Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Forumdan En Fazla Yuzyuze Tanismak Istediginiz Kisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Alıntı Samet Ağır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Utandirmayin lem beni...
    Senle görüşmek motosiklet aleminde nirvanaya ulaşmak demektir abi
    piyanist_irf ve something123 bunu beğendiler.
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tr_select
    cenkito
    Dıral Dede
    Ezio41
    serkanADH13
    telike
    Cem abi ile bir gün yollarımız karşılaşacak
    Cem.

Yolun Kocaeli'ne düşerse beklerim kardeşim . Teşekkür ederim .

Mt ekibi olarak , aslında hepimiz belirli bölgelerde toplanıp buluşsak nasıl olur beyler ?
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Motosikleti
    Honda NC750D Integra 2016 Majestik Gri
    forum da çok aktif değilim ve kısa süredir buradayım ama, okuduklarımdan yola çıkarak;

çok iyi kalpli biri olduğunu düşündüğüm için oguzhan6161
    ve herkese yardımcı olmaya çalıştığı için Samet Ağır

tabii bir de snappy-x var
    oguzhan6161 bunu beğendi.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yolun Kocaeli'ne düþerse beklerim kardeþim . Teþekkür ederim .

Mt ekibi olarak , aslýnda hepimiz belirli bölgelerde toplanýp buluþsak nasýl olur beyler ?
    şuan öğrenciyız mesleği ele alinca ömrümüz olursa sakaryaya gitmeyi düşünüyorum oradan yanınıza uğrarım
    Ezio41 bunu beğendi.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Önceki üyeliğim ve şuanki hesabım dönemi sayarsam 4-5 senedir forumu aktif şekilde takip ediyorum. Yardımı dokunan ve bilgisine-lafına saygı duyduğum çok insan oldu hepsinden allah razı olsun. Gelelim benim kronolojik sıralamalı ilk 3'üme.

1- Savaskayan ( Yazdığı yazıları ve yaptığı yorumları çok bilgi dolu olarak görüyorum ve saygıyla takip ediyorum. )
    2- Okican ( Ducati Monster'a olan ilgimi ve merakımı bir çok yazdığı güzel yorumlarla gidermiş, sorduğum sorularıda kırmadan cevapladı. )
    3- Leopassia( Levent Göçmen ) ( Yorumlarını yapıcı ve yardımsever olarak görüyorum. Büyük-küçük yaş ve cc farketmeden herkese aynı tutum )
    potasyum, iptaluyelik02 ve something123 bunu beğendiler.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendine güvenen, bakımlı, zengin ve güzel "bayanlarla" tanışmak isterdim
    ahahahahaha kendine güvenen bakımlı kıllı erkeğim batuhan ile tanışmak istiyorum. selam batuhan
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Motosikleti
    Honda spacy alpha
    Kısa forum hayatımda onlarla açtım foruma gözlerimi. Forum demirbaşları Oğuzhan 6161, mengu16 veeeeeeeee tabi ki de snappy x.
    oguzhan6161 bunu beğendi.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam Yiğit. Verecek cevabım yok, dağlarda bayırlarda sana başarılar diliyorum. :D

Ýbr factor gelecek diye söylentilerin olduğu zamanlardan beri forumları okurum. Coq vardır akılda kalan, oocan vardır, kuvvetmira vardır; tanışma başlığında bana tek hosgeldin mesajı yazan. Daha kimler vardır mesajlarını okuyup bilgilendiğimiz, öğrendiğimiz, yorum yaptığımız. belki de hayatımızı kurtarmış tavsiyeler...
    Selam olsun isimsiz kahramanlara
    telike bunu beğendi.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    .

Selam Beyler...

adım geçmiş...doğru popülerim ama neye göre...Ajdar da popüler...Ajdarı bir noktaya getiren sistem benide bu noktaya getirdi diyebilirim...

ben şuna inanıyorum...herkes çok kıymetli ve değerlidir...yani hepimiz bir ana babanın evladıyız...hepiniz annelerinizin babalarının yaşınız kaç olursa olsun kuzularısınız...konuya manevi anlamda yaklaşmak istiyorum...sevilirim ama bu sevgiye layık olmadığımı düşünüyorum...inanın bana değer veren kişilerin hep çok daha kıymetli çok daha güzel niteliklere sahip çok daha yetenekli olduğunu farkettim...

çok mütevazı değilim...çok kabiliyetli değilim...10 yıl sizlere sadece geyik sunabildim...ama forum içinde öyle kişiler var ki...adamlar gerçekten bu forumun özüne yakışacak icraat adamları...

örnek mi istersiniz..ACAYÜP nikli Eyüp...bu adam bildiğiniz Cafe Racerleri üretiyor arkadaşlar..Reşitpaşada tükkanı var 15-20 bin euroya motor satıyor sıfırdan özüne sadık kalarak sıfırdan kendi markasını da oluşturmuş durumda...mesela Gazisomanpaşa da Serkanadh nikli argadaşım var...sıfırdan hobi olarak başlayıp şimdi o da kendi çapında usta...CİHAN mesela..adam fazeri 1 saat içinde söker 2.saat içinde toplar...bu adamlar kendi hayatlarında mesela Eyüp makam şoförüydü..Cihan da şofördür ama adamlar motor hakkında herşeyi bilirler...ben bu el emeğine ve yeteneğe çok saygılıyım...

benim için en popüler CİHAN mesela ...adama motorumu bıraktım...zenon ve dörtlü tak diye kendi motorunu bana verdi abi sen benimkiyle takıl dedi...abicim şimdi kim popüler...benim için popülerlik ADAMLIK...

özel ve iş hayatında saygın...kimsenin kalbini kırmayan herkes popülerdir kendi dünyasında bence...ben onların çoğunu tanıdım...

beyler öyle arkadaşlarla tanıştım ve hayatlarına girdim ki yani bu başarılarına bizzat şahit oldum...

bence forumun en popüler kişisi PİYANİST_İRF nikli İrfandır...daha 1 yıl öncesine kadar 19 yıllık fırın ekmek ustasıyken şu an kendine ait tam teşekküllü işyerinde Motosiklet Koruma Demirleri İmal eden İRF.Motor markasını kuran ve İspanyadan bile sipariş aşamasında olan bir kişidir...arkadaşlar ben bunlara bakarım...

ben 40 yaşlarında Güvenlik Görevlisi bir adamım...hayatta başka bir başarım yok...hayata kattığım bir değer yok...yani arkadaşlar bence hepiniz çok değerlisiniz...merak edilemeyen olmak hatta bu foruma üye olmayan ama forumu çok iyi bilen binlerce güzel insan var...bir babayım benim için evladımdan daha kıymetli hiç bir şey yok...onun için yaşarım o iyi eğitim alsın iyi bir insan olsun isterim...

yani hepiniz çok kıymetlisiniz bundan emin olun...benim sadece tek farkım 2005 den bu yana burada aktif olmam ve 21.225 mesajım...yani beni farketmemek gözardı etmek mümkün değil...forumun köklerinde beni bulabilirsiniz...forumun eskisiyim ama kimselere ukalalık bilmişlik erşeyi ben bilirimcilik yapmadım yapmam...veya nadiren yapmışımdır diyim...

ve arkadaşlar gerçek hayat da o kadar yüksek IQ ye sahip biri değilim..yani benimle tanışanlar hep bir hayal kırıklığı yaşamıştır...ulan bumudur Metehandro gerçeği denmiştir...çok sıradan sade basit biraz agresif ve kalp kırma konusunda uzman biri sayılırım...biraz açık ve net yazıyorum yazılmayan detaylara dikkat çekiyorum...ve herkesin bildiği konulara dikkat çekip bir farkındalık yaratıyorum belkide bu akıcı ve ve net üslubum dikkat çekiyor olabilir...sadece bu...bu yüzden diyorum ki bu sevgiye layık asla olmadım...er kişi kendini bilmeli...bende kendimi biliyorum...

forum üyesi olup ya da olmadan okuyan...şu klavyenin başında olan herkes içinde motosiklet aşkını tutkusunu hisseden Adanadaki gariban mobiletci de...Manisadaki cryptoncu da...İstanbuldaki artist Cadde Çocuğu reyzingcide...Konyadaki dragcıda...Mardindeki Yukicide...ekmek peşinde koşan Pizzacıda...evrak yetiştirmeye çalıştıran kurye de benim kardeşimdir...hepsinin bu forumda şahit olduğum sevincide hüznüde benim sevincimdir benim hüznümdür...

trafikte bir motorcu gördüğünde korna çalıp sıkıntı yokmu diye sormayanda selam alıp vermeyendebizden değildir...CC ayrımı yapan bizden değildir...marka model ayrımı yapan bizden değildir...zengin fakir..eğitimli eğitimsiz..türk kürt ayrımı yapan bizden değildir...ve asla bizden olmamıştır...

tamam çok birliğimiz beraberliğimiz yok ama yinede motorrcu olmanın bir farkı ayrıcalığ hep var..ben bunu 10 yıldır hissediyorum...bana ister kral dersiniz ister soytarı...bu size kalmış bir yorum...ben olduğum yeri bilirim...Allahtan tek isteğim kaza bela olmasın herkes motoruyla sağsalim gitsin hayatını sürdürsün...tek kaygım ve korum ise bir kaza sonrası engelli kalıp bakıma muhtac olmak...ampute (uzuv kaybı) olmaya razıyım ama felç kalıp omurilik felci kalmak tek korkumdur...birde evladımın sağlığı sıhhati...onun dışında bu hayattan daha fazla birşey beklemiyorum...

son olarak da şunu söylemek isterim...forum iyi hoş da benana...

10 yıl sonra forum eskisi gibi tabi keyif vermiyor ama sizlerden kopamıyorum...ne yazılmış ne muhabbetler dönüyor merak eidyorum eskisi gibi olmasam da aktif olmaya çalışıyorum...motosiklet ortamlar vs güzel ama...arkadaşlar önemli olan AİLE KURUMU...yani sonucta burası sanal bir ortam...pc veya mobil kapanında sanal ortam bitmiş oluyor...annenizi babanızı sizi sevenleri sakın üzmeyin...yani evde Annesine bağırıp çağırıp kankasıyla kız arkadaşıyla canım cicimli olan kişileride sevmiyorum...burada ağırlıklı genç arkadaşlar var onlar için yazıyorum...benin annem babam sağ herhangi bir pişmanlığım falan da yok ama sanal ortama ayırdığınız zamanı ailenize sevdiklerinize de ayırabilirsiniz...ben doydum artık...yani realite daha önemli...motosikleti ulaşım aracı olarak görüyorum...bir amaç değil bir araç diyorum...

motosiklet markası ne olursa olsun AMAÇ olarak görenleride yadırgıyorum...motosiklet bir ARAÇ diyorum...daha ötesi yok...

Allaha emanet olun...
    meki 60, beko12345, Ezio41 ve 26 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    sibief 150 sisi
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana bi adım gelen ben depar atar gelirim hocam ayıpsın Bakırköydeymişsin zaten yakın sayılır buluşalım bi gün ama baştan söyleyeyim ben çay ve kahve sevmiyorum baymasın seni
    sıkıntı yok abi sen yeterki gel bakırköye sabah 12 gece 03 bakırköydeyim istediğin zaman atla gel
    mondial 150 zc - yuki yıldız 100 -honda spacy 110 - honda cbf - bajaj boxer > sattım yine cbf aldım

