Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Trafikte tartıştığı motosiklet sürücüsünü tabancasıyla öldüren İst. Emn. Müd. Tutukl

Motovento
    REKLAM ALANI
    biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı rasta07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Video'da ortaya çıkmış , kuru sıkı silah doğruymuş , yalnız direk kafasına bu şekilde ateş gereklimiydi başka türlü etkisiz hale gelirmiydi , buna da hukuk değerlendirir sanırım...

http://webtv.hurriyet.com.tr/haber/e...4?startVideo=0
    söz gezi kafalılarda bacağına sıksaydı keşke direk ölümcül bölgeye sıkması yanlış olmuş bence ceza alabilir polis
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    1970 Triumph Tr6
    Neden neden uzatıyoruz...Yazık iki tarafada

Ülke olarak arkamızı batıya önümüzü doğu'ya döndük bir kere alışın.

Ekonomik denge bozulmaları ve devlet stasündeki otokrasi ilerledikçe bunlardan daha sık göreceğiz.

Motosikleti
    Nc 750s dct
    Bakıyorumda hak hukuk bilmeyen buraya atarsız tutarsız yazanlar var
    1. Elinde silah olmasına rağmen kimseye doğrultmadı.
    2. Her ne yaptıysa yaptı ölümmü olmalıydı sonu, bacağına veya eline sıkıp yaralayabilirdi.
    3. Polis halkın canına kasdedip adam öldüremez
    4. Polisi aklamak için, teröriste silah kullanma yetkisi olduğundan olayı teröre bağladılar.(Öleni terörist ilan ettiler)

Kimse savunmasın o polisi, burda yarın öbürgün senin başına böyle bi durum geldiğinde sende mağdur duruma düşebilirsin. Bu motorcu arkadaşla arasında kimbilir nasıl bi münakaşa geçti yada nasıl tehdit edildi. Arada geçenleri bilmeden atıp tutmayın burda.
    onurkcbs ve merkezkale bunu beğendiler.

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    polis ifadesini çok güzel vermiş.tutuklanmasının sebebide içeride güvende tutulması. ilk mahkemede serbes kalıcak muhtemelen.bence bu işte birşeyler var

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Vuran suçlu, öldürülen suçlu .Kararı yargı verir.Ne olursa olsun eşim yanımdayken biri bana silah çıkarırsa bende vururum açık ve net.O an sinir ve adrenalin ile kimsenin aklına bacağına sıkmak gelmeyebilir.Neler yaşandı bilen eden varmı yok.O yüzden polis haklı motosikletli haklı kısmına birşey diyemem.Lakin karımın yanımda bana değilde, karıma bir silah doğrultursa gözümü kırpmadan bende göğsüne sıkardım sanırım.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben açıkçası polisin hakkını yediğimi düşünmüyorum.Eleman silahı doğrultmamış bile,eleman önünde bile değil polis arkadan sıyrılıp saldırıya geçiyor.Bu polis arkadaş bu görüntülerden sonra tez canlılığının bedeli ağır öder.Görev saati dışında olması olayın akışının nefsi müdafaaya girmemesi polisi daha da suçlu durumuna düşürecek.Benim asıl gücüme giden şu kuru sıkılı arkadaşa cesurca saldıran kahraman polislerin,gerçek uzun namlulu silahlarla dolaşan şu arkadaşlara dokunmaması.Şimdi diyeceksiniz can güvenliği tehlikede,terör olayları blaa blaaa.Kusura bakmayın ama g.tünden korkusu olan,korkak,tez canlı tipler polis veya asker olmasın o zaman.Ne oldu şimdi?Güzel mi oldu?Polis bey tez canlılığı ve korkaklığı ile yanlış karar vermesi sonucu hem kendi ailesinin hem de şu arkadaşın ailesinin hayatını kararttı hayat boyu çekeceği vicdan azabı da cabası(tabii vicdanı varsa).
    myagdi, bboy_iced ve Karalı bunu beğendiler.

Vecihi.H - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adamla tartış kavga et tamam anlarımda, yanında karısı olan adamı evine kadar takip et kuru sıkı ile üstüne yürü.. mermiye kafa atmak gibi bişey

Ortam zaten karışık adamlar çelik yelek ile geziyo kafanada sıkarlar bacagınada sıkarlar.

Müdür'de bi garip yoldan geçen adama ver silahı daha iyi sıkar. namluyu ağzına sokmadığı kalmış yani, yaralamaya bak dirisi para etmez ölüsü eder..

Milyon tane kuru sıkı olan şu memlekette neymiş ana fikir ? kuru sıkı öldürür. artislik namına çekersen silahı kendini vurdurursun böyle.

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Motosiklet sürücüsünün o hale nasıl geldiği önemli. Dün gece Beylikdüzü ikinci meydanda beyaz bir Mercedes parçalıyordu beni az daha. Yanımda tabanca olsaydı öldürmüştüm itoğluiti.

