Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Olaylar Olaylar...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Cbr250r
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum son eklediğin video çok güzel olmuş,böyle eğlenceli şeyleri çok seviyorum. yenilerini bekliyorum, lütfen dikkatli kullan. sağlıcakla
    Tesekkur ederim keske hep gulecek videolar ceksek ama iste

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Peder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    arka fonda daha canlı müzik olursa tadından yinmez
    Raptor Riders
    http://www.raptorriders.com.tr/
    Sons Of Anarchy

Motosikleti
    Cbr250r
    Alıntı Peder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arka fonda daha canlı müzik olursa tadından yinmez
    Youtube hepsinde telif hakki nedeniyle videoyu siliyor. Telif hakki olmayan muzikleri koymak zorunda kaliyorum malesef. Arka fon derken video boyuncami daha iyi olur yoksa giris cikislardami ?

Ahmet_Tascı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Cg 200
    Zevkle izledim eline saglik abonen oldum
    Tutkudur Motosiklet

Motosikleti
    Cbr250r
    Alıntı Ahmet_Tascı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zevkle izledim eline saglik abonen oldum
    teşekkürler

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Yanlış anlamamanı temenni ederek;

Çok fazla ve çok sert makas atıyorsun. En soldan en sağa, sonra tekrar en sola, böyle olunca da yola dair izlenimin zayıflıyor. Makas atarken geçtiğin şeritte ne var (mesela hayvan ölüsü) göremiyorsun ki bu da ekstradan riske atıyor seni. Üstelik trafiğin akışına göre hızlı kullanıyor gibisin. Bu illet trafikte arabasına bindiğinde kapısını kapatmayı beceremeyip yolda giderken kapıyı sonuna kadar açıp çaat diye kapatmaya çalışan çok öküz var, zaten aynaya bakan yok, trafiğin akışının biraz üzeri tamam da bu kadarı da seni tehlikeye sokar haberin olsun.

Videolar güzel, çekimler kaliteli.

Motosikleti
    Cbr250r
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış anlamamanı temenni ederek;

Çok fazla ve çok sert makas atıyorsun. En soldan en sağa, sonra tekrar en sola, böyle olunca da yola dair izlenimin zayıflıyor. Makas atarken geçtiğin şeritte ne var (mesela hayvan ölüsü) göremiyorsun ki bu da ekstradan riske atıyor seni. Üstelik trafiğin akışına göre hızlı kullanıyor gibisin. Bu illet trafikte arabasına bindiğinde kapısını kapatmayı beceremeyip yolda giderken kapıyı sonuna kadar açıp çaat diye kapatmaya çalışan çok öküz var, zaten aynaya bakan yok, trafiğin akışının biraz üzeri tamam da bu kadarı da seni tehlikeye sokar haberin olsun.

Videolar güzel, çekimler kaliteli.
    Teşekkür ederim sağ duyulu ve yapıcı yorumun için. Daha çok dikkat edicem kazasız sürüşler.

Videoların çekim kalitesi güzel, kurgular da fena değil ama uslübün çok beğenmediğimi söylemem lazım.

Öncelikle herkes fikrini söylemekte özgür, bunu kabullenmen gerekiyor. Sen ''Çok iyi kullandığımı iddia etmiyorum'' diyorsun ama sürüşüne bakılırsa bu iddiaya sahipsin. Makas atıyorsun, öndeki motosikletleri takip ediyorsun, kör noktada kalıyorsun, hatalı sürücüleri kovalıyorsun. Bu hatalarını sana anlatma zahmetine girdikler yetmezmiş gibi grafiklerle anlatan insanlara teşekkür etmek yerine sert bir üslupla cevap veriyorsun. Burada kimsenin olmayan bir şeye ilgi çekmek adına çıkıştığı yok, aksine takdir bekleyen bir psikoloji senin yaptığın.

Ben sana nacizane olarak buradaki uyarıları dikkate almanı ve daha güvenli sürüşü tercih etmeni tavsiye ediyorum. Hepimizin öğrencek çok şeyi var hayatta, bunlara açık olmak kendimiz adına bir şans.

Kazasız ve keyifli sürüşler dilerim.

Motosikleti
    Cbr250r
    Alıntı sp83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Videoların çekim kalitesi güzel, kurgular da fena değil ama uslübün çok beğenmediğimi söylemem lazım.

Öncelikle herkes fikrini söylemekte özgür, bunu kabullenmen gerekiyor. Sen ''Çok iyi kullandığımı iddia etmiyorum'' diyorsun ama sürüşüne bakılırsa bu iddiaya sahipsin. Makas atıyorsun, öndeki motosikletleri takip ediyorsun, kör noktada kalıyorsun, hatalı sürücüleri kovalıyorsun. Bu hatalarını sana anlatma zahmetine girdikler yetmezmiş gibi grafiklerle anlatan insanlara teşekkür etmek yerine sert bir üslupla cevap veriyorsun. Burada kimsenin olmayan bir şeye ilgi çekmek adına çıkıştığı yok, aksine takdir bekleyen bir psikoloji senin yaptığın.

Ben sana nacizane olarak buradaki uyarıları dikkate almanı ve daha güvenli sürüşü tercih etmeni tavsiye ediyorum. Hepimizin öğrencek çok şeyi var hayatta, bunlara açık olmak kendimiz adına bir şans.

Kazasız ve keyifli sürüşler dilerim.
    Bircok yapici yoruma tesekkurlerimi ilettim bunlarin arasinda bahsettiginiz grafikli yorumda dahil. İfade etme tarzi cok onemlidir. Kimsenin bana karsi olan saldirisina tesekkur edemem. "Makasci emre efendi olsun adin" gbi bir yoruma tesekkur etmem. Ben buraya tebrik edilmeye gelmedim. Tebrik edilcek biseyde yapmiyorum herkesin surdugu motor kendine. Kimseye kupa vermiyorlar. Gorduklerimin yaninda zaten eksiklerim cok fazla. Sizinde dediginiz hepimiz ogreniyoruz. Motosiklet dogayeni gibi baslik bulsamda ogut versemci abilerin tavirlarini sevmiyor henuz bu psikolojide hareket eden birinden de oneri almak istemiyorum. Bana makas atmazsan soyle olur boyle iyi olur deme hakki varken kimsenin attigim makasla dalga gecme hakki yok. Zira birtek kendime zarar veririm. Biriyle dalga gecmekte ne tur bir ruh hali gerektirir bence tahmin ediyorsunuzdur. Onerileriniz icin ve zahmet edip zaman ayirdiginiz icin tesekkur ederim.

Merhaba,
    İlk videonun ilk dakikalarında sürekli makas attığını görünce gerisini seyretmedim.
    Öncelikle biz kurallara uyacağız ki uymayanları eleştirme hakkımız olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:30 ----------

Ayrıca makas atmakla zararım sadece kendime olur demişsin ama etkilerini tam olarak düşünmüyorsun.
    Sen makas atarken aniden seni gören araç sürücüsü irkilerek yada korkudan direksiyon hakimiyetini kaybedip kendisine yada başkalarına zarar verebilir.
    Sadece kendini değil yanından geçtiğin araçları da düşün.
    bu tip kullanıcılar nedeniyle herkeste motorcu tehlikeli sürüyor algısı oluşuyor ki haksız da değiller.

Motosikleti
    Cbr250r
    Alıntı FatihCay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    İlk videonun ilk dakikalarında sürekli makas attığını görünce gerisini seyretmedim.
    Öncelikle biz kurallara uyacağız ki uymayanları eleştirme hakkımız olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:30 ----------

Ayrıca makas atmakla zararım sadece kendime olur demişsin ama etkilerini tam olarak düşünmüyorsun.
    Sen makas atarken aniden seni gören araç sürücüsü irkilerek yada korkudan direksiyon hakimiyetini kaybedip kendisine yada başkalarına zarar verebilir.
    Sadece kendini değil yanından geçtiğin araçları da düşün.
    bu tip kullanıcılar nedeniyle herkeste motorcu tehlikeli sürüyor algısı oluşuyor ki haksız da değiller.
    Benim attigim makastan irkilermi ? hic e5 e cikmadiniz sanirim. Su attigim makasin 10 katini 2-3 araba pes pese yapanlar var. Kimsede ses cikarmiyor birakin su sucluluk psikolojisini. Cc kucuk olsada yaris motoru alip kurallara uyarak 90-100 hiz sinirini gecmememi beklemeyin. Sizinde hiz sinirina uydugunuza hic inanmiyorum.

Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    hocam alakasız olacak belki ama kullandığınız kamera marka model ve fiyatını rica edebilir miyim

Motosikleti
    Cbr250r
    hocam alakasız olacak belki ama kullandığınız kamera marka model ve fiyatını rica edebilir miyim
    Estagfurullah asil alakali nadir sorulardan biri bu herkes ben basliga gelinde size guvenli surus teknigi nasil olur bak nasil iyi suruyom gosteriyim yazmisim gibi davraniyo. Ben videolara yorum istedim bilen bilmeyen herkes surusume yorum yapiyor. Sonunda azda olsa videolara yorum geliyor :D sj4000 hocam kamera. Memnunum. Sj5000 i bir arkadasta inceledim cok daha iyi eger almayi dusunursen diye
    Source53 bunu beğendi.

Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    Alıntı emreaydin69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Estagfurullah asil alakali nadir sorulardan biri bu herkes ben basliga gelinde size guvenli surus teknigi nasil olur bak nasil iyi suruyom gosteriyim yazmisim gibi davraniyo. Ben videolara yorum istedim bilen bilmeyen herkes surusume yorum yapiyor. Sonunda azda olsa videolara yorum geliyor :D sj4000 hocam kamera. Memnunum. Sj5000 i bir arkadasta inceledim cok daha iyi eger almayi dusunursen diye
    e-bay de baya uyguna var sj4000'leri az incelemedim bi ara.
    sürüşü her zaman bi eleştiren çıkar takmayın. ben çok aşırı riskli bişey görmedim. böyle gitmezseniz pek gidemiyorsunuz zaten.
    yazılar iyi sosyal gündem takibin güzel.
    ses kalitesi iyi görüntü iyi videolar net.
    arka fonda böyle daha hareketli şarkılar olsa keşke diye düşündüm tek eksik bu bence (eksik değil de benim tercihim )
    Raptor Riders
    http://www.raptorriders.com.tr/
    Sons Of Anarchy

Motosikleti
    Cbr250r
    e-bay de baya uyguna var sj4000'leri az incelemedim bi ara.
    sürüşü her zaman bi eleştiren çıkar takmayın. ben çok aşırı riskli bişey görmedim. böyle gitmezseniz pek gidemiyorsunuz zaten.
    yazılar iyi sosyal gündem takibin güzel.
    ses kalitesi iyi görüntü iyi videolar net.
    arka fonda böyle daha hareketli şarkılar olsa keşke diye düşündüm tek eksik bu bence (eksik değil de benim tercihim )
    Müzik olayını bir arkadaş daha demişti ona dikkat edicem sj actioncam alırken çok dikkat edin çakmaları çıktı. eğer almaya niyetlenirseniz gelen kutumu renklendirin size aliexpress ten yada ebaydan yardımcı olayım. iyi sürüşler

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:06 ----------

Beğenen ve devamı nı isteyen arkadaşlar için..
    MotoGlock ve Mr.[T] bunu beğendiler.

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Ben çok beğendim ve keyifle izledim bunların devamınıda izlerim.İnsanları uyarmanizda da kötü bir durum görmedim sonuçta uygun dille konuşuyorsunuz.Uyardiginiz insanlara dahi faydasi var çünkü hatasini gösteriyorsunuz bir dahaki seferde daha dikkatli olma ihtimalleri var.
    Biraz cesurca sürüyorsunuz bu kısma bir eksi diyelim.Çünkü trafik tamamen tehlike içinde o yuzden biraz korku olsa iyi olur ) (bunu zaten çoğumuzdan iyi biliyorsunuzdur)
    Elinize emeğinize sağlık.

Source53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 Honda Forza
    İzliyorum