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Benim bu forumda mutlaka tanışılması gereken bir kişi olduğumu söyleyen ilk 3 kişinin 100'er mesajına beğeni garantisi veriyorum

Hulen durun durun vazgeçtim kimse öyle bişe yazmasın sakın ha

Bir an düşündüm de öyle bir sözü yerine getiremem sanırım
    Alper_tim bunu beğendi.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı bbatuhann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıkıntı yok abi sen yeterki gel bakırköye sabah 12 gece 03 bakırköydeyim istediğin zaman atla gel
    Bu hafta motorun bakımını yaptırıcam bi akşam zeytinburnu tarafında ordan geçer buluşuruz cep vereyim özelden
    bbatuhann bunu beğendi.

acemi27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    seko yorum yaazzmamıışşşş. . .
    ''Ya olduğun gibi görün,
    Ya göründüğün gibi ol''

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Yeni başladığımda özellikle ayrıntılı yazılarından çok yararlandığım zaferce 'ye hep teşekkür etmek istemişimdir; vaktini alıp böylesine ayrıntılı yazdığı için. Fırsat gelmişken edeyim: Teşekkürler zaferce . Yazıların, yorumların büyük ilgiyle okunuyor ve biz yeni başlayanlara çok yararlı oluyor.

Elbette onlarca makalesini, yorumlarını okuduğum değerli arkadaşlarımıza da teşekkür etmeden geçmeyeyim. Ama nedense zaferce aklımda kalmış. Selamlar.

Bir de oluroyle kaldı aklımda..

ve

TheDude.

Unuttuklarım varsa, kusura bakmasınlar Bir gün herkesle bir yerlerde tanışmak dileğiyle ...
    zaferce ve oluroyle bunu beğendiler.

STEWARD26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KNUNİ TİGER 250 2007
    Oyum Cenkito biraderime

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı potasyum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inzell adlý üye diyicem ama bloðundan okuduðum kadarý ile neredeyse tanýþtým alp naber diyecek derecede

savaskayan ve oluröyle
    anca denizli mt ekibi ile yuzyuze tanisabildik ) skype adresini ozelden atabilirsin kamera acariz

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:22 ----------

Alıntı STEWARD26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oyum Cenkito biraderime
    cenkito ile tanismayi cok isterim... adamda muhtesem bir bilgi birikimi var.. ustelik olabilir mi degil direk nokta atisi yapiyor...

49 sn omrumden calar benimmm... bak sıkkınlıktan hepsii
    potasyum bunu beğendi.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Valla ne diyeyim Ben en çok metehanla, coq la samet ağırla tanışmak isterdim aaaa bi de bakmışsın tanışmışız ))

Şimdi bir tek kuvvetmacunu kaldı o da diline bi sahip çıksa da moderatör manyağı olmasa iyiydi.

Zaten pandanın da dediği gibi eski tadi yok.
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı acemi27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seko yorum yaazzmamıışşşş. . .
    Benim için ortalığı karıştırmak amacıyla başlık açıp kaçanlar dışındaki tüm arkadaşlar kıymetlidir. Özellikle fikir ayrılığına düştüğümüz arkadaşlarla görüşüp fikir alışverişinde bulunmak isterim. Herkesin bakış açısı farklı oluyor. Buraya tek tek yazıp birilerini unutursak ayıp olacak
    acemi27 ve mete_han bunu beğendiler.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    insallah en kısa sürede.

bu arada mardin il temsilciliğin hayırlı olsun
    cem bi ara ege bölgesine geldiğinde haber ver gazlayak :D

Alıntı CompanERROR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cenkito ) sheriff ve Berkçiğdem(STOP! yorum yok buna :D )
    abi aynı teklif senin için de geçerli :D
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cem bi ara ege bölgesine geldiğinde haber ver gazlayak :D

abi aynı teklif senin için de geçerli :D
    bugun fethiye yolcusuyum ,
    yarın ege deyim
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)