Otomobil sürcülerinin %99'u harika insanlar ama %1'i şerefsizin önde gideni. Makas atıyorlar arkadan vuruyorlar sürtünüp geçiyorlar sıkıştırıyorlar vs vs vs. %1 istatistiki olarak küçük bir rakam gibi görünüyor ama onbin yüzbin arabaya vurduğunda büyük rakam ve hep o yüzde bire göre kullanıyoruz motoru. Ortada polis görünmüyor arkadaş. İstanbulda yollar tam bir cehennem oldu. Piçlikten geçilmiyor.

Ya akşam saat 10-10.30 aralığında kocaman otobüsler yarışıyor yollarda. Fabrika servisi kaçırmamak için. O götü yere yakın arabaları alıp bilgisayar oyunu oynar gibi yollarda makas atan zengin çocukları facia. En sol veya orta şeritten sağa girenler vs vs vs. Bunları bir gören yok mudur arkadaş?

Ben İstanbul'da günde en az 50 km yapıyorum ve en az 4 defa kaza/ölüm tehlikesi atlatıyorum. Olur mu böyle şey kardeşim!
    Sinir sistemi dayanır mı buna!
    Motorcu kardeşlerimi hep uyarıyorum uymayın bu yollardaki soytarı sürüsüne diye ama genç ve kanı deli insanlar. Ben zor tahammül ediyorum. Onlar nasıl tahammül etsinler!

Hele bu kuru-sıkı başlı başına bir bela. Taşımayın kardeşim şu lanet şeyi. Bir numaralı ölüm davetiyesi. Sen kuru-sıkıyı çekince karşındakinde harbi tabanca varsa ne olacak? Çekti öldürdü işte seni. Yazıktır günahtır. Çok kızarsanız aynasını kırıp gazlayın. Dahası bela. Mafyözü var polisi var arkası kalın abisi var. Başedemezsiniz.

Ölen kardeşimize allahtan rahmet yakınlarına sabır dilerim. Saygılarımla.
    aloavera, Thracian, barodi ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

berkay3212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR 2015
    Polis lojmanına geliyorsun, Silahını çıkartıp Mermiyi namluya sürüyorsun. Polis senin silahı kendisine doğrultup kendini öldürmesinimi bekleyecek.
    Bacağına sıksa elinde silah var. Ateş edebilir.

https://youtu.be/znmpi8aX5gw

capozzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 1100 sport
    Alıntı berkay3212 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Polis lojmanına geliyorsun, Silahını çıkartıp Mermiyi namluya sürüyorsun. Polis senin silahı kendisine doğrultup kendini öldürmesinimi bekleyecek.
    Bacağına sıksa elinde silah var. Ateş edebilir.

https://youtu.be/znmpi8aX5gw
    Bu video gerçek değil, bir şeyler dönüyor belli. İşte gazete haberi;

Küçükçekmece Halkalı’da trafikte tartıştığı Emniyet Müdür Yardımcısı Celal Yılmaz tarafından 3 kurşunla öldürülen 33 yaşındaki Ahmet Sülüşoğlu’nun ailesi konuştu. Oğlunun başına, kalbine ve omzuna aldığı 3 kurşunla hayatını kaybettiğini belirten Mehmet Sülüşoğlu,
    Habere göre çocuk 3 kurşunla vurularak ölüyor. Videoda tek kurşunu yedi, etkisiz hale geldi yere düştü zaten, hani diğer 2 kurşun? Öldükten sonra zevkine mi sıktılar?
    Tulpar bunu beğendi.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Alıntı Evrenalpar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi mobeseler de bozuktur kesin
    Beyler Bir izleyin sonra yorum yapın.

he kardeş he mobese hakikaten bozukmuş.

http://video.memurlar.net/video/35362

Motorcu ağır haksız burada, önceki olayı bilemeyeceğim ama o silahı öyle çıkarırsan, dayarlar adama.

Alıntı capozzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu video gerçek değil, bir şeyler dönüyor belli. İşte gazete haberi;

Habere göre çocuk 3 kurşunla vurularak ölüyor. Videoda tek kurşunu yedi, etkisiz hale geldi yere düştü zaten, hani diğer 2 kurşun? Öldükten sonra zevkine mi sıktılar?
    Biri gazetee, diğeri video. Biri 5 kişinin ağzından geçiyor, diğerinde görüyorsun. Video yapılmış oynanmış olabilir ancak sanmam. Hayal güçlerinizi zorlamayın.

berkay3212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR 2015
    Karşıdaki polis olmasaydı, Silahı olmasaydı ne olacaktı acaba o adama. Ne yapacaktı acaba motorcu. Gitseymiş evine. Adaleti kendin sağlayamazsın.

sagat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs rtr 150 apache
    eleman silahı çekiyor namluya mermi sürüyor ama namlu sürekli yere bakıyor ve zaten muhatap olunan kişi ateş eden kişi değil orada başkasıyla tartışılıyor. emniyet müdürü silahın kuru sıkı olduğunu bilemez tabi ama silahın kendine doğrultulmadığını anlamaması için mongol olması lazım. kaldıki adamın dibine kadar girip silahı neredeyse adamın ağzına sokarak ateş edeceğine gövdesinden vurabilirdi. yok öyle bir nefsi müdafaa burada amaç adamı öldüreyim nefsi müdafaa der geçerim nasılsa kafası. memlekette hukuk guguk olduğu için mahkemede kamera kayıtları hiçe sayılıp katil dinlenir yaz kızım beraatine denir ve bu olay haber bile yapılmadan örtbas edilir.
    mattiadestro, onurkcbs ve xawa bunu beğendiler.

