Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Mondial Z-One 150 TopSpeed Bilen ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ahmtmngrsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-one-S 180
    Bi cevap bulamadik ne konuymuş valla :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Burda adam gibi yorum yapanlar var insan gibi fikir beyan edenler var, nazikce fikir paylasarak 140 km yapmaz kardesim diyenler var.Birde gevsek gevsek gözünden uyduran artist artist kendini bi bok sananlar var.İste burada insan olmanin farkini goruyoruz.100km yaptigini da soyleseniz 150 km de deseniz oncelikle insan gibi konusmayi ogrenin.Eger sizin bilginiz fazla ise adam gibi yazinda saygi duyalim, bos bos gevsek gevsek konusacaksaniz bu forumun kalitesini dusurursunuz.Gps programi ile olcup gordugum degeri buraya yazmak istiyorum fakat bu aralar motor ile uygun bir vakit olmuyor.Zaten ölçünce 135-140 km üstü bir topspeed cikar ise yine itiraz gelecektir buna eminim yok nerden bilelim duz mu gittin yokus mu gittin vs tarzında çamur atmalar.Kimse ile cocuk gibi sidik yaristiracak degilim.Fikrimi sundum 140 yapabilcegi kanisindayim.Bu konuda net bilgiye ulasirsam buraya yazarim.Herkes bir tahminde bulunuyor fakat kanitlayan yok, topspeed olarak 90 km mi 120 km mi 140 km mı yapar diye.Bu mesaja da bos bos konusanlar olacaktir, bos konusanlari ciddiye alip karsilik vermeyecegim.Herkese hayirli forumlar.

Motosikleti
    Spada Anton 150
    Motorun kaç km yapacağını bilemiyorum ama benim Kuba Rainbow bile düz yolda 100-110arası görüyor daha 800 km de olmasına rağmen ve arabaylada ölçtük km sayacım normalden 2-3 km/h daha az gösteriyo 50 km/h farkediceğini zannetmiyorum tam hir saçmalık olur. Benim tahminim son hızı minimum 140 km/h dir ancak bu benim dusuncem ne kadar dogru ne kadar yanlış onu kullananlar söylesin. Bu arada herkesin bayramı mübarek olsun.

Peder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    Alıntı linkinpark20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o önerilen sağlıklı topspeed.
    şahsen 153 gördüm
    Raptor Riders
    http://www.raptorriders.com.tr/
    Sons Of Anarchy

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    android telefona hız testi programı yükleyip göstergenin yanına telefonu sabitleseniz sonra da hız yapsanız da bu konu kapansa

important22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gps ile en fazla 115kmh
    | 500px.com/Arranger | Youtube.com/channel/UCpMYGwzlf5cTevF5uVbXWeg/videos | Flickr.com/photos/132925453@N03 |

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Yahu neredeyse bütün Çin motorlarının teknik özellik tablosundan 95 yapar diye yazarken, bir kişi de çıkıp demiyor mu acaba bu tesadüf mü yoksa başka sebepten mi böyle yazıyorlar diye ? 100 cc motor da, 180 cc motor da aynı hızı mı yapacak yani ?

Hız işi güçle ilgilidir ve 160 yapabilmeniz için en az 25 BG güce ihtiyacınız vardır. Yokuş falan sayılmaz, düz yol olacak.

Resmen Motoru Almaktan Soğudum Arkadaş Ya :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    180 zones 130 görsünde

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:40 ----------

oda yol ve hava şartlarına göre değişkenlik gösterir.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    180 S'i bilmem ben, 150 cc olanı yapmaz o süratleri. 140 km dediğiniz az bir sürat değil arkadaşlar. Yuki spitzer zoraki yapıyor o süratleri ki o 250 cc. 150 S'de CBF ile aynı teknolojiye sahip blok var, ohcmidir nedir, ondan. Hadi diyelim bu daha hafif vs, bilemedin cbf+10km fazla hız = 130 km, onu da zannetmiyorum.

162 cc vulture kullanıyorum, 10,5 kw güç üretiyor, 110 km hız yapıyor rüzgarsız düz yolda. Z-One daha aerodinamik, arla lastik ebatı hıza daha uygun, ama işte benimkinin üstüne koysun koysun bu iki faktör 20 km fark koysun, e beygir gücü daha düşük benimkinden.

180 cc olanı için farklı şeyler söyleniyor, 150 yapar falan gibi, yahu ktm duke 200 yapmıyor onu.

Kafam Allak Bullak Oldu Yeminle :D

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Alıntı karşıyaka57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burda adam gibi yorum yapanlar var insan gibi fikir beyan edenler var, nazikce fikir paylasarak 140 km yapmaz kardesim diyenler var.Birde gevsek gevsek gözünden uyduran artist artist kendini bi bok sananlar var.İste burada insan olmanin farkini goruyoruz.100km yaptigini da soyleseniz 150 km de deseniz oncelikle insan gibi konusmayi ogrenin.Eger sizin bilginiz fazla ise adam gibi yazinda saygi duyalim, bos bos gevsek gevsek konusacaksaniz bu forumun kalitesini dusurursunuz.Gps programi ile olcup gordugum degeri buraya yazmak istiyorum fakat bu aralar motor ile uygun bir vakit olmuyor.Zaten ölçünce 135-140 km üstü bir topspeed cikar ise yine itiraz gelecektir buna eminim yok nerden bilelim duz mu gittin yokus mu gittin vs tarzında çamur atmalar.Kimse ile cocuk gibi sidik yaristiracak degilim.Fikrimi sundum 140 yapabilcegi kanisindayim.Bu konuda net bilgiye ulasirsam buraya yazarim.Herkes bir tahminde bulunuyor fakat kanitlayan yok, topspeed olarak 90 km mi 120 km mi 140 km mı yapar diye.Bu mesaja da bos bos konusanlar olacaktir, bos konusanlari ciddiye alip karsilik vermeyecegim.Herkese hayirli forumlar.
    yahu ben seni ecnebilerin deyimiyle thug etmekten biktim(turklerin deyimini yazmiyorum agir olacak, ama konuya cuk oturuyor) sen hala bikmadin. Koca forumda top speed 155 diyen bir kisi yok dedin sana onceki mesajimda sadece bu konudan top speed 155 160 diyen 3 kisiyi alinti yaptin. Hala gelmis burda universite mezunuyum diyorsun. Universitelerin ne denli vasifsiz kisiler mezun ettigine de iyi bir ornek bu. Kimse kusura bakmasin, şu motorun top speedi 155 160 yazan adama gulerim, dalga da gecerim sarkastik uslupla da yazarim, çünkü buna layiktir, daha iyisine degil. Azcik okuyup arastirmaci olsaydin 28 beygirlik cbr 250 ve ninja 250 nin top speedinin 160 civari oldugunu anlardin. Ya okumaktan acizsin ya da okudugunu anlamaktan. Benim de ilk motorum bi mondialdi, hatta satip z one 180 almayi dusundum ve test edince vazgectim. Drifti 2650 tl ye almistim ve sorunlari olsada fiyat performans orani yuksek bir motosikletti. Ama bu motoru adamlar plaka ruhsat dahil 5000 kusur liraya satiyor, benim niyetlendigimde fiyati boyleydi belki dahada yukselmistir. E biraz daha ekle yamaha var. Ona biraz ekle honda var, tvs var. Aralarinda ucurum denilecek fark yok. Benim derdim vatandas şekle yurumesin, kaliteye yurusun. Bi de sen bu motosikleti ya mondialin bisikleticden bozma servislerine gotureceksin ya da garantiyi bozup bakimi kendin yapacaksin. 2000 km'de bir bakim olmasi da cabasi. Ben mondialin ilk bakimina 50 tl vermistim hondanin ilk bakimina 25 tl verdim. Adamlar her biseyini de kontrol ettiler. E hani çinli ekonomikti? Anliyorum motoru almissiniz memnun da olabilirsiniz bu konuda bize laf dusmez ama yeni yeni bilgi sahibi olmaya calisan adami 155 160 yapiyor diye yonlendirirseniz (sen 140 demissin konuda 155 ve 160 yaptigini iddia edenleri onceki mesajimda alintiladim) orda dur derim. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayin. Yazik diyorum sadece. Kazasiz surusler. Emin olun bir japona gectiginizde neden bahsettigimi anlayacaksiniz.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Beyler benim 28 hp'lik kawasakimde daha 160'ı göremedim , 155 gördüm en fazla . Siz neyin derdindesiniz ? 250 cc motorlar r25 hariç çoğunun ortalaması 150-170 arası . Kaldıki 130-140 km hızdan sonra hepsinin hızlanması bir hayli düşüyor . 150 cc , 180 cc bir motordan çokta bir performans beklemeyin . 120 bile görüyorsanız öpüp başınıza koyun . Bırakın 140 150 yaptım ayaklarını . Belki hadi yaptınız diyelim 140-150 ama anca bayır aşağı baya bi gitmeniz lazım . Düz yolda imkanı yok o motorların o kadar hızlara çıkmasının .
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler benim 28 hp'lik kawasakimde daha 160'ı göremedim , 155 gördüm en fazla . Siz neyin derdindesiniz ? 250 cc motorlar r25 hariç çoğunun ortalaması 150-170 arası . Kaldıki 130-140 km hızdan sonra hepsinin hızlanması bir hayli düşüyor . 150 cc , 180 cc bir motordan çokta bir performans beklemeyin . 120 bile görüyorsanız öpüp başınıza koyun . Bırakın 140 150 yaptım ayaklarını . Belki hadi yaptınız diyelim 140-150 ama anca bayır aşağı baya bi gitmeniz lazım . Düz yolda imkanı yok o motorların o kadar hızlara çıkmasının .
    Senin kawasakinin beygirciklerini çalmışlar dostum ondandır
    Ezio41 bunu beğendi.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin kawasakinin beygirciklerini çalmışlar dostum ondandır
    Motorun maksimum hızı 162 km zaten . O yüzden pek bi hız beklentim yok . Ktm duke 390 bile 44 hp olmasına rağmen son hızı 175-180 civarı . Hız isteyen 600'lük alsın .
    essegesse bunu beğendi.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bu konunun amacı nedir çözemedim hâla.

essegesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco New Grand Dink 250--Honda CB 900F Hornet
    Bir deli bi kuyuya taş attı.Mevzu bu.

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    Yumruk kadar motordan hız bekleyen akıllara s.çayim

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX

Bu benim 150'lik. Çok dik bir iniş ve arkadan rüzgar olmadıkça 120'yi geçemiyor.

mtunc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf-R25
    Ben son hizdan ziyade durma mesafelerinin tartışılmasından yanayım arkadaşlar. İstediğin kadar sürat yap gerekli mesafede güvenli şekilde duramadiktan sonra bir anlamı yok.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)