Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Motosikletli Genci Öldüren Emniyet Müdür Yardımcısı Yılmaz, Serbest!

Motovento
    REKLAM ALANI
    izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    [QUOTE=MetinK.;3709092]Dışardan Konuşması Basit Demi,3K ALıp Gezip Yiyo Demi[/QUOTE
    Görünen köy kılavuz istemez

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:54 ----------

Emniyet müdürünü haklı görenlere amirimin ellerine sağlık diyenlere tek bir soru: ÖLEN KİŞİ SİZİN BABINIZ EŞİNİZ KARDEŞİNİZ VEYA ANNENİZ OLSAYDI durumda aynen böyle gelişseydi. bu emniyet müdürünü yine savunurmuydunuz????????? Olaya birde bu açıdan bakalım. Savunurum diyen varsa hellaaa olsun onunda ben anlından öperim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda 650F
    [QUOTE=izmir3535;3709335]
    Alıntı MetinK. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dışardan Konuşması Basit Demi,3K ALıp Gezip Yiyo Demi[/QUOTE
    Görünen köy kılavuz istemez

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:54 ----------

Emniyet müdürünü haklı görenlere amirimin ellerine sağlık diyenlere tek bir soru: ÖLEN KİŞİ SİZİN BABINIZ EŞİNİZ KARDEŞİNİZ VEYA ANNENİZ OLSAYDI durumda aynen böyle gelişseydi. bu emniyet müdürünü yine savunurmuydunuz????????? Olaya birde bu açıdan bakalım. Savunurum diyen varsa hellaaa olsun onunda ben anlından öperim...
    Biri sana silah çekse sen ne yapardın. ? gel vur mu derdin. Boş boş konuşuyorsun. İyide yapmış eline sağlık. Polis amirin.

Beline silah takan artist artist geziyor piyasada.
    ayna639 bunu beğendi.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Arkadaşlar, benim kız arkadaşım polis. olayı basına yansımayandan daha iyi biliyor.
    size silah çektiyse ve siz memursanız vurmak zorundasınız. ölmeyimi bekliceksiniz vurmak için?
    birde ailesinin savunmasına bakınız, oğlum yaralar ama öldürmez. saçmalığa bak yahu. ana sen oğlunu nasıl yetiştirmişsin?
    doğru bir karar verilmiş.
    abeciMotoru, Murat.K., CİHAN ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    nasıl olsa cocuk vuruldu malesef öldü her halükarda polis haklı çıkıcaktır çünkü aksini kanıtlayabilecek insan yaşamıyor.

EthanHunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda Cbf 150
    [QUOTE=exterminate;3709405]
    Alıntı izmir3535 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Biri sana silah çekse sen ne yapardın. ? gel vur mu derdin. Boş boş konuşuyorsun. İyide yapmış eline sağlık. Polis amirin.

Beline silah takan artist artist geziyor piyasada.
    Gecen gün o gecenin kamera kaydını haberlerde gösterdiler. İzlemiş olsaydın böyle yazmazdın.
    Her ne kadar serbest kararı verilsede bu amirin haklı olduğunu göstermez. Ölen sihalını adama doğrultmuyor, yere doğru doğrultuyor bu arada başka bir adamla tartışma/konuşma esnasında amir arabasından silahini alıp adamın 30cm yakınından kafasına sıkıyor.

Cezayı azaltıcı sebepler var ama serbest bırakılacak kadar masum değil amir. Şaşırılacak bir durum değil, olağan bir karar.

Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Ne kadar çok polis düşmanı varmış. yorumları okuyunca anladım da. gerçekten ne kadar yanlış düşünüyorsunuz,insanları tanımadan ön yargılarınızı kullanıyorsunuz. olay motosikleti geçmiş çoktan aşmış. olay devlet düşmanlığına ve polis düşmanlığına gitmiş ( devletten kastım siyasi değil, vatan olarak )
    ayna639 bunu beğendi.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    sokakta caddede elinde silahla dalaşan herkes başına geleceği hakediyor
    ayna639 bunu beğendi.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    amerikada polis seni durdurduğunda eğer iki elin direksiyonun üzerinde değilse polisin seni vurma yetkisi var.

bu adam polis memuru olmasaydı da senin benim babam olsaydı , trafikte haklı / haksız tartıştığı genç bir adam babanı durdurup üstüne yürüseydi , baban da bir tane patlatınca yediremeyip silah alıp gelip adama silah çekseydi ne olacaktı peki?

o zaman adalet nerde?

insanlara silah çekebilecek insanların temizlenmesi gerekiyor. ellerine sağlık amirim.
    Valla sizin babanızı bilmiyorum ama benim babam trafikte insanları araba ile ezmeye kalkmıyor ve genelde de arabadan indiği gibi millete tekme tokat dalmıyor.Haa bir de silahla kafasına estiği gibi milleti öldürmüyor.Şahsen bunları yapan babam olsa arkasında durmam.Haklısın insanlara silah çekebilecek insanların temizlenmesi gerekiyor en başta şu polis müdürü olmak üzere.

Genç kanı kaynayan bir insanı önce araba ile ezip öldürmeye teşebbüs et,sonra arabadan in direk konuşmadan tekme tokat dal,başkalarının araya girmesi sayesinde dayak yemekten kurtul sonra adam konuşmaya gelince çek vur.Motorcu silahı kimseye doğrultmuyor,sinirden,gururunu yediremediğinden kapmış bir kuru sıkı gelmiş konuşmaya ilk olarak polis silahını doğrultuyor,genç eleman refleks olarak istemsiz şekilde silahı doğrultuyor.Poliste fırsattan istifade hemen kurşunları saydırmaya başlıyor.Neymiş terörist zannetmişmiş.Hadi oradan yalancı herif 5 dakika önce tartıştığın adam kimi kandırıyorsun.Bu genç adamın yaptıkları ağır tahrik altında bilinçsizce yapılmış şeyler.Bu forumda çok daha azı olaylar için asarım keserim diyenler var.Sizin başınıza gelse ne yapardınız?Adam polisi şikayet etse kimse sallamaz bir de üstüne sana ceza keserler bir de karakolda tekrar sopa yer.Bırakın dayağı adam çekti vurdu gencecik insanı yine de serbest bıraktılar.Adaletin düzgün uygulanmadığı ülkede insanlar kendi adaletlerini sağlamaya çalışır.Bu gencin yaptığıda tam olarak bu.Polisi şikayet etse hiçbir ceza verilmeyeceğini biliyor kendi kafasına göre cezalandırmaya kalmış.Görevi vatandaşın can ve mal güvenliğini korumak polis,vatandaşın can ve mal güvenliğini tehtid eder hale gelmiş.

Şu polisi savunan,"aaa polis doğru haraketi yapmış,kendini savunmuş" diyen arkadaşlar inşallah sizde böyle bir polise denk gelirsiniz de size karşı da doğru hareket yapar sonra kanlar içinde yerde yatan cesedinizi gazetelerin üçüncü sayfalarında görürüz.

Allah görevini düzgün yapmayan polislerin topunun belasını versin.Bu adamlara verdiğim vergiyi helal etmiyorum.
    otopsici ve mozgur bunu beğendiler.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Son video olayı baştan sona gösteriyor. Bir önceki bu kadar detaylı değildi. Polis haklı beyler, motorcu çok kaşınmış.
    http://webtv.hurriyet.com.tr/haber/e...?startVideo=12
    ayna639 bunu beğendi.

EthanHunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda Cbf 150
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne kadar çok polis düşmanı varmış. yorumları okuyunca anladım da. gerçekten ne kadar yanlış düşünüyorsunuz,insanları tanımadan ön yargılarınızı kullanıyorsunuz. olay motosikleti geçmiş çoktan aşmış. olay devlet düşmanlığına ve polis düşmanlığına gitmiş ( devletten kastım siyasi değil, vatan olarak )
    Polisler insanlara karşı tavırlarıyla soğuttular hatta tiksindirdiler kendilerinden. Şubelerdeki tavırları gelen gideni aşağılar tutumları. Ne hikmetse o üniformayı giyince birden üstün ırk sanıyorlar kendilerini. Hepsimi böyle kesinlikle hayır, çok iyileride var denk geldim bir kere.

