Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Forumdan En Fazla Yuzyuze Tanismak Istediginiz Kisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugun fethiye yolcusuyum ,
    yarın ege deyim
    o zaman kısa sürede paslaşalım
    cenkito bunu beğendi.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman kýsa sürede paslaþalým
    abi izmirde buluşursanız bana da haber verin bir aksilik olmazsa bende gelirim
    cenkito ve telike bunu beğendiler.

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Oğuz39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kısa forum hayatımda onlarla açtım foruma gözlerimi. Forum demirbaşları Oğuzhan 6161, mengu16 veeeeeeeee tabi ki de snappy x.
    Alıntı savinelli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forum da çok aktif değilim ve kısa süredir buradayım ama, okuduklarımdan yola çıkarak;

çok iyi kalpli biri olduğunu düşündüğüm için oguzhan6161
    ve herkese yardımcı olmaya çalıştığı için Samet Ağır

tabii bir de snappy-x var

Arkadaşlar güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ederim forumda baya kişi varmış benimle tanışmak isteyen eğer Zonguldak/kdz.Ereğli'ye yolunuz düşerse mutlaka uğrayın kapım hepinize açık çay çorba Allah ne verdiyse hem cennettir buralar gezer dolaşır bol bol fotoğraf çekeriz. Mutlka gelin. Hepinizi bekliyorum.
    Tİme_shİft42 bunu beğendi.

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    İstediğim çoğu kişiyle yüz yüze görüştüm zaten. Mr.Yldrmdmr , oluroyle , Levent Göçmen ,savaskayan ve AtillaXtreme ile tanışmak istiyorum ama şu anki menzilimle zor görünüyor. 90km sabit gitmek beni çok yoruyor çünkü, 200km yolu bile -tek başıma olursam- sıkılarak gidiyorum.
    oluroyle ve iptaluyelik02 bunu beğendiler.

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    insallah o gunlerde gelir
    yolun düşerse izmirdeyim gel misafirim ol dönsün teker..
    telike bunu beğendi.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Carbondioxid vardı nerde o? Gören var mı?
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

AliCem Yener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Ben given61(sıtkı abi) tanışmak isterim. Ben Elbistanlıyım ama zamanında oraya goçmüşler. Gidersem bir gün yanına uğramak isterim Allahın izniyle.

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    insallah en kısa sürede.

bu arada mardin il temsilciliğin hayırlı olsun
    Haftaya kısmetse sınava gelicem sınav sabah olursa zamanım olmaz ama öğleden sonra olursa çayını içmeye gelicem. İl temsilciliğin hayırlı olsun artık başına bela olcaz etkinlik yap diye :-))

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:50 ----------

Haydaa yanlış yeri alıntılamışım CompanERROR'dan alıntılicaktım :-S çalışırken burayada cevap yetiştirmeye çalışınca böyle oldu

mandarake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-650
    Ihtiyar
    Coq
    Hazzilhar
    Motorkafa
    Otopsici
    Oluroyle
    Sinaner
    Bune
    Ve Tum bira sever motorcular...
    Rock'ci motorcular...
    Bisikletci motorcular...
    potasyum, Bune ve otopsici bunu beğendiler.

mustafa_akin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .

Selam Beyler...

adım geçmiş...doğru popülerim ama neye göre...Ajdar da popüler...Ajdarı bir noktaya getiren sistem benide bu noktaya getirdi diyebilirim...

ben şuna inanıyorum...herkes çok kıymetli ve değerlidir...yani hepimiz bir ana babanın evladıyız...hepiniz annelerinizin babalarının yaşınız kaç olursa olsun kuzularısınız...konuya manevi anlamda yaklaşmak istiyorum...sevilirim ama bu sevgiye layık olmadığımı düşünüyorum...inanın bana değer veren kişilerin hep çok daha kıymetli çok daha güzel niteliklere sahip çok daha yetenekli olduğunu farkettim...

çok mütevazı değilim...çok kabiliyetli değilim...10 yıl sizlere sadece geyik sunabildim...ama forum içinde öyle kişiler var ki...adamlar gerçekten bu forumun özüne yakışacak icraat adamları...

örnek mi istersiniz..ACAYÜP nikli Eyüp...bu adam bildiğiniz Cafe Racerleri üretiyor arkadaşlar..Reşitpaşada tükkanı var 15-20 bin euroya motor satıyor sıfırdan özüne sadık kalarak sıfırdan kendi markasını da oluşturmuş durumda...mesela Gazisomanpaşa da Serkanadh nikli argadaşım var...sıfırdan hobi olarak başlayıp şimdi o da kendi çapında usta...CİHAN mesela..adam fazeri 1 saat içinde söker 2.saat içinde toplar...bu adamlar kendi hayatlarında mesela Eyüp makam şoförüydü..Cihan da şofördür ama adamlar motor hakkında herşeyi bilirler...ben bu el emeğine ve yeteneğe çok saygılıyım...

benim için en popüler CİHAN mesela ...adama motorumu bıraktım...zenon ve dörtlü tak diye kendi motorunu bana verdi abi sen benimkiyle takıl dedi...abicim şimdi kim popüler...benim için popülerlik ADAMLIK...

özel ve iş hayatında saygın...kimsenin kalbini kırmayan herkes popülerdir kendi dünyasında bence...ben onların çoğunu tanıdım...

beyler öyle arkadaşlarla tanıştım ve hayatlarına girdim ki yani bu başarılarına bizzat şahit oldum...

bence forumun en popüler kişisi PİYANİST_İRF nikli İrfandır...daha 1 yıl öncesine kadar 19 yıllık fırın ekmek ustasıyken şu an kendine ait tam teşekküllü işyerinde Motosiklet Koruma Demirleri İmal eden İRF.Motor markasını kuran ve İspanyadan bile sipariş aşamasında olan bir kişidir...arkadaşlar ben bunlara bakarım...

ben 40 yaşlarında Güvenlik Görevlisi bir adamım...hayatta başka bir başarım yok...hayata kattığım bir değer yok...yani arkadaşlar bence hepiniz çok değerlisiniz...merak edilemeyen olmak hatta bu foruma üye olmayan ama forumu çok iyi bilen binlerce güzel insan var...bir babayım benim için evladımdan daha kıymetli hiç bir şey yok...onun için yaşarım o iyi eğitim alsın iyi bir insan olsun isterim...

yani hepiniz çok kıymetlisiniz bundan emin olun...benim sadece tek farkım 2005 den bu yana burada aktif olmam ve 21.225 mesajım...yani beni farketmemek gözardı etmek mümkün değil...forumun köklerinde beni bulabilirsiniz...forumun eskisiyim ama kimselere ukalalık bilmişlik erşeyi ben bilirimcilik yapmadım yapmam...veya nadiren yapmışımdır diyim...

ve arkadaşlar gerçek hayat da o kadar yüksek IQ ye sahip biri değilim..yani benimle tanışanlar hep bir hayal kırıklığı yaşamıştır...ulan bumudur Metehandro gerçeği denmiştir...çok sıradan sade basit biraz agresif ve kalp kırma konusunda uzman biri sayılırım...biraz açık ve net yazıyorum yazılmayan detaylara dikkat çekiyorum...ve herkesin bildiği konulara dikkat çekip bir farkındalık yaratıyorum belkide bu akıcı ve ve net üslubum dikkat çekiyor olabilir...sadece bu...bu yüzden diyorum ki bu sevgiye layık asla olmadım...er kişi kendini bilmeli...bende kendimi biliyorum...

forum üyesi olup ya da olmadan okuyan...şu klavyenin başında olan herkes içinde motosiklet aşkını tutkusunu hisseden Adanadaki gariban mobiletci de...Manisadaki cryptoncu da...İstanbuldaki artist Cadde Çocuğu reyzingcide...Konyadaki dragcıda...Mardindeki Yukicide...ekmek peşinde koşan Pizzacıda...evrak yetiştirmeye çalıştıran kurye de benim kardeşimdir...hepsinin bu forumda şahit olduğum sevincide hüznüde benim sevincimdir benim hüznümdür...

trafikte bir motorcu gördüğünde korna çalıp sıkıntı yokmu diye sormayanda selam alıp vermeyendebizden değildir...CC ayrımı yapan bizden değildir...marka model ayrımı yapan bizden değildir...zengin fakir..eğitimli eğitimsiz..türk kürt ayrımı yapan bizden değildir...ve asla bizden olmamıştır...

tamam çok birliğimiz beraberliğimiz yok ama yinede motorrcu olmanın bir farkı ayrıcalığ hep var..ben bunu 10 yıldır hissediyorum...bana ister kral dersiniz ister soytarı...bu size kalmış bir yorum...ben olduğum yeri bilirim...Allahtan tek isteğim kaza bela olmasın herkes motoruyla sağsalim gitsin hayatını sürdürsün...tek kaygım ve korum ise bir kaza sonrası engelli kalıp bakıma muhtac olmak...ampute (uzuv kaybı) olmaya razıyım ama felç kalıp omurilik felci kalmak tek korkumdur...birde evladımın sağlığı sıhhati...onun dışında bu hayattan daha fazla birşey beklemiyorum...

son olarak da şunu söylemek isterim...forum iyi hoş da benana...

