Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

GERÇEKTEN TAVSİYEYE İHTİYACIM VAR

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhaba. Bir çok kez bu tarz konular açıldı farkındayım ve özür diliyorum. Bende çok okudum araştırmaya çalıştım ama tatmin etmedi. Boy ve kilo durumumdan dolayı istediğim motor konusunda tercih sıkıntısı yaşıyorum bunun için sizden yardım almak istiyorum. Bu konuda bana yardım edicek bi çevrem yok. 4 senedir ehliyetim var motor kullanmayı teknik olarak biliyorum evet ama tabiki yeterli değil. Düzgün bi eğitimden sonra 4-5 sene satmak istemediğim bişi almak istiyorum. Aklımda Kawasaki z250sl var. 186 boy 70 kilo ve bayanım. Aynı Boydaki erkek kullanıların altında biraz ufak göründüğünü okudum. Ilk motorum olucak. 15 bin tl bütçe ayırdım kendime. Forum koonusundada motor teknik bilgisindede eksiğim. İstediğim modeli ve durumumu anlatabildim sanırım. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Benzer bininci konu başlığı açtığım içinde tekrar özür dilerim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Hos geldiniz, tam olarak ne istediginizi anlayamadim ancak alacaginiz motor ABS li olsunki uzun zaman guvenle kullanin. Bayan suruculere ktm 200 cok yakisiyor..

Motosikleti
    İlk motoruna karar aşamasında
    aynı motorun aynı tıpde erkeklerde ufak durması normaldır ama soz konusu bayanlar yapı ıtıbarı ıle erkeklere oranla daha ınce durdugu ıcın uzerıne bınıp bır denemenızde fayda var bı 250sl bulun ustune bının bırısıde foto ceksın bakın dısardan nasıl gözukuyor

Bu arada benden uzun ılk defa bır bayan duydum 1.86 maş. :D

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    z250 doğru seçim güzel makine eğer istanbul'da ikamet ediyorsanız bayi gidip inceleyin selesine oturun boyun önemi yok bence

Hoşbuldum çok teşekkür ederim. Evet sanırım denemem gerekiyor ama motora büyük kaldığımı görünce hayal kırıklığı yaşamak istemediğim için baştan net kararımı sizin yardımınızla vermek istedim ��. Aklımda cbr250r R25 yada hyosung gd250 ve gt250 var bunlarda araştırmaya çalışıyorum. Ikinci el mi yoksa sıfır mı almalıyım? Dediğim gibi uzun sürede satmak istemiceğim bişi istiyorum. Kalitesi Parça bulunabirliği ve uzun süre kullabilceğim bi tavsiyeniz var mı ebatlarımıda göz önünde bulundurarak

4Vaqrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    Ya foto model siniz ya türk değilsiniz bu boy kilo endeksi bi türk kızına ait olamaz.
    ...

bence burdan bişeyler demek pek olmaz deneyin görün illa yorumunuz lazım diyosan r25 alırdım sizin yerinizde olsam şahsen motorum kawasaki , kawasaki aşığıyım ama 250 segmentinde görünüş olsun teknik veriler olsun satacağınız zaman sizi üzmesi üzmemesi olsun r25 önde bence. illa kawasaki diyorsanız ikinci el ninja 300 bakabilirsiniz ki şahsen kullanıyorum yaklaşık 1.80 boy 70 kilo civarıyım erkeğim küçük kalmıyor.. ya r25 ya ninja 300 derim ben.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Ellemeyin gider birazdan nasılsa

Türk'üm. Sporcuyum. Çok teşekkür ederim bende z250sl nin görünüşü için birinci sırada tutuyorum. Anladığım kadarıyla teker teker denemem gerekcek.

schumacher__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık 4 teker..
    forum da bu sene iyi trol yaptı
    Macit250 bunu beğendi.