Alisilin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 06- Cygnus L 14
    Ölene ya da öldürene hiç yorum yapmayacam. Sadece tek bişey soracam, o ölen genç 'üst tabaka' dedikleri! şahsiyetlerin birinin oğlu olsaydı şu anki durum ne olurdu?
    Iron&Road bunu beğendi.

oenaj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok sevindim serbest bırakıldığına,
    Motosiklet sürücüsü tartışmadan bi süre sonra ayrılıyor ve geri geliyor elinde silahla,
    Bu motosiklet sürücüsünün silahla geri gelme amacı ne olabilir,
    Yerinde bir karar olmuş,
    Ama emniyet amiri motosiklet sürücüsünün boynuna sıkacağına ayaklarına sıkabilirdi,
    Ama şu son PKK olaylarından sonra emniyet amirine de hak veriyorum,
    Kime güvenecen abi, hele karşına elinde silahla dönen biri geldiyse,
    ayna639 bunu beğendi.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Adam sırf motora biniyor diye haklı görenlere selam olsun, arabayla gelip polise silah çekseydi eminim farklı yorumlanırdı, motora binen herkes motorcu değildir, olamaz, hele silah taşıyan motorcu hiç motorcu olmamıştır zaten. bi pislik arınmış toplumun içinden.
    ayna639 bunu beğendi.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Motorcu haketmiş evet büyük bir hata yapmış lakin poliste haklı değil.. istediğiniz kadar laf söyleyin psikolojisi bozuk vs geçiniz. Bir örnek anlatayım buna benzer.

Ben 93 doğumluyum yıllardan 2000, şuan yarbay olan babam o zamanlar kıdemli üstteğmen ve öğretmen olan annemle Ağrıda görev yapıyor ben Ankarada anasıfı yuva tarzı yerde kalıyorum. Bilen bilir 80 lerin başından başlayan terör gittikçe artıyordu ve hep tehdit unsuru vardı bu yıl olan bişey değil.

Ağrıda trafikte tartıştığı biri babama gerçek silah çekiyor ve babam kendini korumak için omzundan vuruyor adamı. 1 ay yargılandı ve bu 1 ayda açıkta oldu babam, ne maaş verdiler nede zaten günde 16 saatini ayırdığı işini.

1 ay sonra olay sonuçlandı babam görevine geri döndü. O zamanlar bu kadar basit değildi hukuk sistemi.

Videoda benim gordugum soğukkanlı bir katıl, polis değil.

Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Alıntı EthanHunt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Polisler insanlara karşı tavırlarıyla soğuttular hatta tiksindirdiler kendilerinden. Şubelerdeki tavırları gelen gideni aşağılar tutumları. Ne hikmetse o üniformayı giyince birden üstün ırk sanıyorlar kendilerini. Hepsimi böyle kesinlikle hayır, çok iyileride var denk geldim bir kere.
    Dostum, bende çok kötü polis gördüm. ama her meslekte olduğu gibi orada da var. şuanda detaylı temizlik var zaten aileler bile kontrolden geçiyor polislerin. örneğin sultanbeyliğinde polisliğinden faydanalıp trafiği hiçe sayarak kırmızı ışıkta geçen polislerin bile açığa alınması gibi. şikayetler tek tek değerlendiriliyor. son atılan videoda gördüğünüz gibi,adam silah alıp geliyor. bu bildiğin terorizmdir. başka bir açıklaması yok ki, nasıl olur da savunuluyor. polisin kafaya sıkma sebebi ifadesinden de belli olduğu gibi " elinde silah olduğunu görünce korktum, o an ayağından vursam eline silah alıp polise gelmiş birisi, yaralansa bile kafama sıkabilirdi " diyor. buna istinaden yapmış olduğu birşey bu.
    başka gün, olayda polis olmasa pazarcılar bile olsa silahlı kavgaya giriyorlar hoş birşey mi? kesinlikle değil. polise silah doğrultmak vatana ihanet etmektir. ( görev başındayken tabi ) lakin, karşısında kinin polis olduğunu bildiği halde bu tür tavırlar sergilemenin, dağda ki it sürüsünden ne farkı var?

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum, bende çok kötü polis gördüm. ama her meslekte olduğu gibi orada da var. şuanda detaylı temizlik var zaten aileler bile kontrolden geçiyor polislerin. örneğin sultanbeyliğinde polisliğinden faydanalıp trafiği hiçe sayarak kırmızı ışıkta geçen polislerin bile açığa alınması gibi. şikayetler tek tek değerlendiriliyor. son atılan videoda gördüğünüz gibi,adam silah alıp geliyor. bu bildiğin terorizmdir. başka bir açıklaması yok ki, nasıl olur da savunuluyor. polisin kafaya sıkma sebebi ifadesinden de belli olduğu gibi " elinde silah olduğunu görünce korktum, o an ayağından vursam eline silah alıp polise gelmiş birisi, yaralansa bile kafama sıkabilirdi " diyor. buna istinaden yapmış olduğu birşey bu.
    başka gün, olayda polis olmasa pazarcılar bile olsa silahlı kavgaya giriyorlar hoş birşey mi? kesinlikle değil. polise silah doğrultmak vatana ihanet etmektir. ( görev başındayken tabi ) lakin, karşısında kinin polis olduğunu bildiği halde bu tür tavırlar sergilemenin, dağda ki it sürüsünden ne farkı var?
    Şu anda emniyetteki cadı avı görevini yapmayan polisleri ayıklamak için değil fetocu polisleri ayıklamak içi yapılıyor. Ama dediğin gibi her meslekte olduğu gibi polislerin içinde de kötüsü iyisi var . O kadar it uğursuzla uğraşsam ben de etrafa gülücükler saçmazdım gibi geliyor.
    Thracian ve ayna639 bunu beğendiler.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla sizin babanızı bilmiyorum ama benim babam trafikte insanları araba ile ezmeye kalkmıyor ve genelde de arabadan indiği gibi millete tekme tokat dalmıyor.Haa bir de silahla kafasına estiği gibi milleti öldürmüyor.Şahsen bunları yapan babam olsa arkasında durmam.Haklısın insanlara silah çekebilecek insanların temizlenmesi gerekiyor en başta şu polis müdürü olmak üzere.

Genç kanı kaynayan bir insanı önce araba ile ezip öldürmeye teşebbüs et,sonra arabadan in direk konuşmadan tekme tokat dal,başkalarının araya girmesi sayesinde dayak yemekten kurtul sonra adam konuşmaya gelince çek vur.Motorcu silahı kimseye doğrultmuyor,sinirden,gururunu yediremediğinden kapmış bir kuru sıkı gelmiş konuşmaya ilk olarak polis silahını doğrultuyor,genç eleman refleks olarak istemsiz şekilde silahı doğrultuyor.Poliste fırsattan istifade hemen kurşunları saydırmaya başlıyor.Neymiş terörist zannetmişmiş.Hadi oradan yalancı herif 5 dakika önce tartıştığın adam kimi kandırıyorsun.Bu genç adamın yaptıkları ağır tahrik altında bilinçsizce yapılmış şeyler.Bu forumda çok daha azı olaylar için asarım keserim diyenler var.Sizin başınıza gelse ne yapardınız?Adam polisi şikayet etse kimse sallamaz bir de üstüne sana ceza keserler bir de karakolda tekrar sopa yer.Bırakın dayağı adam çekti vurdu gencecik insanı yine de serbest bıraktılar.Adaletin düzgün uygulanmadığı ülkede insanlar kendi adaletlerini sağlamaya çalışır.Bu gencin yaptığıda tam olarak bu.Polisi şikayet etse hiçbir ceza verilmeyeceğini biliyor kendi kafasına göre cezalandırmaya kalmış.Görevi vatandaşın can ve mal güvenliğini korumak polis,vatandaşın can ve mal güvenliğini tehtid eder hale gelmiş.

