Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Motosikletli Genci Öldüren Emniyet Müdür Yardımcısı Yılmaz, Serbest!

Motovento
    REKLAM ALANI

Bu isin lamı cimi yok polis hakli sen eger tabanca cekersen vurur seni. Kavga etmek ayri bir sey silah cekmek ayri. Bazi militarist sahislar polis uzerinden tum emniyet teskilatini tum poliskeri kotuluyor. Kusura bakmayin biz bu polisleri yabanci ulkeden getirilmedigini biliyoruz. Kendi evlatlarimiz. Dersinki boyle bir olay olmasaydi uzucu yazik dogrusun derim. Bir arkadas milletvekilinden bahsetmis onlarada kotu davraniyorlarmis. Milletvekili oldu diye bir insan kanundan ustun olamaz toplumun huzurunu bozamaz vatan hainligi yapamaz kanunlara uymasi lazim. Kimse kasti kotu propaganda yapanlara alet olmasin arkadaslar. Olayin ozeti kavga etme, edeceksen bile bitmis kavgayi uzatma, hakkini git kanun onunde adliyede ara, kimseye silah cekme.
    EnesBeyter ve ayna639 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EnesBeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SalcanoWolfS125 Memleketi:Mudurnu/Bolu
    Polisi kesinlikle savunmuyorum 1 can gitmiş yok yere, ayrıca kavgaya ilk mudahalesi de fazla
    Düşünüyorum; adam seni sıkıştırdı , taciz etti haklısın durdurup uyarmak veya dövmek istiyosun okey, Durdurdun tekmeyi yedin hazmedemedin buna da okey ama ne yapacaksın? Buraya kadar haklı -motorcu demiyorum bak- motora binen genç. Karşındaki polis belli lojmana kadar takip ediyosun üstüne silah çekiyosun , yürek mi yedin diye soraralar adama?
    Hepsini geçtim ne oldu şimdi haddini mi bildirdin seni sıkıştırana, eline ne geçti? Tabancayı çekince polisin özür dilemesini mi bekliyodu?
    Haklı olmak mı hayatta olmak mı diye bi laf var bilirsiniz
    facebook.com/SalcanoMotosiklet

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    Birakin bu polisin pisikolojisi bozuk hikayesini.3000 bin tl yi ben almiyorum.birakin şu acindirmayi. Vatandaş napsin 950 tl ye it gibi çalisiyor..gida parasina para yetiremiyor.
    eroceto, HalilSefaköy ve easydude bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Normal sonuç. Nefsi müdafaa ile kurtulmuştur. Açıkçası bana da birisi silah doğrultsa ben de ateş ederim ama özellikle kafasından vurmaya çalışmam tabi...
    atillatopal9 ve ayna639 bunu beğendiler.

k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    Bu çocuk üç kurşunla öldürülmedimi videoda bir tane sıktı ya sonrası nasıl oldu.
    mete_han bunu beğendi.

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    merak ediyorum burda polise karşı çıkan elemanlar acaba ölenin altında motor olmasa aynı şekil savunacaklar mıydı? 5 milyar verip motor alan herkes über insan çünkü.
    erensipahi ve ayna639 bunu beğendiler.

mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Alıntı EnesBeyter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Polisi kesinlikle savunmuyorum 1 can gitmiş yok yere, ayrıca kavgaya ilk mudahalesi de fazla
    Düşünüyorum; adam seni sıkıştırdı , taciz etti haklısın durdurup uyarmak veya dövmek istiyosun okey, Durdurdun tekmeyi yedin hazmedemedin buna da okey ama ne yapacaksın? Buraya kadar haklı -motorcu demiyorum bak- motora binen genç. Karşındaki polis belli lojmana kadar takip ediyosun üstüne silah çekiyosun , yürek mi yedin diye soraralar adama?
    Hepsini geçtim ne oldu şimdi haddini mi bildirdin seni sıkıştırana, eline ne geçti? Tabancayı çekince polisin özür dilemesini mi bekliyodu?
    Haklı olmak mı hayatta olmak mı diye bi laf var bilirsiniz
    Dostum dediğin gibi nefsi müdafa ise yerdeyken sıkılan iki kurşun neden? İki saat ambulansı bekletmek neden?

