Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

2015 cbf 150 düşünüyorum acaba hala yağ yakma problemi devam ediyormu bilgisi olan??

Motovento
    REKLAM ALANI
    antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    artık cbf 150 ye 0 paralar haram vermeyin bosuna baska modellere yönelin zaten tıstıs giden bi motor uzun yol cekilmez pulsar falan alın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    XT 660z Tenere
    evet yakıyor bende 2015 model var

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Ben Pulsarı cbf ile kuryelik yapan bir arkadaşa sattım . Kendisi yağ yaktığını söylüyordu. Notere cbf ile iki kişi Beşiktaşa indik. Yıldız yokuşunda motor adama adam motora küfrediyor. Cbf gibi eski teknoloji motora bineceğime şahsen gider gara cavaya binerim. Aynı paraya hele enjeksiyonlu makinalar var artık.

Arkadaşlar peki ne alıcaz 8 milyar para var , 6 sı motora 2 si ekipmana. Şeytan diyo git pulsar 200 ü al ama o zaman içim rahat olmiycak ekipmanı yavaş yavaş alıcam. tam cbf almaya kendimi ikna etmiştim ama başkada motor yok bu paralara gözümün arkada kalmayacagı

Motosikleti
    nc750x
    Ben 2015 model cbf 150'yi gayet sıkıştırarak 7.000 km den fazla kullandım. Hiç yağ eksilttiğini görmedim. Zaten cbf yi devirsiz kullanmak mümkün değil pek. 50 km/h hızla gidersen belki. 90-110 aralığında hep devir yüksek oluyor zaten. Ama yağ eksiltmesi olmadı. Nasıl sürüpte yağ yaktırıyorlar ben çözemedim. Red Line mı sürüyorsunuz?

Motosikleti
    yamaha tracer 700 2016
    Bu konuya alacagim motorlar arasinda cbf de var diye mesaj atmisim ve motoru aldim. 2500 km de suan.bakalim henuz yag yakma gibi bisey olmadi ve cok memnunum gidisi olsun herseyiyle beni tatmin ediyor.biraz da kullanim ile alakali sanirim.

Ali Bircan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motor mu, ne motoru ? motor ne arar la ögrencide
    Alıntı modifix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar peki ne alıcaz 8 milyar para var
    İşte beklediğim o soru
    Az daha koy ybr al
    KaskReis bunu beğendi.

Az daha koyacamda , az daha koyduktan sonra , keşke koymasaydım dedigim oluyor . O yüzden koymamak en makbulu. Koyarsakta ybr artık yapacak bişey yok hocam. Kimse az daha koymak zorunda kalmaz inş arkadaşlar. Az daha koyanlara burdan iyi şanslar diliyorum. Seçim zor . Koymak ayrı zor. Ama genede hep koymakta fayda var tabi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Mağara motoru
    Bol bol yağ yakar
    Torku zayıf
    Performansı yetersiz
    Fiyatını hak etmiyor

Hero bajaj tvs gibi hintli markaların motorunu al daha iyi

Motosikleti
    sibief 150 sisi
    150 cc sınıfında daha konforlu motosiklet yoktur şuan kullandığım ikinci cbf'im 2012 model pazar günü can sıkıntısına istanbuldan çıkıp kocaeli izmit sakarya yapıp geldim aynı gün yağ konusunda evet yağ yakması vardırama öyle abartıldığı gibi de değil
    blueway2 bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-25 ABS
    Pulsar alın bence hocam.Ha sakın ekipmandan kısmayın 3 ay sonra alıverin.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    az daha eksilt Tvs Apache al. ben 42 bin km de aldım ve şu an 46300 km oldu. her sabah yağ kontrolü yapıyorum ve bazen 2 günde bir yağ ekliyorum ama her bindiğimde red line görüyor. ciğerli makine ama canı çıkcak diye korkuyorum yakında.

bir ara motül 3000 yağ koymuştum ve o markada eksiltme yapmamıştı ama daha öncden shell helix7 diesel motor yağı koymuştum ve ne kadar yol yaptığımı bilmiyorum ama yağı yedi bitirdi motor.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)