Şu polisi savunan,"aaa polis doğru haraketi yapmış,kendini savunmuş" diyen arkadaşlar inşallah sizde böyle bir polise denk gelirsiniz de size karşı da doğru hareket yapar sonra kanlar içinde yerde yatan cesedinizi gazetelerin üçüncü sayfalarında görürüz.

Allah görevini düzgün yapmayan polislerin topunun belasını versin.Bu adamlara verdiğim vergiyi helal etmiyorum.
    adam arabasından inerken kim kimin üstüne yürüyor bir bak istersen. genç motorcu koşar adım üzerine yürürken ne yapsaydı adam ?

genç adam motorundan inip konuşmaya geldi demek.
    motordan indikten hemen sonra silahla ne yaptığına bir daha bak istersen.

bu kan yarın bir gün mazlum birine kaynamasın aksın işte. akacak kan damarda durmazmış.

gençmiş de kanı kaynıyormuş.
    e ben de 23 yaşındayım o zaman alayım elime keleşi sağı solu taraya taraya gezeyim.
    ayna639 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    savunmalara bakıyorum:

Adam silah çekmiş ama silahın ucu yere bakıyor!
    U dönüşü yapan arabanın Motor sürücüsünü ezmeye çalıştığı iddia ediliyor...
    Polise silah çeken alkollü adamı sırf motor sürüyor diye haklı görenler...
    Tartışmanın ardından geri gelip olayı devam ettiren motor sürücüsüne toz kondurmayanlar...

yahu arkadaşlar etmeyin tutmayın, kendinizi düşünün, size silah çekeni hoş görür müsünüz? trafikte adam birazcık yanaşsa kıyameti koparıyoruz burada "beni görmedi ezmeye kalktı" diye sonra silah çekeni savunmaya çalışıyoruz. 2 teker üzerinde herkesi haklı görme gayreti nedir? ne it kopuk biniyor motora biliyor musunuz? her motorcu efendidir! yalan o iş!

facebook ta adamın profiline bakıp efendi adammış diyenler var. ben kaç kişi biliyorum facebookta mümin veya mümine dışarıda şerefsiz veya or*spu.

1- hiç biriniz olaylara bire bir şahit olmadınız!
    2- görüntülerin çoğunda ses yok ne dendi belli değil.
    3- buradaki sevgi ve hoş görü pıtırcıklarının tamamı olayı bire bir yaşasa farklı davranırdı ona eminim!
    4- empati kurmaktan aciz insanlar haline geldik
    5- yorum yapanların arasında acayip dedektifler var, ekran karşısından çözümleme yapıyorlar
    6- bir çok kişi ne gördüğünü nede okuduğunu anlayabilecek kapasitede ne yazık ki değil çünkü olaylara tek taraflı bakıyorlar

birde fark ettim ki forumda bazı insanlar farklı konularda tartıştıkları insanlara sırf muhalefet olmak için bile karşıt görüş sunmaktan çekinmiyorlar.

bu benim görüşüm... siz farklı düşünürsünüz farklı yorumlarsınız ayrı...

biri de yukarıda sormuş o vurulan senin kardeşin veya baban olsa idi diye. soruyu bana sormamış ama ben cevap vereyim. benim babam içip içip millete edepsizlik yapmaz, kardeşim yok ama bende bugüne kadar içip içip millete edepsizlik yapmadım, haklı bile olsam yanında hanımı olan kimse ile tartışmaya girmedim, kavga başlatmadım. hiç bir tartışmanın sonunda kuru sıkı "fake/sahte" silahlar elime alıp erkeklik yapmadım, biten bir tartışmaya veya kavgaya devam etmek için tekrar gitmedim (kavgada yumruk hesabı yapılmaz dedim yoluma devam ettim), dayak yedi isem yedim, attıysam attım, tekrar tekrar gidip yarayı kaşımadım. haklı yada haksız gereksiz riske/polemik/tartışma/kavga/gürültü çıkarmadım...

