Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Olaylar Olaylar...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Cbr250r
    İyi günler arkadaşlar. Kask kamerasına takılan olayları ve komiklikleri insanlarla paylaşmak istedim. Buyurun beraber izleyelim

Eğer beğendiyseniz daha fazlası için youtube kanalımı takip ederseniz sevinirim.

Her türlü olumlu olumsuz yorumlarınızı görüşlerinizi ve önerilerinizi paylaşmanızı istiyorum.

Ayrıca kanal adı olarak EYE OF THE BİKER yada MOTORCU EMRE EFENDİ seçeneklerinden hangisi hoşunuza gitti beğenirseniz sevinirim.

Tekeriniz Düz Bassın
    ayzek, abeciMotoru, mehmetenis ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    EYE OF THE BİKER ama i yerine I olmalı
    halilom, ahmetersoz1 ve oguzhan6161 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Cbr250r
    Alıntı leopessia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    EYE OF THE BİKER ama i yerine I olmalı
    Büyük harf ile yazarsak öyle tabi haklısın teşekkürler

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Ben kask kamerası takınca insanlarla tartışmak için bahane aramıyorum. Yolumda sakince ilerliyorum. Genelde trafikteki sürüş tarzımdan dolayı korna çalmaya bile gerek duymam. Bu tarz videoları gördükçe kask kamerası takınca kendimi garip hissediyorum, trafikteki diğer araçlar beni bu tarz videolar çeken biri sanacak diye.

Sado39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Adventure & Ktm Duke
    Videolarini beğendim dostum inşallah devamı gelir. Bu arada eye of the biker daha hoş bence.
    Bir ufak uyarı da yapmak gerekirse, şu makas işlerine dikkat et akan trafikte ufak bir temasta düşer ve ezilirsin aman diyim.

Source53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 Honda Forza
    Müsait olduğunda izliycem paylaşım için teşekkürler.

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hepsini izlemedim, kırmızı minibüste "kör noktada ne kadar kalırım" rekor denemesi yapmışsın, beyaz megane sürücüsü de haklı bence.

Motosikleti
    Cbr250r
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kask kamerası takınca insanlarla tartışmak için bahane aramıyorum. Yolumda sakince ilerliyorum. Genelde trafikteki sürüş tarzımdan dolayı korna çalmaya bile gerek duymam. Bu tarz videoları gördükçe kask kamerası takınca kendimi garip hissediyorum, trafikteki diğer araçlar beni bu tarz videolar çeken biri sanacak diye.
    Bende kask kamerası takınca insanlarla tartışmak için bahane aramıyorum. Tartışmıyorum da zaten uyarıyorum. İletişim iyi bir şeydir. Keza eğer gerekirse tartışırım da ama görüldüğü üzere pek çok uyarından iyi akşamlar iyi günler diye ayrılıyorum. Bu videolar kurgu değil ben kimseye önüme kır demedim. Üzerime sürenle de sonuna kadar tartışırım. Motor sürüyor olmak trafikte ezik davranmayı gerektirmez. En az bir range rover kadar hakkım var :D

Alıntı Sado39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Videolarini beğendim dostum inşallah devamı gelir. Bu arada eye of the biker daha hoş bence.
    Bir ufak uyarı da yapmak gerekirse, şu makas işlerine dikkat et akan trafikte ufak bir temasta düşer ve ezilirsin aman diyim.
    Teşekkür ederim yorumların için üstad Makas atmak tehlikeli evet ama asıl tehlikeli olan atılmak bence o yüzden Trafikten biraz daha hızlı gitmek gerek sanırım Yokunu çıkartmadan

Alıntı Source53 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Müsait olduğunda izliycem paylaşım için teşekkürler.
    İzleyince yorumlarını bekliyorum.
    mehmetenis bunu beğendi.

esetabu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 honda cbr 650f
    izledik begendik. devamini bekleriz. soran olmamis sanirim bu arada kamera ne kullaniyorsun?

Motosikleti
    Cbr250r
    Alıntı Acil112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepsini izlemedim, kırmızı minibüste "kör noktada ne kadar kalırım" rekor denemesi yapmışsın, beyaz megane sürücüsü de haklı bence.
    Kırmızı minibüs kırmızıda geçti adının hakkını veriyor bence :D Megane sürücüsüne bende hak veriyorum tabiki. Video nun sonunda benimde aynama çarpıp özür dilemeyen bir motorcu var ne yazık ki

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:38 ----------

Alıntı esetabu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izledik begendik. devamini bekleriz. soran olmamis sanirim bu arada kamera ne kullaniyorsun?
    Teşekkür ederim. SJ4000 Kullanıyorum.
    mehmetenis bunu beğendi.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    güzel çekimler takip edicem emre
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    Cbr250r
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel çekimler takip edicem emre
    Teşekkür ederim. Beklerim

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    kırmızı vito lu bildiğin mal işte. bırak gitsin. niye korna çalıyosun ki ?
    silahı falan olur bu tiplerin, çakar indirir dostum. hadi sen vurursun, hapislerde çürürsün. bırak bulsun belasını başkasından.
    belanın üstüne gitmeyin arkadaşlar.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Güzel videolar eline sağlık,ama kullanırken lütfen biraz daha dikkat ,
    Sen bize lazımsın