Dikkatini çekerim çocuk kafaya sıkılan kurşundan ölmüyor. İç kanamadan ölüyor.

İşin hikayesi güzel de hayatın gerçeği öyle değil işte.

Benim canımı sıkan ne biliyormusun üzerine alınma lafım sana değil ama bizim polisimiz ayağı. Polis bizim polisimiz de ölen Yunan evladı mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:43 ----------

Alıntı A.Türker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merak ediyorum burda polise karşı çıkan elemanlar acaba ölenin altında motor olmasa aynı şekil savunacaklar mıydı? 5 milyar verip motor alan herkes über insan çünkü.
    Al bir sayfa öncesinden. Festus Okey motorcu değildi. Benim polislerle alıp vermediğim birşey de yok. Bir sürü arkadaşım var polis olan.

M.O. birinci katta tutuluyor. Festus beşinci kata çıkarılıyor. Çığlık sesleri geliyor ve bir el silah sesi duyuluyor. Sonra bir polis "arkadaşın öldü" diyor M.O.'ya. Tarih 20 Ağustos 2007. Ve bir insan daha polis kurşunuyla hayatını kaybediyor.

Esas soru bu olay senin evladınının başına gelseydi polis haklı diyebilecekmiydin?

Bu kadar yazıp durmamın sebebi 1 ay sonra çocuğum böyle bir ülkenin içine doğacak sayenizde. Allah'ın verdiği canı kulun almasını nasıl mantıklı karşılar bir insan aklım almıyor işin doğrusu...

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Ya ülke bukadar karışıkken, hergün polis ve asker şehit veriyorken, o emniyet müdürü yardımcısı üstüne silahla gelen birine gül mü verecekti arkadaş ?

Ölenin arkasından konuşmam asla fakat aynı durumda ben olsam bende gözümü kırpmadan vururum.

Size silah doğrultan birine siz ne yaparsınız ? Üstelik Emniyet müdür yardımcısıysanız ?

Ayrıca karşınızda size silah doğrultan biri varsa ve siz ilk ayağına sıkacaksanız helal olsun iyi cesaret.

Ölümlü bir olay olduğu için kimseye hak veremem fakat Müdür yardımcısının yerinde olsam aynısını yapardım.

Eğer olay videodan izlediğimizden farklıysa,altında başka şeyler yatıyorsa söylediklerim geçersiz tabiki.

Ambulans vs olaylarını bilmiyorum. Benim yorumum tamamen video nun üzerine.
    Lightning, atillatopal9 ve ayna639 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya ülke bukadar karışıkken, hergün polis ve asker şehit veriyorken, o emniyet müdürü yardımcısı üstüne silahla gelen birine gül mü verecekti arkadaş ?

Ölenin arkasından konuşmam asla fakat aynı durumda ben olsam bende gözümü kırpmadan vururum.

Size silah doğrultan birine siz ne yaparsınız ? Üstelik Emniyet müdür yardımcısıysanız ?

Ayrıca karşınızda size silah doğrultan biri varsa ve siz ilk ayağına sıkacaksanız helal olsun iyi cesaret.

Ölümlü bir olay olduğu için kimseye hak veremem fakat Müdür yardımcısının yerinde olsam aynısını yapardım.

Eğer olay videodan izlediğimizden farklıysa,altında başka şeyler yatıyorsa söylediklerim geçersiz tabiki.

Ambulans vs olaylarını bilmiyorum. Benim yorumum tamamen video nun üzerine.
    Dostum iki video var. İkisini de izle tavsiyem. Keza bir de her nasılsa kayda girmeyen ve sıkılan iki kurşun daha var o apayrı mevzu. Yerde yaralı yatan adamdan mı nefsini müdafaa etmiş?
    Cellat uyandı yatağında bir gece || "Tanrım" dedi "Bu ne zor bilmece :
    Öldürdükçe çoğalıyor adamlar || Ben tükenmekteyim öldürdükçe..."
    Ataol Behramoğlu

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı mozgur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İki video var. İkisini de izle tavsiyem.
    2 video olduğunu bilmiyordum, ben olayı televizyondan izledim. O yüzden yorumum bu şekildeydi. Biraz sonra bahsettiğiniz videoları izlerim.

Tekrar belirtiyim ben sadece televizyondan izlediğim videoya göre yorum yaptım.Altında yatan başka olaylar varsa tüm yorumumu geçersiz sayabilirsiniz.
    Mecnun bir bilseydi motosiklet sevgisini , severmiydi hiç Leyla zillisini ?

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    şimdi ben polis çocuğuyum benim yorumum daha objektif olmalı...

şimdi polis müdür psikolojisini yazayım...emrinde yüzlerce binlerce memur...yapay bir dünya...her dedikleri doğru ve tartışılmaz...basit bir trafik kavgasında kim kimi rencide edebilir kim kim ehakaret etmiş olabilir...

kim ben Tanrıyım demiş olabilir...

yorumu size bırakıyorum...kağıtüzerinde neyse ne müdür her türlü yırtar...ama bir can geri gelmez...kuru sıkıyla şov yaparsan kafana da kurşunu yersin...ama hepimiz herkes hayatının herhangi bir anında yaşı kaç olursa olsun hata yapmıştır...bu hatalarımızın bedelini canımızla ödeseydik inanın şu an yeryüzünde insan kalmazdı...

arkadaşlar bende silah taşıyorum....silah bizler için bir aksesuar değil...daha dün 25 atış yaptım ve 25 de 25 yaptım...ve enteresandır silah atışı esnası göz kapaklarım bile kapanmıyor yani o derece artık bu sesler bizde ne tedirginlik yapıyor ne de korku veriyor...silah sesi duyunca belkide yere yatmayan kafasını eğmeyen acayip bir psikolojiye sahip birileri olmuşuz...ama bir silah tehdidi olduğunda bunun kuru sıkı olduğunu farkedemeyiz...karşılık vermek ana refleks olmuş bizde...

geçen yıl Esenler Atışalanındabir kamyoncuyu neredeyse vuruyordum onun elinde levye birbirimizin yakasından tutmuşuz...adam levyeyi ha vurdu ha vuracak...ama bende sıfır refleks...dedim ki eğer o levyeyi bana değdirecek olursan seni vururum dedim açık ve net...yani arkadaşlar bir polise (sivil bile olsa) görev harici dahil asla bir saldırıda bulunmayın...çünkü hiç bir polis asla dövüşmez...veya dövüşmemiştir ya da dayak yememiştir...

hep üniforma içinde güç gösterisi yaptığından sivilkende belindeki silahına güvenir...onun herşeyi o silahtır...silahı ve üniforması olmadan bir hiçtir...aslında en çok üniformalılar korkar..çünkü 30 yıllık meslek hayatlarında güç aldıkları tek varlık o üniforma ve devletin beline taktığı silahtır...

polislerde devlet memurudur...ama diğer memurlardan kendilerini üstün zannederler...ama aynı maaşı alırlar aynı statüdedirler ama Devletin verdiği bu güçle bir egonun zihinlerine musallat olmasına izin verirler...halktan üstün olma egosu...olay felsefi bir olay değil ama ama yine polis müdürünün daha tecrübeli bir atışla ya hamleyle saldırganı etkisiz hale getirebileceğine inanıyorum...ama panik yaparak bir cana kıydı...sonucta PKK lı uzun namluyla gelip saldırmadı....tam karşısındaki Güvenlikci arkadaş bile üzerine atlasa durum bu noktaya gelmezdi...

