Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

GERÇEKTEN TAVSİYEYE İHTİYACIM VAR

Motovento
    REKLAM ALANI
    natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    Kawasaki falan alma servis ve yedek parça sıkıntısı var servisi olan marka al.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sezgingulmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni GT170 / Mondial RX3İ EVO
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine bu iyi,kızım deyince bazısı tüm modellerin açıklamalarıyla beraber paylaşıyor.Parmaklarınıza yazık kardeşim,kesin snappyy x bu konuları açan .Snappy reis powered by Adana
    müdür ben evli adamım benim eşimde forum üyesi bende bildiğim kadarı ile adam gibi sormuş birisine cinsiyet ayırt etmeden cevap yazdım. sen bunun altından art niyet arıyorsan senin içindeki kötülükten bu. kişi herkesi kendisi gibi bilirmiş. trol veya değil bilemiyoruz ama soruş tarzı insan gibi olana sen bile olsan cevap veririm. bu konuda da arkadaşla sorunlarımız aynı ve bunun için cevap verirken de senden izin alındığını bilemedik kusura bakma keşke önce sana soraydıkta bizi burada millete karşı sapık ilan etmeyeydin
    Yavaş gitmeyi hızlı hale getirmeyi deneyin

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Sezgincim sakin ol .MAksat trollenmeyin .Bir daha nasılsa foruma girmeyecek .Anlayın artık şunu.Seni kırdıysam özür dilerim canım kardeşim.Ben senden yanayım.

İlkmax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 250
    Trollere gel ya =) Şu başlığı bi erkek açsa idi gelecek yorum yeter kardeşim 250 tane tavsiye topiği var oradan bakın die dedikodu olurdu valla hahaha Allahım sen bizi bunlar ile sınama AMİN.

sezgingulmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni GT170 / Mondial RX3İ EVO
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sezgincim sakin ol .MAksat trollenmeyin .Bir daha nasılsa foruma girmeyecek .Anlayın artık şunu.Seni kırdıysam özür dilerim canım kardeşim.Ben senden yanayım.
    benden yanasın ama trollenmişim de salak durumuna düşmüşüm gibi yorumların üzücü. klavye başında duranın içini mi okuyorsun bilemedim. müneccim bir tanıdığın olmalı. kaldı ki foruma gelmiş olan apaçilere bile bildiğim birşey ise cevap yazıyorum gelip geçici olsalar bile. madem trol olduğunu düşünüyorsun bırak biz kadın görünce kendinden geçenler cevap yazsın sen yazma, biz trollenip aptal yerine konulalım sen konulma. bu forumda herkez kadın olduğu için cevap yazdığımı/yazdığımızı düşünebilir bana sahip olan kişi ki muhtemelen şuan konuyu takiptedir ne maksatla yazdığımı bilmesi yeterli dir.

özürün kabul edildi...
    Yavaş gitmeyi hızlı hale getirmeyi deneyin

Motosikleti
    Yamaha wr 250 r
    Alıntı cesisuay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türk'üm. Sporcuyum. Çok teşekkür ederim bende z250sl nin görünüşü için birinci sırada tutuyorum. Anladığım kadarıyla teker teker denemem gerekcek.
    boyu sorun ediyorsanız sizde benim gibi yamaha wr 250 R yok çok kuvetli dersenizde bundan önce bende yamaha wr 125 x vardı supermoto çok şık bişey onada bi bakın derim
    bu arada ilgilenirseniz benim wr satılık yazabilirsiniz.

Düzgünce cevap verenlere teşekkür ederim. Elli sefer özür dileyip konudan uzak olduğumu ve yardım istediğimi söyledim hala trol falan alakasız Şeyler yazanlar var. Ilk defa bi forum içinde yer almaya çalıştım soğuttunuz çok saygısız platformmuş burası saolun.

samet10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 400
    ninja 250 sl galiba yeterli olur. yok ben çok hız istiyorum dersen başka arayışa girebilirsin ama galiba cbr 250den de hızlıydı bu alet bence ideal olabilir. çokta ufak durmaz sanırım

dundanbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS 200
    Bence mantıklı olan, mağazalarda görüp denemek, test sürüşü yapmak, ve ilk motor için daha ucuz bir şey seçip iyice alıştıktan sonra ihtiyaçları belirleyip ona göre almak olur, tabi zengin iseniz o başka

Ayrıca Motosikletin meşei farketmez çok takmayın bunu..
    Aşklar biter yollar bitmez dedim, ne aşk bitti ne de yollar..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler