Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cila hakkında ve Çizik hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Pcx 125
    [I]Benim motorun anahatarlık tarafı sıkışmıştı , kilitlediğim için çektim yanı çizildi.Anahtar çiziği hergangi bir past/cila ila giderebilir mi ? Birde Kadıköyde bi motorcu ben 70 tl ye lokal boya yaparım dedi , sizce yaptırayım mı lokal boyayı ? Lokal boya sonradan cilaladım mı felan gider mi ?[/I]

Siz herhangi bir wax/cila kullanıyor musunuz ?

Megomiesterın bissuru çeşidi var hangisini önerirsiniz ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Çizik ne büyüklükte ve tam olarak hangi bölgede? Ayrıca renk de mühim.
    Şayet çizik derinliği astarı geçmediyse paslanma durumu olmayacaktır. Bu koşullar altında şahsi düşüncem lokal olsa da boyatmamanız yönünde olur. Motorunuzun rengine uygun oje bulmanızı öneririm. Ojeyi sıfır numara fırça ya da kürdan yardımı ile çiziğin olduğu yere taşırmadan sürebilirsiniz.

Motosikleti
    Pcx 125
    Alıntı APM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çizik ne büyüklükte ve tam olarak hangi bölgede? Ayrıca renk de mühim.
    Şayet çizik derinliği astarı geçmediyse paslanma durumu olmayacaktır. Bu koşullar altında şahsi düşüncem lokal olsa da boyatmamanız yönünde olur. Motorunuzun rengine uygun oje bulmanızı öneririm. Ojeyi sıfır numara fırça ya da kürdan yardımı ile çiziğin olduğu yere taşırmadan sürebilirsiniz.
    Oje ile yaptıktan sonra , orayı cilasam çıkar mı , birde oto yıkamacıya götürdüm bu pastayla çıkmaz dedi , emin misiniz dedim anahtar çiziği bu çıkaran olursa sertifikamı vercem dedi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)