Polis haklı meşru müdafaa diyelim ama vicdanlar yaralı...

ikinci video da bir gence tekme ve yumruk atmasınıda anlamıyorum...yahu senin de bir evladın vardır kimbilir ne yaşadında elemana yumruk attın...bence o yumruk elemanı çileden çıktı gururuna yediremedi ve geri döndü...
    polo34, mozgur, k_ayhn ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Sepya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    "Benim inandığım sistemde, sabah bir masumun öldürüldüğünü duyarsanız, akşam darağacında sallanan birini görürsünüz."-Necip Fazıl Kısakürek
    İşte bu yüzden bazı şeylere inanmayı bıraktım.
    Alisilin bunu beğendi.

Alıntı izmir3535 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birakin bu polisin pisikolojisi bozuk hikayesini.3000 bin tl yi ben almiyorum.birakin şu acindirmayi. Vatandaş napsin 950 tl ye it gibi çalisiyor..gida parasina para yetiremiyor.
    Dışardan Konuşması Basit Demi,3K ALıp Gezip Yiyo Demi
    ayna639 bunu beğendi.

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    Yazmayacağım. Siz zaten beni anladınız. Allah rahmet eylesin genç arkadaşımıza. Emniyet müdür yardımcısına da vicdanıyla muhasebesini bitiremeyeceği ve altında ezileceği uzun seneler diliyorum.

adamın dibine gel silahı çıkar mermiyi ağzına ver o da sana çiçek mi atsın ? zeki müren de bizi görecek mi ?
    ayna639 bunu beğendi.

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Ölenin arkasından kötü konuşulmaz ama; tartıştığın birisini evine kadar takip etmek sonra git biryerlerden beline silah! al geri gel sonra? belindeki silaha sarıl aklı başında haraketler değil. motordan inişinden itibaren belimdeki silahla bu adamı korkutacağım aman kulun köpeğin olayım dedirteceğim havaları!.. Sonra? Belimdeki metal beni haklı kılacak diye mi düşünüyordu? Kafasına vurucam diyemi düşünüyordu.Bir laf vardır: ummadık taş baş yarar derler...
    yazıkki sonu bu lafa uygun olmuş. Yahu ülkede pkk var işid var dhkpc var ibdac var alayı katil terörist sokaklarda geziyor sen kalk kurusıkı çek! Bir de erkek ya?!. Hasmına! çekeceğine sağa sola efeleniyor.
    Kendini Vahşi batıda sanarsan ancak öyle yaşarsın!..
    Allah rahmet eylesin... polis haklı..
    ayna639 bunu beğendi.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    kurusıkıyı çekip akşam nargile muhabbetinde bak nasıl korkuttum yavsağı , altına s.çırttım diye anlatacaktı herhalde.
    ama anlatamadı.
    exterminate ve ayna639 bunu beğendiler.

O GECE NELER OLUP BİTTİĞİNİ KAMERALARDAN GÖRÜP YAŞANANLARI BİLMEK YETERLİ DEĞİLDİR. NEREDEYSE ELLERİNE SAGLIK AMİRİM DEMEMİŞSİN. ÖLEN BİR İNSAN VE BİR CAN DAHA DUYARLI OLALIM LÜTFEN..

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı sawman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O GECE NELER OLUP BİTTİĞİNİ KAMERALARDAN GÖRÜP YAŞANANLARI BİLMEK YETERLİ DEĞİLDİR. NEREDEYSE ELLERİNE SAGLIK AMİRİM DEMEMİŞSİN. ÖLEN BİR İNSAN VE BİR CAN DAHA DUYARLI OLALIM LÜTFEN..
    amerikada polis seni durdurduğunda eğer iki elin direksiyonun üzerinde değilse polisin seni vurma yetkisi var.

bu adam polis memuru olmasaydı da senin benim babam olsaydı , trafikte haklı / haksız tartıştığı genç bir adam babanı durdurup üstüne yürüseydi , baban da bir tane patlatınca yediremeyip silah alıp gelip adama silah çekseydi ne olacaktı peki?

o zaman adalet nerde?

insanlara silah çekebilecek insanların temizlenmesi gerekiyor. ellerine sağlık amirim.
    ayna639 bunu beğendi.

Motosikleti
    .............................................

Bravo.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)