Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Motosikletli Genci Öldüren Emniyet Müdür Yardımcısı Yılmaz, Serbest!

Motovento
    REKLAM ALANI
    fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    http://www.haberler.com/ahmet-sulusoglu-nu-vuran-emniyet-mudur-yardimcisi-7625440-haberi/

[IMG][/IMG]
    sagat bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HalilSefaköy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200 NS Green
    Terör örgütüne plastik mermi bile sıkamazlar!
    Motosiklet sürücüsünü ise kafasından defalarca vururlar.
    Kolundan bacagından vurmaya yemedi çünkü. Motosiklet sürücüsü konuşursa, bu müdür kılıklı sağlam ceza alacaktı...
    Allah ıslah etsin... Etmediğim küfür kalmadı vallahi yazamıyorum...

Kanun der ki; karşındaki sana silah çekerse çekebilirsin.
    Kanun der ki; karşındaki sana sıkarsa sıkabilirsin.
    sagat, Ertugyigit, pertry ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Bence Gayet Yerinde Bir Karar,Sen Gelip Adama Silah Doğrultursan,Vurur.Normal Bir Vatandaş Olsa Anlarım.Adam Emniyet Müdürü Yardımcısı.Zaten Yeteri Kadar Düşmanı Vardır.

Egee22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG Prince
    Polisinde fazla üstüne gitmemek lazım bu aralar hepsinin psikolojisi bozuk terör olaylarından dolayı hep tetikteler,adam savunmasındada terörist sandığımdan vurdum demiş sonuçta silahın kurusıkı olduğunu nerden bilsin,ama kafasına sıkmak tabikide yanlış koluna bacağına sıkabilirdi
    fearlesboyy ve ak.emre bunu beğendiler.

mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Alıntı Egee22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Polisinde fazla üstüne gitmemek lazım bu aralar hepsinin psikolojisi bozuk terör olaylarından dolayı hep tetikteler,adam savunmasındada terörist sandığımdan vurdum demiş sonuçta silahın kurusıkı olduğunu nerden bilsin,ama kafasına sıkmak tabikide yanlış koluna bacağına sıkabilirdi
    Polisin psikolojisi hep bozuk hesapta. Senelerdir gözaltında ölen ölene bu ülkede. Şaka olsun diye mi yazdın? (:

Emniyet müdür olan da dahil olmak üzere bir sürü polis arkadaşım var. Onların psikolojisi neden bozuk değil?
    Ertugyigit, pertry, Panashira ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

chcts1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crypton s 2019
    geldim polisi haklı bulan var mıdır diye baktım
    varmış, şimdi gidiyorum
    sagat, Ertugyigit, Panashira ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı HalilSefaköy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Terör örgütüne plastik mermi bile sıkamazlar!
    Motosiklet sürücüsünü ise kafasından defalarca vururlar.
    Kolundan bacagından vurmaya yemedi çünkü. Motosiklet sürücüsü konuşursa, bu müdür kılıklı sağlam ceza alacaktı...
    Allah ıslah etsin... Etmediğim küfür kalmadı vallahi yazamıyorum...

Kanun der ki; karşındaki sana silah çekerse çekebilirsin.
    Kanun der ki; karşındaki sana sıkarsa sıkabilirsin.
    senin polisin son 1 yıl içinde 15 yaş altı kaç tane çocuk öldürdüğünden haberin var mı?
    her şeyi teröre bağlama huyunuzdan vazgeçin sizden aldıkları bu gazla terörist diye masum sivilleri öldürüyorlar sağda solda
    Ertugyigit, Mengu16, Panashira ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Motosikleti
    Ducati streetfighter 848
    hep onların psikolojisi bozuk anasını satayım çocuğa kadına millet vekiline kim ne bulursa saldırsınlar sonra psikolojim bozuk desinler polis olmak lazım bu hayatta boşuna mühendislik seçmişim
    aquarist4 ve demirteker bunu beğendiler.

HalilSefaköy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200 NS Green
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin polisin son 1 yıl içinde 15 yaş altı kaç tane çocuk öldürdüğünden haberin var mı?
    her şeyi teröre bağlama huyunuzdan vazgeçin sizden aldıkları bu gazla terörist diye masum sivilleri öldürüyorlar sağda solda
    Hocam olaydan haberin yok sanırım, teröre bağlayan ben değil,
    Müdür Yrd. olacak şahsın kendisi. "Terörist sandım vurdum." diye ifade veriyor.
    Vurulan adamın ailesi, evlatlarının ölmesinden çok bu lafla yıkılmış haberin var mı?
    Bir şeyleri ört bas ediyorlar. Bu kaçınılmaz bi sonuç. Ben de polis ve asker olabilmek için uğraşan biriyim.
    Az kaldı Allahın izniyle Astsubay olacağım. Polise taş atıp burada da polisi kötülemeye çalışanlardan değilim. Beni yanlış anlamayın.
    Adam silah çekmemiş bile elinde duruyor. Müdürün onu vurmaya hakkı yok burada. Ki 3 el ateş ediyor. Biri başına, biri kalbine, diğeri ise omzuna isabet ediyor. Sizce ne kadar mantıklı bu olay?

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    -Polisimiz bizi koruyacak, bizi vurmayacak.Neden ben bir polis gördüğümde tedirgin oluyorum hiçbir sabıkam ve yasa dışı birşeyle ilgim olmadığı halde?Esrarkeş kolları façalı torbacılara GBT yapmaz, eli yüzü düzgün adamlara GBT yapar.
    -Vurulan kişinin bir yakını milletvekili falan olsaydı bu durumda da tutuksuz mu yargılanacaktı o katil adam?
    HalilSefaköy, eray7777, METDOĞ ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

jook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL650XT
    polisin haklı olduğu taraflar elbette var,karşında silahlı bir kişi sana sıkabilir,fakat bu durum karşındakini öldürme hakkını vermiyoki...

Egee22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG Prince
    Alıntı mozgur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Polisin psikolojisi hep bozuk hesapta. Senelerdir gözaltında ölen ölene bu ülkede. Şaka olsun diye mi yazdın? (:

Emniyet müdür olan da dahil olmak üzere bir sürü polis arkadaşım var. Onların psikolojisi neden bozuk değil?
    Polisi bende masuk bulmuyorum ama sen gidip silah çekersen oda doğal olarak seni vurur bunda şaşıracak bi durum yok.
    ayna639 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı jook adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    polisin haklı olduğu taraflar elbette var,karşında silahlı bir kişi sana sıkabilir,fakat bu durum karşındakini öldürme hakkını vermiyoki...
    Neresi haklı mesela? Daha öncesinde sağa çekip dövme hakkı varmı mesela? Veya ne bileyim ilk kurşun refleks desek bile 2. ve üçüncüyü sıkma hakkı varmı mesela?

Hocam yapma gözünü seveyim. Neresinden tutsan elinde kalıyor. Neresi haklı?
    aquarist4 bunu beğendi.
    Cellat uyandı yatağında bir gece || "Tanrım" dedi "Bu ne zor bilmece :
    Öldürdükçe çoğalıyor adamlar || Ben tükenmekteyim öldürdükçe..."
    Ataol Behramoğlu

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi yanlış anlama ama aslında biraz tersi bir durum var.Polis terörist diye kurşun sıkmıyor,polisin kasti yada yanlışlıkla öldürdüğü herkese hemen terörist damgası yapıştırıyorlar polisi cici göstermek için.Gerçekten eli silahlı terörist ile çatışmaya girse ben de hak vereceğim ama son iki yıla bakıyorum polisin öldürdüğü insanlara ya çocuk ya öğrenci ya kendi halinde anayasal gösteri hakkını kullanan vatandaş.Cinayete kurban gittikleri yetmişyormuş gibi bir de üstüne terörist damgası yiyorlar.Yoksa polisin kimseye "terörist bu öldürelim" gazı ile kurşun sıkacağını sanmıyorum.Aksine gerçekten AK-47li teröristlerle karşı karşıya gelince nereye kaçacaklarını şaşırıyorlar.
    Ertugyigit, otopsici, MotorKafa ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    Polis tamamiyle haklı ama son böyle olmamalıydı
    atillatopal9 ve ayna639 bunu beğendiler.

sagat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs rtr 150 apache
    ya ne olacaktı adalet yerini mi bulacaktı.
    gurkanerkan bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki ZX10r
    Ben sadece 1 el ateş etti o da boğazından diye biliyorum ki bu durumu meşru müdafa diye adlandırabiliriz.karşısındaki adam silah alıp gelmiş.tartışma çıkarmış olay bittikten sonra o adam silahı oyuncak diye yanında getirmedi tamam kuru sıkı olabilir ama bunu karşıdaki adam bilmiyordu.adamda çekti vurdu.polislerden hiç hazetmem ama bu olayda savunulacak bi tarafı yok motorcu arkadaşın
    ayna639 bunu beğendi.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Durumlarin herkes farkinda, polis nizamiyesine simahla gelip usterlik kamerada tespitte edilmis mermiyi namluya suruyor, simdi olumle yasam arasinda 1-2 saniyen var cunku silah ile bacagindan kolundan vursan vurulan vuruldugunu hemen anlamaz, hala ates gucune sahiptir, dolayisi ile karsidakini etkisiz hale getirmenin yolu olumcul organlara atistir.. polisin silahi otomatikte olabilir pes pese otomatik 3 adet atmista olabilir.. sonucta elinde silahla polis nizamoyesone geliyorsan öldün demektir..
    atillatopal9 bunu beğendi.

130'u_gördüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS & Kanuni Windy S
    Komik yorumlar.Polise içinde kin besleyenler için bulunmaz bir velinimet bu haber yüklenin beyler.

Değil polis normal sıvıl vatandaş aynı durumda olsa % 99 u aynı davranışı yapar.Öncesi ilgilendirmez hızlıca motorla gelip belinden silah cıkartıp karşıdakiye doğrultuyorsun , pardon da polis ne yapacaktı , o polisinde çoluğu cocuğu bekleyeni var.O anda saniyelik olay polis düşünmez acaba silahı gerçek mi acaba beni vuracak mi acaba ateş etse ölürmüyüm.Polis bunu düşünmez ama ebe akılsız merhum beynin basmazmı hiç bu polistir silahı vardır ateş eder diye,ne diye kurusıkı doğrultuyorsun.
    ayna639 bunu beğendi.

Motosikleti
    M.O. birinci katta tutuluyor. Festus beşinci kata çıkarılıyor. Çığlık sesleri geliyor ve bir el silah sesi duyuluyor. Sonra bir polis "arkadaşın öldü" diyor M.O.'ya. Tarih 20 Ağustos 2007. Ve bir insan daha polis kurşunuyla hayatını kaybediyor.
    Dava karara bağlandı. Sonuç mu? Festus Okey polisin belinden silahı çekip kendini vurdu.

Hep haklı bu polis hep...

Polisi savunan arkadaşlar ya evvelki görüntüleri izlemediler ya da yolda birileri tekme tokat dalsa, ana avrat küfretse sessizce dayaklarını yiyip gidecekler heralde. Şaka gibi ...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)