Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Ekipmanları aldım sonunda (RESİMLİ)

Motovento
    REKLAM ALANI
    karadenizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RTR 150-14'-Ninja 300
    Hayırlı olsun üstat.Kazasız belasız eskitmeler..Zamanla daha iyi bir takım dizeceğinize inanıyorum

Bende ekipman için zamanı olan biriyim.Bunun için yurtdışını inceliyorum.Sizinde fikrinizi almak isterim arkadaşlar..

Eldiven.. 157 TL - LİNK

Dizlik... 112 tl - LİNK

Gp pro tabi ki replica ama sağlam duruyor ve yorumlar gayet iyi yapılmış.Satış oranı da fazla...

Dizlik orjinal diye düşünüyorum.

Fiyatlar bana uygun geldi.İstanbul da olamama rağmen bu fiyata eldiven bulamam.Dizliklerde biraz uçuk.. Ne dersiniz sipariş etmeyi düşünüyorum ? tşkederimm
    eroceto bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    İyi günlerde kullanın. Ekipmanlara ayrılan bütçe biraz orantısız gibi geldi bana. Monta ayırdığınız bütçenin bir kısmını kaska ayırmış olsaydınız acaba daha iyi mi olurdu ?
    Hakanbingol bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Arkadaşlar bir trollük kredim varsa burada kullanmak istiyorum 😅

Bu tarz benim tadında olmuş yorumlar, özde doğru ben de katılıyorum ama içimde kalmasın söyleyeyim dedim
    gurkanerkan bunu beğendi.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Kardeşim kazasız belasız güle güle kullan ! Kanunen sadece ehliyet ve kask motor kullanmak için yeterli diye biliyorum ! Onun dışındaki ekipmanlar kişilerin tercihine göre değişir ,gönül ister ki koruma ekipmanların en kalitelisini alalım ama olmuyor işte !
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

Motosikleti
    Cb125e
    Öncelikle hayırlı olsun. Bot konusunda başımdan geçen bir kazayı anlatmak isterim. Sizin resimdekine benzer sert deriden kalın tabanlı bir bot kullanıyordum. Kaza yaptım, motor ayağımın üzerine düştü ve sağ ayak baş parmağım ve tarak kemiğim kırıldı. Bunun dışında bir yara almadım, bunun nedeninin diğer ekipmanlarım motor için özel üretilmiş korumalı ekipmanlar olması olduğunu düşünüyorum (mont-pantolon-eldiven). Tabi verilmiş sadakamızdan da olabilir.
    Sonuç olarak bir kaza anında en zayıf noktan kadar sağlam kalıyorsun ve bu iş için üretilmiş kaliteli ekipmanlar bir şekilde işini yapıyor. Hevesini kırmak istemiyorum lütfen yanlış anlama ama para buldukça ekipman ve eğitime yatırmak oldukça mantıklı.
    Kazasız sürüşler.

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Güle güle kullan. Kımse deginmemis ama bin liralık mont alip icine sirtlik vs almamak olmuyor malesef sirf goruntu.. tamam mont kaliteli olabilir ama tek başına yeterli degil.
    Kask hakkında bir fikrim yok.
    Dizlik ,eldiven çok saglam birseye benzemiyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadaşlar ekipmanları bugün denedim baya bir. Kask müthiş, 100 kmh'ye kadar denedim hava almıyor, güven veriyor,sağlam duruyor. Eldivenleride burdaki arkadaşların aksine çok çok çok beğendim. Dizlik ise tam bir fiyasko ilk fırsatta değiştiricem. Montu anlatmaya gerek yok.

GB79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X
    Kask müthiş durabilir, rahat da durabilir ama Allah korusun bir kaza anındaki vereceği korumadan şüpheliyim.

Mont çok güzel kaskta iyi ancak diğerleri işe yaramaz bence.

Motosikleti
    MT-07
    Selamlar, ekipmanlar hayırlı olsun acaba hangi mağazadan aldığını da paylaşabilir misin?
    Mont özellikle çok hoşuma gitti..

