Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Ehliyet Sınavı Komisyon Saçmalığı Hk.

Motovento
    REKLAM ALANI
    HalilSefaköy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200 NS Green
    Alıntı Morphin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler kalanları cidden anlamıyorum ya.
    Tavsiyem istanbul'daysanız maltepe bölgesinde sınava girmeniz. Güzergah SÜPER. Kalmanızın imkanı yok..
    Şahsen ben sınava girdim hoca kaç yıldır motor kullanıyorsun? dedi. Halbuki 4. defa motor kullanışımdı.
    Şans faktörü tabiki var ama sizinde çok relax, soğuk kanlı olmanız lazım. Heycana lüzum yok.
    Heycanlı olmadığınızı gören zaten sizi direk geçiriyor. Benim kaldığını gördüğüm herkesin heycandan eli ayağı titriyordu.
    Güzergah ile ilgili sıkıntım olmadı benim de zaten. Komisyonun i..eliği tamamen. Arkadaşın dediği gibi ne hanzolar geçiyor biz elenelim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:08 ----------

Alıntı sezgingulmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o değilde 2010 yılından beri üyesin ehliyeti yeni mi alıyon? vay arkadaş
    hakkın yanmadıysa bir dahakine geçersin sıkıntı yok. maksat paranı alsınlar
    o zamanki ailevi baskı diyelim hocam, anca ikna ettik yaşım 25

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:11 ----------

He Bu arada şuna kanaat getirdim. Çalışsın veya çalışmasın bi kamera olsaydı kaskımda, öyle keyfe keder elemelerine imkan yoktu.
    Kanıtımız olmadığından dolayı çok rahat davranıyorlar eleme hususunda. Kamerası olan adamdan korkacaklardır. Eminim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Kamera takılı olan bir kask ile sınava girilebilir mi acaba

akbird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    Kardesim. Sürucu kursunun bagli bulundugu ilçe milli egitime git. Sikayet dilekcesi ver. Eger sola kendini sinyalsiz attigi gerekcesiyle seni biraktilarsa. O anda seni durdurmalari lazimdi. Devam ettiremezler. İl milli egitimede sikayet et. Seni hakli bulurlarsa o hocalar bi süre görev alamazlar. Ama sen kaldin bi kere geri dönusu yok bu işin.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)