sokakbebesi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD - Dyna wide glide
    Hayret henüz kimse inazuma dememiş

sezgingulmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni GT170 / Mondial RX3İ EVO
    benim boyum 2.00 125 kiloyum ve bindiğim motor bundan ufak. tamam bunun boyu kısa ama yukseklik iyi ama bana kalırsa uzunluk olarak 2 mt den fazla olanlara bak iyi hoş motor imkanın varsa test sürüşü yap dükkan camlarından kendine bak bir malum bizler standart dışı insanlarız eğer içine sinmiyorsa ölçü olarak alma başka bak. ama çok yüksek rakamlarda bir motor bence gereksiz o paralara r25 daha mantıklı ama çok iyi değilsen motosiklet kullanımında daha sakin bir makine bak pulsar 200 ns gibi tipi bunu andırıyor ve bana ufak gelmiyor ki sana gelmez bencede
    Pisman bunu beğendi.

dekmanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ZZR250 honda CBF 500 yamaha YBR 125
    HANİMEFENDİ
    ankaradadiniz galiba malesef ankarada bayan motor surucusu az aramiza katilmaniz guzel
    SİZİN SOYLE KOLAYLİK GOSTEEYİM

oncelikle ankarada hem ktm hem suziki hemde kawasaki bayi ayni yani gittinizde ktm duke 200 suziki inazuma ve kavasaki ninja 250 sl ve z250 ayni yerde gormeniz usune binip hangisi ilginizi cekiyor yada rahat ediyor test edebilirsiniz
    ulusan motor golbasina varmadan
    ayrica yamaha r25 de uzun boylular icin gayet ideal onuda lustenize alin yanaha bayi baydar ticaret birlik mahallesinde

LAKİN
    eger ki motor tecrubeniZ fazla yok ise en az 7-8000 bana sorar iseniz honda cbf 150 alim bu km tamamlayin
    ayrica baska yardim edebilecegim bir konu olur isede ankarada elimizden geleni yapariz

Motosikleti
    Dragstar
    Oo birazdan ybr cilerde gelir akın akın.Şöyle ağacın altına oturalım izleyelim bakalım Seviyoruz milletçe trollenmeyi .
    dundanbiri ve Ozgurgungor bunu beğendiler.

Ciddiyetle cevap veren Arkadaşlara çok teşekkür ederim kafamda şekillendirmeye başladım faydanız oldu. Bayilere bakıcam Eğitimi tamamladıktan sonra inşallah motorumu alınca yine burda paylaşmak isterim tekrar teşekkürler.

Motosikleti
    Dragstar
    Sonra bi gülme geliyo

dekmanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ZZR250 honda CBF 500 yamaha YBR 125
    Alıntı sokakbebesi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayret henüz kimse inazuma dememiş

senimi kiracagim dostum ben dedim

Motosikleti
    Honda Cbr125R
    Al kawa hiç bi sorun yaşamassın

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Hadi buna da saydırsanıza bilmem kaç milyonuncu konu diye?

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Alıntı 4Vaqrant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya foto model siniz ya türk değilsiniz bu boy kilo endeksi bi türk kızına ait olamaz.
    ...

bence burdan bişeyler demek pek olmaz deneyin görün illa yorumunuz lazım diyosan r25 alırdım sizin yerinizde olsam şahsen motorum kawasaki , kawasaki aşığıyım ama 250 segmentinde görünüş olsun teknik veriler olsun satacağınız zaman sizi üzmesi üzmemesi olsun r25 önde bence. illa kawasaki diyorsanız ikinci el ninja 300 bakabilirsiniz ki şahsen kullanıyorum yaklaşık 1.80 boy 70 kilo civarıyım erkeğim küçük kalmıyor.. ya r25 ya ninja 300 derim ben.
    o degil de boyle renkli falan yazınca daha mı sirin oluyor
    afu35 bunu beğendi.
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    Dragstar
    Yine bu iyi,kızım deyince bazısı tüm modellerin açıklamalarıyla beraber paylaşıyor.Parmaklarınıza yazık kardeşim,kesin snappyy x bu konuları açan .Snappy reis powered by Adana

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler