Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

KAWASAKİ 250 SL'mi yoksa HYOSUNG GT 250R'mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncelikle merhaba bu konuyu açarken iki motor arasında tercih yapmam gerekiyor yaşım 16 daha ehliyetim yok 01.01.2016'da yeni ehliyet yasasıyla A1(125cc'ye kadar) ehliyet alabileceğim bundan önce ilk motorum 8.sınıfta aldığım TVS APACHE RTR 150 şuan lise 2'deyim tercih ettiğim motor bunlar hyosung 2013-2015 modeller arası yada kawasaki 2014 model kawanın adı var bir kere japon ama şekil bakımından hyo çekiyor insanı belki yaşın daha küçük diyecekler olabilir yada deneyimin yok diyenler 20.000 km kadar deneyimim var apacheyle şimdi az daha race tarza geçme istiyorum büyüklerimden ricam bana yardımıcı olur musunuz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha TDM 850
    paran ve ehliyetin varsa kawasaki al.... ancak ehliyetin yoksa bisiklete bin ;)
    computeus ve CamelBiker bunu beğendiler.

Para sıkıntı değil ehliyeti de 01.01.2016'da alabiliyorum neden hyo değilde kawa yani kawa japon adı var birkere de

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    16 yaşındasın ve japonun adı var diyorsan bu kadar adam boşa konuşmamış demek ki japon al, ne kullanırken ne satarken ne de servise girerken 2 kere düşün

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Hyo alırsan, 10-15 bin km sonra da satmak istersen ölü fiyatına gider. Saçma sapan kronik sorunları var. Kawasaki her zaman kawasakidir.

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Hayır Honda cbr250 r al sen. Piyasasyı en hareketli motor.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ehliyetsiz bir kazaya karışırsan az çok ne olabileceğini tahmin edip bu sorumluluklari alacak kadar buyuk hissediyorsan kendini al bir tanesini geç. Ama kotu bir durumda aynı olgunlukla herseyin sonucuna katlanmak zorundasin. Yasinin arkasina siginamazsin yani. bunun bilincinde ol. hepsi hemen hemen ayni zevki verir. Kaza yapmadigin surece tabi.

hyosung kullacı hatasından dolayı öyle sıkıntılar çıkıyor diyorlar birde 2010 altı modellerde o sıkıntı varmış.

essegesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco New Grand Dink 250--Honda CB 900F Hornet
    Yahu 16 yaşında 20.000 km'yi nasıl yaptın kardeşim. Tarzan gibi Afrika ormanlarında mı yaşıyorsun?

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Trol mü yoksa ?

Ben ciddi olarak sormuştum ekmek almaya bile motorla gidenler vardır ya bende onlardanım sürekli kar hariç her türlü havada kullanıyordum benim için yaklaşık 20.000 km fazla birşey değil bmw gs gibi motorum olsa + ehliyetim dünyayı gezerim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:45 ----------

Kimseyi trollemek amacında değilim büyüklerimin iki motor arasında hangisi iyi yardımcı olmasını istemiştim aea hep kötülüyor hyosung'u bazı kullanıcılarda çok memnun.

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    ehliyet ve eğitim şart
    mozgur bunu beğendi.

Ehliyet lazım tavsiye vermiyorum.
    mozgur bunu beğendi.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    kawasaki ile hyosungu yan yana koyma hocam.
    bebekliğimizden bu yana motor görsek aaaa anne kawasaki demiş insanlarız.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O kulanıcılar satıncaya kadar memnun

obarey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda CBR 250R (10k), 2015 Yamaha R25
    boyun kilon cüsseliyse hyosung
    180cm 80 kg altındaysan kawa

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Bence 250SL'mi yoksa GD250R mı desen daha mantıklı olur. Çünkü GT250R çift silindir ve oldukça kalıplı ve ağır bir motor. GD250R'ı incelemeni tavsiye ederim. Ben naked versiyonu olan GD250N'e sahibim. Alalı 2 haftayı geçti şuana kadar memnuniyetsizlik yaratan bir durum yaşamadım.

Evet GD 250 R'I inceledim gayet güzel bugün kawasaki bayisinde 250 sl yi inceledim fakat biraz kalıp yönünden ince gibi geldi boyum 1.78 kilo 83

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:32 ----------

Laminon adlı bay veya bayan kimseye zorla tavsiye veya yorum yapın demiyorum tecrübeli abilerimden sadece bana yardımcı olmalarını istedim.

Ufuk ARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    evet kücük kardeşim bunca insanın dedigini yap hyosung alma gt250 ve gd250r dan uzak dur sen. ben kullanıyorum cok memnunum istedigim parcasını uygun fiyata istedigim zaman bulup alabiliyorum ama sen uzak dur.gencin kanın kaynar tapagaz devir kesicide gezersin motor u hor kullanıp bakımlarını aksatırsın ön kaldırmaya calışırsın degişik stunt hareketler denersin. sonra yok kol cıktı yok yatak sardı gelirsin buraya. bu yüzden hyosung alma japondan şaşma ki cüzdanında fazladan para kalmasın. yedek parca gelsin diye günlerce bekleme zevkinden mahrum kalırsın sonra. herşeyden öncede ehliyetini al 2016 da alacagın ehliyette yasalara göre bu iki makineyi kullanmana yetmiyecek 150 cc lik makinelere bakman gerekecek zaten. araştırmalarını bu yönde yapman 2016 yılında idari birimlerce canını sıkacak durumlarda kalmaman için daha hayırlı olur.

Ufuk ARSLAN abi ben şimdi 13-14 yaşında 2 sene önce rtr 150 ile başladığım için şimdi cbr 125 kullanıyorum arada deneme amaçlı yetmiyor birde ben asla ve asla öyle artist yada apaçi denilen küçük şımarık karı-kız peşinde dolaşmak için motor almak istemiyorum ben hayatımda motor olmadan yaşayamam belki saçma gelebilir ama bu beni pskolojikmen etkiliyor.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler