Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

KTM DUKE 200

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    pulsar 200ns
    merhaba simdi ilk kendımden bahsediyim 18yasındayım tecrubem yok fazla duzeyde kullanmıslıgım var fakat kendı motoruma sahıp olup km yapmıslıgım yok dıyelım ktm duke 200 ile baslamak ıstiyorum full ekipmanla ne kadar para harcamam gerekıyorsa harcıcam cunku bedenıme onem verıyorum orası net ama ktm duke 200 un gaz tepkısı bıraz fazla gibi neyse benım kullanıcagım yollarda zaten radar ve hız sınırı var gaza gelsemde hız sınırını asmam gaza gelmem demek ıstemıyorum cunku motorun ustundeyken ınsanın hızlanası gelmıyor degıl
    duke 200 le başlamak sizce bu gerekcelere gore fazlamı yoksa uygunmudur cunku ınsan kendıne ne kadar guvensede altındakı bir makina kontrolun onda degıl bende olmasını ıstıyorum genel olarak spor dallarıylada ugrastıgımdan refleks olayına ıyımser bakıyorum siz ne dersınız önerileriniz için simdiden teşekkurler

eklemeyı unuttum Ktm duke 200ün abslisi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Süper bir düşünce. İyi olur.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Duke200 ABS başlangıc ıcın bence çok iyi olur 125 bı sure sonra az gelir 200 tam kararınca bı baslangıc olur tabi aklı basında bi bireyseniz duke genel olarka ınsanı serserılıge ıter umarım buna yenık dusmezsınız

Motosikleti
    pulsar 200ns
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Duke200 ABS başlangıc ıcın bence çok iyi olur 125 bı sure sonra az gelir 200 tam kararınca bı baslangıc olur tabi aklı basında bi bireyseniz duke genel olarka ınsanı serserılıge ıter umarım buna yenık dusmezsınız
    Ölümden korkan bı ınsan degılım fakat cevremdekılerı uzmekten korkan bı ınsanım bazı seylerı yapmak ıstesemde yapmıcagıma emınım motor tutkunuyumdur ama yok teker yapıyım gıbı seyler bana gore degıl cok yapmak ıstersem hemen teker yaparken dusenlerı ızlerım cayarım dıye dusunuyorum veya stund olayları motorun canını almayada gerek yok okadar para verdıkten sonra 18 yaşındayım malum sigorta ucretlerı falan ne kadar olur tamınınızce bu aralar baya yuksek zamdalar

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sigortayi dert etme ailenin en yaslisinin kapisini cal,motoru yaptir uzerine gitsin acikcasi guzel secim,abs sizin icin iyi olucaktir,yanliz abs sizin icin ikinci secenek olsun,abs yokmus gibi surunki abs siz motora bindiginizde kitlemeyin,ekipmanlarida saglam yaparsaniz 10 numara 5 yildiz olursunuz,ekipman icin minimum 3000tl butce ve full ekipman tavsiye ederim,yani kaskinizdan botunuza her ekipmani alin,her birinin ayri ayri gorevleri var,uzun lafin kisasi simdiden hayirli olsun

Motosikleti
    pulsar 200ns
    sti teşekkurler yorumun için biliyosunuz normal bir çin motorunun hatta scooterının frenleri nekadar dandık onla fren ayarına alıştım denılebılır hıc bı şekıldefrene guvenıp asılamıyorum zaten cunku bence en tehlıkelı motorlar scooterlar cunku lastikleri fazlasıyla ufak absli almak istememin sebebi anı bır olayda acaba frene asılırmıyım asılmazmıyım bılmıyorum ondan kendıme guvenmedıgım için absli tercihim

akjenas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 250 (15)
    28 yaş, 34 plaka, a2 ehliyeti alalı daha 1 ay olmuştu duke 250'mi alalı, temmuz ayında 390 liraya yaptırmıştım demir sigortadan. 34 plaka alacaksan ve kendi üzerine olacaksa araç gerisini sen düşün artık. aile büyüklerinden birisi üzerine yaptır aracı, yoksa sinirden ağlarsın çıkacak fiyata.

not: 10 senelik b sınıfı ehliyetime ve hiç ceza puanı almamış olmama rağmen üzerime kayıtlı herhangi bir aracım yoktu.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Laaa kullanıcı adı Mr. Duke daha şimdiden duke serseriliğine düşmüş

Neyse ben duke konusunda ağzımı açmıyorum . zaten hiç sevmiyorum o motoru amannnnnn tırtttt alet ayrıca turuncu motor mu olur laa o ne öle

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Laaa kullanıcı adı Mr. Duke daha şimdiden duke serseriliğine düşmüş

Neyse ben duke konusunda ağzımı açmıyorum . zaten hiç sevmiyorum o motoru amannnnnn tırtttt alet ayrıca turuncu motor mu olur laa o ne öle
    Bende dün satmadan once bı turlayayım dedım butun serseriliğimi ortaya döktüm bı kaldırıma cıktım megersem ılerde duvar oluyomus 50cm yerden dıp gaz uctum dedım allaaaah bıdahamı bınıcez motora bas bas :D
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

Motosikleti
    ktm 1190
    Bende dün satmadan once bı turlayayım dedım butun serseriliğimi ortaya döktüm bı kaldırıma cıktım megersem ılerde duvar oluyomus 50cm yerden dıp gaz uctum dedım allaaaah bıdahamı bınıcez motora bas bas :D
    Heh bak işte hep serserilik bunlar

sevmiyorum ben bu duke kullananları hepsi serseri.

Alma duke kaka motor o

Motosikleti
    BMW S1000R
    Heh bak işte hep serserilik bunlar

sevmiyorum ben bu duke kullananları hepsi serseri.

Alma duke kaka motor o
    Ducati 696 ile serseriliğin dibine vurcam ducati alemine renk katcam hehe

Motosikleti
    ktm 1190
    Ducati 696 ile serseriliğin dibine vurcam ducati alemine renk katcam hehe
    onuda sevmiyorum ne öle arkasında 2 tane egzos falan. Şase demirleri falan bir garip bide kırmızı yapmışlar pehhhh !

hele 690 enduro varya onu hiç sevmiyorum ben ama Berkay seviyor onuda anlamadım zevksiz oda

Motosikleti
    BMW S1000R
    onuda sevmiyorum ne öle arkasında 2 tane egzos falan. Şase demirleri falan bir garip bide kırmızı yapmışlar pehhhh !

hele 690 enduro varya onu hiç sevmiyorum ben ama Berkay seviyor onuda anlamadım zevksiz oda
    ya bide tenere diye motor yapmıslar ya arkadas motor hasarlı gıbı baskana gore sankı duvara carpmıs sana o nasıl kafa oyle dümdüz peeeh yolda gorsem tekmeler uzaklasırım hele bide givi canta takıyolar ÇIL DI RI YOR UM

Motosikleti
    ktm 1190
    ya bide tenere diye motor yapmıslar ya arkadas motor hasarlı gıbı baskana gore sankı duvara carpmıs sana o nasıl kafa oyle dümdüz peeeh yolda gorsem tekmeler uzaklasırım hele bide givi canta takıyolar ÇIL DI RI YOR UM
    Onun adı tencere

Uzaylı kafası gibi bi kafa var kocaman bi depo falan yapmışlar töbee töbeee

Motosikleti
    BMW S1000R
    Onun adı tencere

Uzaylı kafası gibi bi kafa var kocaman bi depo falan yapmışlar töbee töbeee
    gören şifa diliyolar motora o derece

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    benim baslayacak oldugum 250 ccligiyle arasinda gidip geldigim motordur . biraz sozluk agziyla yazdim ama gayet uygundur . ama egitimi mutlaka alin ...

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı gokberk6426 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim baslayacak oldugum 250 ccligiyle arasinda gidip geldigim motordur . biraz sozluk agziyla yazdim ama gayet uygundur . ama egitimi mutlaka alin ...
    Eğitim boş kaza yap coş hadi beyler
    gokberk6426 bunu beğendi.

Motosikleti
    ktm 1190
    gören şifa diliyolar motora o derece
    Heee ya one öle eşşek gibi falan diyen var

Bak bide triumph tiger var. Adında tiger geçiyor ama çıkardığı ses kedi miyavlaması pehhhhh.

alma alma sende alma kaka motor diyoz boşa demiyoruz.

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    Heee ya one öle eşşek gibi falan diyen var

Bak bide triumph tiger var. Adında tiger geçiyor ama çıkardığı ses kedi miyavlaması pehhhhh.

alma alma sende alma kaka motor diyoz boşa demiyoruz.
    kakami ) ben bi universiteyi bitireyim crossa basliayacagim . 690 cclik offroad ktmler cok hosuma gidiyor simdilik bu tatmin eder universite bitsin helede bi

Motosikleti
    ktm 1190
    kakami ) ben bi universiteyi bitireyim crossa basliayacagim . 690 cclik offroad ktmler cok hosuma gidiyor simdilik bu tatmin eder universite bitsin helede bi
    Iyyyyy o iğrenç motorlardan mı alcannnn

ne öle onlar ya nasıl seviyorsunuz şu duke modellerini ya kaka tabi

ayrıca 690 endurosu var sen git o iğrenç 500 exc veya 450 sx-f modelleri var yada freeride var onları al

pis ktm ben sevmiyorum. KTM ne ayrıca ya öle isim mi olur

tırttt hepsi
    Ucka bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)