Motosikleti
    Cbr250r
    Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kırmızı vito lu bildiğin mal işte. bırak gitsin. niye korna çalıyosun ki ?
    silahı falan olur bu tiplerin, çakar indirir dostum. hadi sen vurursun, hapislerde çürürsün. bırak bulsun belasını başkasından.
    belanın üstüne gitmeyin arkadaşlar.
    Yapmayın lütfen yanlışın arkasında durmayın. Motor üzerindeyiz biz önlemimizi aldık Gerisi takdir. Neler gördüm ben arkadaşlardan; kırmızıda dururken arkadan değdirip kenarda dur diyenler mi, senden çok vergi veriyorum önümden çekil diyenler mi, sen motorsun yol vermek zorundasın diyenler mi, ARTIK LÜTFEN HAKKIMIZI ARAYALIM. Adam motoru sıkıştırdığında tepki vermezsen bunu yapmaya devam edecek. Belki sen telaş yapmayacaksın ama acemi biri belki düşüp yaralanacak. Lütfen artık tepkimizi Abartmadan gösterelim. Ben kimseye küfür etmedim kimseyi dövmedim. Ya kornaya bastım çoğu hatasını anlayıp özür diledi yada yanına gidip efendi efendi konuştum. Kırmızı minibüs kırmızıda geçti, sinyal vermedi serseri mayın gibi dolaşıyor trafikte. zaten çok önceden anladım sağından geçmek için hamle yapmadım ama artık lütfen MOTORCU HER ZAMAN HAKSIZDIR ! tabusundan vazgeçin. Evet kaza yaparsak ben yaralanıcam ama uyarmaz isem başka bir motorcu kardeşimi bir gün öldürecekler.

umarım başını ağrıtmamışımdır.

Alıntı mehmetenis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel videolar eline sağlık,ama kullanırken lütfen biraz daha dikkat ,
    Sen bize lazımsın
    teşekkür ederim. Dikkatli olmaya çalışıyorum. hepimiz bu ülkeye lazımız

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Güzel aboneyim zaten takipteyim, hangi programla bu yaazı ve kesmeleri yapıyorsun acaba?

Motosikleti
    Cbr250r
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel aboneyim zaten takipteyim, hangi programla bu yaazı ve kesmeleri yapıyorsun acaba?
    teşekkürler sony vegas pro 13 - adobe photoshop cs5 - camtasia studio

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Kırmızı vito kırmızı geçti fakat

-"beni ez" diye sonrasında bağıran sensin. 11 sn boyunca bir aracın kör noktasından gidiyorsun.
    -Kör noktada gittiğin yetmezmiş gibi birde seni görmeyen bu araçla seni görmeyen halk otobüsü arasından geçiyorsun. O otobüs 10cm ileri gelse arada tost olabilirsin.
    -Herşey bitti derken birde minibüs arkasından hemde sıfır bir şekilde geri çıkıyorsun. Adam içerde dönüp arkasına bakınca seni anca görebildi. Arkası kapalı bir minibüs olsaydı Allah korusun geri geri çıkıp noluyor diyebilirdi.
    -Peki bu araç göbekten döndüğünden beri sağa sinyal veriyor bunu hiç fark ettin mi ?

Kusura bakma hata sende.
    Adamın kırmızıda geçmesi bişey değiştirmez.. herkes trafikte hata yapabilir onu geçmişte bırakacaksın hemen.
    sp83, Mengu16 ve mattiadestro bunu beğendiler.

Motosikleti
    Cbr250r
    Alıntı tyrung adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kırmızı vito kırmızı geçti fakat

-"beni ez" diye sonrasında bağıran sensin. 11 sn boyunca bir aracın kör noktasından gidiyorsun.
    -Kör noktada gittiğin yetmezmiş gibi birde seni görmeyen bu araçla seni görmeyen halk otobüsü arasından geçiyorsun. O otobüs 10cm ileri gelse arada tost olabilirsin.
    -Herşey bitti derken birde minibüs arkasından hemde sıfır bir şekilde geri çıkıyorsun. Adam içerde dönüp arkasına bakınca seni anca görebildi. Arkası kapalı bir minibüs olsaydı Allah korusun geri geri çıkıp noluyor diyebilirdi.
    -Peki bu araç göbekten döndüğünden beri sağa sinyal veriyor bunu hiç fark ettin mi ?

Kusura bakma hata sende.
    Adamın kırmızıda geçmesi bişey değiştirmez.. herkes trafikte hata yapabilir onu geçmişte bırakacaksın hemen.
    Kırmızıda geçmek hata değil seçimdir. Gaz ayagının altında. Kavsaktan çıkarken sinyal yanık değildi sonradan yaktı. ben kornaya basarken aracın içindeki yolcularda otoparkın girişinde ki adamda dikkat etsene diye araç şöförüne durumu anlatıyorlardı. Ama motorcu her zaman haksız ivit Araç şöförü bile hata ettim diye özür dilerken hala kırmızı minibüsü tartışıyorsunuz.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Cok fazla makas atıyorsun kardes.. suruculerı kızdırmaya gerek yok bu kadar...
    metinkilic bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)