Motosikleti
    Piaggio Beverly 250
    Merhabalar,

MT kask soğuk hava performansı nasıldır? Yüze soğuk alıyor mu? Çok buğulanma oluyor mu?

Ankara'da satan yok sanırım. Netten almaya cesaret edemiyorum, nasıl hallederim bilmiyorum ama kask baya uygun görünüyor.

bilalefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    elestiren var uygun ve yeterli goren var... ama tahminim bizim halkimiz sadece laf yapmakla yetinebiliyor.
    bence butcenin dogrultusunda SIMDILIK guvenle suruslerde tatmin edilebilir duzeyde diyebilirim. inaniyorum ki butcen daha iyi olsaydi ust sinif ekipmanlar almakdan mahrum kalmayacaktin... kask a kafam takildi benim. kaskin piyasa degeri mi o fiyat yoksa kampanya veya ozel indirim mi soz konusu oldu ?
    NASIL BAKARSAN OYLE GORURSUN...

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Güle güle kullan, cruser bir motor sahibi olarak full face kask tercih etmiş olmandan dolayı kutlarım. Korumalı bir pantolon alana kadar dizlikleri içine giy bence. Bütçen uygun olduğunda daha iyi bir eldiven ve kaval kemiği / bilek korumalı bir bot almanda fayda var.

DamienRice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha TDM 900 A
    Alıntı avici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KASK: MT revenge, sharp 5 yıldız + snell,doc testinden geçmiş. 255 TL

http://playwellbikers.co.uk/images/p...matt-black.jpg

DİZLİK: Scoyco 65 TL

http://images.hepsiburada.net/assets...OA_3335829.jpg

ELDİVEN: Scoyco mevsimlik eldiven 59 TL

http://cdn1.n11.com.tr/a1/450/15/02/...1823429868.png

MONT: DAİNESE KİRİSHİMA 1050 TL

http://alisveris.otopratik.net/image...-1000x1000.JPG

BOT: ÜZERİNDE REGAL RAPTOR YAZAN 80 TLLİK ŞUNA BENZER BİR DERİ BOT

http://www.modatrendler.com/wp-conte...k-deri-bot.jpg

Arkadaşlar nasıl sizce? yorumlarınızı bekliyorum.

Motor: sl200 bu arada.
    Kaski hangi siteden aldın

Hakanbingol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07 ABS.!
    Hayırlı olsun. Kazasız belasız inşallah. Fakat bende kask konusunda endişeliyim. Yani 1000 tl cekete verecek paranız varsa içine kaliteli sırtlık ve koruma da almalısınız bence. Ayrıca bu bir olumsuz eleştiri değil lütfen yanlış anlamayın. Cidden kask konusu istisnasız en önemli konu. Ben şahsen kafam da 200 liralık kask varken rahat edemem. Huzursuz etmek için ya da heves kırmak için söylemiyorum. fakat gerçekten kask konusu hiç şakaya gelmiyor. Şunu da demek istemiyorum git kaska 800 lira ve 1000 lira ver rahat uyu değil mesele. Fakat unutma o kask 250 liraysa bunun bir sebebi var... Diğer kask 600 - 700 liraysa bunun bir sebebi var. Kask için verdiğim paraya hiç bir zaman acımadım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadaşlar bu ekipmanları aylar önce aldım şuan eldiven ve dizliği kullanmıyorum, çok daha iyi eldiven ve güzel bir kevlar pantolon aldım. Kaskı değiştirecek bütçe vardı ancak severek kullanıyorum, çok memnunum. Rüzgar alıyor, birazda iç pegler çabuk esnedi ama memnunum yinede. Gerçek harley bir bot ile beraber şuanlık oldukça memnunum. Dizliği ve eldiveni kesinlikle tavsiye etmiyorum.
    smiles bunu beğendi.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    güle güle kullan allah kaza bela vermesin

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)