinypic.com/30arml3.jpg

http://i60.tinypic.com/or4cc5.jpg[COLOR="Silver"]
    Merhaba,

çok hoş, sağ salim tamamlamanız da öyle..
    Kadim odur ki evvelini bilir kimse olmaya

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)