kısacası hani racon derler ya, racona uydum.

gidip gereksiz efelip yapıp, canınız yanabilir! efelik yapana değilde karşılık verene kabahat bulmaya kalkarsanız size şu atasözünü hatırlatmak isterim

Hırsızın Hiç mi Kabahati Yok?
    atillatopal9, Karalı, CİHAN ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

İlkmax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 250
    Haber asparagas inanmayın. meşru müdafa dan tahliye olmadı. sadece kaçmaya yeltenmeyeceğine karar verilip tutuksuz yargılanacak.

eek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 9
    Olayı ilk duyduğumda (video falan yoktu, kuru sıkı çeken motorcunun öldürüldüğü haberi vardı) önce silah çekersen vururlar tabi dedim, sonra da o kuru sıkı acaba sonradan mı ilave edildi diye düşündüm. Sonra ilk kısa video geldi, rahmetli şansını fazla zorlamış yazık olmuş dedim. En son uzun video gelince de fikrim çok değişmedi, orantısız güç kullanıldığı konusuna katılıyorum ama gerçek ya da değil bir silah çekilmiş, o andan sonra herşey olabilir ve rahmetli de bunu göze almış, hayatını kaybetmiş. Burada polis memurunun araya güvenlik görevlisini siper olarak alıp kafasına silah dayamasına anlam veremiyorum ama dediğim gibi karşıda elinde silah olan bir adam var, herşey olabilir.

İlk kavga olayında da haklı haksız demek mümkün değil, arabadan inerken üzerine gelen birisi var ben olsam ben de ilk vuran taraf olmak isteyebilirdim. Sonrasında 3 el ateş edilmesi, yerde etkisiz haldeyken yardım etmemek vs. bu olayı benim gözümde kendini savunmadan çıkarıyor, yani iki taraf da masum değil ve olayın öncesinde neler olduğu çok önemli. Çok üzüldüm ama ben bu olayda rahmetliyi haklı göremiyorum, sadece polisin öldürmeden de olayı kontrol altına alabilecekken fevri davrandığı kanaatindeyim. Tabi silahın kuru sıkı olduğunu, rahmetlinin terör vs. bağlantısı olmayan normal bir tip olduğunu bilerek konuşuyoruz, o anın koşullarında düşününce iş değişiyor.

Şimdi olayın öncesinin videosu çıkabilir, polis motorcuyu sıkıştırmış, çarpmış, motordan düşürmüş olabilir. Hepimizin her gün başına gelen olayların biraz fazlasını yaşamış olabilir. Bu durumda kenara çekip polisi arayıp darp edildim desek sonucunda bir ceza olmayacağını bildiğimiz, güvenlik güçlerine ve kanunlara güvenimiz kalmadığı için rahmetli gibi intikam duygusuna kapılabiliriz. Silahsız gitse de belki vurulup ölecekti bu arada, ama elindeki malesef hayatını kaybetmesinin en büyük nedeni.

Ölmüş birisi arkasından konuşurken bence daha dikkatli olmalıyız, sonuçta neler yaşadığını bilmiyoruz. Silah çekme işi tamamen haksız olsa da bu kadar sinirlenmesinin ve evine kadar takip etmesinin nedenini anlayacağımız bir video bulunursa da bizim göreceğimizi sanmıyorum. Bu olaydan polis memuru şu an serbest kaldığı gibi herhangi bir ceza almadan çıkar diye düşünüyorum. Ölen arkadaşa da Allah rahmet eylesin, kuru sıkı silah, bıçak, jop veya benzeri aletleri taşıyan veya taşımayı düşünen arkadaşlara da ders olmasını ümit ediyorum.
    MD.Murat ve ayna639 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)