Motosikleti
    kuba cg-100
    Polis bana gore hakli adam nereden bilecek kuru siki oldugunu bacagina siksa elinde silah var ates edebilir zaten bu aralar her yerde polise saldiri var adamlar hassas
    fearlesboyy bunu beğendi.

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Olayın öncesini bilmiyoruz ama sen gidip adamlara silah çekersen adam can havliyle tutup vurur seni. Elinde ki kuru sıkı mı değil mi acaba ateşlicek mi ateşlemicek mi sorgulamaz.
    fearlesboyy bunu beğendi.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı ahmetkorkmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kuru sıkı silahın nereden geldiği araştırılmalı. Hiç bir motosikletli bu kadar salak değildir. Ben her şeyi beklerim. Yakınlarının başı sağ olsun.
    hocam sanırım videoyu izlemediniz. adam motordan iner inmez tabancayı belinden cıkarıyor ve mermıyı agzına veriyor..şimdi terörün tırmandıgı asker polisin hainnce direk arkalarından şehit edildiği bir ortamda direk silah doğrultunca adam o refleksle silahın kuru sıkı oldugunu bilemez allah rahmet eylesin ne diyeyim...saniyelik hat ölüme neden oluyor...

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Tüm motorcu camiasına örnek olsun.
    Milletin peşinden gidip kahramanlık yapmaya çalışmayın. Hatırlarsanız scirocco'lu elemanla takışan motorcunun sonuda bu rahmetli gibi olabilirdi yani.

Ki annesinin ifadesine göre motorcunun silahı yok. Gitmiş arkadaşından kurusıkı silah alıp gelmiş. Tam kaşınmış yani.

shi_bumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Caponord
    Hayretler içinde okuyorum bazı yorumları. Yok maktul silahını kimseye doğrultmamış, yok namlusu yere bakıyormuş falan. Yapmayın arkadaşlar ya lütfen. Maktul motorundan iniyor ve mermiyi namluya verme hareketini yapıyor. O dakikadan sonra kim bakar namlunun nereye yöneltildiğine. Bir düşünsenize arabada eşiniz belki de çocuğunuz var. Karşınızdaki silah çekmiş. O 2-3 saniye içinde, tabancanın kuru sıkı olduğunu anlamak veya karşınızdakinin asıl niyetinin ne olduğunu çözmek imkansız. Koskoca emniyet müdür yardımcısı adam keyif için adam mı öldürecek ? Bacağından vurmalıydı diyen arkadaşlar çok fazla hollywood filmi seyretmiş. Gerçek hayatta herşey çok farklı.
    RAMİREZ ve barodi bunu beğendiler.

Motosikleti
    mondial drift 125
    Kim haklı kim haksız kalmamış artık ikisininde hayatı bitti son zamanlarda artık polislere yapılan bukadar saldırıdan sonra silah çekilmesi karşısında böyle bi harekete böyle bir tepki verilmesi pekte açıklanıcak bişey yok yani herşey ortada.

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    merak ettigim bir konu
    sen okadar sene bu işin eğitimini al bir okadarını eğit bilmem ne yap yandan sinsice yaklaş kafasına sık
    anlamadıgım yer burası
    koluna sık bacagına sık vucudunun ölümcül olmayan noktalarına sık
    en önemlisi arkasına geçmişsin zaten kıvır kolunu yere yatır etkisiz hale getir
    boşunamı egitim alıyorsunuz
    ne iştir arkadaş anlamadım bir türlü
    bakın bu videoyu iyi izleyin belkide eline hiç silah almamış birisi nasıl etkisiz hale getiriyor hemde 3 5 el sıkıldıktan sonra
    ötmeyin boşuna

shi_bumi
    bak bu filmi iyi izle

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:26 ----------

Alıntı shi_bumi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayretler içinde okuyorum bazı yorumları. Yok maktul silahını kimseye doğrultmamış, yok namlusu yere bakıyormuş falan. Yapmayın arkadaşlar ya lütfen. Maktul motorundan iniyor ve mermiyi namluya verme hareketini yapıyor. O dakikadan sonra kim bakar namlunun nereye yöneltildiğine. Bir düşünsenize arabada eşiniz belki de çocuğunuz var. Karşınızdaki silah çekmiş. O 2-3 saniye içinde, tabancanın kuru sıkı olduğunu anlamak veya karşınızdakinin asıl niyetinin ne olduğunu çözmek imkansız. Koskoca emniyet müdür yardımcısı adam keyif için adam mı öldürecek ? Bacağından vurmalıydı diyen arkadaşlar çok fazla hollywood filmi seyretmiş. Gerçek hayatta herşey çok farklı.
    bu filmi iyi izle normal sıradan bir vatandaş
    sagat bunu beğendi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)