10 yıl sonra forum eskisi gibi tabi keyif vermiyor ama sizlerden kopamıyorum...ne yazılmış ne muhabbetler dönüyor merak eidyorum eskisi gibi olmasam da aktif olmaya çalışıyorum...motosiklet ortamlar vs güzel ama...arkadaşlar önemli olan AİLE KURUMU...yani sonucta burası sanal bir ortam...pc veya mobil kapanında sanal ortam bitmiş oluyor...annenizi babanızı sizi sevenleri sakın üzmeyin...yani evde Annesine bağırıp çağırıp kankasıyla kız arkadaşıyla canım cicimli olan kişileride sevmiyorum...burada ağırlıklı genç arkadaşlar var onlar için yazıyorum...benin annem babam sağ herhangi bir pişmanlığım falan da yok ama sanal ortama ayırdığınız zamanı ailenize sevdiklerinize de ayırabilirsiniz...ben doydum artık...yani realite daha önemli...motosikleti ulaşım aracı olarak görüyorum...bir amaç değil bir araç diyorum...

motosiklet markası ne olursa olsun AMAÇ olarak görenleride yadırgıyorum...motosiklet bir ARAÇ diyorum...daha ötesi yok...

Allaha emanet olun...
    21.255 inci mesajını okumuş olsamda üstteki yazını okuyarak, bu kadar üyenin sempatisini kazanmanın kolay olmadığını
    bu yüzdende mütevazı olmaya gerek olmadığını belirterek. sadece üstteki yazını okumuş biri olarak
    fenomen olmanın hakkını verdiğin hükmüne karar veriyorum. temyiz yolu kapalıdır.
    mete_han bunu beğendi.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı mandarake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ihtiyar
    Coq
    Hazzilhar
    Motorkafa
    Otopsici
    Oluroyle
    Sinaner
    Bune
    Ve Tum bira sever motorcular...
    Rock'ci motorcular...
    Bisikletci motorcular...
    Ben bira içmem, sigara içmem, çay ve kahve içmem, kola içmem (zero da ancak günde bir bardak ) kısaca tadım tuzum yok. Ama buluşmak isteyen herkesle oturur iki muhabbetin belini kırarız.
    mandarake bunu beğendi.

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    .

Selam Beyler...

adım geçmiş...doğru popülerim ama neye göre...Ajdar da popüler...Ajdarı bir noktaya getiren sistem benide bu noktaya getirdi diyebilirim...

ben şuna inanıyorum...herkes çok kıymetli ve değerlidir...yani hepimiz bir ana babanın evladıyız...hepiniz annelerinizin babalarının yaşınız kaç olursa olsun kuzularısınız...konuya manevi anlamda yaklaşmak istiyorum...sevilirim ama bu sevgiye layık olmadığımı düşünüyorum...inanın bana değer veren kişilerin hep çok daha kıymetli çok daha güzel niteliklere sahip çok daha yetenekli olduğunu farkettim...

çok mütevazı değilim...çok kabiliyetli değilim...10 yıl sizlere sadece geyik sunabildim...ama forum içinde öyle kişiler var ki...adamlar gerçekten bu forumun özüne yakışacak icraat adamları...

örnek mi istersiniz..ACAYÜP nikli Eyüp...bu adam bildiğiniz Cafe Racerleri üretiyor arkadaşlar..Reşitpaşada tükkanı var 15-20 bin euroya motor satıyor sıfırdan özüne sadık kalarak sıfırdan kendi markasını da oluşturmuş durumda...mesela Gazisomanpaşa da Serkanadh nikli argadaşım var...sıfırdan hobi olarak başlayıp şimdi o da kendi çapında usta...CİHAN mesela..adam fazeri 1 saat içinde söker 2.saat içinde toplar...bu adamlar kendi hayatlarında mesela Eyüp makam şoförüydü..Cihan da şofördür ama adamlar motor hakkında herşeyi bilirler...ben bu el emeğine ve yeteneğe çok saygılıyım...

benim için en popüler CİHAN mesela ...adama motorumu bıraktım...zenon ve dörtlü tak diye kendi motorunu bana verdi abi sen benimkiyle takıl dedi...abicim şimdi kim popüler...benim için popülerlik ADAMLIK...

özel ve iş hayatında saygın...kimsenin kalbini kırmayan herkes popülerdir kendi dünyasında bence...ben onların çoğunu tanıdım...

beyler öyle arkadaşlarla tanıştım ve hayatlarına girdim ki yani bu başarılarına bizzat şahit oldum...

bence forumun en popüler kişisi PİYANİST_İRF nikli İrfandır...daha 1 yıl öncesine kadar 19 yıllık fırın ekmek ustasıyken şu an kendine ait tam teşekküllü işyerinde Motosiklet Koruma Demirleri İmal eden İRF.Motor markasını kuran ve İspanyadan bile sipariş aşamasında olan bir kişidir...arkadaşlar ben bunlara bakarım...

ben 40 yaşlarında Güvenlik Görevlisi bir adamım...hayatta başka bir başarım yok...hayata kattığım bir değer yok...yani arkadaşlar bence hepiniz çok değerlisiniz...merak edilemeyen olmak hatta bu foruma üye olmayan ama forumu çok iyi bilen binlerce güzel insan var...bir babayım benim için evladımdan daha kıymetli hiç bir şey yok...onun için yaşarım o iyi eğitim alsın iyi bir insan olsun isterim...

yani hepiniz çok kıymetlisiniz bundan emin olun...benim sadece tek farkım 2005 den bu yana burada aktif olmam ve 21.225 mesajım...yani beni farketmemek gözardı etmek mümkün değil...forumun köklerinde beni bulabilirsiniz...forumun eskisiyim ama kimselere ukalalık bilmişlik erşeyi ben bilirimcilik yapmadım yapmam...veya nadiren yapmışımdır diyim...

ve arkadaşlar gerçek hayat da o kadar yüksek IQ ye sahip biri değilim..yani benimle tanışanlar hep bir hayal kırıklığı yaşamıştır...ulan bumudur Metehandro gerçeği denmiştir...çok sıradan sade basit biraz agresif ve kalp kırma konusunda uzman biri sayılırım...biraz açık ve net yazıyorum yazılmayan detaylara dikkat çekiyorum...ve herkesin bildiği konulara dikkat çekip bir farkındalık yaratıyorum belkide bu akıcı ve ve net üslubum dikkat çekiyor olabilir...sadece bu...bu yüzden diyorum ki bu sevgiye layık asla olmadım...er kişi kendini bilmeli...bende kendimi biliyorum...

forum üyesi olup ya da olmadan okuyan...şu klavyenin başında olan herkes içinde motosiklet aşkını tutkusunu hisseden Adanadaki gariban mobiletci de...Manisadaki cryptoncu da...İstanbuldaki artist Cadde Çocuğu reyzingcide...Konyadaki dragcıda...Mardindeki Yukicide...ekmek peşinde koşan Pizzacıda...evrak yetiştirmeye çalıştıran kurye de benim kardeşimdir...hepsinin bu forumda şahit olduğum sevincide hüznüde benim sevincimdir benim hüznümdür...

trafikte bir motorcu gördüğünde korna çalıp sıkıntı yokmu diye sormayanda selam alıp vermeyendebizden değildir...CC ayrımı yapan bizden değildir...marka model ayrımı yapan bizden değildir...zengin fakir..eğitimli eğitimsiz..türk kürt ayrımı yapan bizden değildir...ve asla bizden olmamıştır...

tamam çok birliğimiz beraberliğimiz yok ama yinede motorrcu olmanın bir farkı ayrıcalığ hep var..ben bunu 10 yıldır hissediyorum...bana ister kral dersiniz ister soytarı...bu size kalmış bir yorum...ben olduğum yeri bilirim...Allahtan tek isteğim kaza bela olmasın herkes motoruyla sağsalim gitsin hayatını sürdürsün...tek kaygım ve korum ise bir kaza sonrası engelli kalıp bakıma muhtac olmak...ampute (uzuv kaybı) olmaya razıyım ama felç kalıp omurilik felci kalmak tek korkumdur...birde evladımın sağlığı sıhhati...onun dışında bu hayattan daha fazla birşey beklemiyorum...

10 yıl sonra forum eskisi gibi tabi keyif vermiyor ama sizlerden kopamıyorum...ne yazılmış ne muhabbetler dönüyor merak eidyorum eskisi gibi olmasam da aktif olmaya çalışıyorum...motosiklet ortamlar vs güzel ama...arkadaşlar önemli olan AİLE KURUMU...yani sonucta burası sanal bir ortam...pc veya mobil kapanında sanal ortam bitmiş oluyor...annenizi babanızı sizi sevenleri sakın üzmeyin...yani evde Annesine bağırıp çağırıp kankasıyla kız arkadaşıyla canım cicimli olan kişileride sevmiyorum...burada ağırlıklı genç arkadaşlar var onlar için yazıyorum...benin annem babam sağ herhangi bir pişmanlığım falan da yok ama sanal ortama ayırdığınız zamanı ailenize sevdiklerinize de ayırabilirsiniz...ben doydum artık...yani realite daha önemli...motosikleti ulaşım aracı olarak görüyorum...bir amaç değil bir araç diyorum...

motosiklet markası ne olursa olsun AMAÇ olarak görenleride yadırgıyorum...motosiklet bir ARAÇ diyorum...daha ötesi yok...

Allaha emanet olun...
    Abi içini dökmek için bu günü mü bekliyordun
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial RX3
    Arkadaşlar herkesin benim gibi HELLAS la tanışmak isteyeceğini düşünmüştüm ama göremedim sanki,gerçekten çok merak ediyorum bu arkadaşı bir tanışıp çay içmek isterdim.
    mandarake bunu beğendi.

Alıntı nazım19 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkesin benim gibi HELLAS la tanışmak isteyeceğini düşünmüştüm ama göremedim sanki,gerçekten çok merak ediyorum bu arkadaşı bir tanışıp çay içmek isterdim.
    Forumun değişik özelliklerini keşfedip, kırmızılar içinde görmemi sağlamıştı.

Kişinin görmek istemediği mesajları kırmızıya boyayarak daha dikkat çekici hale getirmek de farklı bir site tasarımı tercihi tabii.
    oyunageldim bunu beğendi.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı mustafa_akin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    21.255 inci mesajını okumuş olsamda üstteki yazını okuyarak, bu kadar üyenin sempatisini kazanmanın kolay olmadığını
    bu yüzdende mütevazı olmaya gerek olmadığını belirterek. sadece üstteki yazını okumuş biri olarak
    fenomen olmanın hakkını verdiğin hükmüne karar veriyorum. temyiz yolu kapalıdır.
    Allah razı olsun keşke daha çok şeyler verebilseydim foruma motor camiasına...ama geyikten başka birşey veremedim...son 2-3 yılda bir soğuma ve antipati geldi..insanları kırmaya başladım...her güzel şeyin bir sonu var...hayat sona eriyorken bu dünyevi şeylerin sona ermemesi mümkün değil...seni başkası anlatsın kendin değil derim hep..ne söyleniyorsa doğrudur...

Alıntı Hondolog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi içini dökmek için bu günü mü bekliyordun
    10 yıl hep bu anı beklemişim galiba...

bu forumla alakalı birşey anlatayım...MT üyesi birine 2005 yılında şaka yaptım....Avustralya vatandaşı bir Türk...kendisini tanımıyordum...gurbetci olduğunu dahi bilmiyordum sadece niki vardı burada...bana küfür etti...bende abi ben şaka yapmıştım ama ciddiye aldın dedim...sonra kendisiyle ahbap olduk...bana 2005 tarihinde Avustralyaya davet etti..orada ithalat ihracat şirketinde önce çalışma sonra vatandaşlık sağlayacağını söyledi...abi bırak makarayı kakarayı dedim bi araştırdım adam Avustralyanın sayılı Türk zenginlerinden biriyimiş meğer ve ben bunları son son öğrendim...ama nesaketen hayır dedim abi ailemi bırakıp nereye geleyim dedim..çünkü 5 yıl orayı terkedemeyecektim..yani dostlar öyle fırsatlar geçtiki elime..çok kral insanlar tanıdım...
    Hondolog, jackonbir, turgut1905 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    .

Selam Beyler...

Allaha emanet olun...

GULÜM BÜLBÜLÜM GÖZLERİMİ YAŞARTTIN YA LEM GECE GECE ,ÖPERİM GIDIŞINDAN YİNEDE YAZIYORSUN BE BİRADER ZAMANIMIZ OLSADA BİZDE YAZSSAK
    oguzhan6161 ve mete_han bunu beğendiler.
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Enes Bakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    snapy x ve mengu16 abimiz

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Ben isim vererek ayrım yapamayacağım ama benim gibi motora gönülden bağlı olan herkesle tanışmak isterdim. Hatta havalar iyice bozmadan bi buluşma yapmak bile isterdim.
    mete_han bunu beğendi.

oakley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Bir ay önce yazdıklarıma ek olarak oğuzhan6161 nickli arkadaş

Bir insan bu kadar mı iyi olur! Her yazdığı yorum, her cevabı bambaşka. Böyle mükemmel insanlar görmek sevindirici. Hususi tanışmaya geleceğim

Saygılar
    Green Arrow, linkinpark20 ve mete_han bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    awesomee ile tanışsam fena olmazdı.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)