Motosikleti
    Cbr250r
    Alıntı karşıyaka57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben çok beğendim ve keyifle izledim bunların devamınıda izlerim.İnsanları uyarmanizda da kötü bir durum görmedim sonuçta uygun dille konuşuyorsunuz.Uyardiginiz insanlara dahi faydasi var çünkü hatasini gösteriyorsunuz bir dahaki seferde daha dikkatli olma ihtimalleri var.
    Biraz cesurca sürüyorsunuz bu kısma bir eksi diyelim.Çünkü trafik tamamen tehlike içinde o yuzden biraz korku olsa iyi olur ) (bunu zaten çoğumuzdan iyi biliyorsunuzdur)
    Elinize emeğinize sağlık.
    Tesekkur ederim yorumlarin icin dostum. Arkadaslar oyle bi anlattilarki ben videolari bidaha izledim. Kimi kovaladim kivi dovdum ölümcül makaslari nerde attim hatirlayamadim diye kameram var diye millete satasiyomusum falan neyse uygun dile her turlu saygim vardir. Sizinde uyuranizi ciddiye alacagim allah kimsenin basina kaza bela vermesin insallah. keske herkes motora anlayis gostersede hepsini paylassam hepimiz mutlu olsak keyifle izlediginize sevindim. Mutlu surusler

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:35 ----------

Alıntı Source53 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzliyorum
    Yorumkarini bkliyorum

Alıntı emreaydin69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim attigim makastan irkilermi ? hic e5 e cikmadiniz sanirim. Su attigim makasin 10 katini 2-3 araba pes pese yapanlar var. Kimsede ses cikarmiyor birakin su sucluluk psikolojisini. Cc kucuk olsada yaris motoru alip kurallara uyarak 90-100 hiz sinirini gecmememi beklemeyin. Sizinde hiz sinirina uydugunuza hic inanmiyorum.
    Çoğu zaman şehir içinde (ağırlıklı E5 ve köprü olmak üzere) hız sınırları dahilinde motor kullanıyorum.
    Benim nasıl kullandığımı bilmeden eleştirmeniz yanlış olmuş.
    Ayrıca başkası kural tanımıyor diye insanın kendisinin de kural tanımaması doğru davranış değil. Etrafta hırsız kaynıyor diye hırsızlık yapmak zorunda değil insan.
    Benim tanımadan psikolojimle alakalı yargıda bulunmuşsunuz ama benimki suçluluk psikolojisi değil, bilinçli ve saygılı davranmaya çalışmak, içinde yaşadığımız topluma değil toplumun uygulamak zorunda olduğu kurallara uymaktır.
    Lütfen siz de trafik kurallarına uymaya çalışın. Çok klişe bir laf ama kurallara uyarak sürün daha uzun sürün. Süreyi kısaltmaya değil mesafeyi uzun tutmaya bakın.
    Allah kazasız belasız sürmek nasip etsin herkese, Ölümümüz kazadan değil doğal sebeplerden olsun.

Motosikleti
    Cbr250r
    Alıntı FatihCay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çoğu zaman şehir içinde (ağırlıklı E5 ve köprü olmak üzere) hız sınırları dahilinde motor kullanıyorum.
    Benim nasıl kullandığımı bilmeden eleştirmeniz yanlış olmuş.
    Ayrıca başkası kural tanımıyor diye insanın kendisinin de kural tanımaması doğru davranış değil. Etrafta hırsız kaynıyor diye hırsızlık yapmak zorunda değil insan.
    Benim tanımadan psikolojimle alakalı yargıda bulunmuşsunuz ama benimki suçluluk psikolojisi değil, bilinçli ve saygılı davranmaya çalışmak, içinde yaşadığımız topluma değil toplumun uygulamak zorunda olduğu kurallara uymaktır.
    Lütfen siz de trafik kurallarına uymaya çalışın. Çok klişe bir laf ama kurallara uyarak sürün daha uzun sürün. Süreyi kısaltmaya değil mesafeyi uzun tutmaya bakın.
    Allah kazasız belasız sürmek nasip etsin herkese, Ölümümüz kazadan değil doğal sebeplerden olsun.
    Tek temennimiz o. Kimseye kaza vermesin Allah. Ama malesef bazen trafik kurallarına uymak hatta daha doğrusu yavaş gitmek hızlı gitmekten çok daha tehlikeli olabilir. Tabiki burda kuralları boşverin kırmızıda geçin vs. demiyorum. Ama özellikle e-5 gibi kalabalık çevreyolların da takip mesafesi bile bırakmanıza izin vermezken kimse sizin 90 la gitmenize müsamaha göstermiyecek sıkıştırıp rahatsız edecekler. skuterli veya onun gibi daha küçük motorları kullananlarla biraz konuşursanız şikayetlerini anlıcaksınız. Bir gün yavaş gitmeyle ilgili bir vidyo çekmeyi düşünüyorum umarım yanılırım.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)