Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motosiklet ustası indexi

Motovento
    REKLAM ALANI
    kukuleta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendisi genelde civar semtteki küçük hacimli scooterlar, commuterlar ile meşgul oluyor, gerçi ben sıfır H2r alsam ilk bakıma yine yanına giderim orası ayrı

Çok reklamını yapıyorum bu adamın vallahi akrabası değilim, komisyon da almıyorum

Umarım daha büyük ve merkezi bir yerde işyeri bulur da hakettiği imaja bir an önce kavuşur dükkanı.
    Güzel iş yapıyor işi yaparkan rahat rahat soru soruyosun üşenmeden sıkılmadan ince ince anlatıyor (tabi o sırada bekleyen bi kaç motor daha varsa bukadar geniş olmayacaktır muhtemelen) Ufak tefek iş için gittiğim oldu halleti ona paramı alınır diyip yolladı. Daha iyi bir yer arıyor umarım en kısa zamanda bulurda oda rahat eder bizde
    Sokollu bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    htekinaslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VT 750 C Shadow
    Siteye usta tavsiye etme formu ekledik, usta önerilerinizi direk o form üzerinden yaparsanız daha doğru bir format olacaktır

http://motosikletustasi.com/usta-tavsiye-et/

ilkadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme Max 210
    İhya Motor Pendik
    Yılmaz ustaya birkaç defa gitmiştim işiniz aceleyse gitmeden telefon açın ama yine beklersiniz
    Bir sabah gidip fren merkezimi ve diski değiştirmek için 3 saat beklemiştim, ama ustaların çoğu samimi hatta sofralarına oturdum birlikte kahvaltı yaptık.
    Hepsinden ziyade yaptığı iş ve gösterdiği itina önemli. Fiyat konusunda da açık konuşur Yılmaz usta.[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:20 ----------

Ayrıca ekliyeyim,
    Honda Konşuk'a çok kez gittim taş üstüne taş koymazlar.

Honda GÜNGÖR; (Pendik) iki defa gittim, arka teker damperini değiştirmek için, takozu değiştirmeden önce ve sonra binip kontrol etti usta ve teker bilyası da dağılmış onu da değiştirdim bu vesileyle.
    Hava filtresi değişecek dedim usta sökmüş getirdi abi bu temiz görünüyor değiştirmeyelim istersen!!!

Bu ilgi ve itina motorcu adamın kafasını rahatlatır.

jemalizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    peki hocam, buraya eklemeyi kim yapıyor? diyelim benim moto tamir dükkanım var ve bisikletçiden gelme bir motorcuyum, geldim sana kendimi önerdim yada bir arkadaşıma önerttirdim

?

sitenin içinde motorcuların altında üye olmadan yorum yapabilme özelliğide olsa iyi olur,

belki bir ustada kötü anılarımız vardır
    htekinaslan bunu beğendi.
    Flickr
    http://www.flickr.com/photos/109845783@N04/
    ..kanlı resimler ressamı..

Motosikleti
    Honda VT 750 C Shadow
    Güzel bir konuya parmak basmışsın jemalizm. Bu tip konularda şöyle düşündük; en iyi çözüm ustalara yorum yapma ve puan verme hakkını açık bırakmak. Böylece ziyaretçiler zaten durumu belirleyecektir

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:19 ----------

Puanlama özelliğini ekleyip yorumları açtık
    jemalizm bunu beğendi.

heia2654 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı merkezkale adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arkadaş usdalardan çekmiş galiba

http://www.dailymotion.com/video/x32mngv
    Hahahha Şimdi şöyle açıklayayım kendi adıma:

Karbüratörlü Hyosung GT250'm vardı zamanında. Şehir içinde vs sorunsuz çalışan motor, yüksek hızlarda uzun süreli gaz açık tutunca stop ediyordu. Biraz bekleyince yeniden çalışıyordu. Neyse, 5 tane ustaya gittim; 1inci bobinler dedi, uzun süre gidince ısınıp arıza veriyor, soğuyunca düzeliyor. 2nci karbüratörün diyaframı yırtılmıştır değişecek dedi. Hyosungların da karbüratörü Mitsumi marka iyi bir karbüratördür. 3üncü karbüratörü açıp temizleyecem dedi. 4üncü ayak müşürü dedi, hızlı gidince sarsıntıdan temassızlık yapar dedi (!!?!?!?!). En son beşincisi pompa olmayan motorun benzin pompası bozuk değişecek dedi. Ben de dolanmayı bıraktım.

Peki ne yaptım, baktım ki jikleyi açınca da stop etme belirtileri veriyor, gittim bir tane yakıt katkısı aldım, döktüm depoya ve o depoyu yüksek devirlerde jikle hafif açık bitirdim. Sonraki depoda hiçbir sorun kalmadı.

O yüzden iyi usta kıymete biniyor
    camadan bunu beğendi.

jemalizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    hocam yeniden merhaba, önerimi dikkate aldığınız için teşekkürler,
    yeni bir öneriyle karşınızdayım,

bir açılır pencereden "İl" leri seçtikten sonra o ildeki ustaları görebilsek güzel olurdu..

lakin mevcut tasarımla önerilen usta sayısı arttıkça "tavsiye edilen ustalar" kısımında bize yakın hangi usta var bulmak çileye dönecektir akabinde İl ve İlçe ihtiyacı da çıkacaktır.

sevgiler.
    Flickr
    http://www.flickr.com/photos/109845783@N04/
    ..kanlı resimler ressamı..

Motosikleti
    Honda VT 750 C Shadow
    Tekrar selam, evet planlarimiz içinde şehirlere ve hatta marka uzmanliklarina göre gruplamak da var, zaman içinde hepsini yapacagiz inşallah. Tesekkurler oneriler için

essegesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco New Grand Dink 250--Honda CB 900F Hornet
    Sadullah ustaya ben de kefilim.Uzun yıllar Honda ve Bmw servisinde çalıştıktan sonra,kendine küçük bir dükkan açtı.Honda servisi bile çözemediği sorunlarda kendisinden yardım ister,şahit oldum.

Bir keresinde toplanamayan bir bmw için taa Antep'e çağırdıklarını da bilirim.Bunları reklam olsun diye değil,doğru olduğu için yazıyorum.
    htekinaslan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler